كلينيك كاشت مو
خدمات كلينيك رز در زمينه ترميم مو، كاشت مو، كاشت ابرو، ليپوماتيك، تزريق ژل و بوتاكس

افتادگي بازو كه اغلب در بانوان بيشتر مشاهده ميشود تا آقايان اغلب با انجام ليپوماتيك بازو  قابل درمان است . افتادگي بازو در بانوان را در علم پزشكي ليپوديستروفي نواحي پروگزيمال بازو مي گويند . افرادي كه به صورت موروثي بازوان بزرگي دارند و تمايل دارند بازوان خود را به صورت طبيعي كوچك كنند بايد به اين نكته توجه نمايند كه ورزش و رژيم به نوبه خود در كوچك شدن بازوان نقش به سزايي خواهد داشت اما تازمان رسيدن به مطلوب، بايد بازه زماني طولاني طي گردد. قطعاً انجام عمل ليپوماتيك بازو بر روي اين افراد ضمن بالا بردن ميزان اعتماد به نفس آن‌ها، حس رضايت مندي از اندامشان را نيز به همراه خواهد داشت. ليپوماتيك بازو روشي در لاغري موضعي مي‌باشد كه در مدت زماني كوتاه قابل انجام است.

 

چگونگي ليپوماتيك بازو

نخستين گام براي انجام ليپوماتيك بازو، مراجعه به يك متخصص كار بلد و حاذق است. وي پس از انجام بررسي‌هاي لازم، اعلام مي‌كند كه آيا شما كانديداي مناسبي براي انجام اين عمل هستيد يا خير. قطعاً افرادي كه بازوان حجيمي دارند و يا به دليل عوامل موروثي يا پيروي از رژيم‌هاي سنگين به افتادگي بازو دچار شده‌اند، گزينه مناسبي براي انجام اين عمل به حساب مي‌آيند. پس از اين كه آمادگي شما از سوي متخصص براي انجام عمل ليپوماتيك بازو تائيد شد، بازوان بيمار به خوبي بررسي مي‌شود تا نواحي استخراج چربي در آن تعيين گردد. اين مسئله يكي از مهم‌ترين مواردي است كه پزشك بايد به آن توجه داشته باشد زيرا در صورت كم اهميتي به اين مقوله، نمي‌توان درحين عمل، چربي‌هاي زائد را به درستي تخليه نمود كه اين امر موجب ايجاد ناهمواري در سطح بازو خواهد شد. پس از انجام بررسي‌هاي كامل، مي‌توان با خيال راحت براي انجام ليپوماتيك بازو اقدام نمود. در اين مرحله، كانولاهاي مناسب و با كيفيتي از سوي متخصص به منظور تخليه چربي‌هاي زائد بازو انتخاب مي‌گردد و با كمك آن، چربي‌ها بيرون كشيده مي‌شود. پس از آن پوست بيمار ليفت شده و حجم بازوان به ميزان چشم گيري كاهش مي‌يابد. لازم به ذكر است كه در صورت تمايل بيمار، مي‌توان چربي‌هاي تخليه شده را به ساير نقاط بدن تزريق نمود گفتني است اين درمان با بي هوشي موضعي و در يك جلسه 2 الي 3 ساعته قابل انجام است.

 

عواض ليپوماتيك بازو

ليپوماتيك بازو به نسبت ساير ليپوماتيك ها از عوارض كمتري برخوردار است و به نوعي براي شروع كار و كسب تجربه پزشكاني كه به تازگي پا به اين عرصه گذاشته‌اند بسيار مناسب است. اما اين درمان ممكن است با برخي از عوارض همراه باشد كه در ادامه شايع‌ترين آن‌ها را ذكر خواهيم كرد.

امكان آسيب ديدن سيستم عروقي و عصبي در اين درمان وجود دارد. اگر چه به نسبت ساير درمانهاي ليپوماتيك از درصد كمتري برخوردار است اما به طور كل نمي‌توان آن را ناديده گرفت.

بروز خون ريزي از ديگر عوارض ناشي از ليپوماتيك بازو است.

آسيب پذير شدن غدد لنفاوي نيز از ديگر عوارض اين عمل به شمار مي‌رود.

تجمع يافتن آب زير پوست (آمبولي شدن) نيز يكي ديگر از عوارضي مي‌باشد كه ممكن است پس از درمان با آن مواجه گرديد. گفتني است ميزان تجربه و تبحر پزشك نقش به سزايي در كمتر شدن احتمال به وجود آمدن اين عارضه خواهد داشت.

بروز ناهمواري بر سطح پوست و عدم تقارن بازوها نيز از ديگر عوارض شايع انجام ليپوماتيك مي‌باشند. لذا به كليه افرادي كه قصد انجام اين عمل را دارند توصيه مي‌شود به منظور كاهش ضريب خطر و عوارض ناشي از عمل به پزشكان و متخصصين  زيبايي حاذق و چيره دست مراجعه نمايند.

 

جهت اطلاع از هزينه كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 

 

امتیاز:
بازدید: 5
برچسب:
:
[ 1397/3/7  ] [ ۱۲ ] [ rozclinic ] [ ]

هر روز به تعداد متقاضيان درمان ليپوماتيك در كشور اضافه مي شود. نكته اي كه براي طرف داران اين عمل قابل توجه مي باشد اين است كه چه عواملي بر كيفيت ليپوماتيك تاثيرگذار خواهد بود. از مواردي كه بيماران بايد به آن توجه كنند اين است كه مراجعه به يك پزشك حاذق و چيره دست و استفاده از بهترين دستگاه هاي ليپوماتيك را بايد مد نظر خود قرار دهند . امروزه روش هاي تخليه ي چربي بسيار متفاوت شده است. ليپوماتيك، ليپوليز و واتر جت سه نوع رايج تخليه ي چربي در كشورمان به شمار مي روند كه هر كدام معايب و مزاياي متفاوتي را به همراه دارند. 

از ديگر نكاتي كه بايد به آن اشاره نمود اين است كه روش هاي چربي زدايي هم چون: ليپوماتيك و ليپوليز با هدف برطرف نمودن چاقي هاي موضعي انجام مي گيرد و براي افرادي كه به دنبال كاهش وزن هستند، راهكار مناسبي به حساب نمي آيد.  اين روش ها بيشتر براي برطرف نموده چربي هاي تجمع يافته در نقاطي هم چون: غبغب، ران، بازو، شكم، پهلو، سينه و... مناسب است؛ مراجعه به يك پزشك ماهر عوارضي را كه پس از عمل با آن مواجه خواهيد شد را به ميزان قابل توجهي كاهش خواهد داد. عدم قرينگي اندام از شايع ترين معضلاتي است كه بيماران پس از مراجعه به پزشكان كم تجربه با آن مواجه مي شوند. نداشتن تجربه ي كافي در اين افراد موجب مي شود كه توازن و تقارن ران، بازو، سينه و يا باسن از بين برود. جمع شدن مايعات در زير پوست بيمار و آمبولي شدن از ديگر موارديست كه در صورت عدم توجه پزشك روي خواهد داد. بنابراين مراجعه به يك پزشك خوب، ريسك آمبولي را به ميزان چشم گيري كاهش خواهد داد. از ديگر عوامل خطرناك مي توان به عفونت هاي مزمن  اشاره كرد كه در صورت عدم توجه پزشك معالج روي خواهد داد. عفونت پس از عمل از موارديست كه متاسفانه در برخي از مواقع به فوت بيمار منتهي مي گردد. خون ريزي در حين عمل نيز از ديگر عوارض ساكشن مي باشد كه تجربه ي يك پزشك در كمتر شدن آن تاثير گذار خواهد بود. موارد ديگري چون كبودي و تورم از ديگر موارد كم خطري است كه با نظارت و تجربه ي پزشك به حداقل خود خواهد رسيد.

 

جهت اطلاع از هزينه كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 

امتیاز:
بازدید: 4
برچسب:
:
[ 1397/3/7  ] [ ۱۲ ] [ rozclinic ] [ ]

ريزش مو و طاسي از بزرگترين معضلات امروزه ي افراد مخصوصا آقايان است كه ضعف در سيستم ايمني بدن و هورمون هاي مردانه عامل اصلي ريزش مو است. در گذشته راه هاي بسياري براي درمان ريزش مو و كچلي وجود داشت كه شايد به صورت موقتي موجب درمان يا كمتر شدن ريزش مو شده است، اما براي طاسي درمان دارويي نتيجه بخش نبوده و تنها راه جديدترين روش كاشت مو است.

اما كلينيك كاشت مو با كادري مجرب و حرفه اي با به كارگيري تجربه و تخصص راه حل قطعي و دقيق كاشت مو را براي از بين بردن طاسي و كم پشتي مو پيشنهاد مي كند

كاشت مو با روش هاي مختلف FIT، FUT، SUT با قيمت هاي مختلفي انجام مي شود اما بهترين روش و جديدترين روش كاشت مو كه امروزه در جهان بسيار مورد توجه قرار گرفته كاشت مو به روش سلول هاي بنيادي يا PRP است.

هدف از سلول درماني آن است كه سلول هاي زايگر يا زايا از فوليكول هاي موي سر جدا شده و كشت داده شوند ونهايتا تعداد زيادي سلول زايا مجددا به پوست سر تزريق گردد. در نتيجه يا فوليكول هاي جديد ساخته مي شود و يا موهاي پرز مانند قبلي به موهاي زبر تبديل مي شوند، محققين پس از بررسي ، دريافتند كه تعداد سلول هاي بنيادي مناطق پر مو و طاس به يك اندازه مي باشد. تنها اختلاف اين دو ناحيه در تعداد سلول هايي به نام Progenitor Cells مي باشد كه اين سلول ها در نواحي طاس بسيار كمتر از نواحي پر مو وجود داشتند.

سلول هاي زايا يا زايگر پياز مو براي ما موي جديد ميسازد تا جاي موهاي فرسوده را كه هر روز تا 100 عدد آن بطور نامحسوس ميريزد پر كند. معلوم شده است پياز مو بعد از مغز استخوان كه بالاترين ميزان سلول جديد را مي سازد دومين بافت فعال از نظر تقسيم سلولي و ايجاد سلول هاي جديد است.

سلول هاي كشت داده شده در چه عمقي از پوست سر تزريق مي شوند؟

اگرانتقال مخلوطي از سلول هاي زاياي درم و اپيدرم مد نظر باشد بايد سلول ها به صورت سطحي تزريق شوند اين روش از لحاظ نحوه توزيع تك تك موها شبيه كاشت موي طبيعي است. اما اگر  قرار باشد سلول هاي زايا وارد ساختار فوليكولهاي  پرز مانند شوند و انها را به موهاي زبر تبديل كنند بايد سلول ها را در درم فوقاني در نزديكي فوليكول هاي پرز تزريق كرد. مزيت اين روش آن است كه تراكم ،جهت و توزيع موها كاملا شبيه موهاي طبيعي خواهد شد.

تضميني و غير قابل بازگشت  بودن درمان از مهم ترين مزاياي استفاده از اين روش است كه با مراجعه به آدرس كلينيك كاشت موي ايده آل جهت مشاوره با  متخصصين ايده آل  و اطلاع از قيمت كاشت مو بهترين انتخاب را داشته باشيد.

امتیاز:
بازدید: 2
برچسب:
:
[ 1397/3/1  ] [ ۱۳ ] [ rozclinic ] [ ]

بيماراني كه متقاضي روش هاي كاشت مو هستند، زماني كه درمان كاشت مو انجام مي شود، انتظار دارند ايده آل آنها حاصل شود. اين در حالي است كه در برخي از بيماران آنچه انتظار مي رود، حاصل نمي شود و نهايتا موجب نارضايتي او شده و نسبت به پزشك بدبين مي شود. در حالي كه گاهي عوارض كاشت مو به دلايلي از جمله مراقبت هاي بيمار به وجود ميايد پس از درمان پزشك تمامي تجويزات و توصيه هاي لازم را به بيمار خود اعلام مي كند. اين در حالي است كه برخي از بيماران نسبت به مراقبت هاي پس از درمان بي توجه بوده و ممكن است نتيجه حاصل مطلوب آنها نباشد. براي جلوگيري از اين موارد لازم است تا مواردي كه بيماران پس از كاشت مو بايد اجرا كنند را تك به تك ذكر كنيم.

 

در زمان درمان پزشك از داروهاي بي حسي استفاده مي كند. براي تزريق اين داروها از سوزن هاي نازك و ظريف استفاده مي شود تا بيمار درد كمتري را احساس كند. به هر حال تحمل ميزان خفيفي از درد در زمان درمان امر طبيعي كه بيمار بايد آمادگي آن را داشته باشد.

در پايان  مراحل كاشت مو ، سر بيمار پانسمان مي شود كه از گرافت ها مراقبت مي كند. بدون نظر متخصص كاشت مو نبايد پانسمان باز شود.

پس از اتمام كاشت مو، سردرد امر طبيعي است. در اين صورت مي توانيد از داروهاي مسكن از قبيل استامينوفن ساده يا كديين دار و يا از بروفن يا ساير داروهاي ضد التهاب غير استروئيدي استفاده كنيد.

داشتن همراه براي كاشت مو ضروري است. زيرا پس از كاشت، بيمار نياز به يك همراه دارد تا او را به خانه برساند.

بعد از كاشت مو، در روزهاي ابتدايي موهاي پيوند خورده با مقداري خون خشك شده مشاهده مي شود كه ممكن است ديدن آن در آينه موجب اذيت شدن بيمار شود. به همين دليل توصيه مي شود بيمار از مشاهده آن خودداري كند.

براي گذاشتن سر بر روي بالش بايد احتياط كافي داشته باشيد. تماس ناحيه اي كه در آن مو كاشته شده با بالشت، موجب ريزش فوليكول هاي مو مي شود. در نتيجه موهاي كاشته شده زودتر از موعد مقرر از جاي خود كنده مي شود. در صورتي كه در روزهاي ابتدايي درمان، فوليكوها شروع به ريزش كنند، بايد به سرعت با پزشك تماس برقرار كنيد.

 

جهت اطلاع ازادامه اين مقاله و  قيمت وهزينه كاشت مو به سايت  كلينيك رزمراجعه نمائيد .

امتیاز:
بازدید: 20
برچسب:
:
[ 1395/12/7  ] [ ۱۴ ] [ rozclinic ] [ ]

كاشت مو معمولا با برداشتن موهاي اهدايي از پشت سر (به دليل مقاومت بيشتر در برابر تغييرات هورموني) و كاشت آن در نواحي كه بيشتر ريزش داشته اند، صورت مي گيرد. كاشت مو طبيعي معمولا به دو روش كاشت واحد كيسه اي (FUT) و استخراج واحد كيسه اي (FUE) صورت مي گيرد.

مزاياي روش FUT:

با تعداد برش كمتري مي توان نواحي بيشتري از سر را پوشش داد.با اينحال تعداد برش به مهارت پزشك متخصص و كاركنان او بستگي دارد.

مزاياي روش FUE:

به دليل اينكه در اين روشي نيازي به بريدن نواري از پوست سر براي كاشت مو نمي باشد، در نتيجه اثري از خراش و بريدگي وجود ندارد.

زمان بازيابي در اين روش بسيار سريع تر است و معمولا بيمار مي تواند روز پس از درمان فعاليت هاي روزمره خود را از سر بگيرد.جاي زخمي خطي بر پوست سر پس از كاشت مو باقي نمي ماند.

در هر دو اين روش ها توصيه مي شود حتما قبل از تصميم گيري با متخصص مجرب كاشت مو مشورت شود. اجراي كاشت مو چندين ساعت به طول مي انجامد بنابراين بيمار بايد كاملا از نظر روحي آماده چنين درماني باشد

هزينه هاي درمان كاشت مو

هزينه درمان به روش FUT معمولا كمتر است در حالي كه هزينه كاشت مو  به روش FUE بالا تر است و به تجربه پزشك كاشت مو و ميزان تخصص او، عملكرد تيم پزشكي، مكان كلينيك و نتايج كاشت مو بستگي دارد.

 

 براي كسب اطلاعات بيشتربه وب سايت زير مراجعه فرماييد

www.rozclinic.com

امتیاز:
بازدید: 56
برچسب:
:
[ 1395/10/15  ] [ ۰۹ ] [ rozclinic ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 20
دیروز : 12
افراد آنلاین : 1
همه : 8202
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تور فرانسه
تور لاکچری فرانسه
www.arshantour.net

اجاره باغ عروسی
قیمت باغ عروسی
www.zhinowp.com

بهترین تشریفات عروسی
تشریفات مجالس اسداللهی
www.tashrifatalef.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatsabour.com

میز کارشناسی
میز کارشناسی و کارمندی
www.azaran.com

قیمت ایمپلنت دندان
قیمت و انواع کاشت ایمپلنت دندان
www.drmabolghasemi.com

پیوند مو
قیمت کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

تور روسیه
آفر ویژه تور روسیه
www.alefbatour.com

ویزای انگلیس
قیمت ویزای انگلیس
www.mehrparvaz.com

Kish hotels
kish hotels in iran
www.iran-passenger.com

دستگاه برش لیزری طلا
برش طلا با لیزر
http://www.personageco.com

تبلیغات گوگل
تبلیغات در صفحه اول گوگل
www.papgroup.ir

<
لوله بازکنی اوین
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

تجهیزات نمایشگاهی
قیمت اجاره تجهیزات نمایشگاهی
www.raykasazan.com

جشن نامزدی
برگزاری جشن نامزدی
www.khadamatmajales.com

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات عروسی ثمین
www.tashrifatsamin.com

قیمت عینک طبی
نمایندگی عینک طبی کارل زایس
www.maadrac.com

تشریفات عروسی شرق تهران
تشریفات عروسی و خدمات مجالس شرق تهران
www.peyvandema.com

فروش آسانسور
نرخ سرویس آسانسور
www.fuji-lift.com

میز کامپیوتر
خرید میز کامپیوتر ارزان
www.mohitara.com

Traditional Restaurant in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

باغ عروسی
باغ عروسی مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

قرص ضد پیری
نماینده رسمی تالگو
www.thalgoparis.com

قیمت میز اداری
میز اداری فضاگویا
www.fazagooya.com

دکتر زیبایی
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی زیبایی بینی
www.iran-plasticsurgery.ir

برگزاری همایش و سمینار
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

تم آتلیه کودک
عکس تولد در آتلیه کودک
www.photokafshdoozak.com

قیمت پارتیشن اداری
قیمت انواع پارتیشن اداری
www.afn-furniture.com/

سایت اینترنتی عطر و ادکلن
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

اجرای سالن کنفرانس
طراحی دکوراسیون و تجهیز سالن کنفرانس
www.cnpars.com

کاغذ دیواری سه بعدی
فروشگاه اینترنتی پارسیان آذین زند
www.azinzand.com

آفر تور هند
تور لحظه آخری هند
www.asemanabi.net
طراحی سایت وبهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان