كلينيك كاشت مو
خدمات كلينيك رز در زمينه ترميم مو، كاشت مو، كاشت ابرو، ليپوماتيك، تزريق ژل و بوتاكس

افتادگي بازو كه اغلب در بانوان بيشتر مشاهده ميشود تا آقايان اغلب با انجام ليپوماتيك بازو  قابل درمان است . افتادگي بازو در بانوان را در علم پزشكي ليپوديستروفي نواحي پروگزيمال بازو مي گويند . افرادي كه به صورت موروثي بازوان بزرگي دارند و تمايل دارند بازوان خود را به صورت طبيعي كوچك كنند بايد به اين نكته توجه نمايند كه ورزش و رژيم به نوبه خود در كوچك شدن بازوان نقش به سزايي خواهد داشت اما تازمان رسيدن به مطلوب، بايد بازه زماني طولاني طي گردد. قطعاً انجام عمل ليپوماتيك بازو بر روي اين افراد ضمن بالا بردن ميزان اعتماد به نفس آن‌ها، حس رضايت مندي از اندامشان را نيز به همراه خواهد داشت. ليپوماتيك بازو روشي در لاغري موضعي مي‌باشد كه در مدت زماني كوتاه قابل انجام است.

 

چگونگي ليپوماتيك بازو

نخستين گام براي انجام ليپوماتيك بازو، مراجعه به يك متخصص كار بلد و حاذق است. وي پس از انجام بررسي‌هاي لازم، اعلام مي‌كند كه آيا شما كانديداي مناسبي براي انجام اين عمل هستيد يا خير. قطعاً افرادي كه بازوان حجيمي دارند و يا به دليل عوامل موروثي يا پيروي از رژيم‌هاي سنگين به افتادگي بازو دچار شده‌اند، گزينه مناسبي براي انجام اين عمل به حساب مي‌آيند. پس از اين كه آمادگي شما از سوي متخصص براي انجام عمل ليپوماتيك بازو تائيد شد، بازوان بيمار به خوبي بررسي مي‌شود تا نواحي استخراج چربي در آن تعيين گردد. اين مسئله يكي از مهم‌ترين مواردي است كه پزشك بايد به آن توجه داشته باشد زيرا در صورت كم اهميتي به اين مقوله، نمي‌توان درحين عمل، چربي‌هاي زائد را به درستي تخليه نمود كه اين امر موجب ايجاد ناهمواري در سطح بازو خواهد شد. پس از انجام بررسي‌هاي كامل، مي‌توان با خيال راحت براي انجام ليپوماتيك بازو اقدام نمود. در اين مرحله، كانولاهاي مناسب و با كيفيتي از سوي متخصص به منظور تخليه چربي‌هاي زائد بازو انتخاب مي‌گردد و با كمك آن، چربي‌ها بيرون كشيده مي‌شود. پس از آن پوست بيمار ليفت شده و حجم بازوان به ميزان چشم گيري كاهش مي‌يابد. لازم به ذكر است كه در صورت تمايل بيمار، مي‌توان چربي‌هاي تخليه شده را به ساير نقاط بدن تزريق نمود گفتني است اين درمان با بي هوشي موضعي و در يك جلسه 2 الي 3 ساعته قابل انجام است.

 

عواض ليپوماتيك بازو

ليپوماتيك بازو به نسبت ساير ليپوماتيك ها از عوارض كمتري برخوردار است و به نوعي براي شروع كار و كسب تجربه پزشكاني كه به تازگي پا به اين عرصه گذاشته‌اند بسيار مناسب است. اما اين درمان ممكن است با برخي از عوارض همراه باشد كه در ادامه شايع‌ترين آن‌ها را ذكر خواهيم كرد.

امكان آسيب ديدن سيستم عروقي و عصبي در اين درمان وجود دارد. اگر چه به نسبت ساير درمانهاي ليپوماتيك از درصد كمتري برخوردار است اما به طور كل نمي‌توان آن را ناديده گرفت.

بروز خون ريزي از ديگر عوارض ناشي از ليپوماتيك بازو است.

آسيب پذير شدن غدد لنفاوي نيز از ديگر عوارض اين عمل به شمار مي‌رود.

تجمع يافتن آب زير پوست (آمبولي شدن) نيز يكي ديگر از عوارضي مي‌باشد كه ممكن است پس از درمان با آن مواجه گرديد. گفتني است ميزان تجربه و تبحر پزشك نقش به سزايي در كمتر شدن احتمال به وجود آمدن اين عارضه خواهد داشت.

بروز ناهمواري بر سطح پوست و عدم تقارن بازوها نيز از ديگر عوارض شايع انجام ليپوماتيك مي‌باشند. لذا به كليه افرادي كه قصد انجام اين عمل را دارند توصيه مي‌شود به منظور كاهش ضريب خطر و عوارض ناشي از عمل به پزشكان و متخصصين  زيبايي حاذق و چيره دست مراجعه نمايند.

 

جهت اطلاع از هزينه كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 

 

امتیاز:
بازدید: 5
برچسب:
:
[ 1397/3/7  ] [ ۱۲ ] [ rozclinic ] [ ]

در اين مقاله در رابطه با لاغري و تناسب اندام بيشتر آشنا مي شويد و به اختصار از چند روش و راههاي  زيبايي اندام وصورت صحبت ميكنيم تا اطلاعات شما را جهت تناسب اندام بيشتر كنيم .

اگر چه بهترين روش براي رسيدن به تناسب اندام، اصلاح سبك زندگي و در پيش گرفتن يك رژيم غذايي مناسب، پرهيز از خوراكي‌هاي پركالري و چرب و افزايش تحرك روزانه مي‏باشد اما برخي افرادي كه از اضافه وزن رنج مي‏برند، وقت كافي براي لاغر شدن از طريق مسيرهاي طبيعي ندارند و يا از توانايي آنها خارج است. به همين دليل به دنبال روش‏هاي جايگزين هستند. پيكرتراشي يكي از شيوه‏هاي جديد علم پزشكي است كه در جهت پاسخ به نياز اين دسته از بيماران، شكل گرفته است. 

در زير به بررسي تمامي زير شاخه‏هاي پيكر تراشي مي‏پردازيم.

·         ليپوماتيك

·         ليپوساكشن 

·         ليپوساكشن مكانيكي يا توركسي

·         ليپوساكشن مكانيكي

·         ليپوساكشن اولتراسونيك

·         ليپوساكشن ليزري  يا ليپوليزر

·         كرايوليپوليز

 

تجمع چربي، اضافه وزن و افزايش سن دلايل شل شدن و آويزان شدن بازو ها هستند. اين مشكل را نمي توان با ورزش حل كرد. اگر مي خواهيد پوست اضافي و چربي هاي زايد دور بازو را از بين ببريد بهترين روش ليپوماتيك بازو است. براي اجراي اين عمل ممكن است از شما خواسته شود تا:

1-      آزمايشات كامل پزشكي انجام دهيد

2-      داروهايي كه مصرف مي كنيد را به همراه مقدار دوز آن به دكتر اطلاع دهيد.

3-      سيگار كشيدن را متوقف كنيد.

4-      از خوردن آسپرين و داروهاي ضد التهاب خودداري كنيد زيرا اينها باعث افزايش خونريزي مي شوند.

 

افرادي مستعد درمان ليپوماتيك بازو هستند كه در درجه اول افتادگي پوست بازو زيادي داشته باشند. همچنين افرادي كه داراي وزن ثابت هستند و زياد اضافه وزن ندارند هم مي توانند اين درمان را انجام دهند و نتايج مطلب بگيرند.

 

درمان غبغب و صورت ، غبغب قسمتي از بدن است كه در ناحيه بالايي گردن و زير چانه قرار مي گيرد. در بسياري از افراد كه به چاقي مفرط مبتلا هستند درمان غبغب و افتادگي هاي صورت با چندين روش انجام مي‏شود كه يكي از آنها ليپوماتيك است. اگر چه گفته مي شود ليپوماتيك دستگاهي است كه تنها براي نواحي بزرگ از قبيل پهلو، ران، باسن، سينه و غيره قابل استفاده است، اما براساس نظريات متخصصين اين روش قابل استفاده در تمامي نقاط بدن است. به طوري كه نتايج آن در زيبايي صورت خيره كننده و رضايت بخش است و براي از بين بردن چربي ها و رفع سريع و آسان غبغب مناسب ميباشد. ليپوماتيك از ميان ساير روش هاي از بين برنده غبغب، تاثير بيشتري دارد چرا كه چهره جوانتر به نظر مي رسد و در عين حال تاثيرات آن نيز دوام بيشتري دارند.  هزينه ليپوماتيك   به عوامل مختلفي بستگي دارد.در هر يك از كلينيك ها ، قيمت هاي متغييري تعيين ميشود. عواملي كه در زير ذكر ميشود تعيين كننده قيمت ليپوماتيك است.

·         تخصص و مهارت پزشك

·         سابقه كار و تجربه

·         تجهيزات و مراقبت هاي پس از درمان

·         محل مورد نظر براي انجام ليپوماتيك

·         مدرك تحصيلي

·         مجوزهاي كسب شده


براي كسب اطلاعات بيشتر درباره لاغري و تناسب اندام  به وبسايت زير مراجعه كنيد

 

امتیاز:
بازدید: 16
برچسب:
:
[ 1395/11/23  ] [ ۱۱ ] [ rozclinic ] [ ]

حتماً تا كنون با اشخاصي كه دچار افتادگي بازو هستند، مواجه شده‌ايد. اين عارضه كه به نسبت در زنان بيش از مردان است، با انجام ليپوماتيك  و قابل درمان است. در اين مقاله سعي نموده‌ايم اطلاعات مفيدي در اين رابطه جمع آوري نماييم. لذا براي كسب اطلاعات بيشتر درادامه مقاله با ما همراه باشيد.

 

چگونگي ليپوماتيك بازو

 

نخستين گام براي انجام ليپوماتيك بازو، مراجعه به يك متخصص كار بلد و حاذق است. وي پس از انجام بررسي‌هاي لازم، اعلام مي‌كند كه آيا شما كانديداي مناسبي براي انجام اين عمل هستيد يا خير. قطعاً افرادي كه بازوان حجيمي دارندو يا به دليل عوامل موروثي يا پيروي از رژيم‌هاي سنگين به افتادگي بازو دچار شده‌اند، گزينه مناسبي براي انجام اين عمل به حساب مي‌آيند. پس از اين كه آمادگي شما از سوي متخصص براي انجام عمل ليپوماتيك بازو تائيد شد، بازوان بيمار به خوبي بررسي مي‌شود تا نواحي استخراج چربي در آن تعيين گردد. اين مسئله يكي از مهم‌ترين مواردي است كه پزشك بايد به آن توجه داشته باشد زيرا در صورت كم اهميتي به اين معقوله، نمي‌توان د رحين عمل چربي‌هاي زائد را به درستي تخليه نمود كه اين امر موجب ايجاد ناهمواري در سطح بازو خواهد شد. پس از انجام بررسي‌هاي كامل، مي‌توان با خيال راحت براي انجام ليپوماتيك بازو اقدام نمود. در اين مرحله، كانولاهاي مناسب و با كيفيتي از سوي متخصص به منظور تخليه چربي‌هاي زائد بازو انتخاب مي‌گردد و با كمك آن، چربي‌ها بيرون كشيده مي‌شود. پس از آن پوست بيمار ليفت شده و حجم بازوان به ميزان چشم گيري كاهش مي‌يابد. لازم به ذكر است كه در صورت تمايل بيمار، مي‌توان چربي‌هاي تخليه شده را به ساير نقاط بدن تزريق نمود گفتني است اين درمان با بي هوشي موضعي و در يك جلسه 2 الي 3 ساعته قابل انجام است.

 

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره هزينه ليپوماتيك به وبسايت زير مراجعه كنيد

 

www.rozclinic.com

امتیاز:
بازدید: 63
برچسب:
:
[ 1395/10/21  ] [ ۱۲ ] [ rozclinic ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 18
دیروز : 12
افراد آنلاین : 1
همه : 8200
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تور فرانسه
تور لاکچری فرانسه
www.arshantour.net

اجاره باغ عروسی
قیمت باغ عروسی
www.zhinowp.com

بهترین تشریفات عروسی
تشریفات مجالس اسداللهی
www.tashrifatalef.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatsabour.com

میز کارشناسی
میز کارشناسی و کارمندی
www.azaran.com

قیمت ایمپلنت دندان
قیمت و انواع کاشت ایمپلنت دندان
www.drmabolghasemi.com

پیوند مو
قیمت کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

تور روسیه
آفر ویژه تور روسیه
www.alefbatour.com

ویزای انگلیس
قیمت ویزای انگلیس
www.mehrparvaz.com

Kish hotels
kish hotels in iran
www.iran-passenger.com

دستگاه برش لیزری طلا
برش طلا با لیزر
http://www.personageco.com

تبلیغات گوگل
تبلیغات در صفحه اول گوگل
www.papgroup.ir

<
لوله بازکنی اوین
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

تجهیزات نمایشگاهی
قیمت اجاره تجهیزات نمایشگاهی
www.raykasazan.com

جشن نامزدی
برگزاری جشن نامزدی
www.khadamatmajales.com

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات عروسی ثمین
www.tashrifatsamin.com

قیمت عینک طبی
نمایندگی عینک طبی کارل زایس
www.maadrac.com

تشریفات عروسی شرق تهران
تشریفات عروسی و خدمات مجالس شرق تهران
www.peyvandema.com

فروش آسانسور
نرخ سرویس آسانسور
www.fuji-lift.com

میز کامپیوتر
خرید میز کامپیوتر ارزان
www.mohitara.com

Traditional Restaurant in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

باغ عروسی
باغ عروسی مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

قرص ضد پیری
نماینده رسمی تالگو
www.thalgoparis.com

قیمت میز اداری
میز اداری فضاگویا
www.fazagooya.com

دکتر زیبایی
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی زیبایی بینی
www.iran-plasticsurgery.ir

برگزاری همایش و سمینار
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

تم آتلیه کودک
عکس تولد در آتلیه کودک
www.photokafshdoozak.com

قیمت پارتیشن اداری
قیمت انواع پارتیشن اداری
www.afn-furniture.com/

سایت اینترنتی عطر و ادکلن
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

اجرای سالن کنفرانس
طراحی دکوراسیون و تجهیز سالن کنفرانس
www.cnpars.com

کاغذ دیواری سه بعدی
فروشگاه اینترنتی پارسیان آذین زند
www.azinzand.com

آفر تور هند
تور لحظه آخری هند
www.asemanabi.net
طراحی سایت وبهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان