كلينيك كاشت مو
خدمات كلينيك رز در زمينه ترميم مو، كاشت مو، كاشت ابرو، ليپوماتيك، تزريق ژل و بوتاكس

ليپوماتيك يا پيكر تراشي از جديدترين راه هاي رسيدن به تناسب اندام است كه در چند سال اخير طرفداران بسيار زيادي يافته است .

چربي هاي مازاد بدن با استفاده از دستگاه خارج مي شود. دستگاه هاي پيكر تراشي براي نخستين مرتبه از سوي كشور صنعتي آلمان به سراسر جهان معرفي شد. ليپوماتيك در چند سال اخير با استقبال زيادي در كشورمان مواجه شده است. ليپوماتيك يا  همان ليپوليزر با استفاده از هوايي فشرده، ميله اي آهني را در سه جهت مختلف درون چربي ها به صورت مرتعش حركت مي دهد و چربي هاي مازاد را تخليه مي نمايد.  دستگاه ليپوماتيك ليپوساكشنsp6 از برترين دستگاه هايي  مي باشد كه به تازگي به منظور پيكرتراشي در كلينيك هاي زيبايي مورد استفاده قرار مي گيرد. سيستم محافظتي در اين دستگاه بسيار قوي مي باشد به صورتي كه به خوبي از بافت ها، عضلات و رگ هاي عصبي محافظت مي شود. كاهش تورم و آسيب هاي موضعي در اين روش نسبت به ساير روش هاي مشابه، از ديگر مزاياي استفاده از اين دستگاه مي باشد. با استفاده از اين دستگاه مي توان چربي هاي زائد موجود در نواحي مختلف بدن(باسن، ران ها، بازوان، غبغب و...) را به راحتي خارج نمود و تحت نظارت پزشك حاذق،  چربي هاي تخليه شده را به ساير نقاط مختلف بدن هم چون: گونه، لب و  رفع نمودن خط خنده  به منظور زيبايي بخشي تزريق نمود.

به طور كلي مي توان گفت:ليپوماتيك كليه نواقص و كمبود هايي كه در روش هاي ليپوساكشن و ليپوليزر وجود داشته است را رفع نموده است. چربي زدايي در اين روش با استفاده از حركات فيزيكي  و بدون استفاده از هيچ گونه اشعه و حرارت صورت مي گيرد. 

 

 

جهت اطلاع از انواع كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 

 

 

امتیاز:
بازدید: 4
برچسب:
:
[ 1397/3/7  ] [ ۱۳ ] [ rozclinic ] [ ]

درمان زيبايي در قسمت پايين تنه براي افرادي مناسب است كه پس از لاغري به افتادگي پوشت و شلي دچار شده اند . افرادي كه در نواحي مختلفي هم چون: شكم، زير شكم، ران ها و يا باسن حس افتادگي  و شل بودن دارند، مي توانند با مراجعه به كلينيك هاي زيبايي اين مشكل را رفع نمايند. افرادي كه تمايل به انجام اين عمل دارند، بايد به اين نكته توجه نمايند كه ثابت ماندن وزن بدن در يك بازه ي 6 ماهه از اصلي ترين لازمه هاي انجام اين عمل مي باشد. پرهيز از استعمال دخانيات خصوصا سيگار از ديگر عواملي است كه بايد از آن پيروي نمود. استعمال سيگار زمان التيام يافتن زخم ها را به  تعويق خواهد انداخت.

 

عمل زيبايي پايين تنه مناسب چه افرادي است ؟

عمل زيبايي پايين تنه بهترين انتخاب براي افرادي است كه پس از كاهش ميزان قابل توجهي از وزنشان، دچار افتادگي در ناحيه شكم و زير شكم شده اند . پس از انجام اين اين عمل پوست شكم كشيده و صاف مي شود . برطرف نمودن خطوط استريا از اموري ست كه براي اين دسته از افراد موثر است . برخي از افراد از وجود چربي در ناحيه ي پهلوها و كمر رنج مي برند. اين عارضه نيز به وسيله ي آبدومينوپلاستي قابل درمان خواهد بود. انجام اين عمل به 6 ساعت زمان احتياج دارد. دوران نقاهت پس از عمل 1 هفته خواهد بود و پس از آن بيمار به زندگي عادي خود باز مي گردد. لازم به ذكر است كه بيمار پس از انجام عمل بايد 1 شب در بيمارستان بستري شود. به طور كلي مي توان گفت با استفاده از آبدومينوپلاستي مي توان فرم زيباتري به پايين تنه بخشيد.

از ديگر روش هاي فرم دهي به پايين تنه ليپوماتيك مي باشد . متاسفانه رژيم و ورزش در برطرف شدن اين عدم توازن راهبردي نخواهد بود. ليپوماتيك براي اين دسته از افراد بسيار مناسب است. با استفاده از اين روش مي توان به بدن توازن بخشيد. افراديكه تمايل به انجام اين درمان دارند بايد بدانند كه اين درمان در يك بازه ي 2 الي 3 ساعته انجام مي شود و بيمار مي تواند پس از عمل به خانه باز گردد. التهاب، كبودي، آمبولي، آسيب ديدگي عضلات، آسيب ديدگي احشاء، كوفتگي و ايجاد زخم از اصلي ترين عوارض ناشي از عمل به شمار مي رود. در صورتي كه اين درمان تحت نظارت پزشكي متخصص انجام شود، با كمترين ميزان عوارض همراه خواهد بود.

اين درمان را مي توان در كلينيك و با بي هوشي موضعي انجام داد؛ بدين ترتيب بيمار درمعرض خطرات ناشي از بي هوشي كامل قرار نخواهد گرفت.

 

جهت اطلاع از روش هاي كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 

امتیاز:
بازدید: 4
برچسب:
:
[ 1397/3/7  ] [ ۱۳ ] [ rozclinic ] [ ]

ژنيكو ماستي يا ماموپلاستي كاهنده كه در معنا كوچك كردن سينه در مردان نام دارد به منظور كاهش پستان در مردان صورت ميگيرد . وجود چربي هاي زائد در قفسه ي سينه ي مردان در برخي مواقع قابل كنترل است كه مي توان با پيروي از اصولي ساده، اين عارضه را تا حدودي كنترل نمود. اولين قدم به منظور رهايي از چربي هاي زائد قفسه ي سينه، حذف كردن مواد خوراكي چرب و پركالري از برنامه غذايي روزانه مي باشد؛ موادي كه حاوي چري بالا، سديم و يا شكر هستند، بيشترين ضرر را براي سلامت و زيبايي بدن به همراه دارند.

قدم بعدي انجام حركات ورزشي مي باشد . با پيروي از يك سري حركات ورزشي موثر، مي توانيد چاقي قفسه سينه را به ميزان قابل توجهي كنترل نماييد. شايد بتوان بدن سازي را مناسب ترين ورزش براي كنترل چربي هاي زائد قفسه ي سينه دانست؛ اما پيروي از  ورزش هاي هوازي، اسكي و يا قايق راني نيز با نتايج بسيار خوبي براي بدن به همراه خواهد بود. 

در صورتي كه پس از پيروي از قواعد ذكر شده، بهبودي حاصل نشد؛ مي توانيد با يك جراح حاذق به منظور انجام عمل ژنيكو ماستي مشاوره نماييد.

ژنيكو ماستي به چه صورت انجام مي شود؟

اين عمل جراحي به صورت سرپايي و در مطب پزشك، كلينيك و يا بيمارستان ها قابل انجام مي باشد. مدت زمان لازم براي انجام اين عمل، 1 الي  30/1 ساعت مي باشد و پس از آن، شخص بيمار بدون نياز به بستري شدن، مرخص خواهد شد. پزشك معالج در  نخستين گام  به منظور انجام اين عمل، مواد بيهوشي  و مسكن هاي درخور با ميزان درد را تجويز خواهد نمود.

عوارض هاي احتمالي ناشي از ژنيكو ماستي

 - ممكن است هر عمل زيبايي علاوه بر مزايا، معايبي نيز به همراه داشته باشد. در ادامه برخي از عوارض احتمالي عمل ژنيكوماستي به اختصار بيان شده است.

 - جوش خوردن نامناسب زخم

 - عفونت موضع

 - از بين رفتن حس نوك سينه كه در برخي مواقع موقت و گاهي دائمي خواهد بود.

 - بروز هماتوم

 - ايجاد لخته هاي خوني

 - بروز مشكلاتي هم چون: ناصافي نوك سينه، نمايان ماندن جاي بخيه و يا چين خوردگي پوست

 - ايجاد التهاب و كبودي

 - آسيب ديدن عروق خوني، شريان ها، رگ هاي عصبي، عضلات و بافت ها

 - ظهور عارضه ي عدم قرينگي سينه ها

 - خطر ترومبوز وريد عمقي كه بيماري هاي قلبي – عروقي را در پي خواهد داشت.

 - احساس درد (كه در برخي مواقع به طور دائمي با بيمار  همراه خواهد بود.)

 - نكروز چربي  يا نابود شدن بافت چربي عمقي بدن كه در اصطلاح به آن گفته مي شود.

 - انجام  مجدد عمل ژينكو ماستي ( در صورتي كه نتايج مطلوب حاصل نگردد.)

- دوران نقاهت پس از ژينكوماستي

 

 

جهت اطلاع از مراحل كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 

 

 

 

 

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1397/3/7  ] [ ۱۲ ] [ rozclinic ] [ ]

قبل از انجام عمل ليپوماتيك ابتدا بايد بيمار در جلسه مشاوره حضور پيدا كند . در اين جلسه در خصوص عوارض و خطرات احتمالي همچنين مراقبت هايي كه پس از ليپوماتيك و نكاتي كه بيمار بايد به ان توجه داشته باشد صحبت مي شود .

از جمله دلايل منع ليپوماتيك مي توان موارد زير را نام برد:

  1. چاقي مفرط : افرادي كه به چاقي مفرط مبتلا شده اند بايد از ليپوماتيك صرفنظر كنند . در واقع ليپوماتيك براي از بين بردن چربي هاي اضافي در يك نقطه خاص از بدن مي باشد . مثلا افرادي كه از چاق بودن شكم خود رنج مي برند و يا قسمتي از بدن بيش از حد چاق است كه با كل اندام او متناسب نيست بايد عمل ليپوماتيك را انجام دهند .

 

  1. بيماران هموفيلي : در بيماري هموفيلي از انعقاد خون در زمان خونريزي جلوگيري نمي شود . اين امر باعث مي شود تا خون زيادي از بدن بيمار خارج شود . افرادي كه به اين بيماري مبتلا هستند، به هيچ عنوان نبايد به فكر انجام ليپوماتيك باشند. حتي توصيه مي شود بيماراني كه در سلامت كامل هستند، تا چند هفته قبل از ليپوماتيك، از داروهاي ضد انعقاد خون از جمله آسپرين، وارفارين و ... نيز استفاده نكنند. زيرا در زمان انجام درمان ليپوماتيك خطري آنها را تهديد نكند.

 

  1. بيماراني كه به عفونت مبتلا هستند : عفونت باعث مي شود كه سيستم ايمني بدن به شدت تضعيف شود . در اين صورت فرد عمل ليپوماتيك را نمي تواند انجام دهد . به عنوان مثال ديابت شديد، لوپوس پيشرفته و ... از جمله بيماريهاي عفوني ست كه افراد مبتلا نمي توانند عمل ليپوماتيك را انجام دهند .

 

  1. مبتلايان به بيماري قلبي و حساسيت به ليدوكائين : درروش ليپوماتيك از بيهوشي استفاده نميشود. به همين دليل بيماران قلبي هم مي توانند از اين روش استفاده كنند . اما اگر بيمار همزمان به بيماري قلبي مبتلا باشد و در عين حال به مواد بي حس كننده از جمله ليدوكائين هم حساسيت داشته باشد، اين روش مناسب نيست . در روش ليپوماتيك بايد از بي حس كننده ها انجام شود .

 

 

جهت اطلاع از عوارض كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 

 

      

 

امتیاز:
بازدید: 4
برچسب:
:
[ 1397/3/7  ] [ ۱۲ ] [ rozclinic ] [ ]

ليپوماتيك يا ليپوساكشن بدون درد از رايج ترين روش هاي مدرن و سريع براي رسيدن به تناسب اندام در سرتاسر جهان به شمار مي رود. ايمني بالا و محافظت از بافت هاي غير چربي از جمله مهم ترين مزاياي اين روش به نسبت ليپوساكشن هاي قديمي است. ليپوماتيك با كمك اشعه هاي مادون صوت، تمامي بافت هاي زايد چربي بدن را از بين مي برد و از بافت هاي غيرچربي به خوبي محافظت مي نمايد. از ديگر مزاياي ليپوماتيك كه مي توان به آن اشاره نمود، جمع شدن مناسب و معقول پوست پس از انجام اين عمل است.

كدام نواحي بيشتر تحت عمل ليپوماتيك قرار مي گيرند؟

 - شكم

- پهلوها

- ران ها

- بازوها

- و باسن از نواحي رايجي هستند كه بيماران به منظور رفع چربي هاي زائد آن ها به كلينيك هاي زيبايي مراجعه مي    نمايند.

از ديگر قابليت هاي اين روش مي توان به "فرم بخشي به اندام ها" اشاره نمود سفت كردن پوست و از بين بردن سلوليت ها از ديگر مزاياي انجام اين روش است كه با استفاده از امواج راديوفركوئنسي انجام مي پذيرد.

ليپوساكشن بدون درد چه مزايايي دارد؟

از بارز ترين ويژگي هاي اين روش، التهاب، تورم و كبودي كمتر به نسبت ساير روش هاي مشابه است. به طور كلي مي توان گفت اين روش با كمترين ميزان آسيب به بدن همراه است.

انقباض پوستي در اين روش بسيار بالاست به طوري كه طراوت و زيبايي پوست پس از انجام ليپوماتيك نيز حفظ خواهد شد.

ميزان درد ناشي از ليپوماتيك بسيار اندك است و دوران نقاهت كوتاهي نيز به همراه دارد. 

درمان ليپوماتيك به چه كساني توصيه مي شود؟

افرادي كه داراي چربي هاي موضعي هستند و همچنين بانواني كه پس از عمل سزارين به افتادگي نواحي تحتاني شكم دچار شده اند، آقاياني كه مايل به انجام عمل ژنيكو ماستي هستند و يا به طور كلي اشخاصي كه تمايل به داشتن اندامي متناسب و زيبا دارند از جمله مناسب ترين گزينه  ها به منظور انجام ليپوماتيك مي باشند.  

 

ليپوماتيك يا ليپوساكشن بدون درد چگونه صورت مي پذيرد؟

اين درمان كه در يك بازه ي 1 الي 2 ساعته انجام مي گردد، كاملا بي خطر است و با بيهوشي موضعي انجام مي شود. در اين روش از بيهوش كردن كامل بيمار پرهيز شده است تا شخص پس از هوشياري با علائمي هم چون تهوع، سرگيجه و... مواجه نگردد. ابتدا در اين روش، برش هاي كوچكي در نواحي تعيين شده، ايجاد مي گردد و در گام بعدي كانولا (نوعي لوله ي خاص) كه آغشته به مواد سر كننده است با ارتعاش به نواحي تعيين شده، وارد مي شود. گام نهايي در اين روش، پس از بي حسي نواحي تعيين شده انجام مي شود كه در طي آن، با استفاده از يك ساكشن مرتعش، استخراج چربي ها و فرم بخشي به اندام ها صورت مي پذيرد.

پس از انجام عمل ليپوماتيك ممكن است با موارد زير روبرو شويد .

پس از انجام اين درمان، يك دست لباس ليپوي به شما داده خواهد شد كه شما موظف هستيد به منظور كاهش التهابات ناشي از عمل و محافظت هر چه بيشتر از پوستتان، آن را به مدت 4 الي 6 هفته به صورت متوالي بپوشيد.

شايد در چند روز نخست پس از انجام اين درمان، نواحي درمان شده با درد و كرختي همراه باشند كه اين عارضه ظرف مدت چند روز برطرف خواهد شد.

تراش هايي كه به منظور تخليه ي بافت هاي چربي بر روي پيكرتان ايجاد شده اند، در روزهاي نخست پس از درمان كاملا قرمز هستند اما به مرور و با گذشت چندين روز كاملا كم رنگ و غير قابل مشاهده خواهند شد.

دوران نقاهت اين درمان تقريبا 2 هفته مي باشد. پس از آن شما مي توانيد كليه فعاليت هاي روزمره و يا ورزشي خود را از سر بگيريد.   

نتايج مطلوب درمان از چه زماني مشهود هستند؟

ظاهر شدن نتايج عمل در هر شخص منحصر به خودش است. فرم پيدا كردن بدن و از بين رفتن چربي هاي زائد از جمله موارديست كه پس از انجام درمان احساس مي شوند؛ تغييرات واضح تر با از بين رفتن التهابات و تورم هاي ناشي از درمان قابل مشاهده هستند كه براي رسيدن به اين مرحله يك بازه ي زماني 2 هفته اي الي 1 ماهه مورد نياز است، اما نتايج مطلوب و نهايي ليپوماتيك پس از گذشت چندين ماه قابل رويت مي باشد.

 

جهت اطلاع از انواع كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1397/3/7  ] [ ۱۲ ] [ rozclinic ] [ ]

افتادگي بازو كه اغلب در بانوان بيشتر مشاهده ميشود تا آقايان اغلب با انجام ليپوماتيك بازو  قابل درمان است . افتادگي بازو در بانوان را در علم پزشكي ليپوديستروفي نواحي پروگزيمال بازو مي گويند . افرادي كه به صورت موروثي بازوان بزرگي دارند و تمايل دارند بازوان خود را به صورت طبيعي كوچك كنند بايد به اين نكته توجه نمايند كه ورزش و رژيم به نوبه خود در كوچك شدن بازوان نقش به سزايي خواهد داشت اما تازمان رسيدن به مطلوب، بايد بازه زماني طولاني طي گردد. قطعاً انجام عمل ليپوماتيك بازو بر روي اين افراد ضمن بالا بردن ميزان اعتماد به نفس آن‌ها، حس رضايت مندي از اندامشان را نيز به همراه خواهد داشت. ليپوماتيك بازو روشي در لاغري موضعي مي‌باشد كه در مدت زماني كوتاه قابل انجام است.

 

چگونگي ليپوماتيك بازو

نخستين گام براي انجام ليپوماتيك بازو، مراجعه به يك متخصص كار بلد و حاذق است. وي پس از انجام بررسي‌هاي لازم، اعلام مي‌كند كه آيا شما كانديداي مناسبي براي انجام اين عمل هستيد يا خير. قطعاً افرادي كه بازوان حجيمي دارند و يا به دليل عوامل موروثي يا پيروي از رژيم‌هاي سنگين به افتادگي بازو دچار شده‌اند، گزينه مناسبي براي انجام اين عمل به حساب مي‌آيند. پس از اين كه آمادگي شما از سوي متخصص براي انجام عمل ليپوماتيك بازو تائيد شد، بازوان بيمار به خوبي بررسي مي‌شود تا نواحي استخراج چربي در آن تعيين گردد. اين مسئله يكي از مهم‌ترين مواردي است كه پزشك بايد به آن توجه داشته باشد زيرا در صورت كم اهميتي به اين مقوله، نمي‌توان درحين عمل، چربي‌هاي زائد را به درستي تخليه نمود كه اين امر موجب ايجاد ناهمواري در سطح بازو خواهد شد. پس از انجام بررسي‌هاي كامل، مي‌توان با خيال راحت براي انجام ليپوماتيك بازو اقدام نمود. در اين مرحله، كانولاهاي مناسب و با كيفيتي از سوي متخصص به منظور تخليه چربي‌هاي زائد بازو انتخاب مي‌گردد و با كمك آن، چربي‌ها بيرون كشيده مي‌شود. پس از آن پوست بيمار ليفت شده و حجم بازوان به ميزان چشم گيري كاهش مي‌يابد. لازم به ذكر است كه در صورت تمايل بيمار، مي‌توان چربي‌هاي تخليه شده را به ساير نقاط بدن تزريق نمود گفتني است اين درمان با بي هوشي موضعي و در يك جلسه 2 الي 3 ساعته قابل انجام است.

 

عواض ليپوماتيك بازو

ليپوماتيك بازو به نسبت ساير ليپوماتيك ها از عوارض كمتري برخوردار است و به نوعي براي شروع كار و كسب تجربه پزشكاني كه به تازگي پا به اين عرصه گذاشته‌اند بسيار مناسب است. اما اين درمان ممكن است با برخي از عوارض همراه باشد كه در ادامه شايع‌ترين آن‌ها را ذكر خواهيم كرد.

امكان آسيب ديدن سيستم عروقي و عصبي در اين درمان وجود دارد. اگر چه به نسبت ساير درمانهاي ليپوماتيك از درصد كمتري برخوردار است اما به طور كل نمي‌توان آن را ناديده گرفت.

بروز خون ريزي از ديگر عوارض ناشي از ليپوماتيك بازو است.

آسيب پذير شدن غدد لنفاوي نيز از ديگر عوارض اين عمل به شمار مي‌رود.

تجمع يافتن آب زير پوست (آمبولي شدن) نيز يكي ديگر از عوارضي مي‌باشد كه ممكن است پس از درمان با آن مواجه گرديد. گفتني است ميزان تجربه و تبحر پزشك نقش به سزايي در كمتر شدن احتمال به وجود آمدن اين عارضه خواهد داشت.

بروز ناهمواري بر سطح پوست و عدم تقارن بازوها نيز از ديگر عوارض شايع انجام ليپوماتيك مي‌باشند. لذا به كليه افرادي كه قصد انجام اين عمل را دارند توصيه مي‌شود به منظور كاهش ضريب خطر و عوارض ناشي از عمل به پزشكان و متخصصين  زيبايي حاذق و چيره دست مراجعه نمايند.

 

جهت اطلاع از هزينه كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 

 

امتیاز:
بازدید: 5
برچسب:
:
[ 1397/3/7  ] [ ۱۲ ] [ rozclinic ] [ ]

ليفت بازو به معني برداشتن بافت هاي شل و آويزان بازوها يا به اصطلاح كشيدن بازو نام دارد و در اصطلاح براكيو پلاستي گفته مي شود . هدف از اين عمل، فرم بخشي به بازوان است كه زيبايي اندام و كاهش وزن را نيز در پي دارد. البته  در برخي از موارد به درخواست بيمار، عمل براكيو پلاستي به همراه ليپوماتيك انجام مي پذيرد؛ در اين صورت بازوان شخص پس از عمل لاغر تر و مستحكم تر خواهند شد.

براكيو پلاستي مناسب چه افرادي است ؟

افراد سالخورده و يا مسن از ديگر گزينه هاي مناسب براي انجام اين عمل هستند. بالا رفتن سن در اين گونه از افراد موجب مي شود تا بافت هاي مستحكم پوست رفته رفته ضعيف گردد و انعطاف مطلوب خود را از دست دهد؛افرادي كه براي مدتي از رژيم هاي سنگين لاغري پيروي كرده اند، به عارضه ي افتادگي پوست دچار مي شوند؛ اين عارضه كه در اصطلاح "بال خفاشي" نام دارد، با عمل ليفت بازو قابل رفع مي باشد. اين اشخاص نيز مي توانند با مراجعه به كلينيك هاي زيبايي و مشورت با متخصصين حاذق اين مشكل را برطرف نمايند.

 

جراحي براكيوپلاستي چگونه انجام مي شود؟

كليه ي زمان لازم براي انجام اين عمل، 1 الي 2 ساعت مي باشد. در گام نخست فرد بيمار طي تزريق داروهاي متناسب، بيهوش خواهد شد. بيهوشي عمومي از رايج ترين روش هاي انجام اين عمل زيبايي به شمار مي رود؛ اما پزشك معالج بسته به شرايط بيمار، بهترين روش را متناسب با شرايط كنوني شخص، تجويز خواهد نمود.

  گام دوم در انجام عمل ليفت بازو، بررسي ميزان افتادگي بازوان مي باشد كه در طي آن ميزان برش پوست مشخص خواهد شد. اين مورد با بررسي هاي پزشك متخصص و بسته به ميزان افتادگي پوست متغير خواهد بود. در اغلب موارد بازو ها از قسمت زير بغل تا نزديكي آرنج ها برش داده خواهند شد؛ اما در مواردي كه شخص به افتادگي كمتري دچار باشد، اين برش ها محدود تر خواهند بود.

سپس عمل براكيو پلاستي، بافت هاي نگهدارنده تقويت مي شوند و  با ايجاد بخيه هاي داخلي به آن شكل داده مي شود.

در گام بعدي كليه برش هاي ايجاد شده بر سطح پوست با استفاده از بخيه هاي جذبي و يا غير جذبي بسته خواهد شد.

نكته مهم اينكه در صورتي كه پزشك معالج از بخيه هاي غير جذبي استفاده نمايد، فرد بيمار بايد پس از 1 الي 2 هفته به منظور خارج نمودن بخيه ها، مجددا به مطب پزشك مراجعه نمايد.

نتايج عمل براكيو پلاستي چه زماني قابل مشاهده است؟

احساس مستحكم تر شدن بازوها پس از انجام عمل كاملا قابل حس مي باشد. البته لازم به ذكر است كه نتايج نهايي اين عمل پس از طي شدن دوران نقاهت و برطرف شدن التهابات و كبودي هاي ناشي از جراحي قابل مشاهده است. تورم هاي ايجاد شده حدود 1 هفته پس از انجام عمل بهبود خواهند يافت و شخص قادر است پس از آن از لباس هاي تنگ استفاده نمايد و مجدد فعاليت هاي پيشين خود را از سر گيرد؛ اما بهبودي نهايي پس از گذشت 6 هفته حاصل خواهد شد و پس از آن فرد بيمار هيچ گونه محدوديتي در انجام امورات خويش نخواهد داشت.

 

ليفت بازو چه خطرات و پيامدهايي را به دنبال دارد ؟

هر عمل زيبايي ممكن است ضمن داشتن مزايا،  معايبي نيز به همراه داشته باشد.

ماندگاري جاي زخم، اسكار و بخيه ها

ايجاد التهابات و عفونت هاي ناشي از عمل

عدم تقارن بازوان

آسيب رسيدن به بافت هاي داخلي حساسي  هم چون عروق، اعصاب و...

بروز لختگي در وريدهاي عميق

احساس درد در نواحي جراحي شده( كه در برخي از مواقع اين درد مانا خواهد بود.)

ايجاد هماتوم يا خونريزي هاي داخلي از جمله شايع ترين پيامدهاي اين عمل زيبايي به شمار مي روند.

 

 

جهت اطلاع از قيمت كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 

امتیاز:
بازدید: 3
برچسب:
:
[ 1397/3/7  ] [ ۱۲ ] [ rozclinic ] [ ]

هر روز به تعداد متقاضيان درمان ليپوماتيك در كشور اضافه مي شود. نكته اي كه براي طرف داران اين عمل قابل توجه مي باشد اين است كه چه عواملي بر كيفيت ليپوماتيك تاثيرگذار خواهد بود. از مواردي كه بيماران بايد به آن توجه كنند اين است كه مراجعه به يك پزشك حاذق و چيره دست و استفاده از بهترين دستگاه هاي ليپوماتيك را بايد مد نظر خود قرار دهند . امروزه روش هاي تخليه ي چربي بسيار متفاوت شده است. ليپوماتيك، ليپوليز و واتر جت سه نوع رايج تخليه ي چربي در كشورمان به شمار مي روند كه هر كدام معايب و مزاياي متفاوتي را به همراه دارند. 

از ديگر نكاتي كه بايد به آن اشاره نمود اين است كه روش هاي چربي زدايي هم چون: ليپوماتيك و ليپوليز با هدف برطرف نمودن چاقي هاي موضعي انجام مي گيرد و براي افرادي كه به دنبال كاهش وزن هستند، راهكار مناسبي به حساب نمي آيد.  اين روش ها بيشتر براي برطرف نموده چربي هاي تجمع يافته در نقاطي هم چون: غبغب، ران، بازو، شكم، پهلو، سينه و... مناسب است؛ مراجعه به يك پزشك ماهر عوارضي را كه پس از عمل با آن مواجه خواهيد شد را به ميزان قابل توجهي كاهش خواهد داد. عدم قرينگي اندام از شايع ترين معضلاتي است كه بيماران پس از مراجعه به پزشكان كم تجربه با آن مواجه مي شوند. نداشتن تجربه ي كافي در اين افراد موجب مي شود كه توازن و تقارن ران، بازو، سينه و يا باسن از بين برود. جمع شدن مايعات در زير پوست بيمار و آمبولي شدن از ديگر موارديست كه در صورت عدم توجه پزشك روي خواهد داد. بنابراين مراجعه به يك پزشك خوب، ريسك آمبولي را به ميزان چشم گيري كاهش خواهد داد. از ديگر عوامل خطرناك مي توان به عفونت هاي مزمن  اشاره كرد كه در صورت عدم توجه پزشك معالج روي خواهد داد. عفونت پس از عمل از موارديست كه متاسفانه در برخي از مواقع به فوت بيمار منتهي مي گردد. خون ريزي در حين عمل نيز از ديگر عوارض ساكشن مي باشد كه تجربه ي يك پزشك در كمتر شدن آن تاثير گذار خواهد بود. موارد ديگري چون كبودي و تورم از ديگر موارد كم خطري است كه با نظارت و تجربه ي پزشك به حداقل خود خواهد رسيد.

 

جهت اطلاع از هزينه كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 

امتیاز:
بازدید: 4
برچسب:
:
[ 1397/3/7  ] [ ۱۲ ] [ rozclinic ] [ ]

نسل جديد از دستگاه هاي ساكشن كه با فناوري هاي پيشرفته ساخته شده ليپوماتيك نام دارد و مزاياي زيادي نسبت به روش‌هاي مشابه براي برداشت چربي دارد. بعد از انجام ليپوماتيك، فرد سريعاً مرخص مي‌شود و نيازي به بستري وي نيست اما بايد نكاتي را به خاطر بسپارد. در مورد رژيم غذايي بايد گفت كه اگر از بي حس كننده موضعي استفاده شده باشد، نيازي نيست تا فرد رژيم غذايي خاصي را دنبال كند و همان رژيم غذايي قبل از ليپوماتيك را مي‌تواند ادامه دهد ولي در كل، در ماه اول درمان، بايد از خوردن غذاهاي چربي و نمكي پرهيز شود.بايد به ميزان كافي مايعات نوشيد تا بدن دچار كم‌ آبي نشود.

حداقل تا 48 ساعت بعد از انجام ليپوماتيك، فرد نبايد به هيچ وجه نوشيدني الكلي مصرف كند.

انجام ورزش‌هايي كه فشار خون را بالا مي‌برند ممنوع است.

اگر ليپوماتيك در ناحيه شكم انجام شده و شلي و افتادگي پوست زياد باشد، شخص نبايد تا 72 ساعت بنشيند زيرا موجب بدحالتي و چين‌خوردگي پوست مي‌شود.

گرفتن دوش با آب ولرم بلامانع است و حتي چند ساعت بعد از درمان نيز مي‌توان اين كار را انجام داد اما توصيه اين است كه حداقل تا دو هفته از رفتن به استخر پرهيز شود و وان آب گرم و سونا هم تا يك ماه به تاخير بيافتد.

 

جهت اطلاع از قيمت كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 

امتیاز:
بازدید: 4
برچسب:
:
[ 1397/3/7  ] [ ۱۲ ] [ rozclinic ] [ ]

ريزش مو و طاسي از بزرگترين معضلات امروزه ي افراد مخصوصا آقايان است كه ضعف در سيستم ايمني بدن و هورمون هاي مردانه عامل اصلي ريزش مو است. در گذشته راه هاي بسياري براي درمان ريزش مو و كچلي وجود داشت كه شايد به صورت موقتي موجب درمان يا كمتر شدن ريزش مو شده است، اما براي طاسي درمان دارويي نتيجه بخش نبوده و تنها راه جديدترين روش كاشت مو است.

اما كلينيك كاشت مو با كادري مجرب و حرفه اي با به كارگيري تجربه و تخصص راه حل قطعي و دقيق كاشت مو را براي از بين بردن طاسي و كم پشتي مو پيشنهاد مي كند

كاشت مو با روش هاي مختلف FIT، FUT، SUT با قيمت هاي مختلفي انجام مي شود اما بهترين روش و جديدترين روش كاشت مو كه امروزه در جهان بسيار مورد توجه قرار گرفته كاشت مو به روش سلول هاي بنيادي يا PRP است.

هدف از سلول درماني آن است كه سلول هاي زايگر يا زايا از فوليكول هاي موي سر جدا شده و كشت داده شوند ونهايتا تعداد زيادي سلول زايا مجددا به پوست سر تزريق گردد. در نتيجه يا فوليكول هاي جديد ساخته مي شود و يا موهاي پرز مانند قبلي به موهاي زبر تبديل مي شوند، محققين پس از بررسي ، دريافتند كه تعداد سلول هاي بنيادي مناطق پر مو و طاس به يك اندازه مي باشد. تنها اختلاف اين دو ناحيه در تعداد سلول هايي به نام Progenitor Cells مي باشد كه اين سلول ها در نواحي طاس بسيار كمتر از نواحي پر مو وجود داشتند.

سلول هاي زايا يا زايگر پياز مو براي ما موي جديد ميسازد تا جاي موهاي فرسوده را كه هر روز تا 100 عدد آن بطور نامحسوس ميريزد پر كند. معلوم شده است پياز مو بعد از مغز استخوان كه بالاترين ميزان سلول جديد را مي سازد دومين بافت فعال از نظر تقسيم سلولي و ايجاد سلول هاي جديد است.

سلول هاي كشت داده شده در چه عمقي از پوست سر تزريق مي شوند؟

اگرانتقال مخلوطي از سلول هاي زاياي درم و اپيدرم مد نظر باشد بايد سلول ها به صورت سطحي تزريق شوند اين روش از لحاظ نحوه توزيع تك تك موها شبيه كاشت موي طبيعي است. اما اگر  قرار باشد سلول هاي زايا وارد ساختار فوليكولهاي  پرز مانند شوند و انها را به موهاي زبر تبديل كنند بايد سلول ها را در درم فوقاني در نزديكي فوليكول هاي پرز تزريق كرد. مزيت اين روش آن است كه تراكم ،جهت و توزيع موها كاملا شبيه موهاي طبيعي خواهد شد.

تضميني و غير قابل بازگشت  بودن درمان از مهم ترين مزاياي استفاده از اين روش است كه با مراجعه به آدرس كلينيك كاشت موي ايده آل جهت مشاوره با  متخصصين ايده آل  و اطلاع از قيمت كاشت مو بهترين انتخاب را داشته باشيد.

امتیاز:
بازدید: 2
برچسب:
:
[ 1397/3/1  ] [ ۱۳ ] [ rozclinic ] [ ]

كاشت مو از جمله مواردي است كه پس از انجام آن بايد توصيه هاي بعد از كاشت مو توجه كرد در مقاله تاثير سيگار و قليان بر كاشت مو و مقالات ديگر كلينيك رز سعي كرده ايم به تاثيرات و توضيح مواردي مانند  ترياك و ريزش مو، تاثير ترك سيگار بر مو، ليزر بعد از كاشت مو، اثر ترياك بر مو، بعد از كاشت مو چه غذاهايي بخوريم، كشيدن قليان بعد از كاشت مو و مراقبتهاي بعد از كاشت مو به روش fit و... بپردازيم.

 

 

سيگار كشيدن باعث نازك شده پوست سر شده ، و كاهش ضخامت لايه ي فوقاني پوست را در پي دارد در نتيجه افراد سيگاري بعد از عمل كاشت مو حداقل ۲الي ۴ هفته از استعمال سيگار خودداري كنند. كلينيك تخصصي كاشت موي رز مقالات متعددي در خصوص مراقبت هاي مو تهيه كرده كه خواندن هركدام از آنها در پاسخ به سوالات شما بسيار موثر خواهد بود.

امتیاز:
بازدید: 18
برچسب:
:
[ 1396/4/21  ] [ ۱۴ ] [ rozclinic ] [ ]

كاشت مو به روش اچ آر تي - HRT يا كاشت موي غير قابل رشد تا كنون در ايران و كشورهاي اروپايي و امريكايي معرفي و به صورت متداول از آن به عنوان يكي از روش هاي درمان ريزش مو استفاده مي‌شود. اين روش از كاشت مو كه به تاييد انجمن پزشكان نيز رسيده تحت عنوان كاشت مو به روش HRT مطرح است. در اين روش نيازي به بانك موي فرد نيست و از بانك موي تعبيه شده در مركز تخصصي كاشت مو استفاده ميشود كه هم جنس و هم رنگ با موي سر فرد استفاده ميشود و جايگزين بسيار مناسبي براي موهاي ريخته شده مي باشد.

 از مزاياي اين روش ميتوان  خط رويش و خط فرق بسيار طبيعي را نام برد و  بطوريكه حتي اطرافيانتان هم نميتوانند تشخيص دهند از صفر تا صد اين روش در يك جلسه انجام ميشود و حتي پس از آن نيازي به مراجعات مكرر ندارد. اين روش كاملا مناسب براي كساني است كه فاقد بانك مو هستند و يا كاشت مو در بيماران قلبي ، فشارخون و ... مي باشند و در واقع اين فرآيند بدون هيچ گونه جراحي و خونريزي صورت ميگيرد.

كلينيك رز يكي از بهترين و باتجربه ترين مراكز تخصصي كاشت مو در تهران مي باشد كه بهترين خدمات را با مناسب ترين قيمت به بيماران ارائه مي دهد.

امتیاز:
بازدید: 15
برچسب:
:
[ 1396/4/11  ] [ ۱۱ ] [ rozclinic ] [ ]

 

در دنياي پزشكي، راه هاي زيادي براي درمان(ريزش مو) كشف شده است. استفاده از داروها و مواد شيميايي تا داروهاي گياهي اما زماني كه استفاده از اين موارد اثر گذار نباشد و افراد دچار ريزش مو شده باشند بهترين راه حتما كاشت مو است. كاشت مو روش هاي زيادي دارد براي مثال روش FIT، روش FUT، كاشت مو به روش HRT و... اما امروزه بهترين روش كاشت مو، كاشت مو به روش SUT است كه بسيار كاربردي مي باشد. تا امروز كلينيك رز در مقالات خود به بهترين روش كاشت مو، روش جديد كاشت مو بدون جراحي، عوارض بعد از كاشت مو، هزينه كاشت موي سر، بهترين روش كاشت مو، سن مناسب كاشت مو، كاشت موي احسان عليخاني و... به صورت كامل اشاره كرده است اما در مقاله بايد ها و نبايدهاي قبل و بعد از كاشت مو  مي توانيد با مراقبت هاي كاشت مو آشنا شويد.

 

ريزش مو در واقع مي تواند دلايل مختلفي مانند استرس، عوامل موروثي، تغذيه نادرست و... داشته باشد كه به تناسب علت بيماري در افراد، پزشكان روش هاي درماني متفاوتي را به بيمار پيشنهاد مي كنند. كلينيك رز يكي از بهترين مراكز كاشت مو در تهران مي باشد كه در كلينيك فوق تخصصي رز خدمات كاشت مو (Hair transplantation) ، كاشت ابرو (Eyebrow transplantation) ، كاشت ريش و كاشت مژه با آخرين متد روز دنيا توسط پزشكان و متخصصان مجرب ارائه مي گردد.

امتیاز:
بازدید: 20
برچسب:
:
[ 1396/3/31  ] [ ۱۳ ] [ rozclinic ] [ ]

اكثر قريب به اتفاق افراد در جوامع مختلف همچنان بر اين باورند كه كاشت مو و يا پيوند مو، كاشت ابرو و يا مواردي كه به انجام اعمال زيبايي مرتبط است ميتواند براي سلامتي آنها زيان بار و خطرناك باشد، در ابتدا از شما مي خواهيم كه لطفا اين باور را از خود دور كنيد كه كاشت مو يا كاشت ابرو ممكن است براي شما خطرناك باشد اگر چنين بود بسياري از بازيگران و مجريان مطرح اين كار را انجام نمي دادند اگر به كاشت موي احسان عليخاني توجه كنيد خواهيد ديد كه كاشت مو بسيار تاثير گذار و بدون خطر است، پزشكان و جراحان عالي رتبه مستقر در كلينيك رز با به كار گيري جديدترين متدهاي پزشكي روز دنيا و همواره به روز بودن تجهيزات اين كلينيك علاوه بر  اينكه ظاهر شما را بنا به نظر خودتان به زيبايي و كمال مطلوب خودتان ميرسانند، سلامت شما را نيز به طور مطلق به عنوان اصلي ترين وظيفه خود ميدانند.

 

مواردي كه ممكن است بعد از كاشت مو با آنها روبرو شويد در زير آمده و در مقاله خطرات و عوارض كاشت مو درباره هر يك به طور كامل توضيح داده شده است.

·         نازك شدن موقتي موها (تبديل شدن موها در زمان كوتاه به كرك)

·         خون‌ريزي

·         درد؛ كاشت مو درد ندارد

·         بي‌حسي

·         سكسكه و ربط آن به كاشت مو

·         خارش؛ عارضه‌اي طبيعي پس از كاشت مو

·         ورم كردن نواحي پيوند خورده پس از كاشت مو يا كاشت ابرو

·         التهاب يا عفونت فوليكول مو

·         زخم، آيا نواحي پيوند خورده يا كشت شده ممكن است زخم شوند؟

·         كيست

 

در انتهاي اين مطلب كه توسط پزشكان و اساتيد مجرب كلينيك رز گردآوري شده ذكر اين نكته ضروري به نظر مي‌رسد كه بايد توجه داشته باشيد كه هر زماني كه قسمتي از پوست انسان بريده ميشود، توسط فرآيندي به نام «فيبروز» بهبود مي‌يابد و به دليل كوچك بودن مناطق پيوند و ترميم مو، فيبروزهاي ايجاد شده ناشي از فرآيند كاشت موي طبيعي تقريباً غير قابل شناسايي خواهند بود و ديده نمي‌شوند و به طور كلي عزيزاني كه به كلينيك رز مراجعه ميكنند نگراني هاي را در خصوص عوارض و خطرات عنوان شده به خود راه ندهند چراكه بسياري از مواردي كه در اين مطالب عنوان شد به ندرت اتفاق مي‌افتند و ما سعي كرديم تا صادقانه براي شما آن‌ها را اعلام كنيم. قيمت كاشت مو، سن مناسب براي كاشت مو، عكس كاشت مو، هزينه تقريبي كاشت مو و بهترين فصل كاشت مو همه سوالاتي است كه با مراجعه به مشاوران كلينيك رز مي توانيد اطلاعات لازم را كسب نماييد.

امتیاز:
بازدید: 17
برچسب:
:
[ 1396/3/17  ] [ ۰۸ ] [ rozclinic ] [ ]

كاشت مو و كاشت ابرو به عنوان يك عمل جراحي به روز و پر طرفدار است كه روي ظاهر افراد تاثير بسيار زيادي مي گذارد براي انجام اين عمل براي هر كسي سوالاتي چون سن مناسب كاشت مو، قيمت كاشت موي طبيعي، موهاي كاشته شده كي رشد ميكنند، عوارض كاشت موي سر، روش هاي كاشت مو و ... پيش مي آيد. ما تبليغات بسياري را مي بينيم كه براي كاشت مو انجام مي شود مانند كاشت موي احسان عليخاني يا احسان عليخاني قبل و بعد از كاشت مو ولي كاشت مو در افراد مشهور به وفور انجام ميشود اينكه صرفا كاشت مو موجب طبيعي بودن موهاي افراد شده تفكر درستي نيست نحوه شستشوي سر بعد از كاشت مو، بعد از كاشت مو چه بخوريم و به طور كلي مراقبت هاي عد از كاشت مو تاثير بسياري دارد. عوارضي كه بعد از كاشت مو در افراد ديده مي شود مانند دلمه هاي بعد از كاشت مو، ورم صورت بعد از كاشت مو موقتي بوده و به مرور زمان رفع مي شوند.

اگر از كساني كه تجربه كاشت مو يا ابرو را دارند بپرسيد به شما مي گويند موهاي كاشته شده كي رشد ميكنند، آيا موهاي كاشته شده مي ريزند؟، مراحل رشد مو بعد از كاشت چه زماني است و بسياري سوالات ديگر كه علاوه بر پزشك از افرادي كه تجربه دارند مي توانيد در مورد نتيجه نهايي كاشت مو بپرسيد.

كاشت مو براي همه افراد قابل انجام است حتي كساني كه از بانك موي ضعيفي برخوردارند نيز مي توانند پيوند مو از بدن به سر را انجام دهند. كاشت مو براي پيشاني بلند هم انجام ميشود و اگر به پزشك متخصص و مركز خوبي مراجعه كنيد قطعا با بهترين نتيجه مواجه خواهيد شد.

روش FUT و يا كاشت به روش واحدهاي فوليكولي

در كاشت به اين روش بايد ابتدا يك نوار از مو كه معمولاً از پشت سر و اطراف گوش‌ها ميباشد، برداشته ميشود و سپس نوار را براي پيوند به محل مورد نظر آماده سازي و جدا مي‌كنند. اين روش يك نتيجه‌ي عالي براي هر دو طرف به دنبال دارد.

روش FIT يا اصلاح معايب  FUT

از اين روش تحت عنوان اصطلاح معايب روش FUT نيز ياد مي‌كنند كه به منظور اصلاح معايب روشFUT   به كار گرفته ميشود. اين روش نيز يكي از بهترين روش‌هاي كاشت موي در گذشته محسوب مي‌شده است. در اين روش برخلاف روش كاشت به صورت FUT به جاي برداشتن نوار پوستي، فوليكول‌هاي مو به صورت دانه‌اي و جداگانه مستقيم از روي سر فرد برداشته ميشود و به محل جديد و مورد نياز پيوند زده ميشود. اما امروزه روش هاي پيشرفته تري وجود دارد كه در آينده به آنها اشاره خواهيم كرد. كلينيك رز يكي از معتبر ترين و بهترين كلينيك هاي كاشت مو در تهران است كه بهترين خدمات را در كنار مناسب ترين قيمت به شما ارائه مي دهد.

امتیاز:
بازدید: 16
برچسب:
:
[ 1396/3/10  ] [ ۱۰ ] [ rozclinic ] [ ]

كاشت مو و كاشت ابرو به عنوان يك عمل جراحي به روز و پر طرفدار است كه روي ظاهر افراد تاثير بسيار زيادي مي گذارد براي انجام اين عمل براي هر كسي سوالاتي چون سن مناسب كاشت مو، قيمت كاشت موي طبيعي، موهاي كاشته شده كي رشد ميكنند، عوارض كاشت موي سر، روش هاي كاشت مو و ... پيش مي آيد. ما تبليغات بسياري را مي بينيم كه براي كاشت مو انجام مي شود مانند كاشت موي احسان عليخاني يا احسان عليخاني قبل و بعد از كاشت مو ولي كاشت مو در افراد مشهور به وفور انجام ميشود اينكه صرفا كاشت مو موجب طبيعي بودن موهاي افراد شده تفكر درستي نيست نحوه شستشوي سر بعد از كاشت مو، بعد از كاشت مو چه بخوريم و به طور كلي مراقبت هاي عد از كاشت مو تاثير بسياري دارد. عوارضي كه بعد از كاشت مو در افراد ديده مي شود مانند دلمه هاي بعد از كاشت مو، ورم صورت بعد از كاشت مو موقتي بوده و به مرور زمان رفع مي شوند.

اگر از كساني كه تجربه كاشت مو يا ابرو را دارند بپرسيد به شما مي گويند موهاي كاشته شده كي رشد ميكنند، آيا موهاي كاشته شده مي ريزند؟، مراحل رشد مو بعد از كاشت چه زماني است و بسياري سوالات ديگر كه علاوه بر پزشك از افرادي كه تجربه دارند مي توانيد در مورد نتيجه نهايي كاشت مو بپرسيد.

كاشت مو براي همه افراد قابل انجام است حتي كساني كه از بانك موي ضعيفي برخوردارند نيز مي توانند پيوند مو از بدن به سر را انجام دهند. كاشت مو براي پيشاني بلند هم انجام ميشود و اگر به پزشك متخصص و مركز خوبي مراجعه كنيد قطعا با بهترين نتيجه مواجه خواهيد شد.

روش FUT و يا كاشت به روش واحدهاي فوليكولي

در كاشت به اين روش بايد ابتدا يك نوار از مو كه معمولاً از پشت سر و اطراف گوش‌ها ميباشد، برداشته ميشود و سپس نوار را براي پيوند به محل مورد نظر آماده سازي و جدا مي‌كنند. اين روش يك نتيجه‌ي عالي براي هر دو طرف به دنبال دارد.

روش FIT يا اصلاح معايب  FUT

از اين روش تحت عنوان اصطلاح معايب روش FUT نيز ياد مي‌كنند كه به منظور اصلاح معايب روشFUT   به كار گرفته ميشود. اين روش نيز يكي از بهترين روش‌هاي كاشت موي در گذشته محسوب مي‌شده است. در اين روش برخلاف روش كاشت به صورت FUT به جاي برداشتن نوار پوستي، فوليكول‌هاي مو به صورت دانه‌اي و جداگانه مستقيم از روي سر فرد برداشته ميشود و به محل جديد و مورد نياز پيوند زده ميشود. اما امروزه روش هاي پيشرفته تري وجود دارد كه در آينده به آنها اشاره خواهيم كرد. كلينيك رز يكي از معتبر ترين و بهترين كلينيك هاي كاشت مو در تهران است كه بهترين خدمات را در كنار مناسب ترين قيمت به شما ارائه مي دهد.

امتیاز:
بازدید: 15
برچسب:
:
[ 1396/3/10  ] [ ۱۰ ] [ rozclinic ] [ ]

عمل كاشت مو مقوله‌اي است كه ذهن افراد با موهاي كم را به خود مشغول مي كند ما در مقاله روش هاي معمول كاشت مو  به طور كامل به انواع روش هاي كاشت مو پرداخته ايم و در اين بخش تنها به روش هاي پيشرفته كاشت مو اشاره مي كنيم.

كاشت مو به روش BHT يا پيوند مو از بدن به سر

اگر در ابتدا به طور خلاصه بخواهيم اين روش را برايتان توضيح دهيم بايد اينطور عنوان كنيم كه در كاشت مو از بدن يا در كاشت مو به روش bht موهاي مناطقي مانند جلوي سينه يا ريش يا كمر با تكنيك FIT موها برداشته ميشود و به سر منتقل مي شوند. اختراع FIT  اين اجازه را به جراحان داد تا بتوانند از موي بدن نيز به عنوان يك منبع براي پيوند موي سر استفاده كنند و روش ديگري به نام كاشت مو به روشBHT  يا Body Hair Transplant  كه جديدترين روش كاشت مو محسوب مي‌شود، روي كار آمد.

روش SUT يا كاشت با تراكم بالا

در كاشت مو به روش SUT ، موها با خط رويش طبيعي و با تراكم بالا كاشته مي شوند. به دليل صرف زمان طولاني و نياز به چندين جلسه مراجعه در روش‌ سنتي FIT، روش نوين ديگري با قابليت انتقال مو با تراكم چند برابري و اتمام كار در يك جلسه كشف شد كه با كمك دستگاه‌هاي اتوماتيك و بدون دخالت دست تكنسين كاشت مو مي‌تواند بهترين نتيجه را با كمترين عارضه و بدون درد و خونريزي و نياز به بي‌هوشي بر جا گذارد. جديدترين روش كاشت مو sut بهترين روش كاشت مو در حال حاضر محسوب مي‌شود همچنين ترميم مو به روش sut هم مي تواند انجام شود. قيمت كاشت مو به روش sut با توجه به ميزان تراكم موها متفاوت و متغير است.

مزوتراپي يا كاشت مو به روش سلولهاي بنيادي PRP

يك روش غير جراحي نيز وجود دارد.، روش هاي غير جراحي مانند روش مزوتراپي ياPRP  يا به عبارت كامل‌تر  Platelet Rich Plasmaنام دارد جراحان با استفاده از پلاسماي حاوي پلاكت كه قبل تر از خون خود فرد دريافت كرده اند آن را به سر بيمار تزريق ميكنند تا با استفاده از خاصيت تحريك پذيري موجبات رشد مجدد پلاكت ها را فراهم كنند و دوران جديدي را از افزايش رشد طبيعي مو در پوست سر براي افراد مبتلا به ريزش مو ايجاد كنند. پي آر پي مو در زنان و مردان مي تواند با بهترين نتيجه انجام شود. 

در رابطه با هزينه كاشت مو به روش prp، عوارض روش prp، كاشت موي سر با ليزر و يا هر روش ديگري كه در اينجا به آنها اشاره كرديم مي توانيد به مراكز انجام prp يا كلينيك هاي كاشت مو مراجعه و با مشاوران آنها در ارتباط باشيد. كلينيك رز يكي از بهترين كلينيك هاي كاشت مو در تهران مي باشد كه با كادري متخصص و مجرب بهترين خدمات را با مناسب ترين قيمت به بيماران ارائه مي دهد.

امتیاز:
بازدید: 14
برچسب:
:
[ 1396/3/10  ] [ ۱۰ ] [ rozclinic ] [ ]

روش هاي مختلفي براي انجام فرآيند كاشت مو مانند جديدترين روش كاشت مو sut، روش كاشت مو fit، عوارض كاشت مو به روش fut و جديدترين روش كاشت مو prp به وجود آمده كه البته در بسياري از موارد نيز موفقيت آميز هستند و افراد را به نتايخ دلخواه خود مي رسانند. كاشت يا پيوند مو نزديك به چند دهه است كه در دنيا انجام مي شود و افراد زيادي از جمله سلبريتي هاي مشهور بواسطه آن به روياي خود يعني جذاب تر و جوان تر بودن رسيده اند.

بسياري از افراد به دليل كم پشت بودن موها به متخصص مراجعه مي كنند، در اين شرايط متخصص به جاي آن كه پيشنهاد كاشت مو را بدهد از روش هاي ترميمي براي رفع مشكل اين افراد استفاده مي كند. در روش هاي ترميمي كه ساده تر نيز هستند پزشك با تغيير خط رويش موها به طوري كه طبيعي نيز جلوه كند، ظاهري پرپشت تر را براي موهاي فرد ايجاد مي كند. اين روش ها مشكلات كاشت و عوارض و خونريزي هاي ناشي از آن را به دنبال نخواهند داشت. در فرآيند ترميم چند تار موي فرد به لابراتور فرستاده مي شود و پس از شناسايي ساختار آن، متخصصين از بانك مو نزديك ترين مو از لحاظ ساختاري و شكل به موي فرد را پيدا مي كنند و پروتزي از روي آن مي سازند. اين مدل ساخته شده نهايتا با ژلاتين و بعضي از مواد خاص روي سر ثابت شده و ديگر از سر جدا نمي شود.

 

زماني كه به دليل جدي بودن مسئله، مشكلات موها با روش هاي ترميمي قابل حل نباشد، پزشك متخصص پوست و مو كاشت را براي بيمار تجويز مي كند. در حال حاضر كاشت مو به چندين شيوه متنوع انجام مي شود كه همه آن ها در بيشتر مواقع موفقيت آميز هستند. كه كلينيك رز در مقاله اي درباره نقش كاشت مو در اعتماد به نفس افراد به طور كامل در باره روش ها و اينكه چرا بايد اين كار لنجام شود توضيح داده است

امتیاز:
بازدید: 17
برچسب:
:
[ 1396/3/8  ] [ ۱۲ ] [ rozclinic ] [ ]

كاشت ابرو يكي از چالش‌آورترين عمل‌هاي زيبايي مي‌باشد كه شما براي يافتن بهترين دكتر كاشت مو، كلينيك كاشت ابرو در تهران، كلينيك كاشت ابرو در شيراز، كاشت ابرو در مشهد، كرج و هر شهر ديگري بايد تحقيق گسترده اي داشته باشيد شما براي گرفتن بهترين نتيجه نبايد به سمت افراد نا وارد يا مراكزي كه صرفا قيمت مناسبي دارند برويد زماني كه كاشت ابرو توسط  كارشناسان انجام مي‌گيرد مي‌تواند با كمترين عوارض كاشت ابرو نتيجه‌ي شگفت‌آوري ارائه كند. با وجود اينكه ممكن است فرد متوجه نشود كه ابروي كامل و زيبا دارد با اين حال خيلي ساده است تا تشخيص داد كه ابروها خيلي باريك مي‌باشند يا اينكه عملاً «ناموجود» هستند. زماني كه اين امر رخ مي‌دهد، ظاهر صورت شما منجر به كاهش اعتماد به نفس شما مي‌شود. به دليل توسعه‌ها در تكنيك‌هاي كاشت مو حول 10 سال گذشته، كاشت ابرو امكان‌پذير است و زماني كه بدرستي انجام گيرد مي‌تواند نتايج زيبايي ارائه كند. خواه اينكه شما دچار بي‌مويي كامل باشيد يا در حال تجربه كردن فرايند بي‌مو شدن شده باشيد، كاشت ابرو مي‌تواند ابروهاي شما را بازگرداند.

 

هزينه تقريبي كاشت ابرو چقدر است؟                                           

در مورد قيمت كاشت ابرو هم كه بسياري علاقه مندند بدانند بر چه اساسي و اصولا چگونه تعيين مي شود، مي توان گفت كه اين امر وابسته به معيارهاي مختلفي است از جمله چگونگي عمل و تكنيك هاي بكار رفته توسط پزشك كاشت ابرو، تجربه شخصي وي در اين گونه عمل ها، هزينه هاي كلينيك از قبيل قيمت دستگاه ها و تجهيزات مورد استفاده، تعداد فوليكول هاي بكار رفته و غيره و اينكه هزينه كاشت ابرو در شهر هاي مختلف متفاوت است براي مثال هزينه كاشت ابرو در شيراز با قيمت كاشت ابرئ در تهران با توجه به مواردي كه اشاره شد متفاوت خواهد بود. شما مي توانيد با مطالعه كاشت ابرو چالش آورترين عمل زيبايي تصميم نهايي را براي انجام دادن يا ندادن اين عمل بگيريد.

كلينيك تخصصي كاشت مو ، پوست و زيبايي رز در فضايي آرام و مناسب پذيراي بيماران و ميهماناني است كه علاقمند به مشاوره و كسب اطلاعات در زمينه روش هاي نوين زيبايي و بازيابي طراوت جواني هستند. اين كلينيك يكي از بهترين كلينيك هاي كاشت مو در تهران است

امتیاز:
بازدید: 16
برچسب:
:
[ 1396/3/6  ] [ ۰۷ ] [ rozclinic ] [ ]

در اينجا پس از اختصاص دادن مقالات گذشته در سايت كلينيك رز به مسائل كاشت مو در انجا قصد داريم تا در اين مطالب كه در سه قسمت برايتان گردآوري شده روش هاي صحيح شست و شوي مو را برايتان شرح دهيم

تقسيماتي كه براي حالات مو، موي چرب، موي خشك، موي معمولي ناشي ازفعاليت غدد چربي زير پوست است كه نوع و حالت موها را مشخص مي كنند. حالت مو مديون پوست سر مي باشد چربي و خشكي پوست نيز رابطه مستقيم به ترشح غدد چربي در پوست دارد . به همين جهت لازم است كه درباره غدد چربي توضيح بيشتري داده شود. مو از نظر ارگانيسم ساختماني درهمه يكسان است و فرقي با همديگر ندارد . آن تفاوت ظاهري كه درموهاي آدميان مي بينيم فقط حالت موها است كه با يكديگر متفاوت مي باشد.

كاشت مو 

اصول و روش‌هاي صحيح شست و شوي موهاي چرب:

اين نوع موها را فقط يك روز در ميان بدون چنگ زدن خشونت، ماساژ دادن، برس كشيدن بايد مورد شست و شو قرار داد؛ به اين صورت كه ابتدا موها را در كف دستها قرار داده و بطور دوراني و چرخشي پوست سر را مي شويم بي آنكه ناخن‌ها و يا نوك انگشتان پوست سر تماس حاصل كند دودست شستشو در هر بار استحمام كافي مي باشد. شستن مو با صابون، استفاده از بهترين شامپو براي موي چرب، مصرف قرص براي چربي پوست سر، شستشوي هر روز موي سر، شستن مو بدون شامپو، درمان چربي موي سر در طب سنتي هر يك از ايها شايد اگر مورد بررسي قرار گيرند در درمان چربي پوست موثر باشند اما اولين قدم براي درمان رفتار صحيح با مو و نحوه شست شو است.

كلينيك رز براي درمان چرب شدن موي سر و از بين بردن چربي پوست سر استفاده از شامپوهاي مخصوص موهاي چرب را به همراه رفتار درست شستشوي مو به افراد پيشنهاد مي كند.

امتیاز:
بازدید: 19
برچسب:
:
[ 1396/3/6  ] [ ۰۷ ] [ rozclinic ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 7
دیروز : 12
افراد آنلاین : 1
همه : 8189
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تور فرانسه
تور لاکچری فرانسه
www.arshantour.net

اجاره باغ عروسی
قیمت باغ عروسی
www.zhinowp.com

بهترین تشریفات عروسی
تشریفات مجالس اسداللهی
www.tashrifatalef.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatsabour.com

میز کارشناسی
میز کارشناسی و کارمندی
www.azaran.com

قیمت ایمپلنت دندان
قیمت و انواع کاشت ایمپلنت دندان
www.drmabolghasemi.com

پیوند مو
قیمت کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

تور روسیه
آفر ویژه تور روسیه
www.alefbatour.com

ویزای انگلیس
قیمت ویزای انگلیس
www.mehrparvaz.com

Kish hotels
kish hotels in iran
www.iran-passenger.com

دستگاه برش لیزری طلا
برش طلا با لیزر
http://www.personageco.com

تبلیغات گوگل
تبلیغات در صفحه اول گوگل
www.papgroup.ir

<
لوله بازکنی اوین
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

تجهیزات نمایشگاهی
قیمت اجاره تجهیزات نمایشگاهی
www.raykasazan.com

جشن نامزدی
برگزاری جشن نامزدی
www.khadamatmajales.com

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات عروسی ثمین
www.tashrifatsamin.com

قیمت عینک طبی
نمایندگی عینک طبی کارل زایس
www.maadrac.com

تشریفات عروسی شرق تهران
تشریفات عروسی و خدمات مجالس شرق تهران
www.peyvandema.com

فروش آسانسور
نرخ سرویس آسانسور
www.fuji-lift.com

میز کامپیوتر
خرید میز کامپیوتر ارزان
www.mohitara.com

Traditional Restaurant in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

باغ عروسی
باغ عروسی مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

قرص ضد پیری
نماینده رسمی تالگو
www.thalgoparis.com

قیمت میز اداری
میز اداری فضاگویا
www.fazagooya.com

دکتر زیبایی
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی زیبایی بینی
www.iran-plasticsurgery.ir

برگزاری همایش و سمینار
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

تم آتلیه کودک
عکس تولد در آتلیه کودک
www.photokafshdoozak.com

قیمت پارتیشن اداری
قیمت انواع پارتیشن اداری
www.afn-furniture.com/

سایت اینترنتی عطر و ادکلن
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

اجرای سالن کنفرانس
طراحی دکوراسیون و تجهیز سالن کنفرانس
www.cnpars.com

کاغذ دیواری سه بعدی
فروشگاه اینترنتی پارسیان آذین زند
www.azinzand.com

آفر تور هند
تور لحظه آخری هند
www.asemanabi.net
طراحی سایت وبهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان