كلينيك رز
خدمات كلينيك رز در زمينه ترميم مو، كاشت مو، كاشت ابرو، ليپوماتيك، تزريق ژل و بوتاكس

از زمان هاي قديم تا كنون گفته شده زينت روي مو است اما بسياري از افراد از اين موهبت برخوردار نيستند كه اين عدم برخورداري مي تواند به دليل بيماري‏ها‎ي ارثي، استفاده از برخي داروها، سوانح و ... يا  به هر دليلي ايجاد شود.عامل تغذيه در ريزش مو افراد مؤثر هستند, كمبود و فقر آهن، روي، كلسيم و فسفر ... از جمله عامل اصلي در ريزش موي افراد مختلف مي‎باشد. در اين مواقع با مصرف قرص‏ها‎ي مكمل و استفاده از رژيم غذايي مناسب مي‎توان موهاي از دست رفته را تا حدي برگرداند. در بعضي افراد اختلالات هورموني باعث ريزش مو مي شوند كم كاري تيروئيد منجر به كاهش هورمون‏ها‎ي لازم در خون مي شود و پر كاري آن نيز هورمون‏ها‎ي اضافي را وارد خون مي‎كند كه اين عامل استقامت ريشه مو را كاهش و در نتيجه ريزش شديد رخ مي‎دهد. 

- كاشت موي مصنوعي

كاشت مو HRT به دو روش طبيعي و مصنوعي انجام مي گيرد.  در روش كاشت موي مصنوعي، كاشت مو با الياف مصنوعي صورت مي گيرد كه در اين روش متخصص كاشت مو، از الياف مصنوعي مشابه موهاي فرد جهت پيوند مو استفاده مي كند. البته اين روش معايبي نيز دارد كه از جمله مي توان احتمال عفونت در ناحيه كاشت، ريزش موهاي كاشت شده بمرور زمان و همچنين نياز به ترميم هاي مكرر و از طرف ديگر نبودن امكان تغيير رنگ موهاي كاشت شده و مدل آنها و بخصوص مسئله هزينه بالاي اين نوع جراحي است كه همه اين عوامل سرانجام منجر به منسوخ شدن اين روش در بسياري از كشورها از جمله ايران شده است.

 

 

                                               

به طور كلي كاشت موي طبيعي بسيار مناسب تر و طبيعي تر نسبت به كاشت موي مصنوعي مي باشد روش هاي كاشت موي سر شامل متدهاي مختلفي مانند flap، scalp reduction،  punch graft و ... مي شود ولي امروزه رايج ترين روش هاي كاشت مو FIT، FUT و SUT مي باشد.

زماني كه فرد به دليل ژنتيكي و يا سوانح به طاسي و يا ريزش موي  شديد دچار مي‎شود، براي رويش مجدد موها چاره اي جز كاشت مو ندارد. كه چند نمونه از بهترين روش كاشت موي طبيعي اشاره مي كنيم: 

   - كاشت مو به روش FIT

   - كاشت مو به روش FUT

   - كاشت مو به روش SUT

- كاشت مو به روش FIT:

كاشت مو روش هاي مختلفي انجام مي شود يكي از اين روش ها كاشت مو به روش FIT مي باشد كه در اين روش جراحي انجام نمي شود و كاشت بصورت سرپايي صورت مي‏گيرد. خوشبختانه برداشت موها نيز به صورت پراكنده انجام مي‏شود و به همين دليل نيازي به بخيه زدن وجود ندارد.نحوه كاشت موي سر به روش FITT به اين صورت است كه واحدهاي فوليكولي، حاوي 1 تا 4 تار مو بوسيله پانچ ز پشت سر خارج و سپس در ناحيه طاسي كاشته مي‏شوند در روش FIT خط بخيه در پشت سر ايجاد نمي شود و در محل برداشت هر يك از فوليكول‎ها، نقطه سفيد كوچكي در پوست باقي مي‏ماند كه قابل مشاهده نيست,از اينرو افرادي كه موهاي خود را خيلي كوتاه نگه مناسب ترين روش مي با شد.

- كاشت مو به روش FUT:

كاشت موي طبيعي به روش FUT شباهت زيادي به كاشت مو به روش FIT دارد ,در روش FUT متخصص كاشت مو براي كاشت موي طبيعي از تجهيزات و دستگاه هاي پيشرفته استفاده مي كند.مدت زماني كه براي كاشت مو از طريق روش FUT تخمين زده شده، 5 ساعت است كه در تمامي اين مدت بيمار هوشيار مي باشد و در تمامي مراحل كار را مشاهده كرده و حتي مي تواند نسبت به ميزان تراكم اظهار نظر كند. از مضاياي كاشت مو به روش FUT نسبت به FIT كوتاه نكردن موهاي كامل سر مي باشد و تنها يك نوار باريك با عرض يك تا دو سانتيمتر و با طول 20 تا 30 سانتيمتر,مو از پشت سر بيمار برداشته مي شود. سپس پزشك كاشت مو با استفاده از ميكروسكوپ هاي اختصاصي، گرافت ها را پس از تقسيم نوار پوستي، تعيين مي كند. هر يك از اين گرافت ها كه حاوي ريشه مو هستند، به طور مجزا از پوست خارج و در قسمت مورد نظر كاشته مي شوند.

- كاشت مو به روش SUT:

در اين روش جاي برش و زخم بر جا نمي ماند و هيچ عارضه اي نيز براي بيمار ندارد. از امتيازات ديگر روش SUT، استفاده از دستگاه ها و تجهيزات اتوماتيك است كه از طريق آنها تا 3 برابر روش هاي ديگر مو كاشته مي شود. به طوري كه متخصص كاشت مو مي تواند تا ميزان 14 هزار گرافيت مورد را تنها در يك جلسه بر روي قسمت مورد نظر پيوند دهد.كاشت مو به روش SUT، موها با خط رويش طبيعي و با تراكم بالا كاشته مي شوند. اين روش به گونه اي است كه ديگران قادر به تشخيص موهاي كاشته شده نيستند.ضمن اينكه درمان نيز به جلسات مكرر نياز ندارد و در مدت كوتاهي كاشته مي شود.

به طور كلي مي توان گفت روش SUT به عنوان بهترين روش كاشت موي طبيعي در دنيا  مي باشد كه بدون نياز به جراحي و بيهوشي انجام مي شود.

 

                                                                        

 

- كاشت مو براي خانم ها 

كاشت موي طبيعي درخانم ها داراي يكسري مشكلات و محدوديت ها است كه بايستي با صداقت و به روشني با بيمار درميان گذاشته شود و در ابتدا تست علت ريزش مو به دو روش كشيدن مو و تراكم سنجي انجام شود كه هدف از ابن كار علت ريزش موهاي فرد است.

- روش هاي كاشت مو براي خانم ها

طريقه برداشت و كاشت مو در خانم ها تفاوت زيادي با آقايان ندارد. بهترين روش كاشت مو در خانم ها روش FUT است و روش FIT كاربرد زيادي در خانم ها ندارد.

بدليل ماهيت ريزش مو در خانم ها بهتر است گرافت هاي مورد استفاده ۳ تا ۲ تارمويي باشند تا اثر پوشانندگي بيشتري داشته و چون منطقه ريزش مو در خانم ها خيلي وسيع است لذا بايستي در مناطقي مو كاشته شودكه اهميت بيشتري از نظرزيبايي داشته و تأثير بارزتري در تغيير ظاهري فرد بگذارد.

- قيمت هاي كاشت مو

هزينه كاشت موي طبيعي در ايران طيف وسيعي دارد كه تابع تعداد پيوندها است و هزينه كلي كاشت بسته به گرفت ها متفاوت مي باشد، گرافت مو تكه كوچكي از بافت پوست سر با يك يا چند فوليكول مو است.اين گرفت از بخشي از پوست سر به نام ناحيه اهدا كننده، گرفته مي‌شود كه در برابر ريزش مو مقاومت بالاتري دارد و سپس به ناحيه كم پشت موي سر پيوند زده مي‌شود در موهاي كم پشت اين گرفت ها از حداقل 600 گرفت و در سر هايي كه دچار طاسي هستند از حداقل 1500 گرفت استفاده مي شود كه تعيين اين تعداد گرفت ها روش هاي مختلفي دارد. كلينيك كاشت موي رز با توجه به طيف درآمدي مردم بهترين خدمات و بهترين قيمت كاشت مو را به مراجعين خود  ارائه مي دهد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۴:۱۹:۵۲ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

زيبايي هرچه بيشتر با كاشت ابرو

 

ابروها زيبايي و شكوه را به صورت شما اضافه مي كنند. در سال هاي اخير ريزش ابرو در بسياري از افراد رايج شده است (به دلايل مختلفي مانند استرس، افزايش سن، سوختگي و ...)، اما با توجه به پيشرفت هاي علمي صورت گرفته روش هاي مختلفي براي كاشت ابرو به وجود آمده است. 

انواع روش هاي كاشت ابرو

كاشت ابرو و مژه به معني دريافت مو از هر قسمت از بدن و قرار دادن آن در ناحيه مژه و ابرو است. براي كاشت با توجه به اهميت ساختار مو در كاشت ابرو معمولا ترجيح داده مي شود از موهاي پشت سر استفاده شود. به صورت كلي روش هاي كاشت ابروشامل روش FUE و روش FUT  مي شود.

 در روش جديد كاشت ابرو معمولا موهاي نازك را با روش FUE مي گيرند و به ناحيه ابرو و مژه پيوند مي دهند. با استفاده از اين روش ابرو و مژه كاشته شده هميشگي خواهد بود. پس از كاشت، ابروي كاشته شده ممكن است نياز داشته باشد كه به صورت دوره اي اصلاح شود. رشد ابرو كاشته شده حداقل يك سال ادامه خواهد داشت و پس از يك سال ابرو در موقعيت خود ثابت مي شود و رشد آن متوقف مي گردد. روش FUE از بهترين روش هاي كاشت ابرو مي باشد

معمولا متخصصين كاشت مو ترجيح مي دهند از موهاي نازك تر به نسبت موهاي ضخيم استفاده شود و مهم اين است كه بر اساس حالت طراحي شده، موهاي جدا شده از پشت سر يك به يك كاشته شوند. ضخامت، تراكم و نوع ابروي كاشته شده مانند كاشت مو، در هر فرد متفاوت است و روش استفاده شده براي كاشت ابرو بايد مطابق با اين شرايط اتخاذ شود.

  

                                                                         

 

ساختار مو در كاشت ابرو

در پيوند ابرو مسئله اي بسيار مهم ساختار مو هايي است كه براي پيوند مورد استفاده قرار مي گيرند. اين مو بايد با ساير بخش هاي ابرو هماهنگ باشد و نبايد زيبايي ابرو را مخدوش كند، مويي كه براي پيوند مورد استفاده قرار مي گيرد، حتما بايد ظريف باشد. ضخامت مورد نظر براي  موي ابرو چيزي در حدود 150 ميكرو است.

 در خصوص محلي كه مو از آن برداشت مي شود مابين پزشكان اختلاف سليقه است، برخي از آنان به سمت مو هاي پشت سر مي روند و برخي ديگر در خصوص خانمها موهاي پشت گردن را پيشنهاد مي كنند. در مورد آقايان اين اختلاف سليقه كمتر مشاهده مي شود و موهاي پشت سر را به عنوان منبعي مناسب براي تامين مو هاي ابرو پيشنهاد مي كنند. رنگ مو و همچنين ضخامت مو براي قسمت هاي ابرو امري بسيار مهم است كه اجازه نمي دهد از هر جايي مو براي پيوند مورد استفاده قرار بگيرد. اين انتخاب بيشتر از آنكه تصادفي باشد مي تواند به وسيله ابزار هاي پيشرفته اي مورد سنجش قرار بگيرد تا بهترين انتخاب براي منطقه برداشت مو حاصل شود.

محل برداشتن مو براي ترميم ابرو قطعا بر روي زمان و همچنين نحوه رشد مو در آينده تاثير گزار خواهد بود اما با انتخاب محل مناسب ديگر  نگراني براي ابرو هاي خود نخواهيد داشت. در اين خصوص پزشك شما با توجه به سابقه اي كه دارد بهترين انتخاب را انجام خواهد داد.

مراحل ترميم ابرو به چه صورت خواهد بود؟

موهاي پيوندي در حدود دو تا سه هفته ريزش خواهند كرد. موهاي قسمت ابرو در يك پروسه چهار ماهه بعد از ريزش شروع به رشد و نمو مي كنند شايد در هفته هاي ابتدايي مو هاي ابرو زياد جالب رشد نكنند ولي با مرور زمان و افزايش رشد مو هاي ابرو حالت بهتري به خود مي گيرند. بعد از شش ماه از كاشت ابرو، متوجه زياد تر شدن تراكم ابرو مي شويد. از آنجايي كه موهاي پيوند خورده عموما از پشت سر هستند در اين مدت نيازمند مراقبت هستند، منظور از مراقبت در موهاي پيوند خورده حالت دادن و نظافت آنها است.

 

                                                          

 

چرا انقدر پيوند ابرو زمان بر است؟

رشد مو در ابرو مرحله به مرحله است بيماران بايد در نظر داشته باشند موي پيوندي در ابرو بايد زماني براي سازگاري با محل ابرو داشته باشد. براي آنكه ابروي شما يك رشد پايدار پيدا كند صرف اين زمان براي بدن شما لازم و قطعي است.  شايد به خاطر اين مدت زمان خيلي از خانم ها سراغ كاشت ابرو نروند و تتو يا آرايش را ترجيح بدهند، و سوالاتي براي آنها پيش بيايد از قيبل اينكه آيا نتايج كاشت ابرو ماندگار است و يا اينكه قيمت كاشت ابرو چقدر است، بايد به چنين خانم هايي اين گونه گفت: اين رفتارهاي زيبايي اين چنيني در طولاني مدت عوارض بسيار بدي بر روي قسمت هاي ابروي شما خواهند گذاشت علاوه  بر اينكه آن شادابي و ظرافت ابرو هاي طبيعي را هيچ وقت نمي توانيد تجربه كنيد و همچنين عوارض كاشت ابرو نسبي مواد آرايشي پايين است.

آيا نتايج كاشت ابرو ماندگار است؟

افرادي كه به فكركاشت ابرو هستند با سوالات زيادي از جمله عوارض كاشت ابرو، هزينه كاشت ابرو، روش هاي كاشت ابرو و ... در ذهن خود مواجه مي شوند كه ما در اينجا به بخشي از آنها گاسخ مي دهيم:

سوال اول : آيا كاشت ابرو يك راه حل دائمي خواهد بود؟

سوال اول و بسيار مهمي كه در اين مدت از ما پرسيده مي شود همين سوال است. افراد كه عموما از خلال تاتو و يا آرايش روزانه سعي در پوشاندن ضعف هاي ابروي خود بودند اين سوال را از ما زياد پرسيده اند.  در ابتدا بايد به چنين افرادي بگوييم راه حل هايي كه شما تا كنون براي درمان اين ضعف برگزيده ايد طبيعي نيست و هر چيزي كه طبيعي نباشد اثر خود را بر بدن شما دير يا زود خواهد گذاشت. كاشت ابرو يك فرايند كاملا سازگار با بدن است و شما بعد از كاشت، ابرو هاي طبيعي خواهيد داشت. با قاطعيت اعلام مي كنيم، كاشت ابرو يك راه حل دائمي و ماندگار است  شما رشد ابرو را تجربه مي كنيد، مي توانيد ابرو هاي خود را مانند ابرو هاي معمولي اصلاح كنيد و از زيبايي طبيعي آنها لذت ببريد. ابرو هايي كه خواهيد داشت همانند ابرو هاي معمولي رشد خواهند داشت.

سوال دوم: چه كساني كانديد اصلاح ابرو هستند؟

هر فردي كه از نداشتن ابرو و يا نازكي آن رنج مي برد و يا اينكه ابروهاي خود را بر اثر هاشور و تتو از دست داده است، كانديد اصطلاح و كاشت ابرو مي باشد. در مورد كاشت ابرو بايد افراد به طور معمول شرايط مساعدي داشته باشند، شرايط مساعد، بدين معنا كه افراد نبايد مشكلات خوني چون خونريزي و يا انعقاد خون داشته باشند.

سوال سوم شايع ترين دليل ريزش ابرو چيست؟

افراد بسياري اين سوال را مي پرسند كه چرا ابروي آنها ريزش دارد. حادثه فيزيكي و يا شيميايي مي تواند دليل ريزش ابرو باشد، يكي ديگر از دلايل ريزش ابرو مي تواند كهولت سن باشد. يكي ديگر از دلايل ريزش ابرو مي تواند برداشتن بيش از حد ابرو باشد كه اين برداشتن مي توان منجر به فقير شدن ابرو گردد. در هر صورت كاشت ابرو يك پاسخ نهايي و ماندگار براي داشتن ابرو هاي طبيعي است.

سوال چهارم موهاي ابرو از كجا تامين مي شوند؟

 

در پروسه درمان به  سوال دهها مراجع اينگونه پاسخ داديم: ابروي ديگر شما كه دچار ريزش مو نشده است بهترين كانديد براي استفاده از مو است. براي زنان كه مي خواهند ابرو هاي خود را تقويت كنند مو از پشت گوش و يا از پشت گردن آنها گرفته مي شود. اين مناطق بالاترين سازگاري با موي ابرو طبيعي را دارند. در خصوص مردان حساسيت كمتر است چرا كه موي ابروي آنها ضخيم و كلفت است و به راحتي از ساير قسمت هاي بدن مي توانيم مو دريافت كنيم.

سوال پنجم چه تعداد رشته مو براي كاشت ابرو لازم است؟

در مورد هر بيمار اين تعداد با توجه به شرايطي كه دارد مختلف است اما چيزي در حدود 400 تا 600 رشته براي كاشت ابرو لازم است.

سوال ششم اين درمان چگونه انجام مي گيرد؟

خبر خوب در خصوص كاشت ابرو اين است كه اين درمان به طور سرپايي انجام مي گيرد و در حدود پنج الي شش ساعت زمان مي برد.

سوال هفتم: زمان بهبود پيوند مو چقدر است؟

با توجه به حساسيت هايي كه در خصوص پيوند مو وجود دارد اين ميزان در حدود چهل و هشت ساعت است، البته با اين شرط كه شما بعد از درمان از رفتار هاي پر خطر چون ورزش هاي مستقيم بايد دوري كنيد.

سوال هشتم: آيا خطر و عوارض جانبي براي پيوند ابرو وجود دارد؟

در خصوص پيوند مو تا كنون خطري مخابره نشده است اين درمان در بين درمان هاي پيوند مو به طور كل حاشيه امنيت بسيار بالايي دارد و به ندرت عوارض دارد.

سوال نهم: چقدر طول مي كشد تا نتايج نهايي پيوند ابرو را مشاهده كنيم؟

ابرو هاي كاشته شده از همان ابتدا، شروع به رشد مي كنند، اين يك فرايند طبيعي است، شما بايد توقع داشته باشيد كه بعد از سه الي پنج هفته ابرو شما حتي دچار ريزش شود. اين مسئله امري عادي است و نشان از اين دارد كه پروسه درمان ابروي شما به خوبي انجام شده است، به طور كل در حدود ده ماه ابروي ترميم يافته شما به يك ابروي طبيعي تبديل مي شود.

 

بنابراين، كاشت ابرو را يك پاسخ دائمي بدانيد، پاسخي كه شما را از كارهايي چون تتو كردن و يا آرايش هاي سنگين خلاص مي كند  زيبايي يك ابروي طبيعي به شما ارزاني مي دارد. هزينه كاشت ابرو مناسب بوده و كاشت آن را حتما در كلينيك كاشت ابرو بايد انجام داد.

عوارض كاشت ابرو در بانوان چيست؟

موها و گرافت هايي كه براي ناحيه ابرو انتخاب مي شوند، از مناطقي غير از ابرو برداشته مي شوند. در بيشتر مواقع آن را از قسمت هاي پشت گوش انتخاب مي كنند. همين جابجايي گرافت موجب مي شود تا قدرت رشد آنها كمتر شود. با اين وجود بيمار مي تواند مدت زماني بين 6 تا 9 ماه را صبر كند تا رويش ابروها مشخص شود. در صورتي كه نتيجه دلخواه نباشد، مي توان مجدد براي كاشت اقدام كرد.

در خانم هاي باردار بهتر است كاشت ابرو پس از زايمان انجام شود. استفاده از مواد بي حسي موضعي كه در ناحيه ابرو استفاده مي شود، ممكن است براي جنين خطرناك باشد. هر چند در اين مورد نظر قطعي وجود ندارد اما مي توان اين مسئله را از عوارض كاشت ابرو در نظر گرفت.

يكي ديگر از مشكلات كاشت ابرو در بانوان، رشد مدام و سريع ابروهاست. به طوري كه ابروهاي پيوند شده بيشتر از ابروهاي قبلي رشد مي كنند. بنابراين نياز به مرتب كردن مداوم خواهند داشت.

هزينه كاشت ابرو طبيعي چه ميزان مي باشد

كاشت ابرو بهترين راه براي رهايي از تتو و لوازم آرايشي براي افرادي است كه دچار كم پشتي يا ريزش ابرو هستند.

         

                                                

به طور كلي  هزينه تقريبي كاشت ابرو براساس چندين فاكتور تعيين مي شود كه عبارتند از:

-  مهارت و تخصص پزشك

-  شهر و محل كاشت ابرو

- سابقه پزشك در كاشت ابرو

- هزينه پرسنل و كاركنان كلينيك

-  تجهيزات و دستگاه ها

در كلينيك هايي كه از تجهيزات و دستگاه هاي پيشرفته و استاندارد استفاده مي شود، نتيجه نهايي بهتر است. تهيه اين تجهيزات و دستگاه ها نيازمند صرف سرمايه زيادي است. در كلينك هايي كه از پيشرفته ترين دستگاه هاي روز دنيا استفاده مي شود، هزينه كاشت ابروي طبيعي را بيشتر محاسبه مي كنند.

 

                                                                                                 

 

كلينيك تخصصي كاشت مو ، پوست و زيبايي رز در فضايي آرام و مناسب پذيراي بيماران و ميهماناني است كه علاقمند به مشاوره و كسب اطلاعات در زمينه روش هاي نوين زيبايي و بازيابي طراوت جواني هستند. اين كلينيك يكي از بهترين كلينيك هاي كاشت ابرو در تهران است و همه چيز به ‏گونه‌اي فراهم گرديده تا شما به عنوان ميهمان اين مجموعه به نتيجه دلخواه‌تان برسيد. براي بررسي شرايط سلامت پوستتان ‏كافي است به كلينيك رز مراجعه كنيد و بعد از آگاهي كامل، پروسه هاي درمان پوستي، بهترين روش كاشت مو طبيعي و ابرو جراحي هاي مورد نياز خود را آغاز كنيد. همچنين مي توانيد به گالري تصاوير كاشت ابرو مراجعه نموده و عكس هاي مربوط به كاشت ابرو را ملاحظه فرماييد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۴:۱۸:۱۶ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

امروزه محبوبيت كاشت ابرو در سطح جهان، بخصوص نزد خانم ها در حال افزايش است و با وجود معضل ريزش ابرو كه بدلايل متعددي مانند تغذيه نامناسب، بيماري هاي پوستي، استرس ، شيمي درماني و غيره بوجود مي آيد، بسياري از مردم مي خواهند كه موهاي اين ناحيه از صورت خود را ترميم كنند چرا كه داشتن ابروهاي زيبا علاوه بر زيباتر نشان دادن چهره فرد، مي تواند موجب تقويت اعتماد به نفس وي بخصوص در خانمها شود. از اين رو بسياري جهت درمان به كلينيك كاشت ابرو مراجعه مي كنند. ما در كلينيك رز، از بهترين تيم پزشكي،  تجهيزات درجه يك، تجربيات بلند مدت خود و همچنين جديدترين فن آوري هاي اين علم  عرضه مي كنيم. از طرف ديگر در سال هاي اخير در كنار افزايش تمايل به عمل هاي زيبايي مانند كاشت ابروي طبيعي و يا پيوند و ترميم ابرو ، شاهد افزايش تمايل به داشتن ابروهاي بزرگ و نسبتا پرپشت نزد زنان و حتي مردان ، نيز بوده و طبيعتا اين امر موجب افزايش مراجعه افرادي كه علاقه مند به جراحي هاي كاشت ابرو و مژه هستند، شده است.

مشكل ديگري كه بيشتر براي آقايان پيش ميايد،  ريزش موهاي ريش است و البته ممكن است كه از همان ابتداي دوران جواني در برخي نواحي صورت ريش چندان رشد نكند و يا بسيار كم پشت باشد. از اين رو بسياري از جواناني كه داراي اين مشكل هستند، جهت كاشت ريش اقدام مي كنند و در سالهاي اخير كاشت ريش و سبيل نزد مردان افزايش يافته است. در اين روش، ريشه هاي غيرضروري ريش جهت ضخيم كردن نواحي داراي ريش كم، خارج مي شوند. ريش مثل مو نيست و طبيعتا مراحل كاشت ريش با عمل هاي مشابه مانند كاشت مو و كاشت ابرو قدري متفاوت است. تراكم ريش در هر فرد با فرد ديگر متفاوت و البته در اين ميان سليقه و انتظارات اشخاص نيز با يكديگر متفاوت است. در مواردي ممكن است فردي ريش خيلي كمي داشته باشد اما هيچ احساس بدي هم به دليل اين كمبود نداشته باشد، به همين دليل معمولا جهت كاشت، به ريش زيادي نياز نيست و البته اين از مزاياي اين نوع عمل است.

كاشت مژه  نيز يكي از عمل هاي جراحي زيبايي است و عموما براي ترميم مژه اشخاصي صورت مي گيرد كه به دلايلي مانند سوختگي، تصادف، ضربه و يا ديگر موارد مژه هاي خود را از دست داده اند و نياز به ترميم دارند. در واقع كاشت مژه طبيعي يكي از عمل هاي بسيار سخت و پيچيده است و فقط براي اشخاصي توصيه مي شود كه فاقد مژه بوده و داشتن چند مژه شكل ظاهري آنها را تغيير محسوسي مي دهد و اغلب تقاضا جهت پيوند مژه با اهداف زيبايي و داشتن مژه هاي پرپشت تر از سوي بسياري از متخصصان رد مي شود


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۴:۱۳:۳۱ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

مو يكي از قسمت‏هاي مهم سر است كه نقش آن در زيبايي صورت غيرقابل انكار مي باشد.علت ريزش مو  دلايل مختلفي دارد از جمله بيماري‏هاي ارثي، استفاده از برخي داروها، سوانح و ... كه به بررسي عوامل ريزش مو و درمان پيوند مو ميپردازيم. عامل تغذيه در درمان ريزش موافراد مؤثر هستند, كمبود و فقر آهن، روي، كلسيم و فسفر ... از جمله عامل اصلي در ريزش موي افراد مختلف ميباشد. در اين مواقع با مصرف قرص‏هاي مكمل و استفاده از رژيم غذايي مناسب ميتوان موهاي از دست رفته را تا حدي برگرداند. در بعضي افراد اختلالات هورموني باعث ريزش مو مي شوند كم كاري تيروئيد منجر به كاهش هورمون‏هاي لازم در خون مي شود و پر كاري آن نيز هورمون‏هاي اضافي را وارد خون ميكند كه اين عامل استقامت ريشه مو را كاهش و در نتيجه ريزش شديد رخ ميدهد. از طرف ديگر چربي و خشكي پوست سر جزو عوامل ريزش مو مي باشد , زماني كه پوست سر بيش از انداز چرب و به شوره دچار باشد، ريزش مو شروع ميشود. با توجه به عللي كه براي ريزش مو ي سر بيان شد، در موارد نادري كه ريزش موها خفيف باشد ميتوان با مراجعه به پزشك پوست و مو، رويش آن را از سر گرفت و با در پيش گرفتن يك رژيم غذايي مناسب و مصرف داروهايي كه پزشك تجويز ميكند،به رشد مجدد مو كمك كرد. برگشت دوباره مو هاي از دست رفته فقط در مواردي كه علت كمبود و فقر برخي عناصر موجود در بدن باشد، ممكن است . زماني كه فرد به دليل ژنتيكي و يا سوانح به طاسي و يا ريزش موي شديد دچار ميشود، براي رويش مجدد موها چاره اي جز كاشت مو ندارد. كه بهترين روش كاشت مو به روش الياف طبيعياست .

 

 

در طول روش كاشت مو ميزان كمي مو از ناحيه اهدا كننده كه معمولا در پشت سر جدا شده و تحت بزرگنمايي ميكروسكوپ، گرافت هايي ايجاد مي شود كه اين گروه بندي هاي طبيعي را بدون تغيير نگه مي دارند. سپس گرافت ها در برش هاي ريز ناحيه ريزش مو در توزيعي كه شبيه رشد موي طبيعي فرد است، قرار داده مي شوند. اين روش به چهار مرحله اصلي تقسيم مي شود: برداشت مو از ناحيه اهدا كننده ,اولين مرحله روش كاشت مو برداشت نوار اهدا كننده از محل دريافت كننده به شكلي است كه كمترين آسيب به موهاي اهدا كننده وارد شود و كمترين جاي زخم در ناحيه اهدا كننده پس از بخيه زدن بافت ايجاد شود.براي تبديل بافت اهدا كننده در زير ميكروسكوپ به بخش هاي ريزي كه تنها يك تا دو مو پهنا دارند به مهارت و كارايي زيادي نياز است, در هنگامي كه اين كار به درستي صورت بگيرد، هيچ آسيب يا برش عرضي اي اتفاق نمي افتد ,قرار دادن گرافت ها آخرين مرحله از كاشت مو مي باشد كه به مهارت فني، تجربه، تبحر و تمركز نياز دارد كه گرافت با كمترين آسيب در جايگاه خود قرار داده شوند و ترميم مو  به صورت خيلي حرفه اي انجام مي شود .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۴:۰۸:۰۲ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

تزريق ژل يكي از عمل هاي جراحي است و داراي كاربردهاي متعددي بوده و از اين رو بسياري بدنبال اطلاع از هزينه تزريق ژل ، مراقبت هاي بعد از عمل و يا عوارض تزريق ژل هستند و از طرف ديگر مي خواهند درباره حجم دهنده لب، چگونگي انجام اين عمل و نحوه استفاده از فيلرها اطلاعاتي كسب كنند.   

مهمترين كاربرد تزريق ژل در پوست، پركردن چين ها و چاله هاي عميق در پوست است مثلاً خطوط خنده يا خطوط عميق در ناحيه اخم و گاهي چين هاي عميق در اطراف چشم و همچنين براي گونه گذاري خصوصاً خانم هايي كه دچار لاغري صورت هستند و يا اينكه صورت نسبت به بدن لاغرتر است. فيلرها همچنين براي ضخيم و حجيم كردن لب ها و بهتر كردن ظاهر زخم هاي فرو رفته نيز بكار مي روند.

كك و مك چيست

كك و مك يكي از بيماري‌هاي پوستي است كه در ميان اروپايي‌ها، مخصوصا خانم‌هاي موبور و چشم‌ آبي شيوع بيشتري دارد. درمان كك و مك با ليزر يكي از روش هاي جديد و متداول است اما بيشتر پزشكان درمان قطعي براي آن سراغ ندارند. كك و مك ها معمولا روي پوست صورت، دست ها و اطراف شانه‌ها ديده مي‌شوند.

 ليزر درماني كه يكي از راه‌هاي درمان كك و مك است هرچند درمان قطعي براي اين عارضه وجود ندارد، اما استفاده از ضد‌آفتاب، پرهيز از قرار گرفتن در معرض نور شديد خورشيد و ايجاد پوشش مناسب پوست مثل از انواع حفاظ‌ها (كلاه و عينك) كرم ضد‌آفتاب مي‌تواند در كاهش آن نقش داشته باشد.

 

درمان جاي جوش

اسكار يا جاي جوش يكي از مشكلاتي است كه بيشتر افراد با آن مواجه بوده و در پي درمان جاي جوش براي از بين بردن جوش هستند. يكي از روش‌هايي كه اين روز‌ها براي از بين بردن جاي جوش پيشنهاد مي‌شود ميكرودرم است. 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۲۰:۲۰ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

در مركز فوق تخصصي پوست و زيبايي رز خدمات تزريق ژل ، پاكسازي و لايه برداري ، بوتاكس ، مزوتراپي و جوانسازي پوست صورت به روش PRP ارائه مي گردد.

پاكسازي پوست چيست

Peeling به معني برداشتن قشر سطحي از روي پوست است. اين عمل پاكسازي پوستيا لايه برداري پوست (پيلينگ) گفته مي شود كه توسط اين عمل يك لايه سطحي از سلولهاي مرده پوست كه حاوي جوش، جاي جوش و لكه هاي قهوه اي روي پوست بوده، برداشته مي شود. در نتيجه اين عمل، مشكلات پوستي مانند كدر بودن، زبر بودن، منافذ باز و چروك هاي ريز از بين رفته و پوست حالتي شاداب و باطراوت پيدا مي كند. امروزه لايه برداري پوست با ليزر بسيار مورد استفاده متخصصين پوست قرار مي گيرد ولي همچنان برخي از خانمها براي رفع اين مشكل از كرم لايه بردار پوست استفاده مي كنند و يا بدنبال تهيه يك لايه بردار قوي پوست بدن هستند تا مشكلات پوست خود را برطرف كنند.

بوتاكس نام تجارتي سم توليد شده توسط باكتري كلستريديوم بوتولينوم است. اين سم در مقادير زياد باعث نوعي مسموميت غذايي به نام بوتوليسم مي شود. صرف نظر از اين واقعيت كه كشنده ترين عارضه بوتيليسم، فلج مي باشد دانشمندان راهي براي استفاده از آن را پيدا كرده اند كه براي انسان مفيد مي باشد. تزريق مستقيم مقادير بسيار كم و رقيق شده سم به عضلات خاص باعث ضعيف شدن كنترل شده آن عضلات مي گردد.

روش تزريق بوتاكس:

زمان لازم براي تزريق بوتاكس چند دقيقه (حداكثر 10تا15 دقيقه) مي باشد و بطور معمول نيازي به بي حسي نمي باشد ولي ممكن است 20تا30 دقيقه قبل از تزريق از پماد بي حسي كننده موضعي استفاده شود. تزريق بوتاكس با استفاده از سوزن هاي بسيار ظريف (مانند سرنگ انسولين) به عضلات خاص انجام مي شود و با درد بسيار كمي توام مي باشد. تعداد تزريق بسته به ميزان چين و چروك دارد و فردي به فردي ديگر متفاوت است. بطور معمول در نواحي پيشاني 10تا16 خط اخم 4تا6 و دور چشم 3 تزريق انجام مي شود 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۰۹:۴۱ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

جوانسازي پوست:

زماني كه پوست چروك مي‌شود، در اصل زير پوست خالي و پوست دچار شكستگي مي‌شود. در اين وضعيت استفاده از كرم‌ها و درمان‌هاي موضعي قادر به كم‌ كردن عمق چروك نيستند و فقط مي‌ توانند از ايجاد چروك‌هاي جديد جلوگيري كنند. براي رفع چروك‌هاي به‌ وجود‌آمده نياز به درمان‌هاي سريع و تهاجمي‌تري مانند اعمال جراحي است. در اين مورد تزريق‌هاي مزوتراپيهم مي‌توانند بسيار كمك‌ كننده باشند. 
 

جوانسازي پوست چگونه انجام مي شود:

جوانسازي پوست اولين مرحله براي رفع چين‌ و چروك و آسيب‌هاي پوستي است. براي درمان بايد بتوان تا حدي چروك‌ها را پر كرد، براي همين از مزوتراپي‌ در كنار ساير روش‌ها مانند ميكرودرمابرژين (لايه‌ برداري مكانيكي ظريف) و بوتاكس استفاده مي‌شود. درمان‌هاي تركيبي در رفع چروك‌ها و آسيب‌هاي پوستي نتيجه مطلوب‌ تري خواهند داشت. به طور مثال براي فردي كه به دليل آكنه، پوستي نا‌صاف و پر از فرو رفتگي دارد، ابتدا از روش ميكرودرمابرژين استفاده مي‌شود و بعد از لايه‌برداري با تزريق دارو در مزودرم (لايه مياني پوست) مزوتراپي انجام مي‌شود. مزوتراپي باعث آغاز فعل و انفعالاتي مانند توليد مثل سلول‌ها در پوست مي‌شود و به اين شكل سلول‌هاي جديد توليد شده، سلول‌هاي قديمي به صورت لايه‌اي مرده با روش ميكرودرمابرژين برداشته مي‌شوند. ناگفته نماند كه در ايام قديم جوانسازي پوست با نخ بيشتر صورت مي گرفت و اين روش سنتي هنوز در برخي از نقاط جهان مورد استفاده قرار مي گيرد و يا استفاده از دو ماده ارزشمند براي پوست كه به جوانسازي و بازيابي طراوت پوست كمك مي كند.
 
براي درمان چروك‌هاي پيشاني و كنار چشم‌ها (مناطقي كه حركت عضلاني ضروري نيست) مي‌توان از بوتاكس (فلج‌كننده عضلات) استفاده كرد تا از پيشرفت چروك‌ها جلوگيري شود و بعد با مزوتراپي به كشيدگي پوست و رفع چين‌وچروك‌ها كمك كرد.برخي از دارو‌هايي كه به وسيله تزريق در مزوتراپي وارد پوست مي‌شوند عبارتند‌ از: انواع آمينواسيد‌ها، ويتامين‌ها
 (به ‌طور مثال ويتامين C براي روشن شدن پوست)، آنتي‌اكسيدان‌هاي ضد پيري و اسيد هيالورونيك

جوان‌سازي پوست در بسياري از نقاط بدن مي تواند بكار گرفته شود. مثلا يكي از متداول ترين آنها
 جوان سازي پوست دست است. همانطور كه گفته شد، براي درمان بايد تا جاي ممكن چروك‌ها را پر كرد و مراحل ديگر اين كار را به دقت انجام داد. 

 

تزريق چربي چيست؟

آيا مي دانيد بدون افزايش وزن مي توانيد صورت و دستهاي خود را چاقتر كنيد؟ آيا تاكنون عكستزريق چربي ديده ايد؟ آيا مي دانيد هميشه پس از كاهش وزن اولين جائي كه لاغرترمي شود و دچار شلي وافتادگي مي شود همان صورت و پشت دست شماست؟ آيا مي دانيد پيري صورت دربعضي افراد به دليل كاهش چربي زيرپوست است و نه فقط پيري خود پوست ؟

با بالا رفتن سن، بافت چربي صورت كم مي شود كه علت افتادگي پوست و شلي و چروك را بيشتر مي كند، بنابراين كشيدن و بالا بردن پوست باعث جوان سازي كلي نمي شود. گاهي اوقات سفت تر و كشيده تر نمودن پوست باعث جوانتر شدن آن نمي شود بلكه پرتر بودن صورت باعث جوانتر شدن آن مي شود و اينجاست كه اهميت تزريق چربي در پوست بدن مشخص مي شود.

 

بهترين جراحي زيبايي (پلاستيك و ليزر) در كلينيك زيبايي رز صورت مي گيرد، با ما تماس بگيريد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۲:۵۱:۴۰ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

جراحي بيني

يكي از پرطرفدارترين عمل ها جراحي بيني است و امروزه هم در سراسر جهان هم بين مردان و هم زنان متقاضي براي اين عمل زياد است. چرا كه بيني يكي از برجسته ترين و مهم ترين عناصر صورت است. ظاهر بيني شما مستقيما تاثير زيادي در چهره و زيبايي شما دارد. بعلاوه بيني عملكرد حياتي در ارتباط با عبور هوا و تنفس و تنظيم دماي هوا دارد.
بايد توجه داشت كه مهمترين عامل در حصول نتيجه جراحي بيني، شكل اوليه بيني و كيفيت پوست آن است.
و با بي حسي موضعي قابل انجام است و اصطلاحا به آن روتوش بيني مي گويند.


جراحي شكم

به عمل جراحي برداشتن پوست و چربي اضافي شكم اصطلاحا آبدومينو پلاستي گفته مي شود و طي جراحي شكم با ليزر كه امروزه زياد استفاده مي شود، پوست و چربي اضافي زير ناف برداشته شده و عضلات جدار شكم نيز محكم مي شود.
اين عمل به طور شگفت انگيزي ظاهر شكم را بهبود مي بخشد، اما يك برش محل عمل در سراسر زير شكم بجا مي گذارد كه البته توسط لباس زير كاملا پوشانده مي شود.


بهترين كانديد براي عمل
 جراحي شكم مردان و زناني هستند كه از لحاظ ظاهر و شكل بدن تقريبا طبيعي بوده ، اما از وجود مقدار زيادي رسوب چربي يا پوست شل در ناحيه شكم رنج مي برند كه به ورزش و رژيم پاسخ نمي دهد. اين عمل خصوصا در مورد زناني كه به سبب حاملگيهاي متعدد دچار كشيدگي و شلي عضلات و پوست جدار شكم شده اند مفيد است.

جراحي ليفت بازو

 ليفت بازو يا براكيوپلاستي كه از آن با كشيدن پوست بازو هم تعبير مي شود، يك عمل جراحي زيبايي بازو است كه در آن بخش تحتاني بازو از ناحيه زيربغل تا آرنج را مجدداً شكل و فرم دهي مي كند. در گذشته ليفت بازو با نخ بصورت سنتي صورت مي گرفت كه موجب مي شد اثرات چنداني نداشته باشد و عملا نتايج مناسبي را در بر نداشته و براي برطرف كردن مشكل آن فرد چندان مفيد نبود. به همين دليل هنوز هم افرادي هستند كه انتظار دارند مشكل شان از طريق ليفت بازو بدون جراحي برطرف شود كه در اغلب موارد اين امر ميسر نيست. در ضمن امروزه بسياري از ليپوليزر بازو جهت فرم دهي و زيبا سازي آن استفاده مي كنند و تقريبا مي توان گفت كه اين روش از جديدترين روش هاي درماني اين بخش از بدن است .

جراحي ليفت صورت

جراحي ليفت صورت در برخي بيماران نسبت به ديگران بيشتر قابل پيش بيني است. كه اين بستگي به عوامل متعددي دارد مثل وضعيت فيزيكي صورت ضخامت و وضعيت پوست وجود يا فقدان ميزان چربي در صورت سن نسبي پوست تعداد و انواع چروكهاي موجود اسكلت استخوان تاثيرات وراثتي و هورموني و غيره. 

 

ليفت صورت با جراحي براي اصلاح شلي و افتادگي و يا چروكهاي پوست در نظر گرفته شده اسكارهايي (جاي برش جراحي)به جا مي گذارد. عليرغم آنچه كه ممكن است شنيده باشيد تمام اسكارهاي جراحي را نمي توان از بين برد. هنر جراح پلاستيك اين است كه اسكارها را در خطوط طبيعي صورت قرار دهد جايي كه كمتر ديده شده يا براحتي بوسيله آرايش يا استيل موها پوشانده شوند. با وجود اينكه اسكارها دائمي هستند، بندرت مشخص هستند و مشكلي ايجاد نمي كنند. برخي گمان مي كنند كه ليفت صورت بدون جراحي (مثلا ليفت صورت با نخ) موثر است در صورتي كه استفاده از روش هاي قديمي و سنتي چندان كارساز نبوده و اثرات دائمي مناسبي ندارند.

 

جراحي زيبايي پلك

بلفاروپلاستي يا جراحي زيبايي پلك بعد از جراحي بيني يكي از رايج ترين عمل هاي زيبايي كشورمان بخصوص در تهران محسوب مي شود و بسياري از خانمها بدنبال بهترين جراح پلك در تهران بوده تا با اين عمل به نتايج دلخواهشان برسند و يا در مورد هزينه جراحي پلك پرس و جو مي كنند. با عمل جراحي زيبايي پلك طي يك تا سه ساعت مي توان چشم هاي خسته، پلك هاي پف كرده و افتاده را تبديل به چشماني جذاب، شاداب و جوان كرد. علاوه براين، بلفاروپلاستي كاربرد درماني هم دارد و مي تواند ميدان ديد را با رفع افتادگي هاي شديد پلك بهبود بخشد. بعضي ها نيز به اميد گربه اي شدن يا مصري شدن حالت چشم هاي شان زير تيغ جراحي مي روند، غافل از اينكه جراحي در موارد غير ضروري مي تواند با عوارضي چون باز ماندن پلك موقع خواب و آبريزش دائمي از چشم همراه باشد. اين جراحي از طريق روش هاي مختلفي صورت مي گيرد كه يكي از معروف ترين آنها جراحي پلك با ليزر است.اگر شما هم از ظاهر پلك هاي تان ناراضي هستيد و به جراحي فكر مي كنيد با انواع جراحي پلك، مزايا و معايب آنها آشنا شويد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۲:۳۵:۱۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

با گذشت زمان به دليل كاهش جريان خون و كاهش كلاژن‌ سازي پوست٬ لطافت و استحكام خود را از دست داده و در مناطقي مثل صورت و گردن شل و افتاده و در مناطقي مثل پهلوها و باسن و رانها دچار سفتي مي شود كه سلوليت نام دارد. شما مي توانيد با مشاوره در كلينيك رز بهترين روش براي لاغري و تناسب اندام خود را انتخاب نماييد.

 

 

ليپوماتيك يكي از روش هاي لاغري است كه در سالهاي اخيربسيار مورد استفاده قرار گرفته و در كل مي توان گفت كه اين روش، روشي است موثر، بي خطر و كاملا دقيق و در تمام نواحي بدن قابل استفاده بوده و چربي هاي اضافه بدن را خارج مي كند و جايگزين بسيار مناسبي براي ليپوليزر، ليپوساكشن و ليپوليز اولتراسونيك مي باشد. طرز كاراين دستگاه نيز به اين صورت است كه دستگاه ليپوماتيك اينفراسونيك هواي فشرده كه توسط دستگاه كمپرسور ايجاد مي شود را به كانولايي كه داراي انعطاف (flexible)است منتقل كرده و سه نوع حركت گردشي را ايجاد مي كند كه درمجموع به آنnutation يا گردش سه بعدي گفته مي شود و در هنگام عمل ليپوماتيك توسط پزشك معالج مورد استفاده قرار مي گيرد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۲:۲۴:۴۰ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

در اين مقاله در رابطه با دانستني هاي جراحي زيبايي بيشتر آشنا مي شويد و به اختصار از چند عمل زيبايي صحبت ميكنيم تا اطلاعات شما را جهت جراحي زيبايي بهتر و موفق تر  بيشتر كنيم .

جراحي انواع بيني

افراد زيادي به دليل وجود نقص در ظاهر بيني، كسب اعتماد به نفس بيشتر، تغيير ظاهري و جلب رضايت دوستان و خانواده، بهبود روابط فردي و اجتماعي و ... به عمل زيبايي بيني روي مي آورند. عمل زيبايي بيني از رايج ترين عمل هاي زيبايي در ايران است كه بايد توسط پزشكي متخصص و متبحر انجام گيرد. پزشك متخصص زيبايي و پلاستيك بيني علاوه بر برطرف ساختن عارضه هايي همچون قوز بيني، افتادگي نوك بيني، بزرگي حفره ها و ... با رعايت تناسب اجزاي صورت با بيني بهترين نتيجه را رقم مي زند. با اين حال، نوع بيني بر الگوي عمل پزشك تاثيرگذار است.

ساختمان بيني

بيني از پوشش خارجي متشكل از پوست و لايه عضلاني زير آن، اسكلت بيني (استخوان+غضروف) و پوشش داخلي متشكل از مخاط و پوست تشكيل شده است. پوست به ويژه در قسمت پايين بيني نقش بسزايي در شكل دادن به بيني دارد و هرچه ضخامت آن كمتر و انعطاف پذيري آن بيشتر باشد، پزشك متخصص زيبايي بيني بهتر مي تواند به بيني به ويژه نوك آن فرم دهد. بيني هاي استخواني پوستي ظريف تر با قابليت ارتجاعي بيشتري دارند. كيفيت پوست در بيني هاي گوشتي به ويژه در نوك بيني كمتر از بيني هاي استخواني است.

عمل زيبايي بيني به مهارت زيادي نياز دارد و بايد توسط پزشكي متبحر و باتجربه انجام شود. با اين كه هر چه كيفيت پوست بيني بهتر باشد نتيجه بهتري به دست مي آيد و كيفيت متفاوت پوست بيني در دو بيمار مختلف تاثير بسياري در نتيجه كار پزشك دارد،  اما يك پزشك ماهر با به كار بردن تكنيك هاي مناسب هر نوع بيني مي تواند به نتيجه مطلوبي دست پيدا كند.

در اصطلاح زيبايي ، دو نوع بيني وجود دارد:

·         بيني گوشتي

·         بيني استخواني

بيني استخواني

زماني كه عمل بيني به دليل وجود ناهنجاري هاي غضروفي استخواني انجام مي شود در اين صورت كار در بيني هاي استخواني راحت تر است زيرا غضروف بيشتري دارند كه راحت تر اصلاح مي شود، در اين حالت پزشك حجم بيني را كاهش داده و فرم مناسبي به آن مي دهد.

بيني گوشتي

در بيني هاي گوشتي لازم است يك پايه غضروف خوب ساخته شود  زيرا همان طور كه گفته شد ميزان غضروف در اين نوع بيني كمتر است. پزشك اغلب بافت غضروفي را از يك قسمت بيني بر مي دارد و به قسمت ديگري منتقل مي كند. در حقيقت بافت در يك قسمت كاسته شده و در قسمت ديگر افزايش مي يابد. گاهي نيز اين احتمال وجود دارد كه اين غضروف به جاي تيغه بيني از گوش برداشته شود و در شكل دهي به بيني گوشتي كه كار دشواري نيز مي باشد مورد استفاده قرار گيرد.

جراحي چاقي چيست؟

با پيشرفت تكنولوژي، در عرصه پزشكي نيز تحولات شگرفي در زمينه جراحي چاقي رخ داده است. در گذشته پزشكي به عنوان علمي شناخته شده بود كه بيماري‏هاي مزمن را تشخيص و در جهت رفع آنها، درمانهاي خود را تجويز مي‏نمود. اين در حالي است كه امروزه پزشكي تنها در حيطه نجات جان انسانها تعريف نمي شود و وارد مباحث ديگري از جمله زيبايي و تناسب اندام نيز شده است.

در گذشته اگر كسي به چاقي دچار مي‏شد، راه درمان وي، ورزش، رژيم غذايي، تحرك و ... بود و علم پزشكي به هيچ عنوان در آن دخل و تصرفي نميكرد زيرا پزشكان هيچگونه تخصص و آگاهي نداشتند. اما امروزه براي امراض بشر از دردهاي جسمي تا عواملي كه موجب نارضايتي و كاهش اعتماد به نفس مي‏شود، درمان و راه حل وجود دارد. به عبارت ديگر زماني كه انسان از ظاهر خود ناخرسند است، علم پزشكي با روشهاي مختلفي به او كمك مي كند. يكي از اين روشها، جراحي‏هاي زيبايي است كه به منظور تغيير اندام، سايز و ساختار بدن صورت مي‏گيرد.

جراحي‏هاي زيبايي به دو دسته تقسيم مي‏شوند:

·         جراحي‏هايي كه در صورت انجام مي‏شود؛

·         جراحي‏هايي كه براي اندام مورد استفاده قرار مي‏گيرد.

جراحي زيبايي اندام

 ليپوساكشن

ليپوساكشن به منظور حذف و برداشتن چربي‏هاي موضعي در قسمت‏هايي از بدن كه با ورزش با رژيم غذايي از بين نمي روند، انجام مي‏شود.  به عبارت ديگر، اين روش براي نواحي كه از قبيل ران، پشت بازو، شكم و ... كه تراكم چربي در آنها زياد است، قابل استفاده مي‏باشد. يكي از شرايط انجام جراحي زيبايي با روش ليپوساكشن، داشتن پوست نازك و انعطاف‏پذير است. ليپوساكشن براي افرادي كه از اضافه وزن زياد رنج مي‏برند، روش مناسبي نيست. همچنين بيماران قلبي ـ عروقي و كساني كه مشكل انعقاد خون دارند، نمي توانند از اين روش استفاده نمايند. 

 

ليپوليز

ليپوليز به منظور تجزيه سلول‏هاي چربي انجام مي‏شود كه بدون نياز به جراحي، مقداري از چربي‏هاي اضافي خارج و بقيه چربي ها توسط بدن دفع مي‏گردد. اين روش براي افرادي كه داراي ضخامت چربي زير پوست از يك تا سه سانتيمتر هستند و نيز كساني كه به افتادگي پوست مبتلا مي‏باشند و يا به ديابت و اضافه وزن زياد دچار نيستند، روش مناسبي مي‏باشد. كساني كه از اضافه وزن مفرط رنج مي‏برند و به شل بودن پوست و سلوليت دچارند يا سابقه بيماري قلبي، ريوي و كبدي دارند، نمي‏توانند از اين روش استفاده كنند.

جراحي زيبايي صورت

تزريق چربي

جوانسازي پوست و پنهان كردن چين و چروك‏هاي صورت يكي از خواست‏هاي غالب مراجعين و متقاضيان جراحي زيبايي مي‏باشد. با استفاده از روش تزريق چربي مي‏توان بدون هيچگونه خطر و عارضه اي، پوست را جوان نمود. در واقع متخصص چربي‏هاي اضافه بدن را استخراج و آنها را ذخيره مي‏نمايد. سپس چربي هاي خارج شده در قسمت‏هاي مورد نظر از قبيل زير چشم، گونه‏ها، شقيقه‏ها و خط خنده مورد استفاده قرار مي‏گيرند. اين روش براي افرادي كه قصد برجسته كردن گونه، پشت چشم و لب خود را دارند و يا مي‏خواهند چروك و فرو رفتگي‏هاي صورت خود را پر كنند، كاربرد دارد.

بوتاكس

يكي ديگر از روش‏هاي جراحي چاقي، بوتاكس است كه براي كاهش چين و چروك‏ها استفاده مي‏شود. اين روش بيشتر در اطراف چشم و پشت پلك كاربرد دارد. افرادي كه مي‏خواهند فاصله چشم‏هاو ابروها را بيشتر كنند، از طريق بوتاكس، پوست را مي‏كشند. در اين روش چين و چروك‏ها از طريق فلج كردن عضلات از بين مي‏رود.

 

استفاده از پروتز

پروتز نيز روش ديگري از جراحي‏هاي زيبايي به شمار مي‏رود كه براي پر كردن فرورفتگي‏هاي صورت مورد استفاده قرار مي‏گيرد. در اين روش كه اغلب براي لب، گونه، چانه، باسن و سينه استفاده مي‏شود، برجسته سازي هدف اصلي است. براي مثال اگر گونه‏ها كوچك يا فرو رفته باشند، با تزريق ژل مي‏توان آنها را برجسته نشان داد. اين روش ممكن است موجب حساسيت در فرد شود كه به جراحي نياز دارد و پوست بخيه مي شود. اما جاي نگراني نيست زيرا در پايان كار، جاي بخيه به مرور زمان حذف مي‏شود.


عمل جراحي زيبايي پلك بالا:

برش درست روي چين طبيعي پلك داده مي شود لذا احتمال اينكه بعد از جراحي زيبايي پلك چشم جاي برش روي پلك ها بماند، فوق العاده كم است. بعد از برداشتن از پوست و نسج زير پوستي در صورت لزوم كيسه هاي چربي نيز برداشته شده و محل برش با نخ بسيار نازك دوخته مي شود.

بعد از جراحي زيبايي پلك چشم ممكن است اطراف چشم قدري متورم و كبود شود. در عمل جراحي زيبايي پلك خشكي چشم نيز معمول است كه براي برطرف كردن آن مي توانيد از قطره اشك مصنوعي استفاده كنيد . تورم و كبودي اوليه در عرض يكي دو هفته برطرف مي شود اما چند ماه طول مي كشد تا نتيجه نهايي عمل جراحي زيبايي پلك ظاهر شود. محل برش جراحي پلك به تدريج كم رنگ مي شود و ممكن است تا يك سال به طول بينجامد تا محل برش به طور كامل برطرف شود. نتيجه عمل زيبايي پلك چشم دائمي است. با اين وجود زمان در حال گذر است و بديهي است كه گذشت زمان مي تواند بر روي تمام بدن از جمله بر روي پلك هاي عمل شده نيز تاثير بگذارد.پلك هاي فوقاني و تحتاني را مي توان به طور همزمان يا مجزا مورد عمل جراحي زيبايي پلك قرار داد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۱:۵۷:۳۶ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 22
دیروز : 19
افراد آنلاین : 1
همه : 1505
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تور بلغارستان
تور لحظه آخری و ارزان بلغارستان
www.almasneshantour.com

برگزاری مراسم عروسی
خدمات مجالس عروسی ژینو
www.zhinowp.com

اجاره باغ عروسی
تشریفات مجالس عروسی الف
www.tashrifatalef.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

سقف کاذب پی وی سی
سقف کاذب پی وی سی آذران فضا نما
www.azaran.com

مشاوره تحصیلی
خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان
www.khanemoshavere.com

هزینه اصلاح خط لبخند
دکتر مهدی ابوالقاسمی جراح و دندانپزشک زیبایی
www.drmabolghasemi.com

بهترین روش کاشت مو
بهترین کلینیک فوق تخصصی کاشت مو
www.rozclinic.com

تور سریلانکا
بهترین آفر تورسریلانکا
www.alefbatour.com

تور استانبول نوروز 96
تور ارزان و لحظه آخری استانبول
www.mehrparvaz.com

تور لحظه آخری آنتالیا
تور نوروزی آنتالیا
www.cafegardesh.com

قیمت تور بالی
آرشان پرواز ارئه دهده تور بالی
www.arshantour.net

cheap hotels in iran
Tehran Hotels,Iran Hotels
www.iran-passenger.com

کلاس آیلتس
آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد
www.hiradenglish.com

طراحی سایت اختصاصی
Web design
www.papgroup.ir

لوله بازکنی
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

LED تابلو روان
تابلو روان شرکت فرا صنعت پارسیان
www.fspled.com

دیپلم کار و دانش
اخذ دیپلم کار و دانش در مجتمع فنی تهران پایتخت
www.tehranpaytakht.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات عروسی و خدمات مجالس اسداللهی برگزار کننده مراسم عروسی
www.khadamatmajales.com

تشریفات مجالس
تشریفات عروسی ثمین
www.tashrifatsamin.com

نمایندگی زایس
نمایندگی کارل زایس
www.maadrac.com

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات عروسی پارت
www.peyvandema.com

قطعات آسانسور
شرکت ایده نگار گیتی نماینده انحصاری آسانسور فوجی
www.fuji-lift.com

میز کنفرانس
میز کنفرانس محیط آرا
www.mohitara.com

برگزاری مجالس عروسی
تشریفات عروسی و خدمات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
خدمات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

پاکسازی پوست
نماینده رسمی تالگو در ایران
http://www.thalgoparis.com

پارتیشن اداری
پارتیشن اداری فضاگویا
www.fazagooya.com

عمل زیبایی بینی
جراحی زیبایی بینی
www.iran-plasticsurgery.ir

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک کفشدوزک
www.photokafshdoozak.com

میز کنفرانس
میز کنفرانس شرکت آذران فضانما
www.afn-furniture.com

ادکلن
فروش خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس تیزهوشان
آموزشگاه کنکور راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

تجهیزسالن کنفرانس
طراحی دکوراسیون و تجهیز سالن کنفرانس,همایش و آمفی تئاتر
www.cnpars.com

عکاسی عروسی
آتلیه عکاسی نامبروان
www.photonumber1.com
طراحی سایت وبهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان

سئو کار حرفه ای / ملک یاب / امام زمان / ساخت سردخانه

وکیل پایه یک دادگستری / هاست ارزان / شیرازچت|چت روم شلوغ / تورسریلانکا

سردخانه / خرید بک لینک / مدل لباس زنانه 2017/ رزرو هتل / ترجمه تخصصی

 هتل اسپیناس پالاس/ طب سوزنی شیراز / درمان دیسک شیراز