كلينيك رز
خدمات كلينيك رز در زمينه ترميم مو، كاشت مو، كاشت ابرو، ليپوماتيك، تزريق ژل و بوتاكس

مراسم عروسي مقوله‌اي است كه در تمام فرهنگ‌‌ها از جايگاه و ارزش خاصي برخوردار است؛ به همين دليل، بسياري از عروس و دامادها تمايل به برگزاري اين جشن و سهيم كردن فاميل در شادي خود دارند. برگزاري مراسم عروسي ويژگي‌هاي مثبت زيادي دارد كه مهم‌ترين آن رسمي كردن رابطه زوجين در ميان اقوام است. همچنين، اين مراسم تا حدود زيادي در حفظ روحيه عروس و دامادها طي ساليان دراز بعد از شروع زندگي مؤثر است.

مراسم عروسي در تمام نقاط دنيا به سبك و سياق خاص خود برگزار مي‌شود. براي عروس و دامادهاي هر گوشه از جهان نكات و مسائلي وجود دارد كه در برگزاري مراسم عروسي اولويت به حساب مي‌آيد. براي اين‌كه بتوان به اولويت‌هاي هر فرهنگ در برگزاري مراسم عروسي پي برد، بهتر است نگاهي به آداب و رسوم آن‌ها انداخت و نكاتي مفيد، زيبا و تحسين برانگيز را براي برگزاري مراسم عروسي برداشت. اين انتقال فرهنگ به واسطه برگزاري مراسم عروسي كمك زيادي به حفظ فرهنگ و آداب و رسوم اقوام و مناطق مختلف در يك كشور مي‌كند.

بسياري از ما به دليل نداشتن تجربيات كافي در زمينه برگزاري مراسم عروسي و جزئيات مرتبط با آن در ابتداي راه زندگي و برنامه ريزي براي برپايي جشن عروسي دچار نگراني‌ها و استرس‌هاي زيادي مي‌شويم. اين‌كه از كجا لباس بخريم و يا باغ عروسي ما چه جور جايي باشد از سؤالاتي است كه ممكن است هفته‌ها ذهن ما را مشغول به خود بكند و بدتر اين‌كه احتمال اين نيز وجود دارد كه اين جستجو نتيجه‌اي نيز در پي نداشته باشد.

 

تشريفات عروسي از آن دست مؤسساتي هستند كه در فرآيند برگزاري مراسم عروسي كمك زيادي به عروس و داماد مي‌كنند و تا حد بسياري در كاهش سردرگمي‌هاي آن‌ها نقش دارند. سردرگمي‌هايي كه ناشي از كم بودن تجربيات لازم در زمينه برگزاري مراسم مختلف است و اين البته طبيعي است. بدون اغراق بيشتر ما از پيچ و خم و جزئيات برگزاري يك مراسم عروسي به نحو شايسته و خوب اطلاعات كافي و دقيقي نداريم. به علاوه اين‌ها اطلاعات ما در مورد انواع طراحي و مد سال نيز بسيار محدود است، به طوري كه كمك زيادي نمي‌تواند بكند. حتي به دليل تغييرات گسترده‌اي كه در سبك زندگي افتاده و متدهايي كه روز به روز در حال عوض شدن هستند، پدر و مادرهاي ما هم نمي‌توانند در برگزاري يك مراسم عروسي بر طبق آخرين متدها و با بهترين و به روزترين سبك‌هاي حال حاضر دنيا كمك زيادي به ما بكنند.

مؤسسات خدمات مجالس و تشريفات عروسي در واقع ميان‌بري براي عروس و دامادها هستند تا آن‌ها بتوانند مراسم عروسي خود را به نحو احسن برگزار كنند. مسئله‌اي كه در اينجا حائز اهميت است اين است كه انجام تشريفات عروسي به دليل پيچيدگي‌هايي كه در فرآيند آن وجود دارد، بايد توسط مشاوران و اهل فن در زمينه مجالس صورت بگيرد. اگر نگاهي غير كارشناسي در حين برگزاري مراسم عروسي وجود داشته باشد، ممكن است هزينه‌هاي زيادي صرف شود، در حالي كه نتايج كافي و خوب نيز حاصل نخواهد شد. اين نگاه كارشناسي چيزي است كه خدمات مجالس در برگزاري مراسم عروسي آن را لحاظ كرده و با استفاده از تجربيات خود كارآمدترين راهكارها در برگزاري مراسم عروسي را به عروس و دامادها معرفي مي‌كنند.

 

اگر بخواهيد براي برگزاري مراسم عروسي خود برنامه ريزي كنيد، ابتدا بايد به دنبال يك باغ عروسي مناسب با روحيات و بودجه خود باشيد. اين موضوع باعث مي‌شود ساليان سال خاطرات عروسي شما نقل تمام ميهماني‌ها باشد.

استفاده از خدمات مجالس و تشريفات عروسي به تازگي در ميان مردم مردم ما رواج پيدا كرده است، اما در همين سال‌هاي كوتاه نيز تأثيرات بسيار زيادي در نحوه ديزاين و برگزاري مراسم عروسي‌هاي ايراني گذاشته است. پيش از اين، بيشتر عروسي‌ها در منازل و با مديريت خانواده‌هاي عروس و داماد و آشنايان برگزار مي‌شد، اما به دليل تغيير سبك زندگي و عوض شدن خواسته‌هاي عروس و داماد از نحوه برگزاري مراسم عروسي، اين فرآيند دچار تحولات زيادي شده است.

 

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره سفره عقد به وبسايت تشريفات صبور مراجعه كنيد.

www.tashrifatsabour.com


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۲۵:۱۳ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

برگزاري يك مراسم خوب با تشريفات عالي و منحصر بفرد آرزوي هر عروس و دامادي است. هر فردي در بهترين شب زندگيش آرزو دارد كه بدرخشد و به ستاره ميهماني اش تبديل شود، اين است كه به دنبال تشريفات و برگزاري يك مراسم لاكچري مي رود.

برگزاري يك مراسم خوب و تشريفات مناسب را بايد به كساني سپرد كه داراي تخصص در اين زمينه هستند و تجربيات موفقي را نيز در اين راستا دارند؛ تنها در اين صورت است كه مي توان اطمينان حاصل كرد كه يك مراسم خوب برگزار مي شود.

چگونه در عروسي خود تشريفاتي خوب داشته باشيم؟

داشتن يك تشريفات عروسي خوب لزوما به معني گران ترين تشريفات نيست. در بسياري مواقع افراد در برگزاري مراسم ازدواج با محدوديت هاي بودجه اي روبرو هستند كه اگر درست و منطقي آن را مديريت و هزينه كنند مي توانند به بهترين شكل به هدف خود برسند. در اين زمينه اتكا و اعتماد به كساني كه مسير برگزاري مراسم را بارها رفته اند و با تجربه و تخصص خود داراي سوابق موفق نيز هستند امري بسيار مهم است.

 

كساني كه در حوزه تشريفات مجالس و ارائه خدمات در اين زمينه فعالند شما را با بهترين، اصولي ترين و اقتصادي ترين راهكارها در زمينه برگزاري مراسم آشنا مي كنند و با توجه به تجربياتشان از هدر رفت انرژي و منابع شما جلوگيري مي كنند. اين مجموعه ها با باغ عروسي ، گلفروشي ها و بسياري از كارهايي كه با خدمات مجالس در ارتباط است طرف قرارداد هستند. استفاده از اين راهكار در واقع ميانبري است كه افراد را زودتر و بهتر به نتيجه مي رساند.

تشريفات پارت با سال ها تجربه در زمينه مديريت و اجراي مراسم هاي رسمي و لوكس، عروس و دامادهاي عزيز را در رسيدن به بهترين تشريفات و مراسم عروسي در زيباترين شب زندگيشان ياري مي كند. اين مجموعه با ارائه خدمات مجالس و تشريفات عروسي شبي عاري از استرس و همراه با شادي و خوشي را به زوج هاي گرامي و دوست داشتني تقديم مي كند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۲۰:۳۶ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

حنابندان يكي از آداب و رسوم عروسي در نزد اقوام ايراني مي باشد.جشن حنابندان كه به تعبيري آخرين رسم از آداب عروسي ايراني مي‌باشد، جشني است كه در واقع مراسم خداحافظي عروس بوده و در آخرين شب اقامت عروس به طور رسمي در خانه پدري برگزار مي گردد.

در زمان هاي نه چندان دور در شب حنابندان زنان شركت كننده دستشان را با آغشتن به ظرف حنايي كه دور تا دور مراسم گرداننده مي شد رنگ مي كردند و اين آيين همچنان در روستاها و شهرهاي كوچك ايران پا برجاست.حنا از جنت است» و اثري از بهشت و نشانه‌اي از شادي، مهر و نيكبختي دارد. اين باوري است كه ايرانيان باستان داشتند و هنوز هم پابرجاست.

تشريفات مجالس صبور مطالبي درباره چگونگي برگزاري مراسم عروسي گردآوري كرده است كه اميدواريم مفيد واقع بشود.

 

در برخي مناطق برگزاري مراسم حنابندان نه تنها هزينه اي براي عروس و داماد ندارد، بلكه اقوام و دوستان با هداياي مالي خود كمك شاياني براي برگزاري مراسم ازدواج به آنها مي كنند. پس از بستن حنا به دست و پاي عروس و داماد مهمانان هداياي خود را پيشكش مي كنند. گاهي در مناطقي مانند چهاردانگه آشنايان داماد هداياي خود را به ايشان مي دهند تا صرف هزينه هاي ازدواج كند و اقوام عروس اين هدايا را به ايشان مي دهند تا كمكي براي تهيه جهيزيه به پدرعروس باشد، ولي اغلب هنگام چرخاندن ظرف محتوي حنا به دور مجلس مدعوين پس از برداشتن مقداري از حنا هداياي خود را در كنار ظرف حنا قرار مي دهند. پس از آن كه دست و پاي عروس به حنا آغشته شد بقيه حناي آماده در بين مهمانان توزيع مي شود و آنان نيز كف دست و ناخن خود را با حنا رنگين مي كنند

مراسم حنابندان چگونه است؟

نزديك ترين مراسم به تشريفات عروسي حنابندان است. اين رسم كه شايد امروزه آنقدر ها جدي گرفته نمي شود بسيار ريشه كهن دارد. در اين مراسم كه در هر جايي از ايران به شيوه ي خاصي برگزار مي شود، پا و دست عروس آغشته به حنا مي گردد. حنا در خانه داماد آماده مي شود و براي عروس برده مي شود. اينكه چه كسي حنا را به پا و دست داماد و عروس بزند بستگي به آداب و رسوم دارد. در جاهايي خواهران عروس دست هاي عروس را و برادر داماد دست داماد را حنا مي بندند. در جاهايي از ايران حنا توسط خود عروس و داماد گذاشته مي شود.بدين ترتيب كه عروس براي داماد حنا مي گذارد و متقابلا داماد براي عروس مي گذرد. البته امروزه به جاي دستها بر روي اسكناسي كه در دستان داماد و عروس است حنا گذاشته مي شود.

به نظر مي رسد مراسم حنابندان در جنوب ايران تا ابد پا بر جا خواهد بود!

در جنوب كشور اين مراسم بعضا از مراسم عقد و نامزدي نيز مهم تر است و جايگاه ويژه اي در مراسم عروسي دارد به گونه اي كه يك عنصر جدا نشدني از مراسم عروسي است.

در مناطقي مانند سيستان حنابندان بيش از يك روز برگزار مي شود. در شب اول حنابندان كه در اصطلاح محلي به آن «سرشويي» گفته مي شود، مقدار زيادي حنا خيسانده و آماده مي شود و براي اطلاع اقوام و همسايگان مقداري از آن به در خانه آنها برده و توزيع مي شود. افراد در خانه داماد جمع مي شوند و سيني حنا را روي سر يكي از افراد قرار مي دهند و به سوي خانه عروس حركت مي كنند و با زدن كف و شادي ابيات زير را مي خوانند

امشب حنا مي بنده / به دست و پا مي بنده / اگر حنا نباشه آب طلا مي بنده / حنا حنا مي بنده به دست و پا مي بنده / حناي زابل جانه فاميل شاه (داماد) مي بنده/ حنا حنايه، حنا چه خوش نمايه / دست عروس نبندين، تا مادرش بيايه

 

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره برگزاري مراسم حنابندان و اجاره باغ عروسي   به وبسايت تشريفات صبور مراجعه كنيد.

www.tashrifatsabour.com


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۱۶:۵۳ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

دكوراسيون داخلي هم مانند ديگر صنايع در كشور ما در حال تغيير است و رو به سوي مدرن شدن دارد. به اين ترتيب، در نوع مصالح و متريال ساخت همه امور مربوط به دكوراسيون داخلي تغييراتي ايجاد شده است. پارتيشن‌ها سال‌ها است كه جزء جدا نشدني محيط‌هاي اداري شده‌اند و در متريال ساخت پارتيشن‌هاي اداري نيز تغييراتي ايجاد شده است. متريال نو با ساختار و رنگ‌هاي متنوع كاربرد خاص خود را پيدا كرده‌اند و طرف داران خود را دارند. 

در طراحي پارتيشن‌ها و مبلمان اداري متريال نقش مهمي دارند و بسيار تعيين‌كننده هستند. در گذشته پارتيشن‌هاي دوجداره بسيار ضخيم و به قطر 20 سانتي متر بودند و با پيشرفت فناوري و توليد تركيبات جديد ضخامت بافت‌هاي چوبي پارتيشن دوجداره به 10 سانتي متر نيز كاهش يافته است. كم شدن ضخامت پارتيشن‌ها خود از مزاياي متريال جديد است كه هم زيبايي بيشتري دارند، هم جاي كمتري را اشغال مي‌كنند. البته پارتيشن‌هاي دوجداره عايق صوت و دما متريال خاص خود را دارند.

امروزه متريال مقاوم‌تر و به صرفه‌تر و با سرعت توليد بالاتري به بازار عرضه شده است و با طيف وسيعي از پارتيشن‌ها مواجه هستيم. گاهي تركيب متريال‌ها با هم مانند استفاده هم‌زمان چوب و فلز اين امكان را فراهم مي‌سازد كه پارتيشن به راحتي با ديگر الما‌ن‌هاي مختلف دكوراسيون مانند كف و ديوار محيط هماهنگ شود.

 

 

متريال ساخت پارتيشن‌هاي اداري

پارتيشن‌ها از متريال گوناگوني ساخته مي‌شوند. از جمله اين متريال مي‌توان ام دي اف، نئوپان، آلومينيوم، پي وي سي، چوب، شيشه و... را نام برد. همان طور كه مي‌دانيد، پارتيشن‌هاي اداري در دو شكل دوجداره و تك جداره ساخته مي‌شوند. در درون مدول‌هاي شيشه‌اي پارتيشن‌هاي دوجداره قابليت نصب پرده كركره با ضخامت‌ها و رنگ‌هاي مختلف وجود دارد. نصب پرده كركره براي تنظيم نور محيط و در مواردي حفظ حريم خصوصي كاربرد دارد.

پارتيشن‌ها از هر جنس و متريالي كه ساخته شوند مزايا و احياناً معايب خود را دارند. برخي از آنها در مقايسه با بقيه سبك‌تر هستند و اگر بخواهيد آنها را جا به جا كنيد با دردسر كمتري مواجه خواهيد بود. متريالي كه تنوع رنگ بيشتري دارند، كار شما را در انتخاب رنگ مناسب محيطتان راحت‌تر‌ مي‌كنند.

 

شيشه‌ها به دليل داشتن اين قابليت كه قادرند نور را از خود عبور دهند، از متريال پر طرف دار براي ساخت پارتيشن‌هاي اداري هستند.

درب پارتيشن‌هاي اداري نيز ممكن است با توجه به متريال پارتيشن‌ها و متناسب با آن از متريال گوناگون و به شكل‌هاي شيشه‌اي، چوبي، ام دي اف و... باشد.

در ساخت پارتيشن‌هاي دوجداره ممكن است از چوب، آلومينيوم، ام دي اف، نئوپان يا شيشه به كار رود. ممكن است بدنه پارتيشن از شيشه و ساختار آن نيز از جنس شيشه باشد كه نمايي شبيه پنجره به آن مي‌دهد.

 

براي انتخاب پارتيشن اداري مناسب فضاي خود بايد به دكوراسيون و متريالي كه در ساخت مبلمان اداري به كار رفته است توجه كنيد. اينكه ميزها از چه جنسي هستند، ديوارها با چه تزئين شده‌اند و چه كف پوشي روي زمين را پوشانده است، شما را به درستي در انتخاب متريال هدايت خواهد كرد.

 

عوامل مؤثر در كيفيت پارتيشن‌هاي اداري

كيفيت جنس ام دي اف، شيشه، آلومينيوم و ساير متريال

كيفيت قفل و يراق

جابه‌جايي و مونتاژ و جداشوندگي سريع و آسان

كيفيت رنگ و روكش پارتيشن و ساير موارد

براي انتخاب متريال مناسب ساخت پارتيشن اداري بهتر است از متخصصان در اين حوزه مشاوره و راهنمايي بخواهيد تا آنها با توجه به محيط و بودجه‌اي كه براي اين كار در نظر گرفته‌ايد، بهترين گزينه را به شما پيشنهاد دهند.

 

شركت مبلمان اداري آفن در زمينه ساخت پارتيشن‌هاي اداري تجربه فراواني دارد و براي ساخت آنها از بهترين متريال متناسب با مكان و بودجه‌اي كه براي آن در نظر گرفته‌ايد، استفاده مي‌كند. براي ساخت انواع پارتيشن اداري با اين مجموعه در تماس باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۲:۰۹:۳۱ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

روشن است كه همه آرزوي برگزاري مراسم عروسي بسيار كامل و باكيفيتي در فضاي باز و سرسبز باغ‌ها را داريم، اما هميشه نمي‌توان به اين آرزو جامه عمل پوشاند، چون گاهي شرايط اقليمي به ما اجازه نخواهد داد.س مهم‌ترين نقطه ضعف برگزاري مراسم عروسي در فضاي باز بحث آب و هواست و محدود شدن اين امكان به دو فصل بهار و تابستان. هرچند گاهي اوقات باغ داراي سالني سرپوشيده است كه امكان برگزاري مراسم در هر فصل و هر شرايط آب و هوايي را براي شما فراهم كرده است، اما فراموش نكنيد كه هر كدام از اين امكانات براي شما هزينه‌بر خواهد بود، بنابراين اگر به فكر تعبير روياهايتان براي انجام تشريفات عروسي در فضاي باز هستيد، ابتدا به مبلغي كه در نظر گرفته‌ايد بيانديشيد، سپس اقدام كنيد، چون برخي هزينه‌هاي شما مثل وروديه و البته هزينه سرويس افزايش چشمگيري خواهد داشت، البته اگر از بعد مسافت و دسترسي صرف‌نظر كنيد.

برگزاري مراسم عروسي در هتل

سالن هاي عروسي در هتل براي زيباتر كردن مراسم خاطره انگيز عروس و دامادها در جهان ساخته شده اند. اين مكان ها بسيار مجلل هستند و كاركنان حرفه اي دارند، مشاوراني در آنجا حضور دارند كه متخصص برگزاري مراسمات عروسي هستند و بخوبي مي توانند سبك مورد نظر شما را اجرا كنند. هتل ها داراي سالن رقص و امكانات ديگر براي مهمانان هستند و ظرفيت تعداد زيادي مهمان را دارند. همچنين در هتل ها مكان هاي زيبا و خلوتي براي عروس و داماد وجود دارند كه مي توانند عكس بگيرند.

اگر نكات بيان شده در زير با اخلاقيات شما منطبق باشد، درنگ نكنيد كه هتل ها بهترين مكان براي برگزاري جشن شما هستند:

اگر عاشق سبك مدرن و فريبنده دكوراسيون تالار عروس هستيد.

اگر مي خواهيد كه پذيرايي از مهمانان در محل انجام شود.

اگر مي خواهيد جشن تان همه جانبه و فراگير باشد.

اگر مي خواهيد جشني برگزار كنيد كه كل آخر هفته طول بكشد.

اگر مي خواهيد امكانات رفاهي به راحتي در دسترس مهمانان باشد.

اگر تشريفات عروسي بسيار بزرگي مي خواهيد.

اگر خواهان برگزاري جشني شيك و درجه 1 هستيد.

 

برگزاري مراسم عروسي در باغ

مراسم عروسي در باغ عروسي  معمولا در فضاي باز و در نواحي روستايي برگزار مي شود و اغلب مورد توجه كساني است كه از محيط شهري و پر سروصدا به دلايل مختلف خسته شده اند. اين مراسمات منظره بسيار زيبايي دارند و حامل آرامشي هستند كه اكثر زوجين از آن لذت مي برند. علاوه براين ها گزينه هايي بسياري براي برگزاري مراسم در باغ عروسي وجود دارد، مي توان از باغ هايي با نماهاي متفاوت استفاده كرد مثلا باغ هايي كه استراحتگاه هاي مختلف دارند يا باغ هايي با مكانهاي تفريحي بيشتر. همچنين به جاي باغ ها مي توان مراسم عروسي را در مزرعه نيز برگزار كرد. امروزه مزارعي وجود دارند كه مخصوص برگزاري مراسمات عروسي هستند. معمولا برگزاري جشن در مزرعه ها مورد توجه عروساني است كه عاشق زندگي روستايي هستند. برگزاري مراسم عروسي در باغ و فضاي باز خاطره بسيار شيريني براي شما و مهمانانتان به همراه خواهد داشت.

بنابراين اگر عبارات زير حس خوبي به شما مي دهند و هميشه در ذهن خود چنين روياهايي داشتيد شك نكنيد كه برگزاري مراسم عروسي در باغ و فضايي باز بهترين انتخاب براي شما است:

 

اگر عاشق دكوراسيون و سبك عروسي روستايي/ييلاقي هستيد.

اگر طبيعت و زيبايي هاي آن حس سرزندگي و نشاط به شما مي دهند.

اگر مايل به انجام هركاري براي مقابله با تغيير ناگهاني آب و هوا هستيد.

اگر برايتان اهميت ندارد اتاق هاي اضافي، واحد هاي گرمايشي سرمايشي و ساير امكانات شهري داشته باشيد.

اگر مي خواهيد جشن كوچك و خودماني داشته باشيد.

 برگزاري مراسم عروسي در هتل بهتر است يا در باغ

با توجه به نكات بيان شده در مورد هر دو مكان (هتل و باغ) درمي يابيم انتخاب مكان عروسي امري كاملا سليقه اي است و بسته به اين دارد كه زوجين (اغلب موارد عروس) چه تصميمي راجع به مراسم عروسي خود دارند. در حقيقت برخلاف تصور عموم، هستند عروسهايي كه به فكر مراسم عروسي پر تشريفات و پر هزينه نباشند. پس بهتر است با شناخت بيشتر از سلايق خود به انتخاب مكان برگزاري مهمترين جشن زندگي خود اقدام كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۵۶:۳۶ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

انتخاب باغ عروسي و تالار عروسي مناسب براي برگزاري مراسم هاي نامزدي و عروسي همواره يكي از دغدغه هاي زوجها است لذا تشريفات مجالس پارت اقدام به عقد قرارداد با بيش از 50 مورد باغ عروسي و ويلا و سالن اجتماعات در تهران و حومه از غرب تا شرق و شمال تهران نموده است تا علاوه بر حل اين دغدغه ها مكان مناسب هر نوع سليقه را در اختيار زوجها قرار دهد.

 

قيمت و هزينه اجاره باغ عروسي

اگر به دنبال باغ عروسي ارزان براي عروسي يا تالار عروسي ارزان قيمت در تهران هستيد دست نگه داريد ما بهترين قيمت تالار عروسي در تهران و اجاره باغ عروسي براي برگزاري لوكس ترين مجالس عروسي را متناسب با بودجه شما در نظر گرفته ايم. قيمت اجاره باغ براي عروسي با توجه به ويژگي هايي كه هركدام دارند متفاوت خواهد بود.

 

برگزاري جشن در باغ عروسي

برگزاري جشن نامزدي و عروسي در فضاي باز باغ دلنشين خواهد بود. تزئينات باغ عروسي به دليل وجود فضاي باز بسيار زيبا ولي پر زحمت نسبت به سالن عروسي است. تزئين باغ عروسي گل آرايي، شمع آرايي، تزئين جايگاه عروس و داماد، تزئين ورودي باغ عروسي، تزئين ميزهاي پذيرايي همه به عهده خدمات مجالس است كه شما با انتخاب تشريفات مجالس پارت ديگر جاي نگراني نخواهيد داشت.

 

نبايد فراموش كرد كه در زمان شب بايد تمامي قسمت هاي باغ عروسي با استفاده از چراغ هاي پرنور، روشن باشند. ريسه هايي كه در قسمتي از باغ عروسي استفاده مي شود، تنها جنبه زيبايي دارد و نبايد به عنوان منبع روشنايي به آنها تكيه شود


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۹:۵۴ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

پارتيشن هاي اداري يكي از انواع جداكننده‌هاي كاذب و موقتي در فضاهاي اداري و خانگي است پارتيشن اداري در انواع پارتيشن ام دي اف، پارتيشن اداري شيشه اي، پارتيشن متحرك وجود دارد كه به علت تنوع در طرح، ارتفاع، نوع كاربري، تركيب‌بندي رنگ، متريال و ملزومات آن مي‌تواند مكمل مناسبي در طراحي دكوراسيون فضاهاي اداري باشد

پارتيشن هاي شيشه اي در انواع پارتيشن شيشه اي متحرك، پارتيشن بلوك شيشه اي، پارتيشن با شيشه سكوريت، پارتيشن شيشه و استيل و... توليد مي شود كه با توجه به ابعادو متراژ مورد استفاده قيمت پارتيشن شيشه اي متفاوت است. در رابطه با پارتيشن هاي متحرك هم لازم است بدانيد كه پارتيشن متحرك منزل با پارتيشن متحرك اداري به واسطه نوع كاربري متفاوت است. قيمت انواع پارتيشن متحرك نيز با توجه به ابعاد و متراژ مصرفي متغير مي باشد

پارتيشن اداري به دو دسته تقسيم مي شوند:

پارتيشن تك جداره

پارتيشن دو جداره

پارتيشن هاي تك جداره

پارتيشن‌هاي تك جداره داراي ستون‌هاي متعددي هستند كه قرار گرفتن آن‌ها بر روي زمين را راحت مي‌كند. به طوري كه پارتيشن بدون لغزندگي، حالت ايستاده دارد. اين نوع پارتيشن به صورت قاب‌هاي يك تكه هستند در اين نوع پارتيشن نيز حذف خطوط زايد در طراحي پروفيل، باعث زيبايي بيشتر اين محصول شده است.

پارتيشن تك جداره از پروفيل‌هاي 4*4 تهيه مي‌شود كه در آن، يك لايه تمام آلومينيوم با روكش آنداايز شده استفاده مي‌شود. اين كار باعث افزايش استحكام پارتيشن مي‌شود.

ويژگي هاي پارتيشن هاي اداري تك جداره:

امكان استفاده از پركننده هاي مختلف از جمله شيشه و mdf , پلكسي و ...

سرعت بسيار بالا در نصب

امكان مونتاژ و دمونتاژ سريع و اسان

پارتيشن هاي دو جداره

در پارتيشن‌هاي دوجداره قابليت ساخت قاب‌هاي يك‌تكه و بزرگ وجود دارد. در اين نوع پارتيشن از ستون استفاده زيادي نمي‌شود؛ زيرا بدنه پارتيشن به‌اندازه كافي مقاومت و استحكام دارد و مي‌تواند بدون نياز به ستون بر روي زمين قرار بگيرد. زيبايي پارتيشن‌هاي دوجداره علت‌هاي زيادي دارد كه يكي از آن‌ها حذف خطوط زائد در طراحي پروفيل مي‌باشد. مطمئناً براي مشتريان يكي از معيارهاي انتخاب، زيبايي پارتيشن مي‌باشد. اين نوع پارتيشن محدوديت رنگ ندارد و مشتريان مي‌توانند هر رنگي را كه بخواهند سفارش دهند.

براي ساخت پارتيشن‌هاي دوجداره از پروفيل‌هاي 10*10 استفاده مي‌شود. همچنين براي افزايش استحكام آن‌ها، يك‌لايه تمام آلومينيوم با روكش آنادايز شده يك تكه، درون پارتيشن قرار مي‌گيرد.

 

ويژگي هاي پارتيشن هاي اداري دو جداره:

پارتيشن‌هاي دو جداره داراي مقاومت بالا و خود ايستا هستند.

مي‌توان اين نوع پارتيشن را براي پرده كركره ما بين شيشه‌ها استفاده كرد.

از پارتيشن‌هاي دو جداره براي پر كننده نقاطي همچون MDF, شيشه و پلكسي و ... استفاده مي‌شود.

اين نوع پارتيشن براحتي و با سرعت بالا نصب مي‌شود.

يكي از مزاياي پارتيشن‌هاي دو جداره، قابليت عبور كابل‌هاي شبكه و سيستم در تمام قسمت‌هاي پارتيشن مي‌باشد.

 

زمان استفاده از پارتيشن‌هاي دوجداره، مي‌توان آن‌ها را مطابق با معماري فضا مونتاژ و دمونتاژ كرد. اين كار به تخصص نياز ندارد. پارتيشن اداري دست دوم كه در مقايسه با پارتيشن هاي نو در گروه پارتيشن اداري ارزان قرار مي گيرند نيز در مواردي مورد استفاده هستند اما ممكن است مانند مبلمان اداري ارزان دست دوم عمر خود را كرده و كارايي مورد نظر را نداشته باشند. پارتيشن دست دوم شايد در مقايسه با قيمت پارتيشن اداري نو صرفه اقتصادي داشته باشد ولي نمي توان از جنس آن اطمينان حاصل كرد.

پارتيشن‌هاي اداري دوجداره در مقايسه با پارتيشن‌هاي اداري تك جداره از محاسن بيشتري برخوردار هستند. اين دسته از پارتيشن‌ها ضمن تفكيك فضا، زيبايي چشم‌نوازي را در محيط به ارمغان خواهند آورد. لذا توصيه ما به مديراني كه به دنبال راهكاري مطلوب براي تأمين حريمي خصوصي براي كاركنان هستند، استفاده از پارتيشن‌هاي اداري دوجداره است.اما درصورتي‌كه بخواهيد هزينه كمتري بپردازيد مي توانيد از پارتيشن تك جداره استفاده نماييد.

 

براي مشاوره رايگان در انتخاب جنس و نوع پارتيشن هاي صنعتي مي توانيد با راه هاي ارتباطي كارشناسان ما در شركت مبلمان اداري آفن كه در تماس باما سايت قرار دارد ارتباط برقرار كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۵:۰۵ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

 permalink  يا permanentlink چيست ؟

permalink كه با نام پيوند يكتا نيز شناخته شده است از تركيب دو كلمه  كه permanent  و link ميباشد و معني آنها پيوند يا ارتباط ثابت و دائمي مي باشد استفاده شده است. نحوه آدرس دهي پيونديكتا يا permalink اين است كه به يك آدرس صفحه يا مطلب اشاره دارد .

permalink   يا پيوند يكتا در ورد پرس به صورت پيش فرض به صورت زير است :

http://www.example.com/?p=1

آدرس بالا ظاهر زيبايي براي كاربر ندارد و براي كاربر مفهمومي نيست و آدرس مطلب رو به صورت نامفهوم نشان مي دهد . شايد كاربر بخواهد در جريان اين باشد كه مطلب از كدام دسته است يا اسمدسته را هم ببيند . حال سوال اين است كه آيا ميتوان يك آدرس نازيبا را به يك فرم و شكل ايده آل تغيير داد ؟ جواب بله است . در ادامه به اين موضوع خواهيم پرداخت

دليل استفاده ازpermalink  چيست؟

همانگونه كه بيان شده پيوندهاي يكتا به يك مطلب و يك آدرس خاص اشاره مي كند . و تا هر زمان كه اين مطلب در سايت وجود داشته باشد آن آدرس هم وجود دارد . پس كاربر بدون هيچ ترسي ميتواند از آدرس ها در وبلاگ ها استفاده كند.

ارتباطpermalink   و seo درچيست؟

permalinks يا پيوندهاي يكتا تاثير مستقيم بر روي سئو سايت دارند و همين نكته باعث گرفتن rank  بالاتري در گوگل دارد .

زماني كه كاربر مطلبي را در گوگل سرچ ميكند در واقع با سه بخش عنوان وپيوند يكتا يا permalink و توضيحات  مواجه مي شوددر واقع  هر چه از كلمات كليدي بهتري در عنوان و پيوند يكتا استفادهكنيم سايت ما زودتر به صفحه اول گوگل راه پيدا ميكند.

مراحل ايجاد ساختار پيوند يكتا

براي ايجاد ساختار پيوند يكتا در ورد پرس در قسمت تنظيمات در صفحه پيشخوان 5 مرحله بايد طي شود كه

 اولين مرحله همان آدرس پيشفرض يعني

 http://www.example.com/?p=1 بود.

دومين مرحله را به ساختار " روز و نام " پيوندهاي يكتا بر اساس سال ، ماه ، روز و نام پست ايجاد ميشود.

http://www.example.com/2015/05/04/post-title

سومين مرحله كه ماه و نام نيز نام دارد و به سال ، ماه و نام نوشته نيز مشهور است.

http://www.example.com/2015/06/post-title

چهارمين مرحله اين ساختار كه به ساختار عددي نيز معروف است در واقع به عنوان شماره شناسنامه اين پست وجود دارد. در واقع اين آدرس فقط و فقط در شرايط خيلي خيلي خاص مورد استفاده قرارميگيرد و اصلا نبايد بوسيله وردپرس به عنوان پيوند يكتا مورد استفاده باشد.

http://www.example.com/archive/123

پنجمين مرحله كه بسيار مناسب وبلاگهايي است كه مطالب كمي در آن قرار ميگيرد مي باشد به ساختار نوشته معروف است .

http://www.example.com/post-title

اما يك ساختار وجود دارد كه به ساختار دلخواه يا سفارشي براي پيوند يكتا معروف است

همانطور كه از نام آن پيداست ميشود از برچسبها و يا ويزگي هاي سفارشي براي پيوند يكتا مورد نظر استفاده كرد.

%year%

به سالي كه مطلب منتشر شد اشاره دارد مثلا 1396

%monthnum%

به ماهي كه مطلب منتشر شد اشاره دارد مثلا 05

%day%

به روزي كه مطلب منتشر شد اشاره دارد مثلا 24

%minute%

به دقيقه اي كه مطلب منتشر شد اشاره دارد مثلا 30

%second%

به ثانيه اي كه مطلب منتشر شد اشاره دارد مثلا 50

%post-id%

به شماره شناسه يكتاي پست اشاره دارد مثلا 123

%postname%

به معني نام نوشته ميباشد و زماني كه در حال ثبت يك نوشته هستيد با كليك بر روي قسمت ويرايش پيوند يكتا مي توانيد اسم و آدرس نوشته را تغيير دهيد.

                                                        example.com/everything-about-permalink-structure

%category%

اين گزينه مربوط به اسم دسته بندي مطلبي است كه در حال منتشر كردن آن هستيد . يعني اسم دسته بندي رو درحالت پيوند يكتا به نمايش در مي آورد

                                                                  example.com/wordpress 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۳۹:۴۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

اصطلاحاتي كه در تجارت الكترونيك استفاده مي شود، شباهت زيادي به يكديگر دارد. متخصصاني كه در اين زمينه فعاليت مي كنند به اين تفاوت و تمايزها كاملا واقف هستند. با اين وجود افرادي كه به تازگي فعاليت خود را در فضاي اينترنتي آغاز كرده اند، ممكن است نسبت به اين تفاوت ها اطلاع چنداني نداشته باشند. از جمله اين اصطلاحات «آنلاين ماركتينگ» و «ديجيتال ماركتينگ» است كه گاهي به جاي يكديگر استفاده مي شوند. در حالي كه ميان اين دو اصطلاح تفاوت زيادي وجود دارد. در زير به اين تفاوت ها مي پردازيم.

 

ديجيتال ماركتينگ

ديجيتال ماركتينگ به مجموعه از فرآيند هاي فروش محصولات گفته مي شود كه چندين روش را در بر مي گيرد. در ديجيتال ماركتينگ، اينترنت و فضاي مجازي تنها يك روش براي فروش محصولات محسوب مي شود. به عبارت ديگر، روش هاي بازاريابي، فروش محصولات و ارائه خدمات از طريق سه كانال اينترنت، تلويزيون و تلفن همراه صورت مي گيرد. در زير هر يك از اين روش ها را بررسي مي كنيم.

 

1-      ديجيتال ماركتينگ و تبليغات اينترنتي

بزرگترين شبكه تبليغات در ديجيتال ماركتينگ، اينترنت است. در اين روش محصولات و خدمات به شكل گسترده اي تبليغ و معرفي مي شوند. مشتريان و مصرف كنندگان نيز در سطح وسيع مي توانند به راحتي به اطلاعات و داده هايي كه با استفاده از روش ديجيتال ماركتينگ در اينترنت منتشر شده است، دسترسي پيدا كنند.

2-      ديجيتال ماركتينگ و تبليغات تلويزيوني

متداول ترين روش تبليغات در ديجيتال ماركتينگ استفاده از تلويزيون مي باشد. اين رسانه به دليل داشتن مخاطبان از تمامي اقشار جامعه، مي تواند به راحتي به هدف مورد نظر دست پيدا كند. در روش اينترنتي به امكانات خاصي نياز است. در حالي كه در اين روش، مصرف كننده ها حتي در دورترين نقاط روستايي و با هر سطح سوادي به راحتي تبليغات را دريافت كنند.

3-      ديجيتال ماركتينگ و تبليغات تلفني

استفاده از پيامك ها و ارسال آنها در حجم انبوه يكي از جديدترين روش هاي تبليغات محسوب مي شود. در اين روش بايد نام تجاري محصولات به صورت تك تك به مشتريان ارسال شود. از جمله مزاياي اين روش، تاثيرگذاري يكباره بر مشتريان است. اما اين روش نبايد به صورت مداوم و پيوسته باشد. زيرا موجب دلزدگي مصرف كنندگان از حجم زياد پيامك ها مي شود.

 

آنلاين ماركتينگ

در حالي كه ديجيتال ماركتينگ دربرگيرنده انواع روش هاي بازاريابي نوين مي باشد، آنلاين ماركتينگ تنها روش اينترنتي را در بر مي گيرد. به همين دليل مي توان گفت بين اين دو روش رابطه عموم و خصوص من وجه برقرار است. آنلاين ماركتينگ يكي از روش هاي جديد بازاريابي كه در زير مجموعه ديجيتال ماركتينگ قرار دارد. در اين روش اينترنت و فضاي مجازي به عنوان تنها كانال اصلي برقراري ارتباط با مشتريان مي باشد.

در روش آنلاين ماركتينگ طراحي وب سايت، وبلاگ و شبكه هاي اجتماعي سه گونه متفاوت براي تبليغ و بازاريابي مي باشد. طراحي وبسايت اختصاصي محل اصلي فعاليت آنلاين ماركتينگ است كه مي تواند به صورت يك سايت ساده و يا فروشگاه اينترنتي طراحي شود. وبلاگ ها محيطي براي ارائه اطلاعات و داده هاي جديد به مشتريان مي باشد و شبكه هاي اجتماعي نيز محلي براي تبليغ و بازاريابي به صورت ساده و كم حجم هستند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۳۶:۱۱ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

بازاريابي ديجيتال يا ديجيتال ماركتينگ به استفاده از رسانه هاي جديد در دنياي تجارت اطلاق مي شود . در واقع به تمام فعاليت هايي كه به منظور تبليغ محصول ، خدمات و برندها و همچنين بررسي رفتار مشتري در بستر اينترنت صورت مي گيرد . بر خلاف بازاريابي سنتي در ديجيتال ماركتينگ مشتريان بيشترين از اهميت بيشتري برخوردارند . به همين منظور شركت ها با استفاده از ابزارهاي مختلف مانند ايميل ، وب سايت ، شبكه هاي اجتماعي سعي در تحليل رفتار مشتري دارند تا بتوانند تبليغات خود را در زمان مناسب و بر روي طيف وسيعي از مشتريان انجام دهند تا بتوانند بيشتر ين بازخورد را داشته باشند .

در اينجا نام چند نمونه بازاريابي كه به بازاريابي اينترنتي مرتبط هستند به طور خلاصه آورده ميشود .

بازاريابي درونگرا يا جاذبه اي : اين بازاريابي بر اين اساس بنا شده است كه به جاي اينكه فروشنده به دنبال مشتري باشد مشتري به دنبال فروشنده مي باشد و از طريق روش هاي مختلف مانند سئوي وبسايت ، بازاريابي محتوا و ... وب سايت شما بتواند مخاطب هدف را به سمت خود جذب كند .

بازاريابي چريكي : در اين مدل بازاريابي از روشهاي خلاقانه جهت معرفي محصول استفاده مي شود به گونه اي كه توجه اورا جلب كند و باعث شود كه مشتريان در مورد برند شما با يكديگر گفتگو كنند را بازاريابي چريكي مي نامند .

بازاريابي ويروسي : با گسترش شبكه هاي اجتماعي و استفاده روز افزون مردم از آن و افزايش اهميت رسانه هاي اجتماعي تبليغات به صورت دهان به دهان و به اشتراك گذاشتن رسانه هاي اجتماعي توسط افراد از اهميت بالايي برخوردار است .

 

بازاريابي ايميلي : در واقع به استفاده از ابزار ايميل جهت اطلاع رساني و برقراري ارتباط با مخاطبين از اهميت بالايي برخوردار است . به همين دليل است كه ايميل ماركتينگ يا بازاريابي ايميلي و تكنيك هاي مختلف ايميل مي توانند با ايجاد صفحات فرود مختلف به موفقيت شما در زمينه ديجيتال ماركتينگ كمك زيادي كنند .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۲۸:۰۹ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 11
دیروز : 13
افراد آنلاین : 1
همه : 6776
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تور فرانسه
تور لاکچری فرانسه
www.arshantour.net

اجاره باغ عروسی
قیمت باغ عروسی
www.zhinowp.com

بهترین تشریفات عروسی
تشریفات مجالس اسداللهی
www.tashrifatalef.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatsabour.com

میز کارشناسی
میز کارشناسی و کارمندی
www.azaran.com

قیمت ایمپلنت دندان
قیمت و انواع کاشت ایمپلنت دندان
www.drmabolghasemi.com

پیوند مو
قیمت کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

تور روسیه
آفر ویژه تور روسیه
www.alefbatour.com

ویزای انگلیس
قیمت ویزای انگلیس
www.mehrparvaz.com

Kish hotels
kish hotels in iran
www.iran-passenger.com

دستگاه برش لیزری طلا
برش طلا با لیزر
http://www.personageco.com

تبلیغات گوگل
تبلیغات در صفحه اول گوگل
www.papgroup.ir

<
لوله بازکنی اوین
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

تجهیزات نمایشگاهی
قیمت اجاره تجهیزات نمایشگاهی
www.raykasazan.com

جشن نامزدی
برگزاری جشن نامزدی
www.khadamatmajales.com

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات عروسی ثمین
www.tashrifatsamin.com

قیمت عینک طبی
نمایندگی عینک طبی کارل زایس
www.maadrac.com

تشریفات عروسی شرق تهران
تشریفات عروسی و خدمات مجالس شرق تهران
www.peyvandema.com

فروش آسانسور
نرخ سرویس آسانسور
www.fuji-lift.com

میز کامپیوتر
خرید میز کامپیوتر ارزان
www.mohitara.com

Traditional Restaurant in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

باغ عروسی
باغ عروسی مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

قرص ضد پیری
نماینده رسمی تالگو
www.thalgoparis.com

قیمت میز اداری
میز اداری فضاگویا
www.fazagooya.com

دکتر زیبایی
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی زیبایی بینی
www.iran-plasticsurgery.ir

برگزاری همایش و سمینار
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

تم آتلیه کودک
عکس تولد در آتلیه کودک
www.photokafshdoozak.com

قیمت پارتیشن اداری
قیمت انواع پارتیشن اداری
www.afn-furniture.com/

سایت اینترنتی عطر و ادکلن
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

اجرای سالن کنفرانس
طراحی دکوراسیون و تجهیز سالن کنفرانس
www.cnpars.com

کاغذ دیواری سه بعدی
فروشگاه اینترنتی پارسیان آذین زند
www.azinzand.com

آفر تور هند
تور لحظه آخری هند
www.asemanabi.net
طراحی سایت وبهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید , دانلود نرم افزار اندروید

» بهترین دونات و پیراشکی تهران را کجا بخوریم؟
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | نوای رنگ ها
» تفریح در پیزا| غرق شدن در زیبایی های ایتالیایی
» اسکی در اروپا، تجربه ای هیجان انگیز همراه آرامش خاطر
» سلفی گرفتن با مومیایی که شاید متعلق به رضا خان پهلوی باشد!
» جاذبه های گردشگری ریکیاویک| بیانی نو از ایسلند زیبا
» اثر هنری ژاپنی در ایران!
» سفر به کرمان | آشنایی با آداب و رسوم مردم کرمان
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | دریاچه سرخ
» دلتابان، شما را به سفری فراموش نکردنی در کیش می برد !!
» نوسان بازار ارز، شامل حال خارجی ها هم شد!
» جزیره هرمز | جزیره سرخ بیرون آمده از آب
» بهترین رستوران های گیلکی معروف تهران
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | قایم باشک
» بهترین غذای دریایی تهران را کجا بخوریم؟
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | بازی خیابانی
» زیباترین هتل های مالت، میزبانی خوب برای اقامتی رویایی
» شهرهای بزرگ و پر جمعیت چین، دیدنی بی نظیر قلب آسیا
» عجیب ترین رستوران های دنیا و طعم بی نظیر غذاهای ملل
» تجربه هیجان انگیز جام جهانی 2018 با تورهای دلتابان
» کرمان گنجینه تاریخ در دوره های مختلف تاریخی
» در زیر شهر اندیمشک چه می گذرد؟!
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | در راستای خورشید
» یزد | شهر نمونه ی گردشگری جهان اسلام
» پروازهای تهران به اربیل از سر گرفته می شوند!
» پیشینه تاریخی شهرستان زهک در استان سیستان و بلوچستان
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | قهوه خانه چینی
» چابهار | نگینی درخشنده در جنوب شرق ایران
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | کلونی
» معرفی نقش اسب کورد در صنعت گردشگری کردستان
» 10 کافه بازی تهران که میشه حسابی خوش گذروند!!
» معرفی فرهنگ بومی سیستان و بلوچستان!!
» بزرگترین منبع آب شیرین دنیا یخ زد!
» قدیمی ترین  پیتزا فروشی های تهران | پیتزا فروشی های قدیمی تهران
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | بزرگترین غار
» خارق العاده ترین قلعه های پنهان اروپا و دنیایی از رمز و راز
» نمایشگاه آثار معمار زندان قصر افتتاح شد!
» دیدنی های لندن در پناه هنر و زیبایی بی نظیر
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | نرمش صبحگاهی
» جیرفت کهن | برگی از کتاب تاریخ ایران زمین
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | جدل آرام
» برترین جاذبه های گردشگری چین | در سفر به چین به کجاها برویم؟
» طعم لذت بخش غذاهای معروف در شهرهای مختلف ایران
» تجدید دیداری با روستای هیر قزوین که اشک به چشم می آورد
» محصولات تراریخته برای سلامتی مضرند؟؟
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | دستیار ماهیگیر
» لوکس ترین هتل های جهان | هتل بلغاری دبی به لوکس ترین ها اضافه شد
» اقامتگاه های جنگلی برتر در جهان، پلی بین آرامش و صنعت
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | طوفان بیابان
» سفر به اشویل | بهترین تفریحات را در اشویل انجام دهید!!