كلينيك رز
خدمات كلينيك رز در زمينه ترميم مو، كاشت مو، كاشت ابرو، ليپوماتيك، تزريق ژل و بوتاكس

چين و چروك ها عمدتاً در اثر انقباض عضلات سطحي صورت به وجود مي آيند و با تزريق بوتاكس قابل درمان هستند.

با تزريق بوتاكس مي توان چين و چروك هاي اطراف چشم و باندهاي گردن را نيز درمان كرد  ولي در ذهن همه كساني كه براي اولين بار اقدام به تزريق اين دارو مي كنند سوالاتي مانند قيمت بوتاكس، مراقبتهاي بعد از تزريق بوتاكس، بهترين مارك بوتاكس، عوارض بوتاكس چيست، راههاي از بين بردن اثر بوتاكس، افتادگي پلك در اثر بوتاكس، شستن صورت بعد از بوتاكس، افتادگي پلك بعد از بوتاكس، خوابيدن بعد از بوتاكس، هزينه بوتاكس، ورزش بعد از بوتاكس، بهترين نوع بوتاكس، اثر بوتاكس بعد از چند روز پديدار مي شود و ... پيش مي آيد كه همكاران ما در كلينيك رز با صبر و بردباري به همه سوالات شما پاسخگو خواهند بود. و در مقاله تزريق بوتاكس براي جوانسازي پوستبه طور كامل در رابطه با اين دارو توضيح داده است.

توصيه اكثر پزشكان و همچنين كادر مجرب كلينيك رز بر اين است كه پس از تزريق ، عضلات محل تزريق را تا حد امكان منقبض كنيم تا جذب آن بيشتر و تاثيرپذيري آن مطلوب تر گردد. اثر بوتاكس هميشگي و دايمي نميباشد و بسياري از بيماران بايد هر چند ماه يكبار تزريق بوتاكس را تجديد كنند چرا كه در اثر تزريق مكرر عضلات فرا مي گيرند كه منقبض نشده و به اين ترتيب پس از مدتي فاصله تزريق ها بيشتر خواهد شد و به مرور زمان ديگر لازم به تزريق نخواهد بود تزريق بوتاكس بي ضرر بوده اما در عين حال ممكن است در اثر اين تزريق پلك كمي پايين بيفتد كه اين موضوع موقتي است و نهايتاً دو تا سه هفته طول مي كشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۹:۲۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

شوره سر ممكن است توسط پوست‌هاي سر خشك ايجاد شوند (كم شدن آب بدن نيز باعث شوره سر مي‌شود) البته گاهي اوقات هم شوره سر به دليل بيماري‌هاي پوستي نظير اگزما، پسوريازيس و يا عفونت هاي قارچي روي پوست سر شكل ميگيرند. معمولا در راستاي اين اتفاق اين سوالات كه رابطه شوره سر و ريزش مو، بهترين شامپو براي از بين بردن شوره سر، بهترين شامپو ضد شوره ايراني، بهترين شامپو ضد شوره خارجي، عوارض شوره سر براي افراد پيش مي آيد. براي درمان شوره سر شديد، درمان سريع شوره سر، درمان شوره سر چرب راه هايي مانند درمان شوره سر با روغن زيتون و درمان شوره سر با سركه سفيد يا استفاده از شامپو ضد شوره سلنيوم سولفايد، شامپو ضد شوره پرژك، شامپو ضد شوره كلير كه بسياري از پزشكان شايد توصيه كنند وجود دارد وليرا‌ه‌هاي برطرف كردن شوره سر بسيار ساده و اغلب ارزان هستند، در ادامه با كلينيك رز همراه باشيد تا به معرفي برخي از اين راه‌حل ها بپردازيم.

كلينيك رز در راستاي مراقبت از موها پس از ارائه خدمات درمان ريزش مو، پيوند مو، كاشت مو، كاشت ابرو و ... مقالاتي را تحت عنوان مراقبت مو براي شما در نظر گرفته تا بدون نياز به مراجعه به پزشك در صورت خفيف بودن مشكل آن را از راه هاي سنتي و گياهي درمان نماييد. در مقاله شوره سر و راه هاي درمان آن ما به طور كامل در رابطه با راه هاي درمان پوسته پوسته شدن سر و ايجاد شوره در سر توضيح داده ايم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۳۸:۵۳ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

مراقبت از موها با هر جنسي امري ضروري و اجتناب ناپذير است براي اينكه به دنبال درمان ريزش مو  نباشيد  بايد مراقب موها باشيد روش صحيح شانه زدن، روش صحيح شستشو، استفاده از شامپوهاي استاندارد از ابتلا به ريزش مو جلوگيري ميكند البته تغذيه نيز نقش موثري در مراقبت موها دارد.

 

 

حتما ميدانيد كه آبي كه براي شستشوي موها بكار ميرود تاثير مستقيم و به سزايي در سلامت و تضمين پايداري موهاي شما دارد؛ پس آبي كه براي شستشوي موها استفاده مي كنيد ميبايست داراي حرارت معين و همچنين نبايد به يكباره آب سرد و يا آب گرم را روي سر باز كرد و يا درجه آب را بطور ناگهاني تغيير داد زيرا كه با چنين كاري ريشه ي موها شوكه ميشوند كه واكنش آن تضعيف و ريزش مو خواهد بود. اگر مي خواهيد به طور كامل با چگونگي مراقبت مو آشنا شويد حتما مقالهمراقبت از موهاي معمولي را كه توسط كلينيك رز ارائه شده مطالعه نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۱۵:۵۰ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

هر نوع مويي با هر جنسي چرب، خشك يا معمولي اگر مراقبت نشود فرد را دچار ريزش مو مي كند، شستشوي هر روز موي سر، شستن مو با صابون، شستن مو بدون شامپو، رعايت روش صحيح شستن موهاي بلند هر كدام از اينها ممكن است در جلوگيري از ريزش مو يا درمان ريزش مو موثر باشند اما توصيه كلينيك رز به افراد براي محافظت از موي سر شستن صحيح موها است.

 

شستن موها كاري در عين حال بسيار ساده و بسيار پيچيده است است؛ اكثر افراد بر اين باورند كه شستن موها ابتدا با خيس كردن، ‌شامپو زدن و ماساژ دادن و چنگ زدن مو آغاز و در نهايت با خشك كردن و سشوار كشيدن مو همراه است. اما ما بر اين باوريم كه اين كار تا حدودي اشتباه و عاميانه است، زيرا شستن موها چند فوت كوزه‌ گري ديگر نيز دارد كه در اينجا قصد داريم آنها را براي شما بازگو كنيم، پس با كلينيك رز همراه شويد.

 

موهاي خشك از آن جنس موهايي هستند كه نسبت به ساير موها چرب يا معمولي نياز به مراقبت و رسيدگي بيشتري دارد موهاي خشك بسيار شكننده هستند اگر ميخواهيد با نحوهمراقبت موهاي خشك آشنا شويد با كلينيك رز همراه باشيد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۱۰:۵۴ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

اكثر قريب به اتفاق افراد در جوامع مختلف همچنان بر اين باورند كه كاشت مو و يا پيوند مو، كاشت ابرو و يا مواردي كه به انجام اعمال زيبايي مرتبط است ميتواند براي سلامتي آنها زيان بار و خطرناك باشد، در ابتدا از شما مي خواهيم كه لطفا اين باور را از خود دور كنيد كه كاشت مو يا كاشت ابرو ممكن است براي شما خطرناك باشد اگر چنين بود بسياري از بازيگران و مجريان مطرح اين كار را انجام نمي دادند اگر به كاشت موي احسان عليخاني توجه كنيد خواهيد ديد كه كاشت مو بسيار تاثير گذار و بدون خطر است، پزشكان و جراحان عالي رتبه مستقر در كلينيك رز با به كار گيري جديدترين متدهاي پزشكي روز دنيا و همواره به روز بودن تجهيزات اين كلينيك علاوه بر  اينكه ظاهر شما را بنا به نظر خودتان به زيبايي و كمال مطلوب خودتان ميرسانند، سلامت شما را نيز به طور مطلق به عنوان اصلي ترين وظيفه خود ميدانند.

 

مواردي كه ممكن است بعد از كاشت مو با آنها روبرو شويد در زير آمده و در مقاله خطرات و عوارض كاشت مو درباره هر يك به طور كامل توضيح داده شده است.

·         نازك شدن موقتي موها (تبديل شدن موها در زمان كوتاه به كرك)

·         خون‌ريزي

·         درد؛ كاشت مو درد ندارد

·         بي‌حسي

·         سكسكه و ربط آن به كاشت مو

·         خارش؛ عارضه‌اي طبيعي پس از كاشت مو

·         ورم كردن نواحي پيوند خورده پس از كاشت مو يا كاشت ابرو

·         التهاب يا عفونت فوليكول مو

·         زخم، آيا نواحي پيوند خورده يا كشت شده ممكن است زخم شوند؟

·         كيست

 

در انتهاي اين مطلب كه توسط پزشكان و اساتيد مجرب كلينيك رز گردآوري شده ذكر اين نكته ضروري به نظر مي‌رسد كه بايد توجه داشته باشيد كه هر زماني كه قسمتي از پوست انسان بريده ميشود، توسط فرآيندي به نام «فيبروز» بهبود مي‌يابد و به دليل كوچك بودن مناطق پيوند و ترميم مو، فيبروزهاي ايجاد شده ناشي از فرآيند كاشت موي طبيعي تقريباً غير قابل شناسايي خواهند بود و ديده نمي‌شوند و به طور كلي عزيزاني كه به كلينيك رز مراجعه ميكنند نگراني هاي را در خصوص عوارض و خطرات عنوان شده به خود راه ندهند چراكه بسياري از مواردي كه در اين مطالب عنوان شد به ندرت اتفاق مي‌افتند و ما سعي كرديم تا صادقانه براي شما آن‌ها را اعلام كنيم. قيمت كاشت مو، سن مناسب براي كاشت مو، عكس كاشت مو، هزينه تقريبي كاشت مو و بهترين فصل كاشت مو همه سوالاتي است كه با مراجعه به مشاوران كلينيك رز مي توانيد اطلاعات لازم را كسب نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۱:۱۰ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

كاشت مو و كاشت ابرو به عنوان يك عمل جراحي به روز و پر طرفدار است كه روي ظاهر افراد تاثير بسيار زيادي مي گذارد براي انجام اين عمل براي هر كسي سوالاتي چون سن مناسب كاشت مو، قيمت كاشت موي طبيعي، موهاي كاشته شده كي رشد ميكنند، عوارض كاشت موي سر، روش هاي كاشت مو و ... پيش مي آيد. ما تبليغات بسياري را مي بينيم كه براي كاشت مو انجام مي شود مانند كاشت موي احسان عليخاني يا احسان عليخاني قبل و بعد از كاشت مو ولي كاشت مو در افراد مشهور به وفور انجام ميشود اينكه صرفا كاشت مو موجب طبيعي بودن موهاي افراد شده تفكر درستي نيست نحوه شستشوي سر بعد از كاشت مو، بعد از كاشت مو چه بخوريم و به طور كلي مراقبت هاي عد از كاشت مو تاثير بسياري دارد. عوارضي كه بعد از كاشت مو در افراد ديده مي شود مانند دلمه هاي بعد از كاشت مو، ورم صورت بعد از كاشت مو موقتي بوده و به مرور زمان رفع مي شوند.

اگر از كساني كه تجربه كاشت مو يا ابرو را دارند بپرسيد به شما مي گويند موهاي كاشته شده كي رشد ميكنند، آيا موهاي كاشته شده مي ريزند؟، مراحل رشد مو بعد از كاشت چه زماني است و بسياري سوالات ديگر كه علاوه بر پزشك از افرادي كه تجربه دارند مي توانيد در مورد نتيجه نهايي كاشت مو بپرسيد.

كاشت مو براي همه افراد قابل انجام است حتي كساني كه از بانك موي ضعيفي برخوردارند نيز مي توانند پيوند مو از بدن به سر را انجام دهند. كاشت مو براي پيشاني بلند هم انجام ميشود و اگر به پزشك متخصص و مركز خوبي مراجعه كنيد قطعا با بهترين نتيجه مواجه خواهيد شد.

روش FUT و يا كاشت به روش واحدهاي فوليكولي

در كاشت به اين روش بايد ابتدا يك نوار از مو كه معمولاً از پشت سر و اطراف گوش‌ها ميباشد، برداشته ميشود و سپس نوار را براي پيوند به محل مورد نظر آماده سازي و جدا مي‌كنند. اين روش يك نتيجه‌ي عالي براي هر دو طرف به دنبال دارد.

روش FIT يا اصلاح معايب  FUT

از اين روش تحت عنوان اصطلاح معايب روش FUT نيز ياد مي‌كنند كه به منظور اصلاح معايب روشFUT   به كار گرفته ميشود. اين روش نيز يكي از بهترين روش‌هاي كاشت موي در گذشته محسوب مي‌شده است. در اين روش برخلاف روش كاشت به صورت FUT به جاي برداشتن نوار پوستي، فوليكول‌هاي مو به صورت دانه‌اي و جداگانه مستقيم از روي سر فرد برداشته ميشود و به محل جديد و مورد نياز پيوند زده ميشود. اما امروزه روش هاي پيشرفته تري وجود دارد كه در آينده به آنها اشاره خواهيم كرد. كلينيك رز يكي از معتبر ترين و بهترين كلينيك هاي كاشت مو در تهران است كه بهترين خدمات را در كنار مناسب ترين قيمت به شما ارائه مي دهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۵۴:۴۵ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

كاشت مو و كاشت ابرو به عنوان يك عمل جراحي به روز و پر طرفدار است كه روي ظاهر افراد تاثير بسيار زيادي مي گذارد براي انجام اين عمل براي هر كسي سوالاتي چون سن مناسب كاشت مو، قيمت كاشت موي طبيعي، موهاي كاشته شده كي رشد ميكنند، عوارض كاشت موي سر، روش هاي كاشت مو و ... پيش مي آيد. ما تبليغات بسياري را مي بينيم كه براي كاشت مو انجام مي شود مانند كاشت موي احسان عليخاني يا احسان عليخاني قبل و بعد از كاشت مو ولي كاشت مو در افراد مشهور به وفور انجام ميشود اينكه صرفا كاشت مو موجب طبيعي بودن موهاي افراد شده تفكر درستي نيست نحوه شستشوي سر بعد از كاشت مو، بعد از كاشت مو چه بخوريم و به طور كلي مراقبت هاي عد از كاشت مو تاثير بسياري دارد. عوارضي كه بعد از كاشت مو در افراد ديده مي شود مانند دلمه هاي بعد از كاشت مو، ورم صورت بعد از كاشت مو موقتي بوده و به مرور زمان رفع مي شوند.

اگر از كساني كه تجربه كاشت مو يا ابرو را دارند بپرسيد به شما مي گويند موهاي كاشته شده كي رشد ميكنند، آيا موهاي كاشته شده مي ريزند؟، مراحل رشد مو بعد از كاشت چه زماني است و بسياري سوالات ديگر كه علاوه بر پزشك از افرادي كه تجربه دارند مي توانيد در مورد نتيجه نهايي كاشت مو بپرسيد.

كاشت مو براي همه افراد قابل انجام است حتي كساني كه از بانك موي ضعيفي برخوردارند نيز مي توانند پيوند مو از بدن به سر را انجام دهند. كاشت مو براي پيشاني بلند هم انجام ميشود و اگر به پزشك متخصص و مركز خوبي مراجعه كنيد قطعا با بهترين نتيجه مواجه خواهيد شد.

روش FUT و يا كاشت به روش واحدهاي فوليكولي

در كاشت به اين روش بايد ابتدا يك نوار از مو كه معمولاً از پشت سر و اطراف گوش‌ها ميباشد، برداشته ميشود و سپس نوار را براي پيوند به محل مورد نظر آماده سازي و جدا مي‌كنند. اين روش يك نتيجه‌ي عالي براي هر دو طرف به دنبال دارد.

روش FIT يا اصلاح معايب  FUT

از اين روش تحت عنوان اصطلاح معايب روش FUT نيز ياد مي‌كنند كه به منظور اصلاح معايب روشFUT   به كار گرفته ميشود. اين روش نيز يكي از بهترين روش‌هاي كاشت موي در گذشته محسوب مي‌شده است. در اين روش برخلاف روش كاشت به صورت FUT به جاي برداشتن نوار پوستي، فوليكول‌هاي مو به صورت دانه‌اي و جداگانه مستقيم از روي سر فرد برداشته ميشود و به محل جديد و مورد نياز پيوند زده ميشود. اما امروزه روش هاي پيشرفته تري وجود دارد كه در آينده به آنها اشاره خواهيم كرد. كلينيك رز يكي از معتبر ترين و بهترين كلينيك هاي كاشت مو در تهران است كه بهترين خدمات را در كنار مناسب ترين قيمت به شما ارائه مي دهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۵۴:۰۴ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

عمل كاشت مو مقوله‌اي است كه ذهن افراد با موهاي كم را به خود مشغول مي كند ما در مقاله روش هاي معمول كاشت مو  به طور كامل به انواع روش هاي كاشت مو پرداخته ايم و در اين بخش تنها به روش هاي پيشرفته كاشت مو اشاره مي كنيم.

كاشت مو به روش BHT يا پيوند مو از بدن به سر

اگر در ابتدا به طور خلاصه بخواهيم اين روش را برايتان توضيح دهيم بايد اينطور عنوان كنيم كه در كاشت مو از بدن يا در كاشت مو به روش bht موهاي مناطقي مانند جلوي سينه يا ريش يا كمر با تكنيك FIT موها برداشته ميشود و به سر منتقل مي شوند. اختراع FIT  اين اجازه را به جراحان داد تا بتوانند از موي بدن نيز به عنوان يك منبع براي پيوند موي سر استفاده كنند و روش ديگري به نام كاشت مو به روشBHT  يا Body Hair Transplant  كه جديدترين روش كاشت مو محسوب مي‌شود، روي كار آمد.

روش SUT يا كاشت با تراكم بالا

در كاشت مو به روش SUT ، موها با خط رويش طبيعي و با تراكم بالا كاشته مي شوند. به دليل صرف زمان طولاني و نياز به چندين جلسه مراجعه در روش‌ سنتي FIT، روش نوين ديگري با قابليت انتقال مو با تراكم چند برابري و اتمام كار در يك جلسه كشف شد كه با كمك دستگاه‌هاي اتوماتيك و بدون دخالت دست تكنسين كاشت مو مي‌تواند بهترين نتيجه را با كمترين عارضه و بدون درد و خونريزي و نياز به بي‌هوشي بر جا گذارد. جديدترين روش كاشت مو sut بهترين روش كاشت مو در حال حاضر محسوب مي‌شود همچنين ترميم مو به روش sut هم مي تواند انجام شود. قيمت كاشت مو به روش sut با توجه به ميزان تراكم موها متفاوت و متغير است.

مزوتراپي يا كاشت مو به روش سلولهاي بنيادي PRP

يك روش غير جراحي نيز وجود دارد.، روش هاي غير جراحي مانند روش مزوتراپي ياPRP  يا به عبارت كامل‌تر  Platelet Rich Plasmaنام دارد جراحان با استفاده از پلاسماي حاوي پلاكت كه قبل تر از خون خود فرد دريافت كرده اند آن را به سر بيمار تزريق ميكنند تا با استفاده از خاصيت تحريك پذيري موجبات رشد مجدد پلاكت ها را فراهم كنند و دوران جديدي را از افزايش رشد طبيعي مو در پوست سر براي افراد مبتلا به ريزش مو ايجاد كنند. پي آر پي مو در زنان و مردان مي تواند با بهترين نتيجه انجام شود. 

در رابطه با هزينه كاشت مو به روش prp، عوارض روش prp، كاشت موي سر با ليزر و يا هر روش ديگري كه در اينجا به آنها اشاره كرديم مي توانيد به مراكز انجام prp يا كلينيك هاي كاشت مو مراجعه و با مشاوران آنها در ارتباط باشيد. كلينيك رز يكي از بهترين كلينيك هاي كاشت مو در تهران مي باشد كه با كادري متخصص و مجرب بهترين خدمات را با مناسب ترين قيمت به بيماران ارائه مي دهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۲۹:۲۴ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

روش هاي مختلفي براي انجام فرآيند كاشت مو مانند جديدترين روش كاشت مو sut، روش كاشت مو fit، عوارض كاشت مو به روش fut و جديدترين روش كاشت مو prp به وجود آمده كه البته در بسياري از موارد نيز موفقيت آميز هستند و افراد را به نتايخ دلخواه خود مي رسانند. كاشت يا پيوند مو نزديك به چند دهه است كه در دنيا انجام مي شود و افراد زيادي از جمله سلبريتي هاي مشهور بواسطه آن به روياي خود يعني جذاب تر و جوان تر بودن رسيده اند.

بسياري از افراد به دليل كم پشت بودن موها به متخصص مراجعه مي كنند، در اين شرايط متخصص به جاي آن كه پيشنهاد كاشت مو را بدهد از روش هاي ترميمي براي رفع مشكل اين افراد استفاده مي كند. در روش هاي ترميمي كه ساده تر نيز هستند پزشك با تغيير خط رويش موها به طوري كه طبيعي نيز جلوه كند، ظاهري پرپشت تر را براي موهاي فرد ايجاد مي كند. اين روش ها مشكلات كاشت و عوارض و خونريزي هاي ناشي از آن را به دنبال نخواهند داشت. در فرآيند ترميم چند تار موي فرد به لابراتور فرستاده مي شود و پس از شناسايي ساختار آن، متخصصين از بانك مو نزديك ترين مو از لحاظ ساختاري و شكل به موي فرد را پيدا مي كنند و پروتزي از روي آن مي سازند. اين مدل ساخته شده نهايتا با ژلاتين و بعضي از مواد خاص روي سر ثابت شده و ديگر از سر جدا نمي شود.

 

زماني كه به دليل جدي بودن مسئله، مشكلات موها با روش هاي ترميمي قابل حل نباشد، پزشك متخصص پوست و مو كاشت را براي بيمار تجويز مي كند. در حال حاضر كاشت مو به چندين شيوه متنوع انجام مي شود كه همه آن ها در بيشتر مواقع موفقيت آميز هستند. كه كلينيك رز در مقاله اي درباره نقش كاشت مو در اعتماد به نفس افراد به طور كامل در باره روش ها و اينكه چرا بايد اين كار لنجام شود توضيح داده است


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۵۱:۵۵ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

تزريق چربي به زير چشم، تزريق چربي به صورت، آيا تزريق چربي دائمي است يا نه همه از سوالاتي است كه ذهن افراد را به خود مشغول مي كند. هر عمل زيبايي با خود عوارضي را به همراه دارد براي جوانسازي صورت با پر كردن قسمت هايي از بدن معمولا از تزريق ژل يا تزريق چربي استفاده مي كنند، در عمل پيوند چربي، چربي را از قسمت‌هايي كه مازاد چربي دارند همانند قسمت بيروني ران، انتقال مي‌دهد و آن را در قسمت‌هايي تزريق مي‌كند كه ممكن است حجم پاييني داشته باشند كه شامل صورت، دستان، سينه يا كفل مي‌باشند. اين عمل ايمن، ماندگار و مناسب منجر به نتايج با ظاهر طبيعي مي‌شود. هر ساله، هزاران نفر متحمل پيوند موفق چربي مي‌شوند و از نتايج آن خرسند مي‌باشند.

از مزاياي تزريق چربي مي توان به موارد زير اشاره كرد:

 چربي مشتق از خود بدن برخلاف پركننده‌هاي پوستي جايگزين «مشابه با مشابه» مي‌شود و احتمال واكنش‌هاي آلرژي‌زا به مواد خارجي را كاهش مي‌دهد.

نتايج انتقال چربي به صورت طبيعي، ماندگار و ايمن مي‌باشند.

انتقال چربي يك روش غيرتهاجمي براي حصول جوان‌سازي صورت است.

 

اينكه چه زمان بايد انتقال چربي را در نظر گرفت؟، مزاياي تزريق چربي، عوارض تزريق چربي، آيا كانديد خوبي براي انتقال چربي مي‌باشيد؟ و اينكه تزريق چربي در چه نواحي مي تواند انجام گيرد را كلينيك رز  در مقاله تزريق چربي براي چه افرادي و كدام نواحي مناسب است؟ ميتوانيد به صورت كامل مطالعه فرماييد

 

 كلينيك رز با كادر مجرب و متخصص جهت رضايت هرچه بيشتر شما و ارائه بهترين خدمات مشاورين ويژه اي را در نظر گرفته تا براي جوانسازي پوست خود بهترين انتخاب را داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۳۲:۴۴ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 16
دیروز : 24
افراد آنلاین : 1
همه : 2664
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تور بلغارستان
تور لحظه آخری و ارزان بلغارستان
www.almasneshantour.com

برگزاری مراسم عروسی
خدمات مجالس عروسی ژینو
www.zhinowp.com

اجاره باغ عروسی
تشریفات مجالس عروسی الف
www.tashrifatalef.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

سقف کاذب پی وی سی
سقف کاذب پی وی سی آذران فضا نما
www.azaran.com

مشاوره تحصیلی
خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان
www.khanemoshavere.com

هزینه اصلاح خط لبخند
دکتر مهدی ابوالقاسمی جراح و دندانپزشک زیبایی
www.drmabolghasemi.com

بهترین روش کاشت مو
بهترین کلینیک فوق تخصصی کاشت مو
www.rozclinic.com

تور سریلانکا
بهترین آفر تورسریلانکا
www.alefbatour.com

تور استانبول نوروز 96
تور ارزان و لحظه آخری استانبول
www.mehrparvaz.com

تور لحظه آخری آنتالیا
تور نوروزی آنتالیا
www.cafegardesh.com

قیمت تور بالی
آرشان پرواز ارئه دهده تور بالی
www.arshantour.net

cheap hotels in iran
Tehran Hotels,Iran Hotels
www.iran-passenger.com

کلاس آیلتس
آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد
www.hiradenglish.com

طراحی سایت اختصاصی
Web design
www.papgroup.ir

لوله بازکنی
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

LED تابلو روان
تابلو روان شرکت فرا صنعت پارسیان
www.fspled.com

دیپلم کار و دانش
اخذ دیپلم کار و دانش در مجتمع فنی تهران پایتخت
www.tehranpaytakht.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات عروسی و خدمات مجالس اسداللهی برگزار کننده مراسم عروسی
www.khadamatmajales.com

تشریفات مجالس
تشریفات عروسی ثمین
www.tashrifatsamin.com

نمایندگی زایس
نمایندگی کارل زایس
www.maadrac.com

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات عروسی پارت
www.peyvandema.com

قطعات آسانسور
شرکت ایده نگار گیتی نماینده انحصاری آسانسور فوجی
www.fuji-lift.com

میز کنفرانس
میز کنفرانس محیط آرا
www.mohitara.com

برگزاری مجالس عروسی
تشریفات عروسی و خدمات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
خدمات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

پاکسازی پوست
نماینده رسمی تالگو در ایران
http://www.thalgoparis.com

پارتیشن اداری
پارتیشن اداری فضاگویا
www.fazagooya.com

عمل زیبایی بینی
جراحی زیبایی بینی
www.iran-plasticsurgery.ir

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک کفشدوزک
www.photokafshdoozak.com

میز کنفرانس
میز کنفرانس شرکت آذران فضانما
www.afn-furniture.com

ادکلن
فروش خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس تیزهوشان
آموزشگاه کنکور راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

تجهیزسالن کنفرانس
طراحی دکوراسیون و تجهیز سالن کنفرانس,همایش و آمفی تئاتر
www.cnpars.com

عکاسی عروسی
آتلیه عکاسی نامبروان
www.photonumber1.com
طراحی سایت وبهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان

سئو کار حرفه ای / رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / هتل آزادی تهران / عکس پروفایل غمگین