كلينيك كاشت مو
خدمات كلينيك رز در زمينه ترميم مو، كاشت مو، كاشت ابرو، ليپوماتيك، تزريق ژل و بوتاكس

ريزش مو و طاسي از بزرگترين معضلات امروزه ي افراد مخصوصا آقايان است كه ضعف در سيستم ايمني بدن و هورمون هاي مردانه عامل اصلي ريزش مو است. در گذشته راه هاي بسياري براي درمان ريزش مو و كچلي وجود داشت كه شايد به صورت موقتي موجب درمان يا كمتر شدن ريزش مو شده است، اما براي طاسي درمان دارويي نتيجه بخش نبوده و تنها راه جديدترين روش كاشت مو است.

اما كلينيك كاشت مو با كادري مجرب و حرفه اي با به كارگيري تجربه و تخصص راه حل قطعي و دقيق كاشت مو را براي از بين بردن طاسي و كم پشتي مو پيشنهاد مي كند

كاشت مو با روش هاي مختلف FIT، FUT، SUT با قيمت هاي مختلفي انجام مي شود اما بهترين روش و جديدترين روش كاشت مو كه امروزه در جهان بسيار مورد توجه قرار گرفته كاشت مو به روش سلول هاي بنيادي يا PRP است.

هدف از سلول درماني آن است كه سلول هاي زايگر يا زايا از فوليكول هاي موي سر جدا شده و كشت داده شوند ونهايتا تعداد زيادي سلول زايا مجددا به پوست سر تزريق گردد. در نتيجه يا فوليكول هاي جديد ساخته مي شود و يا موهاي پرز مانند قبلي به موهاي زبر تبديل مي شوند، محققين پس از بررسي ، دريافتند كه تعداد سلول هاي بنيادي مناطق پر مو و طاس به يك اندازه مي باشد. تنها اختلاف اين دو ناحيه در تعداد سلول هايي به نام Progenitor Cells مي باشد كه اين سلول ها در نواحي طاس بسيار كمتر از نواحي پر مو وجود داشتند.

سلول هاي زايا يا زايگر پياز مو براي ما موي جديد ميسازد تا جاي موهاي فرسوده را كه هر روز تا 100 عدد آن بطور نامحسوس ميريزد پر كند. معلوم شده است پياز مو بعد از مغز استخوان كه بالاترين ميزان سلول جديد را مي سازد دومين بافت فعال از نظر تقسيم سلولي و ايجاد سلول هاي جديد است.

سلول هاي كشت داده شده در چه عمقي از پوست سر تزريق مي شوند؟

اگرانتقال مخلوطي از سلول هاي زاياي درم و اپيدرم مد نظر باشد بايد سلول ها به صورت سطحي تزريق شوند اين روش از لحاظ نحوه توزيع تك تك موها شبيه كاشت موي طبيعي است. اما اگر  قرار باشد سلول هاي زايا وارد ساختار فوليكولهاي  پرز مانند شوند و انها را به موهاي زبر تبديل كنند بايد سلول ها را در درم فوقاني در نزديكي فوليكول هاي پرز تزريق كرد. مزيت اين روش آن است كه تراكم ،جهت و توزيع موها كاملا شبيه موهاي طبيعي خواهد شد.

تضميني و غير قابل بازگشت  بودن درمان از مهم ترين مزاياي استفاده از اين روش است كه با مراجعه به آدرس كلينيك كاشت موي ايده آل جهت مشاوره با  متخصصين ايده آل  و اطلاع از قيمت كاشت مو بهترين انتخاب را داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۶:۱۰ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

در مرحله اول در زمان جراحي كاشت ابرو به صورت طبيعي با روش FUE ابتدا ناحيه اهدا كننده مو آماده مي شود . معمولا براي پيوند ابرو، از پشت گوش استفاده ميشود . به اين منظور موهاي اين قسمت با دقت توسط پزشك متخصص برداشته مي شود و در هر بار يك فوليكول به ابروها جهت كاشت ابرو طبيعي انتقال داده ميشود . طي انجام عمل فرد توسط پزشك تحت بي هوشي موضعي انجام مي شود و هيچ دردي را حس نمي كند .

در عمل كاشت ابرو و برداشت فوليكول هاي مو از ناحيه اهدا كننده و سپس كاشت و پيوند زدن آنها در ناحيه ابرو است و تيم پزشك كاشت مو هم اينكار را بر اساس طرحي كه بيمار از قبل انتخاب كرده است انجام مي شود . و هر موي پيوند زده شده در يك زمان و زاويه مناسب در محل جديد قرار داده ميشود . موها نيز دقيقا شبيه شيوه رشد موي ابرو، كاشت مي شوند تا ظاهر ابرو كاملا طبيعي به نظر بيايد . در اين عمل  جراحي كاشت ابرو، هر فوليكول مو با سوزن هاي مخصوص پيوند كاشت مي شوند . همچنين است هر گونه چربي با پوست اضافي توسط پزشك جراح جدا مي شوند . زماني كه درمان شما در كلينيك كاشت ابرو انجام شد موي كاشته شده به صورت طبيعي رشد مي كند و همچنين مي توانيد به ابروهايتان شكل دهيد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۲:۱۹ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

ممكن است اين سوال برايتان پيش آمده باشد كه اگر انتخاب و نصب كاغذ ديواري كاري سخت و پر از دردسر است، چرا بايد از آن استفاده كرد؟ چرا از رنگ‌آميزي براي ديوارها استفاده نكنيم؟ در جواب بايد بگوييم يكي از مهم‌ترين دلايل اين است كه طرح‌ها و رنگ‌هايي كه به وسيله كاغذديواري مي‌توان روي ديوار ايجاد كرد، در حقيقت با نقاشي ديوارها غيرممكن است.

رنگ‌آميزي ديوارها كاري بسيار عالي و ايده‌آل است، اما به شرطي كه تمايل به تك ‌رنگ بودن ديوارها داشته باشيد يا بخواهيد از دو رنگ متفاوت با هم، اما ساده براي ديوار‌هاي مجاور استفاده كنيد. اما اگر تمايل داريد طرح و نقشي خاص را با جلوه‌اي جذاب و متمايز بر ديوار داشته باشيد يا منظره‌اي ديدني را روي ديوار خانه خود ايجاد كنيد، تنها راه، استفاده از كاغذ ديواري است؛ زيرا در صورتي كه شما در زمينه هنر طراحي و نقاشي توانايي خوبي نداشته باشيد، ايجاد طرح و نقش زيبا روي ديوار، مطمئنا از توان شما خارج خواهد بود، بنابراين اينجاست كه كاغذ ديواري بهترين گزينه براي دكوراسيون است.

كاغذ ديواري را مي‌توان به نحوه‌هاي مختلف روي ديوارهاي يك فضا نصب كرد. براي مثال مي‌توان تمام ديوارها را با يك مدل كاغذ ديواري پوشش داد يا براي برجسته كردن نقطه كانوني، تنها يك ديوار اتاق را كاغذ ديواري كرد؛ هم‌چنين مي‌توان براي هر ديوار، از كاغذديواري‌ با طرح‌هاي متفاوت استفاده كرد. هم‌چنين مي‌توانيد تنها نيمه پاييني ديوار را كاغذ كنيد و نيمه فوقاني را با رنگي هماهنگ و مناسب رنگ‌آميزي كنيد؛ يا بالعكس، نيمه پاييني را با كاغذ ديواري طرح‌دار و نيمه فوقاني را با كاغذ ديواري ساده و با رنگي متناسب بپوشانيد.

 

از طرف ديگر؛ در جاهايي كه رنگ‌آميزي ديوارها نمي‌تواند جلوه مطلوب و مورد نظر شما را به وجود آورد، مي‌توان از كاغذديواري استفاده كرد. براي مثال، اگر ديوارهاي خانه شما فرمي نازيبا و بد دارند مي‌توان از كاغذ ديواري براي پوشاندن عيوب ديوار بهره گرفت. همچنين ديوارهاي پوشيده شده با كاغذ ديواري‌هاي مرغوب خيلي سريع‌تر و آسان‌تر از ديوارهاي رنگ شده تميز مي‌شوند. بنابراين كاغذ ديواري براي فضاهايي كه ديوارهايش زود به زود نياز به تميز كردن دارند، مانند آشپزخانه يا اتاق كودك، گزينه مناسب‌تري است.

يكي ديگر از عواملي كه مي توان بدان اشاره كرد تنوع در طرح ورنگ وحتي بافت كاغذ ديواري است كه آ نرا از پوششهاي ديگر مثل رنگ متمايز مي كند .

كه هر كدام به تنهاي مي تواند كاغذ ديواري را به عنوان يك پوشش برتر معرفي كند. اما نكته اي كه حائز اهميت است وكمتر به آن اشاره شده تركيب وتلفيق اين عوامل است كه دراجراي دكوراسيون داخلي كاغذ ديواري را براي طراحان حرفه اي به عنوان يك پوشش مناسب متما يز كرده است . به عنوان مثا ل يك رنگ كاملا خنثي ولي با يك با فت برجسته به تنهايي فضاي اتاق وديوار شما را دگرگون مي سازد حال اگر با كمي دقت طرح ، رنگ و بافت مناسب براي هر محيط هم زمان در نظر گرفته شود آن وقت مي توان به برتري كاغذ ديواري نسبت به پوششهاي ديگر پي برد.

نصب آسان كاغذ ديواري

نصب كاغذ ديواري به ديوارها از كارهاي بسيار ساده و آسان است به طوري كه مي توانيد خودتان با كمك اعضاي خانواده در تعطيلات آخر هفته اين كار را انجام دهيد.

براي نصب كاغذ ديواري به ديوارهاي منزلتان كافي است مراحل زير را به ترتيب اجرا كنيد:

1- سطح ديوارهاي موردنظر را آماده كنيد. چنانچه گچ ديوار زخمي است و در جاهايي داراي فرورفتگي است آنها را با بتونه ترميم كنيد. اگر در جايي رنگ ديوار پوسته شده است و يا ديوار موردنظر بسيار صيقلي و صاف است با كشيدن سنباده آن را كمي از حالت صيقلي خارج كنيد تا كاغذ به خوبي برروي آن بچسبد.

استفاده از كاغذ ديواري امكان به كارگيري خلاقيت و ابتكار بيشتري را در اختيار دكوراتور يا طراح دكوراسيون داخلي قرار مي دهد و اين امكان را نيز براي صاحب خانه فراهم مي كند كه به جاي طرح هاي ساده و محدود قابل اجرا با رنگ هاي ساختماني گستره وسيعي از طرح ها و حتي بافت هاي گوناگون را بنا به سليقه خود براي هر يك از فضاهاي منزل انتخاب كند.

به عنوان مثال مي توانيم براي اتاق نشيمن از نوعي كاغذ ديواري بافت دار ساخته شده از الياف گياهي و براي اتاق كودكان از كاغذ ديواري هايي با طرح هاي كارتوني، عروسكي و يا تصاوير حيوانات يا هزاران طرح ديگراستفاده كنيم.

 

2- ابتدا سقف، در، پنجره ها و زوارها را رنگ كنيد و سپس كاغذ ديواري را نصب كنيد زيرا پاك كردن چسب كاغذ ديواري از روي سطوح رنگ شده راحت تر از پاك كردن رنگ چكيده برروي كاغذ ديواري است و در اين صورت فاصله اي نيز در ميان سطوح رنگ شده و پوشيده از كاغذ ديواري باقي نمي ماند.

 

3- بهتر است قبل از چسباندن كاغذ ديواري يك لايه آستر مخصوص برروي ديوارها بزنيد. اين لايه خلل و فرج ريز موجود در سطح ديوارها را پرمي كند.

 

4- ارتفاع ديوار را اندازه بگيريد و كاغذها را در قطعات هم اندازه با ارتفاع ديوار به علاوه ۱۰ سانتي متر اضافه ببريد و قطعه اضافي كاغذ ديواري را در پايين ديوار و محل اتصال آن با زمين به دقت ببريد.

چنانچه كاغذ ديواري شما طرح دار است بايد طرح هر نوار كاغذ ديواري را با دقت با نوار بعدي تطبيق دهيد. به اين ترتيب بايد نوارها را كمي بلندتر از ديوار ببريد تا امكان تطبيق دادن طرح فراهم باشد.

پشت كاغذ ديواري ها را با قلم موي پهن به چسب آغشته كنيد و آن را از بالا به پايين برروي ديوار بچسبانيد. اگر كاغذ ديواري شما خود چسب است بايد آن را قبلاً در آب سرد خيس كنيد. دقت كنيد كه اين كار را با آب گرم انجام ندهيد چون برخلاف تصور اغلب افراد كه آب گرم را براي اين كار مناسب تر مي دانند آب گرم باعث شسته شدن چسب كاغذ مي شود.

اگر پس از مدتي مايل به تعويض كاغذ ديواري ها باشيد، براي جداكردن كاغذ ديواري از ديوار آن را با محلول ۱ به ۲ مايع نرم كننده پارچه با آب داغ و يا محلول يك فنجان سركه سفيد در يك گالن آب داغ خوب خيس كنيد. پس از ۱۵ دقيقه كاغذ ديواري ها به راحتي از ديوار جدا مي شوند. اگر كاغذها راحت جدا نشدند از يك كاردك كمك بگيريد و كاغذها را از پايين به بالا بكشيد.

شركت پارسيان آذين زند به عنوان وارد كننده انواع كاغذ ديواري خارجي اقدام به فروش ويژه و ارزان قيمت كاغذ ديواري دروب سايت فروشگاه اينترنتي خود با طرح ها و رنگ هاي مختلف نموده است تا بهترين كيفيت را با مناسب ترين قيمت در اختيار مشتريان خود قرار دهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۵۹:۲۳ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

چگونه مي‌توان چيدمان فضاي دفتر كار را به بهترين شكل ممكن انجام داد؟

امروزه ديگر ميزهاي بزرگ براي دفاتر كار مناسب نيستند و ميزمديريت مدرن و صندلي‌هاي مدرن و ارگونوميك براي دفاتر كار استفاده مي‌شوند. مانند هر كار ديگري چيدمان مبلمان دفاتر اداري نيز بسيار مهندسي و استاندارد شده است و اصول و قواعد زيادي براي پيروي در چيدمان مبلمان اين فضاها پديد آمده است.

گسترش طرح‌هاي به‌روز و تنوع آن‌ها براي دفاتر اداري به يك مزيت تبديل شد تا مديران با توجه به بودجه و شرايط كسب و كار، به دنبال دكوراسيوني براي دفاتر كار خود و محل كار كارمندان باشند.

استانداردسازي محيط نه‌تنها بر ارزش كاربري آن مي‌افزايد، بلكه باعث مي‌شود تا راندمان كاري پرسنل با توجه به طولاني بودن ساعات حضور آن‌ها در دفتر نيز افزايش يابد. اين افزايش راندمان سلامتي روح و جسم كارمندان را با توجه به نوع مبلمان اداري به كار برده شده در دفتر كار تضمين مي‌كند.

مبلمان اداري چه اهميتي دارند؟

مبلمان اداري وسايل و آيتم‌هايي هستند كه براي چيدمان يك اداره و يا دفتر كار استفاده مي‌شوند. اين مبلمان شامل ميزهاي اداري، صندلي‌ها، قفسه‌ها، پارتيشن‌هاي اداري  مختلف و سيستم فايلينگ هستند كه به منظور دادن نظم و هماهنگي به محيط مورد استفاده قرار مي‌گيرند. اگر براي مبلمان اداري چيدمان استانداردي در نظر گرفته شود و آيتم‌ها مهندسي شده در كنار هم قرار بگيرند، نتيجه دفتر كار و يا فضاي اداري دلچسبي خواهد بود كه پرسنل در آن آسايش و آرامش دارند و گذر زمان را احساس نمي‌كنند.

 

مزايا و معايب استفاده از مبلمان اداري در فضاي كاري چيست؟

علي‌رغم تمام مزايايي كه استفاده از مبلمان اداري دارد، اين وسايل مي‌توانند معايب و نكات منفي براي دفتر كار و فضاهاي اداري نيز داشته باشند. اگرچه مي‌توان معايب مبلمان اداري را با پيروي از اصول و قواعد اين كار و استاندارد‌هاي موجود به حداقل رساند، اما در زير به گوشه‌اي از اين نكات منفي اشاره مي‌كنيم.

يكي از مهم‌ترين معايب مبلمان اداري اشغال كردن فضاي زيادي از محيط كار است. شايد در نگاه اول اين ايراد خيلي بزرگ به نظر برسد، اما در حقيقت اين طور نيست. اين مبلمان با بهينه‌سازي محيط و ايجاد فضاي استاندارد قابل استفاده ضمن مجزاسازي قسمت‌هاي مختلف يك دفتر كار، نقش چشمگيري در زيباسازي و استاندارد كردن محيط اداري بازي مي‌كنند.

 

ايراد ديگر مبلمان اداري در هزينه‌اي است كه بر عهده مديران مي‌گذارد، اما اين هزينه در واقع نوعي سرمايه‌گذاري و پس‌انداز براي بهبود كسب و كار و افزايش راندمان كاري پرسنل است كه اگر عاقلانه و هوشمندانه هزينه شده و با كارشناسان دكوراسيون داخلي در رابطه با طراحي و خريد آن مشورت شود، نتايج خيلي خوبي را براي كسب و كار مورد نظر حاصل مي‌كند.

 

گروه صنعتي آفن، مبتكر در طراحي و ارائه به‌روزترين مبلمان اداري و سيستم‌هاي فايلينگ و طبقه‌بندي، شما را در داشتن مناسب‌ترين چيدمان در دفتر كار با بهينه‌ترين دكوراسيون روز ياري مي‌كند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۵۳:۵۹ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

به مرور هر كاغذ ديواري ممكن است تازگي خود را از دست بدهد و دچار خراش ،پارگي و يا موارد ديگر شود.
يكي از موارد مهم درنصب كاغذ ديواري مهارت نصاب است و همچنين تعيين غلظت چسب كاغذ ديواري  كه در چسباندن كاغذ ديواري بكار مي رود زيرا هم غليظ و هم رقيق بودن چسب كاغذ ديواري مشكلاتي درآينده نصب كاغذ ديواري پيش مي آورد.از موارد ديگر زيرساخت ديوار است ديوارهايي كه دچار ترك شده اند اول بايد ترميم شوند و بعد كاغذ ديواري بر روي آنها نصب شود زيرا ترك داشتن ديوار و غير مسطح بودن آن باعث مي شود كاغذ ديواري دچار چروك و باد كردن شود .
نصب كاغذ ديواري بر روي ديواري كه گچ است از موارد اشتباه به شمار مي رود زيرا گچ قابليت جذب دارد و چسب كاغذ ديواري را جذب مي كند و مانع نصب كاغذ ديواري برروي آن مي شود و بعد از مدتي كاغذ ديواري از ديوار جدا مي شودو بايد حتما از سمباده يا لايه اي از پليمر بر روي گچ استفاده شود.از ديگر موارد حرارت و دماي هوا مي باشد در دماي بالا كاغذ ديواري ها تيره  و دچار آسيب مي شوند و بايد هميشه مراقب دماي هواي محيط بود.

 

نكته ديگر اين است كه بهترين كاغذ ديواري ها هم كاملا قابل شستشو نيستن و در صورت شستشو كاغذ ديواري به صورت  كامل با آب ظاهرشان دچار تغيير مي شود.و بهتر است از دستمال مرطوب و الكل صنعتي براي پاك كردن لكه هايي مانند خودكار و ساير لكه ها بر روي كاغذ ديواري استفاده كرد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۴۶:۳۳ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

برگزاري  مراسم عروسي خوب ريزه كاري هاي زيادي دارد كه بسياري از ما از همه آن‌‌ها آگاه نيستيم. به همين دليل لازم است تا چند ماه پيش از برگزاري مراسم عروسي برنامه ريزي ها و امكان سنجي هاي لازم براي اين كار صورت بگيرد تا در نهايت مراسم عروسي به بهترين شكل و كيفيت برگزار و به خاطره اي ماندگار براي تمام مهمانان تبديل شود.براي برگزاري مراسم عروسي، باغ عروسي مهمترين بخش است است كه در انتخاب آن بايد توجه ويژه اي به عمل آورد. باغ عروسي بايد مساحتي متناسب با تعداد ميهمانان داشته باشد. به همين دليل، پيش از اقدام براي انتخاب و رزرو باغ بهتر است ليست ميهمانان مراسم خود را تهيه كنيد. دومين مسئله نحوه پذيرايي است. پذيرايي بايد به نحو شايسته و احترام آميز از ميهمانان صورت بگيرد تا آن ها نيز همراه شما شبي خاطره انگيز و به يادماندني را تجربه كنند. اين موضوع همچنين باعث مي شود تا شما در نگاه مدعوين مراسم عروسي خود نيز جايگاه خوبي پيدا كنيد.

قيمت تشريفات عروسي تشريفات پارت انتخاب منوي شام، ميوه و شيريني براساس تعداد ميهمانان و بودجه عروس و داماد انجام مي‌شود، اما توصيه ما اين است كه براي انتخاب منو تنها به قيمت ها و هزينه‌ها توجه نكنيد و كيفيت برايتان در اولويت باشد.براي برگزاري يك مراسم خوب نياز است تا يك عروس و داماد زيبا و خوش پوش نيز در مراسم حضور داشته باشند. پس تا جايي كه امكان دارد در انتخاب مزون و آرايشگاه دقت كنيد تا در نهايت به خواست خود در شب عروسيتان دست پيدا كنيد.ماشين عروس از مواردي است كه نبايد از آن غافل شد. بسياري از عروس و دامادها ترجيح مي‌دهند براي شب عروسي خود ماشين لوكس و درجه يك استفاده كنند كه مؤسسات خدمات مجالس كليه كارهاي كرايه ماشين و تزئين آن را به عهده مي‌گيرند.ثبت خاطرات بهترين شب زندگي شما نيازمند يك آتليه تخصصي و تيم عكاسي و فيلمبرداري حرفه اي است. براي انتخاب اين مجموعه ها بهتر است از خدمات مجالس و مشاوره آنها استفاده كنيد. اين مؤسسات با داشتن تجربيات موفق مي‌توانند راهگشاي شما در برگزاري يك مراسم عروسي تمام عيار باشند.علاوه بر تمام مواردي كه گفته شد، يك مراسم عروسي داراي جزئيات بسيار ديگري است كه عروس و دامادها با گرفتن مشاوره از مؤسسات خدمات مجالس مي‌توانند از اين جزئيات آگاه شوند و مراسم عروسي شايسته و خوبي را برگزار كنند.

هزينه‌هاي برگزاري مراسم عروسي

هزينه‌هاي برگزاري مراسم عروسي  بستگي به انتخاب هاي شما دارد، ممكن است تصور كنيد كه تنها با هزينه هاي زياد مي توان يك مراسم عروسي خوب برگزار كرد، اما واقعيت اين طور نيست. در برگزاري يك مراسم عروسي با توجه به تعدد آيتم هاي لازم هوشمندانه خرج كردن در نهايت خروجي خيلي خوبي به همراه خواهد داشت. درست است كه پول راهگشاي همه چيز است، اما امروزه زوج هاي بسياري هستند كه مي خواهند با محدوديت هاي بودجه اي خود مراسم عروسي شان را به نحوي شايسته جشن بگيرند. مؤسسات خدمات مجالس با داشتن تنوع در پكيج ها و منوهاي انتخابي و معرفي باغ عروسي به اين افراد كمك مي كنند تا متناسب با بودجه خود يكي از بهترين شب هاي زندگيشان را به همراه عزيزانشان جشن بگيرند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۴۱:۵۱ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

شركت رايكا سازان براي غرفه سازي چشم اندازي را مشخص كرده است كه در آن انواع مصالح و تجهيزات مطابق با نياز مشتريان صورت مي گيرد. در طي نشست هاي متعددي كه در اين شركت برگزار شده است، استفاده از مواد و مصالح خام هم مورد توجه قرار گرفت.

در اين شركت، غرفه سازي با دريافت نقطه نظرات مشتريان صورت مي گيرد و با استفاده از نرم افزارهاي سه بعدي طراحي و معماري ابتدا طرح آماده شده در اختيار مشتريان قرار مي گيرد و پس از برطرف شدن عيوب و يا اضافه كردن المان هاي مورد نظر آنها، اجرا مي شود.

 

 • تلاش براي جلب رضايت مشتريان

يكي از نكات حائز اهميت در جلسات شركت غرفه سازي رايكا سازان ، توجه به جلب اعتماد و رضايت مشتريان است. از اين رو يكي از مهمترين مواردي كه به آن توجه شد، تاييد طرح نقشه هاي اجرايي كامل و دقيق است كه به همراه چك ليست هاي تداركاتي تهيه و در اختيار واحد اجراي غرفه قرار مي گيرد تا وارد فاز اجرا شود.

توجه به المان هايي از قبيل مبلمان هاي مناسب براي غرفه هاي نمايشگاهي، تجهيزات برقي و نورپردازي، و ديگر ملزومات لازم براي غرفه هم از ديگر مواردي است كه به منظور جلب رضايت مشتريان مد نظر قرار گرفته است. سرعت عمل در كار و اجرا و اتمام پروژه ها در اسرع وقت هم از سوي مديريت اين شركت مورد بحث قرار گرفت و ماحصل اين نشست همكاري و تعاون تيم طراحي و اجراي غرفه نمايشگاهي بود.

 • آموزش كاركنان

تخصص و مهارت كاركنان شركت غرفه سازي رايكا سازان يكي از مهمترين موضوعات در پيش روي مديران است كه تمام تلاش آنها بر پايه افزايش مهارت كاركنان قرار گرفت. بر اين اساس تمامي كاركنان و پرسنل مبتدي شركت موظف به فراگيري اصول و تكنيك هاي غرفه سازي شدند و بدين منظور شركت در دوره هاي فراگيري كار با ابزارهاي مختلف براي تمامي پرسنل جديد الزامي شد.

طبق گفته هاي تيم مديريت رايكا سازان ، تمامي پرسنلي كه در اين دوره ها شركت مي كنند، نحوه كار با ابزارهاي كاربردي، طراحي فضا، تكنيك هاي طراحي، خلاقيت و ايده پردازي، معرفي فضاي نمايشگاهي و نحوه برخورد با آن، اقدامات و پيش نيازهاي طراحي واجراي غرفه، معرفي و بخش بندي مراحل اجرايي غرفه، نور و كليه آبجكتهاي محيطي با توجه به كاربري غرفه، نحوه طراحي و جانمايي نور در غرفه، چگونگي هماهنگي  و مديريت اكيپهاي اجرايي، برق كشي غرفه، مراحل رنگ كاري غرفه و ... را فرا مي گيرند.

 همچنين در اين دوره ها چگونگي طراحي و غرفه آرائي در نمايشگاه ها بصورت جامع و كاملا اجرائي به صورت گام به گام براي كارآموزان آموزش داده مي شود. در نهايت كاركنان وارد فاز طراحي و اجرا مي شوند.

 • تعامل و همكاري پرسنل

از ديگر فاكتورهاي غرفه سازي، تعامل و همكار مداوم پرسنل شركت است. در اين راستا شركت غرفه سازي رايكا سازان به منظور افزايش سرعت و كيفيت غرفه ها، اقدام به طرح هايي براي همكاري بيشتر پرسنل كرده است. برگزاري جلسات با حضور تمامي اعضاي تيم غرفه سازي، ايجاد روحيه تعاون و همكاري در آنها و تلاش براي حل تعارضات و مشكلات احتمالي از جمله اقداماتي بود كه از سوي مديريت اين شركت براي ايجاد حس تعامل و همكاري پرسنل صورت گرفته است.

 • تهيه مصالح و تجهيزات مرغوب

گذشته از تخصص و مهارت اعضاي تيم، در غرفه سازي استفاده از تجهيزات و متريال هاي باكيفيت هم اهميت پيدا مي كند. آنچه كه براي غرفه سازي استفاده مي شود، بايد از بين بهترين مصالح تهيه شود. به همين دليل شركت غرفه سازي رايكا سازان با در نظر گرفتن ناظر براي تهيه مصالح مرغوب، تلاش دارد تا غرفه سازي را به بهترين شكل ممكن اجرا كند. همچنين نظارت تنها در مرحله تهيه تجهيزات و مصالح محدود نمي شود و در زمان اجرا هم مهندسين مسلط به تمامي مرحله اجرا نظارت دارند.

 

 • بازاريابي براي غرفه سازي

با توجه به افزايش نمايشگاه هايي كه در طول سال در گوشه و كنار شهرها برگزار مي شود، غرفه سازي هم رشد قابل توجهي داشته است و شركت هاي بزرگ به منظور جذب مشتريان بيشتر به اين سمت سوق داده شده اند. شركت غرفه سازي رايكا سازان جهت جذب مشتريان بيشتر با بررسي زمان برگزاري نمايشگاه، اقدام به ارسال تيم بازاريابي در محل خواهد كرد.

 

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره تجهيزات نمايشگاهي و اصول طراحي غرفه هاي نمايشگاهي به وبسايت رايكا سازان مراجعه كنيد

www.raykasazan.com


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۷:۰۴ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

غرفه‌هاي نمايشگاهي از نقطه نظرات مختلفي داراي اهميت هستند. بررسي اين نقطه نظرات در نهايت به صاحبان كسب و كار اين ايده را مي دهد كه آيا آنها به يك غرفه نمايشگاهي نياز دارند يا نه.گسترش رو به فزوني نمايشگاه هاي داخلي و بين المللي در ايران موجب شده تا بسياري از شركت ها و كسب و كارها به فكر ساخت غرفه هاي نمايشگاهي در نمايشگاه‌ هاي مختلف بيافتند تا از اين طريق بتوانند خود را بيشتر در معرض نگاه مخاطبان قرار دهند. پتانسيل بالايي كه در دريافت بازخورد از مخاطبان براي هر كسب و كاري وجود دارد، در هيچ جاي ديگر وجود ندارد؛ از اين رو، برندهاي زيادي در سراسر ايران و يا حتي جهان درصدد هستند كه خود را به اين شيوه به مخاطبان بشناسانند. براي اين كه برند ها و تجارت هاي مختلف بتوانند به خوبي خود را به بازار هدفشان بشناسانند و از اين طريق به آن ها نزديك شوند، به فضاهايي براي تبادل اطلاعات و انجام تبليغات در نمايشگاه ها نياز دارند. غرفه هاي نمايشگاهي اين امكان را در اختيار آن ها قرار مي دهد. البته با توجه به اين كه هر كاري از قاعده و اصولي برخوردار است، غرفه سازي نيز استاندارد ها و قواعد خاص خود را دارد كه اگر رعايت نشود، نتايج لازم عايد كسب و كار مورد نظر نمي شود و تنها فهرست بلند بالايي از هزينه ها به وجود مي آيد.

 

طراحي غرفه هاي نمايشگاهي مراحل مختلفي دارد. در اولين مرحله و پس از مراجعه شركت مورد نظر براي ساخت غرفه، شركت هاي غرفه ساز ابتدا با شناسايي مخاطبان هدف طرح اوليه غرفه را ايجاد مي كنند. سپس با اندازه گيري بودجه اي كه شركت مورد نظر مي خواهد براي حضور در يك نمايشگاه خاص هزينه كند، اندازه و مكان غرفه آن تعيين مي شود. پس از آن كه اين مكان يابي انجام شد، شركت هاي غرفه ساز متريال مناسب و آيتم هاي مورد نياز ساخت غرفه را با توجه به موقعيت و نوع كسب و كار تعيين مي كنند. حتي رنگ اجزا و شكل هايي كه جزئيات مختلف يك غرفه دارند مي توانند از كسب و كار مربوط الهام بگيرند. پس از اين كه متريال مناسب ساخت مشخص شد، كار طراحي و برنامه ريزي به پايان مي رسد و پروژه وارد فاز عملياتي مي گردد. پس از اين كه فاز عملياتي ساخت غرفه به اتمام رسيد، بايد در مورد دكوراسيون داخلي با توجه به نوع كسب و كار چاره اي انديشيد. دكوراسيون داخلي يك غرفه متأثر از نوع كسب و كار مربوطه، تعداد مخاطبان و گروه مخاطبان است. بايد سليقه و ذائقه مخاطب در طراحي غرفه نمايشگاهي لحاظ شود، چرا كه هدف اصلي در نهايت جذب مخاطبان، معرفي محصولات و خدمات و افزايش فروش است.

 

شركت غرفه سازي رايكاسازان با سال ها تجربه مفيد در زمينه ساخت غرفه هاي نمايشگاهي و تجهيزات نمايشگاهي تمام مراحل ساخت غرفه هاي نمايشگاهي شما را از صفر تا صد بر عهده مي گيرد. اين شركت مهندسي در زمينه ساخت غرفه هاي نمايشگاهي با داشتن برندهاي به نام در كارنامه حرفه اي خود، يكي از غول هاي صنعت غرفه سازي در ايران به شمار مي آيد.

www.raykasazan.com


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۳۰:۵۲ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

انتخاب طرح و رنگ مناسب بر اساس كاربري
بسته به اينكه كاغذ ديواري براي كدام قسمت از منزل يا محل كار استفاده مي شود مي توان انتخاب هاي مناسب تري داشت. اين انتخاب به نوع كاربري بستگي دارد. به عنوان مثال در منزل براي اتاق خواب مستر از طرح هاي سنگين تر و شكيل تر نسبت به ساير اتاق ها و براي سالن نشيمن و پذيرايي نسبت به طراحي منزل (كلاسيك-مدرن-روشن-تيره و ...) انتخاب خواهد شد. در مورد فضاهاي اداري نيز طرح و رنگ كاغذ اتاق مديريت متفاوت با ساير فضاها خواهد بود.
انتخاب بر اساس نور و مساحت محيط
معمولا فضاهايي كه از روشنايي طبيعي كم تري برخوردارند نياز به كاغذ ديواري روشن تر و ساده شاده تري دارند تا بتوانند كمبود نور را تا حدودي جبران كنند و بالعكس، در فضاهاي روشن مي توان از كاغذ تيره تر و شلوغ تر استفاده كرد. در مورد فضاهاي كوچك با سقف كوتاه تر رنگ هاي روشن و طرح هاي ساده مناسب ترند. چون استفاده از كاغذ با رنگ تيره و طرح شلوغ فضا را كوچك تر نشان مي دهد.
قابليت شستشو
بر اساس جنس كاغذ ديواري (پارچه، فوم، پي وي سي) و درصد وينيل ميزان قابليت شستشومتفاوت خواهد بود كه اين موضوع نيز در انتخاب كاغذ بايد لحاظ شود.

 

 1. انتخاب بر اساس هزينه
  در انتخاب رول هاي كاغذ ديواري بر اساس هزينه ابتدا به ابعاد رول ها توجه كنيد چرا كه رول هاي كاغذ ديواري داراي عرض هاي متفاوت با متراژهاي طولي متفاوت مي باشند. سپس بر اساس تخصيص هزينه تصميم نهايي را بگيريد.
  5. انتخاب بر اساس علم روانشناسي
  چنانچه خواهان فضايي با آرامش و نظم بيشتري هستيد كاغذ ديواري با رنگ ملايم توصيه مي شود و چنانچه به دنبال فضايي شاد و پرهيجان مي باشيد از كاغذ ديواري هندسي و هنري با رنگ شاد استفاده كنيد. همچنين افراد تنوع طلب به دليل استفاده از دكوراسيون هاي متنوع در يك بازه زماني بايد از كاغذ ديواري ساده استفاده كنند تا مطابق با تمام طراحي ها باشد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۲۲:۱۰ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

براي بسياري افراد سوال پيش مي آيد كه برش ليزري چيست. همانطور كه مي دانيد برش ليزري فناوري است كه از ليزرهاي قدرتمند براي برش و حكاكي ورقه هاي مسطحي از مواد همچون پارچه، كاغذ، چوب و غيره استفاده مي كند. اينكه بتوانيد تقاضاي مشتريان خود را هدف قرار دهيد و از عهده رفع اين نيازها بربياييد براي موفقيت شركت شما بسيار مهم خواهد بود. با استفاده از يك فناوري برش ليزري بهبود يافته و جديد، توليد كنندگان قادر خواهند بود خود را با نيازهاي مشتري هماهنگ سازند و در عين حال بتوانند محصولات با كيفيتي در اختيار آنها قرار دهند. استفاده از آخرين نسل تجهيزات برش ليزري براي متمايز شدن در ميان رقبا بسيار مهم است و مي تواند محدوده وسيعي از پروژه ها را در اختيار شما قرار دهد.

فناوري برش ليزري چيست؟

برش ليزري فناوري است كه از ليزر براي برش مواد استفاده مي كند و معمولا براي ساخت محصولات متعدد از آن استفاده مي شود. همچنين اين فناوري در مدارس، كسب وكارهاي كوچك و مراكز سرگرمي نيز مورد استفاده قرار مي گيرد. دستگاه برش ليزري با هدايت كردن خروجي يك ليزر قدرتمند بر روي ماده مورد نظر كار مي كند.

معمولا در اين روش از ليزر براي حكاكي ليزر يا برش طراحي هاي مختلف بر روي مواد متعددي استفاده مي شود. سه نوع ليزر وجود دارد كه در صنعت از آنها استفاده مي شود: دستگاه ليزر CO2، ماشين ليزر Nd و ليزرهاي Nd-YAG. ما از دستگاه هاي Co2 استفاده مي كنيم. اين دستگاه از يك ليزر براي برش استفاده مي كند كه در آن ماده مورد نظر ذوب شده يا مي سوزد و در نهايت تبخير مي شود. شما مي توانيد جزييات بسيار دقيقي را بر روي طيف وسيعي از مواد ايجاد نماييد.

مكانيسم اصلي براي فناوري برش ليزري چيست؟

دستگاه هاي برش ليزري معمولا از فناوري تحريك وتقويت براي تبديل انرژي الكتريكي به پرتوهاي نور با چگالي بالا استفاده مي كنند. زماني كه الكترون ها توسط يك منبع خارجي تحريك مي شوند مرحله تحريك آغاز مي شود . اين منبع خارجي معمولا يك لامپ يا قوس الكتريكي است. تقويت نيز داخل يك رزوناتور نوري در يك محفظه اتفاق مي افتد كه بين دو آينه تنظيم شده است. يك اينه بازتابي(انعكاسي ) است در حاليكه آينه ديگر به صورت انتقالي خواهد بود و به انرژي پرتو اجازه مي دهد دوباره به رسانه ليزري برگردد. اگر يك فوتون با روزناتور همتراز نشده باشد، آينه آن را هدايت نمي كند. اين موضوع به سيستم موجود اطمينان مي دهد كه تنها فوتون هاي مناسب تقويت مي شود و پرتو منسجمي ايجاد مي گردد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳ بهمن ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۱۲:۰۷ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 21
دیروز : 12
افراد آنلاین : 1
همه : 8203
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تور فرانسه
تور لاکچری فرانسه
www.arshantour.net

اجاره باغ عروسی
قیمت باغ عروسی
www.zhinowp.com

بهترین تشریفات عروسی
تشریفات مجالس اسداللهی
www.tashrifatalef.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatsabour.com

میز کارشناسی
میز کارشناسی و کارمندی
www.azaran.com

قیمت ایمپلنت دندان
قیمت و انواع کاشت ایمپلنت دندان
www.drmabolghasemi.com

پیوند مو
قیمت کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

تور روسیه
آفر ویژه تور روسیه
www.alefbatour.com

ویزای انگلیس
قیمت ویزای انگلیس
www.mehrparvaz.com

Kish hotels
kish hotels in iran
www.iran-passenger.com

دستگاه برش لیزری طلا
برش طلا با لیزر
http://www.personageco.com

تبلیغات گوگل
تبلیغات در صفحه اول گوگل
www.papgroup.ir

<
لوله بازکنی اوین
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

تجهیزات نمایشگاهی
قیمت اجاره تجهیزات نمایشگاهی
www.raykasazan.com

جشن نامزدی
برگزاری جشن نامزدی
www.khadamatmajales.com

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات عروسی ثمین
www.tashrifatsamin.com

قیمت عینک طبی
نمایندگی عینک طبی کارل زایس
www.maadrac.com

تشریفات عروسی شرق تهران
تشریفات عروسی و خدمات مجالس شرق تهران
www.peyvandema.com

فروش آسانسور
نرخ سرویس آسانسور
www.fuji-lift.com

میز کامپیوتر
خرید میز کامپیوتر ارزان
www.mohitara.com

Traditional Restaurant in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

باغ عروسی
باغ عروسی مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

قرص ضد پیری
نماینده رسمی تالگو
www.thalgoparis.com

قیمت میز اداری
میز اداری فضاگویا
www.fazagooya.com

دکتر زیبایی
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی زیبایی بینی
www.iran-plasticsurgery.ir

برگزاری همایش و سمینار
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

تم آتلیه کودک
عکس تولد در آتلیه کودک
www.photokafshdoozak.com

قیمت پارتیشن اداری
قیمت انواع پارتیشن اداری
www.afn-furniture.com/

سایت اینترنتی عطر و ادکلن
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

اجرای سالن کنفرانس
طراحی دکوراسیون و تجهیز سالن کنفرانس
www.cnpars.com

کاغذ دیواری سه بعدی
فروشگاه اینترنتی پارسیان آذین زند
www.azinzand.com

آفر تور هند
تور لحظه آخری هند
www.asemanabi.net
طراحی سایت وبهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید , دانلود نرم افزار اندروید

» سفر به نیوزیلند | 12 دلیل که حتما می بایست به این کشور سفر کنید
» سفر ارزان | هشت ایده برای یک سفر ایده آل با هزینه کم
» آژانس مسافرتی ریماگشت، شما را به دیدن جاذبه های کوالالامپور می برد!
» با کدام خودروی اتوماتیک به جاده های کوهستانی سفر کنیم؟
» هنرمندان و فعالان صنایع دستی بیمه می شوند
» سفر به دبی | لاس وگاس خاورمیانه با ویژگی های منحصر به فرد
» هلدینگ آرگو، آموزش تخصصی قهوه باریستا در اولین مدرسه قهوه ایران
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | هزاران مهاجر
» کله پزی های معروف تهران | کله پاچه خوب کجا بخوریم؟
» سفر به ایلام | از روستاهای ایلام و قلعه های تاریخی چه می دانید ؟
» سفر به فیجی | اسیر شدن در یک بهشت زیبا و بی نظیر
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | دوازده حواری
» ساعت شمار یک سفر هوایی | بیست و چهار ساعت در یک هواپیما
» سفر با کودکان | چگونه سفر خانوادگی با کودکان خود داشته باشیم؟
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | شهری مانند هیچ شهر دیگری!
» بلندترین نقاط دنیا | بلندترین سازه های انسانی و طبیعی جهان
» ایده های کاهش هزینه های سفر از زبان گردشگران حرفه ای!
» خانه تاریخی دکتر مصدق مرمت می شود
» عجیب ترین جاذبه های گردشگری آسیا که ناشناخته مانده اند!
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | پیست های بکر ایتالیا
» گردشگران نوپا | نکات سفر برای کسی که گردشگری را شروع کرده است
» سفر به استرالیا | دلایل مهم که باید به استرالیا سفر کنید
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | جهش
» ضرورت های سفر | راه های کسب آمادگی برای سفر
» سفر جاده ای با کودکان | بهترین ایده برای انجام یک سفر خانوادگی
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | آخرین شعاع نور
» معرفی روستاهای همدان | خوشگذرانی در سفر به همدان
» سفر به وین | چگونه یک هفته را در وین سپری کنیم؟
» شهری گمشده قربانی عملیات زه کشی می شود؟!
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | صبح سوئیس
» سبک زندگی شاد و سبکبار در ایرلند و شهر گالوی
» داستان عجیب شترهای وحشی استرالیا | شترهای استرالیایی
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | سوار امواج
» آشنایی با کاروانسرای سعدالسلطنه در قزوین
» 8 پیشنهاد عالی در بین شهرهای بریتانیا
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | داربست های رنگارنگ
» مقاصد گردشگری ایده آل برای سفر تک نفره خانم ها
» بنای تخت جمشید | عظیم ترین بنای سنگی ایران
» نفس های اثری تاریخی به شماره افتاد!
» معرفی غذاهای خوشمزه خراسان رضوی و تجربه تکرار نشدنی
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | مرد یخی
» سفر به بلغارستان | دانستنی های سفر به بلغارستان
» بیست و پنج واقعیت جادویی در مورد قلعه نوشوانستین
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | خواهران
» پنج شهر مهم خاورمیانه که باید از آن ها بازدید کنید
» نکته های مهم برای داشتن خواب بهتر در سفر!
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | کوچ نشین های بربر
» کافه های سیار تهران | فودتراک ها در گوشه کنار تهران
» جاذبه های گردشگری ژاپن | مکان های غافلگیر کننده کشور ژاپن
» معلولان و استفاده آسان از موزه های تازه تاسیس شده