كلينيك رز
خدمات كلينيك رز در زمينه ترميم مو، كاشت مو، كاشت ابرو، ليپوماتيك، تزريق ژل و بوتاكس


امروزه ليزر موهاي زائد يكي از پرطرفدارترين مراجعات به مراكز ليزر و كلينيك ها را تشكيل ميدهد. اكثر مردم اطلاعات كافي و كاملي درباره فاصله بين جلسات ليزر موهاي زائد، نكات قبل از ليزر موهاي زائد، هزينه ليزر موهاي زائد صورت، زمان ريزش مو بعد از ليزر، چند روز بعد از ليزر موها ميريزد، ليزر موهاي زائد بيكيني، عوارض ليزر موهاي زائد صورت اطلاعات كمي دارند. در قدم اول براي ليزر موهاي بدن بايد اطلاعات كامل و كافي در رابطه با هر ناحيه از بدن به خصوص نواحي كه داراي غدد لنفاوي هستند مانند ليزر موهاي زائد زير بغل و نقاط حساسي مانند ناحيه تناسلي و ... بدست آوريد. كلينيك رز سعي بر آن داشته تا با ارائه اطلاعات لازم و كافي در مقاله
 ليزر موهاي زائد داوطلبان را آگاه سازد.

 

كلينيك رز همه تلاش خود را براي سلامتي و آرامش بيماران به كار گرفته است شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره هاي كلينيك رز تماس و پاسخ سوالات خود از جمله عوارض ليزر موهاي زائد و... را از مشاوران ما جويا شويد حاصل كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۰۴:۱۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

ريزش مو شديد در زنان و مردان از گذشته بسيار بحث بر انگيز بوده و استفاده از داروي ريزش مو، درمان خانگي ريزش مو به صورت موقت كارساز بوده يا موجب درمان موقت مو شده است. درمان ريزش مو زنان با درمان ريزش مو مردان در مواردي با توجه به علت ريزش متفاوت است و بايد با توجه به دليل بروز اين مشكل مورد درمان قرار گيرد اما درمان ريزش مو با داروهاي گياهي مطلبي است كه در اكثر افراد تاثير داشته و يا اگر موثر نبوده ضرري هم براي فرد ايجاد نمي كند

ريزش مو دلايل زيادي مي‌تواند داشته باشد كه هر فردي اگر دليل ريزش موهاي خود را بداند مي تواند از ريزش بيشتر آن جلوگيري نمايد متخصصان كلينيك رز در اين مقاله براي درمان ريزش مو از طبيعت كمك بگيريد سعي دارند تا نگاهي تقريبا جامع به دلايل ريزش مو كه فكر ميكنيم ميتواند تا حدود زيادي به جلوگيري از دست دادن بيشتر موهاي شما كمك ميكند داشته باشيم

علت ريزش مو ميتواند در هر فرد متفاوت باشد بهتر است پس از بررسي علت ريزش موي خود به درمان آن از طريق يكي از راه هاي پيشنهادي ما بپردازيد

 

كلينيك رز با توجه به نوع نياز بيماران مقالاتي را براي افزايش اطلاعات هرچه بيشتر درباره مراقبت هاي مو زير نظر متخصصان مركز تهيه و در وب سايت خود قرارداده است. شما مي توانيد پس از مطالعه اين مقالات جهت رفع مشكلات خود به كلينيك رز مراجعه نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۴:۴۱ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

كاشت مو به روش اچ آر تي - HRT يا كاشت موي غير قابل رشد تا كنون در ايران و كشورهاي اروپايي و امريكايي معرفي و به صورت متداول از آن به عنوان يكي از روش هاي درمان ريزش مو استفاده مي‌شود. اين روش از كاشت مو كه به تاييد انجمن پزشكان نيز رسيده تحت عنوان كاشت مو به روش HRT مطرح است. در اين روش نيازي به بانك موي فرد نيست و از بانك موي تعبيه شده در مركز تخصصي كاشت مو استفاده ميشود كه هم جنس و هم رنگ با موي سر فرد استفاده ميشود و جايگزين بسيار مناسبي براي موهاي ريخته شده مي باشد.

 از مزاياي اين روش ميتوان  خط رويش و خط فرق بسيار طبيعي را نام برد و  بطوريكه حتي اطرافيانتان هم نميتوانند تشخيص دهند از صفر تا صد اين روش در يك جلسه انجام ميشود و حتي پس از آن نيازي به مراجعات مكرر ندارد. اين روش كاملا مناسب براي كساني است كه فاقد بانك مو هستند و يا كاشت مو در بيماران قلبي ، فشارخون و ... مي باشند و در واقع اين فرآيند بدون هيچ گونه جراحي و خونريزي صورت ميگيرد.

كلينيك رز يكي از بهترين و باتجربه ترين مراكز تخصصي كاشت مو در تهران مي باشد كه بهترين خدمات را با مناسب ترين قيمت به بيماران ارائه مي دهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۰۵:۲۹ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

ليزر، ‌ناخودآگاه ذهن شما را بدون شك به سمت رهايي از شر موهاي زائد ميبرد؛ يكي از بيشترين كاربردهاي ليزر در درمان موهاي زائد مي باشد . ليزر موهاي زائد با ليزر به دليل موثرتر بودن ، سرعت عمل بيشتر، درد و عوارض كمتر بر الكتروليز ارجح مي باشد. ليزر برداشت مو، رنگدانه موجود در پياز مو را هدف قرار داده لذا موهاي سفيد كه رنگدانه درون خود ندارند كمتر به درمان با ليزر پاسخ مي دهند.

بهترين نتايج براي افراد با پوست روشن و داراي موي سياه و ضخيم بدست مي آيد. بيماران با موهاي قرمز، بلوند يا خاكستري از بين رفتن مو را به شكل موقت تجربه خواهند كرد كه با فواصل منظم درماني اين پاسخ درماني حفظ مي شود. ثابت شده است كه با يك جلسه ليزر درماني 40-20 درصد ، با سه جلسه ليزر ۷۰-۳۰ درصد و با چند جلسه بيشتر تا ۹۰ درصد موها كاهش مي يابددر بسياري از خانمها كه در نواحي وابسته به هورمون موي زائد دارند (صورت ، گردن ، دور نوك سينه ، بين دو سينه و اطراف و پائين ناف ) ممكن است زمينه بيماريهاي هورموني مثل تخمدان پلي كيست وجود داشته باشد. اين افراد اغلب ساير علائم اختلالات هورموني مثل ريزش مو ، جوش زدن صورت ، چرب و پرتقالي شدن پوست ، نازايي را هم تجربه مي كنند، لذا اين افراد كانديد مناسب ليزر درماني بدون درمان بيماري زمينه اي نمي باشند. انجام ليزر موهاي زائد درصورت حاملگي ، برنزه بودن پوست، داشتن سابقه تشنج و داشتن عفونت فعال ممنوع است.

 

كلينيك رز يكي از بهترين مراكز ايزر موهاي زائد است كه در وحله اول سلامت بيماران را در نظر مي گيرد بنابراين با آرامش خاطر خود را به متخصصان ما بسپاريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۵۰:۲۱ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

 

ريزش مو به طور كلي امري طبيعي است ولي زماني كه ميزان اين ريزش از حد معمول بيشتر مي شود نگران كننده است بهتر است در ابتدا با توجه به سن و جنسيت به دنبال پاسخ اين سوالات باشيد: علل ريزش مو در زنان، علت ريزش مو در جوانان، كمبود چه ويتاميني باعث ريزش مو ميشود، علل ريزش موي سر پس از رسيدن به جواب اين سوالات است كه مي توانيد راه صحيح درمان را پيدا كنيد. اگر ريزش مو ارثي نباشد در بيشتر موارد قابل درمان است. كلينيك رز با توجه به فراگير بودن اين مشكل در اكثر افراد در مقاله علت‌هاي ريزش مو را بدانيد به بخشي از دلايل ريزش موها اشاره كرده تا راهنماي مناسبي براي يافتن بهترين درمان اين بيماران باشد.

 

يكي از علل اصلي ريزش مو در مردان، عامل هاي آندوژنيك يا به بيان ساده تر تأثير گذاري هورمون هاي مردانگي است. ريشه و پياز مو كه در اصطلاح پزشكي به آن فوليكل گفته مي شود ، در مو هاي پشت سر كه بانك مو است donor مقاوم تر هستند .كادر مجرب كلينيك رز با توجه به علت ريزش مو در افراد و پس از بررسي و انجام آزمايشات بهترين راه درمان ريزش مو را براي بيماران توصيه مي كند.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۴۶:۳۱ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

 

در دنياي پزشكي، راه هاي زيادي براي درمان(ريزش مو) كشف شده است. استفاده از داروها و مواد شيميايي تا داروهاي گياهي اما زماني كه استفاده از اين موارد اثر گذار نباشد و افراد دچار ريزش مو شده باشند بهترين راه حتما كاشت مو است. كاشت مو روش هاي زيادي دارد براي مثال روش FIT، روش FUT، كاشت مو به روش HRT و... اما امروزه بهترين روش كاشت مو، كاشت مو به روش SUT است كه بسيار كاربردي مي باشد. تا امروز كلينيك رز در مقالات خود به بهترين روش كاشت مو، روش جديد كاشت مو بدون جراحي، عوارض بعد از كاشت مو، هزينه كاشت موي سر، بهترين روش كاشت مو، سن مناسب كاشت مو، كاشت موي احسان عليخاني و... به صورت كامل اشاره كرده است اما در مقاله بايد ها و نبايدهاي قبل و بعد از كاشت مو  مي توانيد با مراقبت هاي كاشت مو آشنا شويد.

 

ريزش مو در واقع مي تواند دلايل مختلفي مانند استرس، عوامل موروثي، تغذيه نادرست و... داشته باشد كه به تناسب علت بيماري در افراد، پزشكان روش هاي درماني متفاوتي را به بيمار پيشنهاد مي كنند. كلينيك رز يكي از بهترين مراكز كاشت مو در تهران مي باشد كه در كلينيك فوق تخصصي رز خدمات كاشت مو (Hair transplantation) ، كاشت ابرو (Eyebrow transplantation) ، كاشت ريش و كاشت مژه با آخرين متد روز دنيا توسط پزشكان و متخصصان مجرب ارائه مي گردد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۶:۴۹ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

در بعضي افراد قسمت هايي از صورت هستند كه با ساير نواحي چهره يكسان نيستند بزرگتر يا كوچكتر هستند. مثلا بعضي افراد چانه يا فك كوچكي دارند، زماني كه بزرگ كردن چانه و فرم دهي چانه با ورزش ، زاويه دار كردن صورت با ورزش، زاويه دار كردن فك با ورزش ، انجام ورزش زاويه دار كردن صورت با روش هاي مختلف كار ساز نباشد بايد به فكر راه كارهاي پزشكي باشيم اما قبل از فكر كردن به هزينه جراحي جنيوپلاستي به فكر يافتن يك كلينيك زيبايي خوب براي درمان كوچك بودن فك پايين، زاويه دار كردن صورت با تزريق ژل، تزريق چربي به فك، تزريق فيلر به چانه براي زيبايي چانه و بهبود مشكلات صورت باشيد. هزينه تزريق چربي به چانه با هزينه عمل چانه بسيار تفاوت دارد كلينيك رز در مقاله اي با نام برجسته سازي چانه و زاويه دار كردن صورت به بررسي روش هاي اين عمل پر طرفدار پرداخته است

به جز جراحي و استفاده از پروتز كه در مرحله آخر قرار مي گيرد راه حل اين مسئله در درجه اول حتي به صورت موقتي  و يا تزريق چربي است. با توجه به ريسك كمتر و خطر كم در اين روش ها با توجه به ميزان نياز بيمار مي توانداستفاده شود.

كلينيك رز اين اطمينان را به شما مي دهد تا پس از جلسه مشاوره در اين مركز بهترين روش را براي از بين بردن اين مسئله انتخاب كنيد در درجه اول براي كادر مجرب كلينيك رز سلامتي بيماران اهميت دارد به همين دليل شما بهترين نتيجه را در كنار سلامتي از كلينيك رز هديه خواهيد گرفت


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۲۰:۴۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

تزريق ژل در اين روزها يكي از پر طرفدار ترين راه هاي از بين بردن نواقص صورت به شمار مي رود در اين بين استفاده از بهترين مارك ژل براي تزريق صورت، بهترين مارك ژل براي خط خنده، و بهترين مارك ژل براي تزريق لب خواسته همه افراد است علاوه بر آن هزينه تزريق ژل و قيمت انواع ژل از سوالاتي است كه براي هر بيماري كه مطب يا كلينيك زيبايي مراجعه مي كند پيش مي آيد. اگر شما هم در ذهنتان اين سوال ها را داريد كه قيمت تزريق ژل خط خنده، قيمت ژل ژوويدرم، بهترين ژل تزريقي صورت چيست حتما با مشاوران كلينيك رز تماس حاصل فرماييد.

مشاوران اين مركز شما را با عوارض تزريق ژل لب، مراقبت بعد از تزريق ژل آشنا كرده و به شما خواهند گفت كه آيا كانديداي مناسبي براي تزريق هيالورونيك اسيد هستيد يا خير. كلينيك رز مقاله اي با عنوان راهي براي جوانسازي صورت سعي بر آن داشته تا اطلاعاتي را در رابطه با تزريق ژل براي جوانسازي در اختيار كاربران قرار دهد.

 

آدمي از ابتداي خلقت همواره با پديده پيري در جنگ و جدال بوده و در اين جنگ و ستيزها به روشهاي متنوعي نيز دست پيدا كرده است.

ظاهر شدن چين و چروك روي صورت يا عميق تر شدن چين هاي طبيعي هميشه براي انسان به ويژه بانوان ناخوشايند بوده و هست و خواهد بود و در هر زمان روشهايي براي از بين بردن يا كم كردن آنها اعمال شده است. تزريق ژل يا چربي يكي از آخرين دستاورد علم پزشكي در جهت هر چه زيباتر كردن انسان است.

 

كلينيك رز يكي از بهترين مراكز پوست و زيبايي در تهران مي باشد كه تمام تلاش خود را براي رضايتمندي بيماران خود در جهت جواني، شادابي و سلامتي آنها مي كند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۱۳:۴۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

چين و چروك ها عمدتاً در اثر انقباض عضلات سطحي صورت به وجود مي آيند و با تزريق بوتاكس قابل درمان هستند.

با تزريق بوتاكس مي توان چين و چروك هاي اطراف چشم و باندهاي گردن را نيز درمان كرد  ولي در ذهن همه كساني كه براي اولين بار اقدام به تزريق اين دارو مي كنند سوالاتي مانند قيمت بوتاكس، مراقبتهاي بعد از تزريق بوتاكس، بهترين مارك بوتاكس، عوارض بوتاكس چيست، راههاي از بين بردن اثر بوتاكس، افتادگي پلك در اثر بوتاكس، شستن صورت بعد از بوتاكس، افتادگي پلك بعد از بوتاكس، خوابيدن بعد از بوتاكس، هزينه بوتاكس، ورزش بعد از بوتاكس، بهترين نوع بوتاكس، اثر بوتاكس بعد از چند روز پديدار مي شود و ... پيش مي آيد كه همكاران ما در كلينيك رز با صبر و بردباري به همه سوالات شما پاسخگو خواهند بود. و در مقاله تزريق بوتاكس براي جوانسازي پوستبه طور كامل در رابطه با اين دارو توضيح داده است.

توصيه اكثر پزشكان و همچنين كادر مجرب كلينيك رز بر اين است كه پس از تزريق ، عضلات محل تزريق را تا حد امكان منقبض كنيم تا جذب آن بيشتر و تاثيرپذيري آن مطلوب تر گردد. اثر بوتاكس هميشگي و دايمي نميباشد و بسياري از بيماران بايد هر چند ماه يكبار تزريق بوتاكس را تجديد كنند چرا كه در اثر تزريق مكرر عضلات فرا مي گيرند كه منقبض نشده و به اين ترتيب پس از مدتي فاصله تزريق ها بيشتر خواهد شد و به مرور زمان ديگر لازم به تزريق نخواهد بود تزريق بوتاكس بي ضرر بوده اما در عين حال ممكن است در اثر اين تزريق پلك كمي پايين بيفتد كه اين موضوع موقتي است و نهايتاً دو تا سه هفته طول مي كشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۹:۲۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

شوره سر ممكن است توسط پوست‌هاي سر خشك ايجاد شوند (كم شدن آب بدن نيز باعث شوره سر مي‌شود) البته گاهي اوقات هم شوره سر به دليل بيماري‌هاي پوستي نظير اگزما، پسوريازيس و يا عفونت هاي قارچي روي پوست سر شكل ميگيرند. معمولا در راستاي اين اتفاق اين سوالات كه رابطه شوره سر و ريزش مو، بهترين شامپو براي از بين بردن شوره سر، بهترين شامپو ضد شوره ايراني، بهترين شامپو ضد شوره خارجي، عوارض شوره سر براي افراد پيش مي آيد. براي درمان شوره سر شديد، درمان سريع شوره سر، درمان شوره سر چرب راه هايي مانند درمان شوره سر با روغن زيتون و درمان شوره سر با سركه سفيد يا استفاده از شامپو ضد شوره سلنيوم سولفايد، شامپو ضد شوره پرژك، شامپو ضد شوره كلير كه بسياري از پزشكان شايد توصيه كنند وجود دارد وليرا‌ه‌هاي برطرف كردن شوره سر بسيار ساده و اغلب ارزان هستند، در ادامه با كلينيك رز همراه باشيد تا به معرفي برخي از اين راه‌حل ها بپردازيم.

كلينيك رز در راستاي مراقبت از موها پس از ارائه خدمات درمان ريزش مو، پيوند مو، كاشت مو، كاشت ابرو و ... مقالاتي را تحت عنوان مراقبت مو براي شما در نظر گرفته تا بدون نياز به مراجعه به پزشك در صورت خفيف بودن مشكل آن را از راه هاي سنتي و گياهي درمان نماييد. در مقاله شوره سر و راه هاي درمان آن ما به طور كامل در رابطه با راه هاي درمان پوسته پوسته شدن سر و ايجاد شوره در سر توضيح داده ايم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۳۸:۵۳ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 24
دیروز : 5
افراد آنلاین : 1
همه : 4224
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تور فرانسه
تور لاکچری فرانسه
www.arshantour.net

اجاره باغ عروسی
قیمت باغ عروسی
www.zhinowp.com

بهترین تشریفات عروسی
تشریفات مجالس اسداللهی
www.tashrifatalef.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatsabour.com

میز کارشناسی
میز کارشناسی و کارمندی
www.azaran.com

قیمت ایمپلنت دندان
قیمت و انواع کاشت ایمپلنت دندان
www.drmabolghasemi.com

پیوند مو
قیمت کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

تور روسیه
آفر ویژه تور روسیه
www.alefbatour.com

ویزای انگلیس
قیمت ویزای انگلیس
www.mehrparvaz.com

Kish hotels
kish hotels in iran
www.iran-passenger.com

دستگاه برش لیزری طلا
برش طلا با لیزر
http://www.personageco.com

تبلیغات گوگل
تبلیغات در صفحه اول گوگل
www.papgroup.ir

<
لوله بازکنی اوین
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

تجهیزات نمایشگاهی
قیمت اجاره تجهیزات نمایشگاهی
www.raykasazan.com

جشن نامزدی
برگزاری جشن نامزدی
www.khadamatmajales.com

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات عروسی ثمین
www.tashrifatsamin.com

قیمت عینک طبی
نمایندگی عینک طبی کارل زایس
www.maadrac.com

تشریفات عروسی شرق تهران
تشریفات عروسی و خدمات مجالس شرق تهران
www.peyvandema.com

فروش آسانسور
نرخ سرویس آسانسور
www.fuji-lift.com

میز کامپیوتر
خرید میز کامپیوتر ارزان
www.mohitara.com

Traditional Restaurant in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

باغ عروسی
باغ عروسی مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

قرص ضد پیری
نماینده رسمی تالگو
www.thalgoparis.com

قیمت میز اداری
میز اداری فضاگویا
www.fazagooya.com

دکتر زیبایی
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی زیبایی بینی
www.iran-plasticsurgery.ir

برگزاری همایش و سمینار
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

تم آتلیه کودک
عکس تولد در آتلیه کودک
www.photokafshdoozak.com

قیمت پارتیشن اداری
قیمت انواع پارتیشن اداری
www.afn-furniture.com/

سایت اینترنتی عطر و ادکلن
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

اجرای سالن کنفرانس
طراحی دکوراسیون و تجهیز سالن کنفرانس
www.cnpars.com

کاغذ دیواری سه بعدی
فروشگاه اینترنتی پارسیان آذین زند
www.azinzand.com

آفر تور هند
تور لحظه آخری هند
www.asemanabi.net
طراحی سایت وبهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان

اینستاگرامی ها

 دستگاه برش لیزر  / سئو کار حرفه ای / چت / رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / عکس پروفایل غمگین / دستگاه برش لیزر / طراحی سایت در بجنورد