كلينيك رز
خدمات كلينيك رز در زمينه ترميم مو، كاشت مو، كاشت ابرو، ليپوماتيك، تزريق ژل و بوتاكس

كاشت مو و كاشت ابرو به عنوان يك عمل جراحي به روز و پر طرفدار است كه روي ظاهر افراد تاثير بسيار زيادي مي گذارد براي انجام اين عمل براي هر كسي سوالاتي چون سن مناسب كاشت مو، قيمت كاشت موي طبيعي، موهاي كاشته شده كي رشد ميكنند، عوارض كاشت موي سر، روش هاي كاشت مو و ... پيش مي آيد. ما تبليغات بسياري را مي بينيم كه براي كاشت مو انجام مي شود مانند كاشت موي احسان عليخاني يا احسان عليخاني قبل و بعد از كاشت مو ولي كاشت مو در افراد مشهور به وفور انجام ميشود اينكه صرفا كاشت مو موجب طبيعي بودن موهاي افراد شده تفكر درستي نيست نحوه شستشوي سر بعد از كاشت مو، بعد از كاشت مو چه بخوريم و به طور كلي مراقبت هاي عد از كاشت مو تاثير بسياري دارد. عوارضي كه بعد از كاشت مو در افراد ديده مي شود مانند دلمه هاي بعد از كاشت مو، ورم صورت بعد از كاشت مو موقتي بوده و به مرور زمان رفع مي شوند.

اگر از كساني كه تجربه كاشت مو يا ابرو را دارند بپرسيد به شما مي گويند موهاي كاشته شده كي رشد ميكنند، آيا موهاي كاشته شده مي ريزند؟، مراحل رشد مو بعد از كاشت چه زماني است و بسياري سوالات ديگر كه علاوه بر پزشك از افرادي كه تجربه دارند مي توانيد در مورد نتيجه نهايي كاشت مو بپرسيد.

كاشت مو براي همه افراد قابل انجام است حتي كساني كه از بانك موي ضعيفي برخوردارند نيز مي توانند پيوند مو از بدن به سر را انجام دهند. كاشت مو براي پيشاني بلند هم انجام ميشود و اگر به پزشك متخصص و مركز خوبي مراجعه كنيد قطعا با بهترين نتيجه مواجه خواهيد شد.

روش FUT و يا كاشت به روش واحدهاي فوليكولي

در كاشت به اين روش بايد ابتدا يك نوار از مو كه معمولاً از پشت سر و اطراف گوش‌ها ميباشد، برداشته ميشود و سپس نوار را براي پيوند به محل مورد نظر آماده سازي و جدا مي‌كنند. اين روش يك نتيجه‌ي عالي براي هر دو طرف به دنبال دارد.

روش FIT يا اصلاح معايب  FUT

از اين روش تحت عنوان اصطلاح معايب روش FUT نيز ياد مي‌كنند كه به منظور اصلاح معايب روشFUT   به كار گرفته ميشود. اين روش نيز يكي از بهترين روش‌هاي كاشت موي در گذشته محسوب مي‌شده است. در اين روش برخلاف روش كاشت به صورت FUT به جاي برداشتن نوار پوستي، فوليكول‌هاي مو به صورت دانه‌اي و جداگانه مستقيم از روي سر فرد برداشته ميشود و به محل جديد و مورد نياز پيوند زده ميشود. اما امروزه روش هاي پيشرفته تري وجود دارد كه در آينده به آنها اشاره خواهيم كرد. كلينيك رز يكي از معتبر ترين و بهترين كلينيك هاي كاشت مو در تهران است كه بهترين خدمات را در كنار مناسب ترين قيمت به شما ارائه مي دهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۵۴:۰۴ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

عمل كاشت مو مقوله‌اي است كه ذهن افراد با موهاي كم را به خود مشغول مي كند ما در مقاله روش هاي معمول كاشت مو  به طور كامل به انواع روش هاي كاشت مو پرداخته ايم و در اين بخش تنها به روش هاي پيشرفته كاشت مو اشاره مي كنيم.

كاشت مو به روش BHT يا پيوند مو از بدن به سر

اگر در ابتدا به طور خلاصه بخواهيم اين روش را برايتان توضيح دهيم بايد اينطور عنوان كنيم كه در كاشت مو از بدن يا در كاشت مو به روش bht موهاي مناطقي مانند جلوي سينه يا ريش يا كمر با تكنيك FIT موها برداشته ميشود و به سر منتقل مي شوند. اختراع FIT  اين اجازه را به جراحان داد تا بتوانند از موي بدن نيز به عنوان يك منبع براي پيوند موي سر استفاده كنند و روش ديگري به نام كاشت مو به روشBHT  يا Body Hair Transplant  كه جديدترين روش كاشت مو محسوب مي‌شود، روي كار آمد.

روش SUT يا كاشت با تراكم بالا

در كاشت مو به روش SUT ، موها با خط رويش طبيعي و با تراكم بالا كاشته مي شوند. به دليل صرف زمان طولاني و نياز به چندين جلسه مراجعه در روش‌ سنتي FIT، روش نوين ديگري با قابليت انتقال مو با تراكم چند برابري و اتمام كار در يك جلسه كشف شد كه با كمك دستگاه‌هاي اتوماتيك و بدون دخالت دست تكنسين كاشت مو مي‌تواند بهترين نتيجه را با كمترين عارضه و بدون درد و خونريزي و نياز به بي‌هوشي بر جا گذارد. جديدترين روش كاشت مو sut بهترين روش كاشت مو در حال حاضر محسوب مي‌شود همچنين ترميم مو به روش sut هم مي تواند انجام شود. قيمت كاشت مو به روش sut با توجه به ميزان تراكم موها متفاوت و متغير است.

مزوتراپي يا كاشت مو به روش سلولهاي بنيادي PRP

يك روش غير جراحي نيز وجود دارد.، روش هاي غير جراحي مانند روش مزوتراپي ياPRP  يا به عبارت كامل‌تر  Platelet Rich Plasmaنام دارد جراحان با استفاده از پلاسماي حاوي پلاكت كه قبل تر از خون خود فرد دريافت كرده اند آن را به سر بيمار تزريق ميكنند تا با استفاده از خاصيت تحريك پذيري موجبات رشد مجدد پلاكت ها را فراهم كنند و دوران جديدي را از افزايش رشد طبيعي مو در پوست سر براي افراد مبتلا به ريزش مو ايجاد كنند. پي آر پي مو در زنان و مردان مي تواند با بهترين نتيجه انجام شود. 

در رابطه با هزينه كاشت مو به روش prp، عوارض روش prp، كاشت موي سر با ليزر و يا هر روش ديگري كه در اينجا به آنها اشاره كرديم مي توانيد به مراكز انجام prp يا كلينيك هاي كاشت مو مراجعه و با مشاوران آنها در ارتباط باشيد. كلينيك رز يكي از بهترين كلينيك هاي كاشت مو در تهران مي باشد كه با كادري متخصص و مجرب بهترين خدمات را با مناسب ترين قيمت به بيماران ارائه مي دهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۲۹:۲۴ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

روش هاي مختلفي براي انجام فرآيند كاشت مو مانند جديدترين روش كاشت مو sut، روش كاشت مو fit، عوارض كاشت مو به روش fut و جديدترين روش كاشت مو prp به وجود آمده كه البته در بسياري از موارد نيز موفقيت آميز هستند و افراد را به نتايخ دلخواه خود مي رسانند. كاشت يا پيوند مو نزديك به چند دهه است كه در دنيا انجام مي شود و افراد زيادي از جمله سلبريتي هاي مشهور بواسطه آن به روياي خود يعني جذاب تر و جوان تر بودن رسيده اند.

بسياري از افراد به دليل كم پشت بودن موها به متخصص مراجعه مي كنند، در اين شرايط متخصص به جاي آن كه پيشنهاد كاشت مو را بدهد از روش هاي ترميمي براي رفع مشكل اين افراد استفاده مي كند. در روش هاي ترميمي كه ساده تر نيز هستند پزشك با تغيير خط رويش موها به طوري كه طبيعي نيز جلوه كند، ظاهري پرپشت تر را براي موهاي فرد ايجاد مي كند. اين روش ها مشكلات كاشت و عوارض و خونريزي هاي ناشي از آن را به دنبال نخواهند داشت. در فرآيند ترميم چند تار موي فرد به لابراتور فرستاده مي شود و پس از شناسايي ساختار آن، متخصصين از بانك مو نزديك ترين مو از لحاظ ساختاري و شكل به موي فرد را پيدا مي كنند و پروتزي از روي آن مي سازند. اين مدل ساخته شده نهايتا با ژلاتين و بعضي از مواد خاص روي سر ثابت شده و ديگر از سر جدا نمي شود.

 

زماني كه به دليل جدي بودن مسئله، مشكلات موها با روش هاي ترميمي قابل حل نباشد، پزشك متخصص پوست و مو كاشت را براي بيمار تجويز مي كند. در حال حاضر كاشت مو به چندين شيوه متنوع انجام مي شود كه همه آن ها در بيشتر مواقع موفقيت آميز هستند. كه كلينيك رز در مقاله اي درباره نقش كاشت مو در اعتماد به نفس افراد به طور كامل در باره روش ها و اينكه چرا بايد اين كار لنجام شود توضيح داده است


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۵۱:۵۵ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

تزريق چربي به زير چشم، تزريق چربي به صورت، آيا تزريق چربي دائمي است يا نه همه از سوالاتي است كه ذهن افراد را به خود مشغول مي كند. هر عمل زيبايي با خود عوارضي را به همراه دارد براي جوانسازي صورت با پر كردن قسمت هايي از بدن معمولا از تزريق ژل يا تزريق چربي استفاده مي كنند، در عمل پيوند چربي، چربي را از قسمت‌هايي كه مازاد چربي دارند همانند قسمت بيروني ران، انتقال مي‌دهد و آن را در قسمت‌هايي تزريق مي‌كند كه ممكن است حجم پاييني داشته باشند كه شامل صورت، دستان، سينه يا كفل مي‌باشند. اين عمل ايمن، ماندگار و مناسب منجر به نتايج با ظاهر طبيعي مي‌شود. هر ساله، هزاران نفر متحمل پيوند موفق چربي مي‌شوند و از نتايج آن خرسند مي‌باشند.

از مزاياي تزريق چربي مي توان به موارد زير اشاره كرد:

 چربي مشتق از خود بدن برخلاف پركننده‌هاي پوستي جايگزين «مشابه با مشابه» مي‌شود و احتمال واكنش‌هاي آلرژي‌زا به مواد خارجي را كاهش مي‌دهد.

نتايج انتقال چربي به صورت طبيعي، ماندگار و ايمن مي‌باشند.

انتقال چربي يك روش غيرتهاجمي براي حصول جوان‌سازي صورت است.

 

اينكه چه زمان بايد انتقال چربي را در نظر گرفت؟، مزاياي تزريق چربي، عوارض تزريق چربي، آيا كانديد خوبي براي انتقال چربي مي‌باشيد؟ و اينكه تزريق چربي در چه نواحي مي تواند انجام گيرد را كلينيك رز  در مقاله تزريق چربي براي چه افرادي و كدام نواحي مناسب است؟ ميتوانيد به صورت كامل مطالعه فرماييد

 

 كلينيك رز با كادر مجرب و متخصص جهت رضايت هرچه بيشتر شما و ارائه بهترين خدمات مشاورين ويژه اي را در نظر گرفته تا براي جوانسازي پوست خود بهترين انتخاب را داشته باشيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۳۲:۴۴ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

تزريق چربي ممكن است به عنوان يك فرايند چندمرحله‌اي توضيح داده شود. 1) برداشت، 2) تخليص و انتقال و 3) جابجايي.

برداشت: شما و جراحتان محلي براي برداشت چربي انتخاب خواهيد كرد و آن را تزريق مي‌كنيد. سپس جراح شما برش كوچكي در آن قسمت براي برداشت چربي صورت مي‌دهد و با استفاده از تكنيك استريل، يك مساوره متصل به سرنگ را قرارگذاري مي‌كند تا به دقت چربي را استخراج كند. (ليپوساكشن)

تخليص و انتقال: زماني كه چربي كافي از قسمت اهداكننده بدست مي‌آيد، جراح شما آن را پردازش مي‌كند تا سلول‌هاي چربي را براي انتقال به سرنگ‌هاي كوچكي تهيه كند كه براي تزريق چربي بكار مي‌روند. تخليص ممكن است نيازمند استفاده از سانتريفيوژ براي چرخاندن چربي يا نيازمند فرايند فيلتراسيون براي جدا كردن ناخالصي‌ها باشد.

جايگذاري: سپس قسمت تعيين‌شده براي دريافت پيوند، آماده مي‌شود. جراح شما يك سوزن يا ماسوره را در نقطه برش محل بزرگ‌شده قرار مي‌دهد. سوزن تزريق معمولاً چندين بار قرارگذاري شده و بيرون آورده مي‌شود. هر بار كه سوزن يا ماسوره كشيده شود، خطي از تكه‌هاي بافت چربي به دقت در صفحه‌هاي بافت طبيعي قرارگذاري مي‌شود. اين فرايند تكرار مي‌شود تا اينكه اصلاح مطلوب بدست آيد و شبكه‌اي از چربي پيوندزده ايجاد كند. برخي جراح‌ها، ماساژ دادن قسمت‌هاي پيوندزده را توصيه مي‌كنند تا يك كانتور رضايت‌بخش ايجاد كنند. برخي ديگر ترجيح مي‌دهند تا بر تكنيك جايگذاري براي ايجاد كانتور مناسب تكيه كنند. جراح همچنين ممكن است يك بانداژ روي قسمت پيوندزده قرار دهد.

هدف جراح پلاستيك زيبايي شما و كل كاركنان اين است كه به شما كمك كنند تا زيباترين و طبيعي‌ترين نتايج را بدست آوريد و همچنين تجربهجراحي خود را به ميزان هرچه بيشتر راحت‌تر و ساده‌تر كنيد.

 

با توجه به ميزان تغييري كه بيمار تمايل دارد با اين حال چندين تزريق انتقال چربي اغلب به وسيله‌ي جراح زيبايي توصيه مي‌شود. تقسيم عمل به چند مرحله امكان انتقال بافت بيشتر با آسيب كمتر به محل‌هاي دهنده و تزريق را مقدور مي‌سازد. براي آشنايي بيشتر و دقيق تر با چگونگي تزريق چربي مي توانيد مقاله انتقال چربي كلينيك رز معايب و مزاياي انتخاب‌هاي مختلف درمان را به شما ارائه مي‌كند و در نهايت بهترين خدمات را به شما ارائه خواهد داد. كلينيك رز با كادري مجرب و حرفه اي تخصص خود را براي جلب رضايت بيماران در امور مختلف درماني مانند كاشت مو، پوست و زيبايي و لاغري و تناسب اندام به كار گرفته است


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۲۵:۱۰ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

كاشت ابرو يكي از چالش‌آورترين عمل‌هاي زيبايي مي‌باشد كه شما براي يافتن بهترين دكتر كاشت مو، كلينيك كاشت ابرو در تهران، كلينيك كاشت ابرو در شيراز، كاشت ابرو در مشهد، كرج و هر شهر ديگري بايد تحقيق گسترده اي داشته باشيد شما براي گرفتن بهترين نتيجه نبايد به سمت افراد نا وارد يا مراكزي كه صرفا قيمت مناسبي دارند برويد زماني كه كاشت ابرو توسط  كارشناسان انجام مي‌گيرد مي‌تواند با كمترين عوارض كاشت ابرو نتيجه‌ي شگفت‌آوري ارائه كند. با وجود اينكه ممكن است فرد متوجه نشود كه ابروي كامل و زيبا دارد با اين حال خيلي ساده است تا تشخيص داد كه ابروها خيلي باريك مي‌باشند يا اينكه عملاً «ناموجود» هستند. زماني كه اين امر رخ مي‌دهد، ظاهر صورت شما منجر به كاهش اعتماد به نفس شما مي‌شود. به دليل توسعه‌ها در تكنيك‌هاي كاشت مو حول 10 سال گذشته، كاشت ابرو امكان‌پذير است و زماني كه بدرستي انجام گيرد مي‌تواند نتايج زيبايي ارائه كند. خواه اينكه شما دچار بي‌مويي كامل باشيد يا در حال تجربه كردن فرايند بي‌مو شدن شده باشيد، كاشت ابرو مي‌تواند ابروهاي شما را بازگرداند.

 

هزينه تقريبي كاشت ابرو چقدر است؟                                           

در مورد قيمت كاشت ابرو هم كه بسياري علاقه مندند بدانند بر چه اساسي و اصولا چگونه تعيين مي شود، مي توان گفت كه اين امر وابسته به معيارهاي مختلفي است از جمله چگونگي عمل و تكنيك هاي بكار رفته توسط پزشك كاشت ابرو، تجربه شخصي وي در اين گونه عمل ها، هزينه هاي كلينيك از قبيل قيمت دستگاه ها و تجهيزات مورد استفاده، تعداد فوليكول هاي بكار رفته و غيره و اينكه هزينه كاشت ابرو در شهر هاي مختلف متفاوت است براي مثال هزينه كاشت ابرو در شيراز با قيمت كاشت ابرئ در تهران با توجه به مواردي كه اشاره شد متفاوت خواهد بود. شما مي توانيد با مطالعه كاشت ابرو چالش آورترين عمل زيبايي تصميم نهايي را براي انجام دادن يا ندادن اين عمل بگيريد.

كلينيك تخصصي كاشت مو ، پوست و زيبايي رز در فضايي آرام و مناسب پذيراي بيماران و ميهماناني است كه علاقمند به مشاوره و كسب اطلاعات در زمينه روش هاي نوين زيبايي و بازيابي طراوت جواني هستند. اين كلينيك يكي از بهترين كلينيك هاي كاشت مو در تهران است


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۳۲:۳۸ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

در اينجا پس از اختصاص دادن مقالات گذشته در سايت كلينيك رز به مسائل كاشت مو در انجا قصد داريم تا در اين مطالب كه در سه قسمت برايتان گردآوري شده روش هاي صحيح شست و شوي مو را برايتان شرح دهيم

تقسيماتي كه براي حالات مو، موي چرب، موي خشك، موي معمولي ناشي ازفعاليت غدد چربي زير پوست است كه نوع و حالت موها را مشخص مي كنند. حالت مو مديون پوست سر مي باشد چربي و خشكي پوست نيز رابطه مستقيم به ترشح غدد چربي در پوست دارد . به همين جهت لازم است كه درباره غدد چربي توضيح بيشتري داده شود. مو از نظر ارگانيسم ساختماني درهمه يكسان است و فرقي با همديگر ندارد . آن تفاوت ظاهري كه درموهاي آدميان مي بينيم فقط حالت موها است كه با يكديگر متفاوت مي باشد.

كاشت مو 

اصول و روش‌هاي صحيح شست و شوي موهاي چرب:

اين نوع موها را فقط يك روز در ميان بدون چنگ زدن خشونت، ماساژ دادن، برس كشيدن بايد مورد شست و شو قرار داد؛ به اين صورت كه ابتدا موها را در كف دستها قرار داده و بطور دوراني و چرخشي پوست سر را مي شويم بي آنكه ناخن‌ها و يا نوك انگشتان پوست سر تماس حاصل كند دودست شستشو در هر بار استحمام كافي مي باشد. شستن مو با صابون، استفاده از بهترين شامپو براي موي چرب، مصرف قرص براي چربي پوست سر، شستشوي هر روز موي سر، شستن مو بدون شامپو، درمان چربي موي سر در طب سنتي هر يك از ايها شايد اگر مورد بررسي قرار گيرند در درمان چربي پوست موثر باشند اما اولين قدم براي درمان رفتار صحيح با مو و نحوه شست شو است.

كلينيك رز براي درمان چرب شدن موي سر و از بين بردن چربي پوست سر استفاده از شامپوهاي مخصوص موهاي چرب را به همراه رفتار درست شستشوي مو به افراد پيشنهاد مي كند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كلينيك رز، كاشت مو،
موضوع:
[ ۶ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۱۳:۳۵ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

بزرگسازي لب يك عمل زيبايي است كه لب‌هاي پرتر و بزرگتري ارائه مي‌كند. امروزه، پركننده پوستي قابل تزريق پركاربرترين روش بزرگسازي لب مي‌باشد. انواع پركننده‌هاي پوستي بسياري وجود دارند كه ممكن است در لب‌ها وپيرامون دهان شما تزريق شوند. اما امروزه رايج‌ترين پركننده‌ها وبهترين مارك ژل براي صورت  هيالورونيك اسيد يك ماده طبيعي يافت شده در بدن است. اين دارو به افزايش حجم در لب‌هاي شما كمك مي‌كند.

اين نوع پركننده‌هاي پوستي اغلب «پركننده‌هاي هيلورونيك اسيد» ناميده مي‌شوند.كالوژن كه زماني رايج‌ترين پركننده پوستي بود، امروزه كمتر بكار مي‌رود. انتخاب‌هاي جديدتر، ايمن‌تر بوده و اثرات آنها ماندگارتر مي‌باشند. تزريق و ايمپلنت‌هاي چربي ديگر روش‌هاي بزرگسازي لب‌ها مي‌باشند. اما آنها امروزه خيلي مورد استفاده قرار نمي‌گيرند زيرا كه نتايج خيلي متغير بوده و ريسك بيشتري از عوارض جانبي وجود دارد.

چندين پركننده هيلورونيك اسيد در بازار وجود دارد:

Restylane,RestylaneL,RestylaneSilk،JuvedermUltra,JuvedermUltraPlus،Belotero،Balance،HylaFormElevess،Prevelle Silk،Captique

تمام اين محصولات به صورت مشابهي تزريق مي‌شوند و نتايج مشابهي ارائه مي‌كنند. برخي دربردارنده ليدوكائين مي‌باشند كه يك بيهوشي موضعي مي‌باشد.

مزاياي پركننده‌هاي هيلورونيك اسيد و تزريق ژل

زماني كه ژل در پركننده تزريق مي‌شود، بافت‌هاي لب را پشتيباني و شكل‌دهي مي‌كند.مزاياي استفاده از پركننده‌هاي هيلورونيك اسيد كنترل روي حجم لب، ميزان ماده‌ي تزريق‌شده را مي‌توان كنترل كرد از اين رو پزشك داراي كنترل بهتري روي ميزان حجم اضافي لب مي‌باشد البته علاوه بر تخصص پزشك مراقبت بعد از تزريق ژل اب از اهميت ويژه اي برخوردار است.

براي مطالعه دقيق تر و بهتر مي توانيد مطلب هر آنچه از تزريق ژل لب بايد بدانيد را در وب سايت كلينيك رز مطالعه بفرماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۶ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۰:۰۴:۰۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

ليزر مو فرايند برداشتن موي ناخواسته به وسيله‌ي مواجهه با پالس‌هاي نور ليزر است كه فوليكل مو را تخريب مي‌كنند. اين عمل به صورت آزمايشي به مدت بيست سال انجام شده و اثربخشي آن در پژوهش‌هاي پوست‌شناسي منتشر شده است. 

 

كلينيك رز بهترين متخصص پوست و زيبايي، كاشت مو و جراحي و تناسب اندام شما را به طور كامل با ليزر موهاي زائد، عوارض و تعداد جلسات آن  آشنا مي كند

 


مكانيسم عمل ليزر موهاي زائد

اصل كلي پشت ليزر مو، گرماكافت نوري انتخابي (SPTL) است كه تطبيق طول‌موج معيني از نور و طول‌مدت پالس به منظور حصول اثر بهينه بر روي بافت هدف با حداقل اثر روي بافت مجاور است. ليزرها ممكن است منجر به آسيب محلي به وسيله حرارت‌دهي انتخابي ماده هدف انتخابي (ملانين) در قسمتي شوند كه منجر به رشد مو مي‌شود (فوليكل) و در همين حال بقيه‌ي پوست را حرارت نمي‌دهند. انرژي ليزر به وسيله‌ي ماده‌ي تيره‌ي موجود در پوست جذب ميشود كه با سرعت و شدت خيلي بيشتري مي‌باشد.

قيمت و هزينه ليزر موهاي زائد بر اساس تعداد جلسات تا حذف كامل مو تعيين مي شود. نشان داده شده است كه چندين عمل بسته به نوع مو و رنگ پوست، كاهش بلندمدت مو را ارائه مي‌كند. بيشتر بيماران به حداقل هفت درمان نياز دارند. پارامترهاي كنوني از يك دستگاه به دستگاه ديگر متفاوت مي‌باشند اما سازندگان و متخصصين باليني عموماً انتظار از 3 تا 8 هفته فاصله بين جلسات ليزر موهاي زائد بسته به قسمت درمان‌شده را توصيه مي‌كنند.

 

اگر مي خواهيد بدانيد عوارض ليزر موهاي زائد ناحيه تناسلي، آيا ليزر موهاي زائد سرطان زاست يا خير، عوارض ليزر موهاي زائد بيكيني، آيا ليزر موهاي زائد باعث نازايي ميشود؟، عوارض ليزر موهاي زائدزير بغل چيست صفحه ليزر موهاي زائد را در وب سايت كلينيك رز بخوانيد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۰۰:۱۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

كاشت مو نوعي جراحي است كه موي سر شما را جابجا مي‌كند تا قسمتي كه داراي موي كم‌پشت يا بدون مو است را پر كند. پزشكان اين كاشت‌ها در ايالات متحده از دهه 1950 انجام مي‌داده‌اند اما در سال‌هاي اخير، تكنيك‌ها خيلي تغيير كرده‌اند. در رابطه با كاشت مو، روش sut،عوارض كاشت مو به روش fut، هزينه كاشت موي سر، كاشت مو بدون تراشيدن موي سر، هزينه كاشت مو به روش sut، كاشت مو به روش hrt و بهترين روش كاشت مو به طور كامل در صفحه كاشت مو كلينيك رز توضيح داده شده است.همچنين جديدترين روش كاشت مو prp، جديدترين روش كاشت مو در ايران، روش جديد كاشت مو سلول بنيادي، جديدترين روش كاشت مو sut، روش جديد كاشت مو بدون جراحي مقالات بسياري تهيه شده است.

انتظارات و ريكاوري بعر از  كاشت مو

پس از جراحي، سر شما ممكن است خيلي حساس باشد. بايد براي چند روز داروهاي مسكن مصرف كنيد. جراح شما، شما را مجبور مي‌كند تا حداقل به مدت يك يا دو روز، بانداژ شويد. او همچنين ممكن است داروي آنتي‌بيوتيك يا ضدالتهاب تجويز كند تا به مدت چند روز مصرف كنيد. بيشتر افراد پس از 2 الي 5 روز عمل قادر به بازگشت به كار مي‌باشند.

در عرض 2 الي 3 هفته پس از جراحي، موي كاشت‌شده ريزش مي‌كند اما در عرض چند ماه متوجه رويش موي جديد خواهيد شد. بيشتر افراد 60 درصد از موي جديد خود را 6 الي 9 ماه بعد مي‌بينند. برخي جراحان، داروي رشد موي مينوكيديل را تجويز مي‌كنند تا رشد مو پس از كاشت را بهبود بخشند اما عملكرد آن مشخص نيست.

ريسك‌ها و هزينه‌هاي درمان

قيمت كاشت مو به ميزان مويي كه قرار است جابجا شود بستگي دارد اما عموماً از 4 تا 15 هزار دلار است. بيشتر بيمه‌ها آن را پوشش نمي‌دهند. تغذيه بعد از كاشت مو، مراحل رشد مو بعد از كاشت، شستشو بعد از كاشت مو،مراقبتهاي بعد از كاشت مو، ورم صورت بعد از كاشت مو، شامپو بعد از كاشت مو و همين طور عوارض بعد از كاشت مو سوالاتي است كه براي بيماران مطرح مي شود و پاسخگويي به آنها به عهده پزشك است.

كاشت موي مستقيم DHI

اگر مي خواهيد بدانيد آيا واقعاً كاشت‌ها كارگر مي‌باشند؟ و آشنايي با بهترين تكنيك كاشت مو مقاله بهترين تكنيك كاشت مو، انتظارات پس از كاشت  مطالعه نماييد. برخلاف ديگر روش‌هاي كاشت مو همانند FUE يا FUT، در كاشت موي مستقيم هيچ نيازي به برش‌هاي يا سوراخ‌هاي دريافت روي قسمت گيرنده وجود ندارد. فوليكل‌هاي مو مستقيماً با استفاده از ابزار ايمپلنت‌كننده‌DHI كاشت مي‌شوند. بدين خاطر، كنترل كاملي بر روي عمق، جهت و زاويه قرارگذاري هر پيوند وجود دارد.

در كلينيك كاشت موي رز خدمات كاشت مو  (Hair transplantation)با آخرين متد روز دنيا توسط پزشكان و متخصصان مجرب ارائه مي گردد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۷:۳۴ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 6
دیروز : 28
افراد آنلاین : 1
همه : 2114
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تور بلغارستان
تور لحظه آخری و ارزان بلغارستان
www.almasneshantour.com

برگزاری مراسم عروسی
خدمات مجالس عروسی ژینو
www.zhinowp.com

اجاره باغ عروسی
تشریفات مجالس عروسی الف
www.tashrifatalef.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

سقف کاذب پی وی سی
سقف کاذب پی وی سی آذران فضا نما
www.azaran.com

مشاوره تحصیلی
خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان
www.khanemoshavere.com

هزینه اصلاح خط لبخند
دکتر مهدی ابوالقاسمی جراح و دندانپزشک زیبایی
www.drmabolghasemi.com

بهترین روش کاشت مو
بهترین کلینیک فوق تخصصی کاشت مو
www.rozclinic.com

تور سریلانکا
بهترین آفر تورسریلانکا
www.alefbatour.com

تور استانبول نوروز 96
تور ارزان و لحظه آخری استانبول
www.mehrparvaz.com

تور لحظه آخری آنتالیا
تور نوروزی آنتالیا
www.cafegardesh.com

قیمت تور بالی
آرشان پرواز ارئه دهده تور بالی
www.arshantour.net

cheap hotels in iran
Tehran Hotels,Iran Hotels
www.iran-passenger.com

کلاس آیلتس
آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد
www.hiradenglish.com

طراحی سایت اختصاصی
Web design
www.papgroup.ir

لوله بازکنی
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

LED تابلو روان
تابلو روان شرکت فرا صنعت پارسیان
www.fspled.com

دیپلم کار و دانش
اخذ دیپلم کار و دانش در مجتمع فنی تهران پایتخت
www.tehranpaytakht.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات عروسی و خدمات مجالس اسداللهی برگزار کننده مراسم عروسی
www.khadamatmajales.com

تشریفات مجالس
تشریفات عروسی ثمین
www.tashrifatsamin.com

نمایندگی زایس
نمایندگی کارل زایس
www.maadrac.com

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات عروسی پارت
www.peyvandema.com

قطعات آسانسور
شرکت ایده نگار گیتی نماینده انحصاری آسانسور فوجی
www.fuji-lift.com

میز کنفرانس
میز کنفرانس محیط آرا
www.mohitara.com

برگزاری مجالس عروسی
تشریفات عروسی و خدمات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
خدمات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

پاکسازی پوست
نماینده رسمی تالگو در ایران
http://www.thalgoparis.com

پارتیشن اداری
پارتیشن اداری فضاگویا
www.fazagooya.com

عمل زیبایی بینی
جراحی زیبایی بینی
www.iran-plasticsurgery.ir

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک کفشدوزک
www.photokafshdoozak.com

میز کنفرانس
میز کنفرانس شرکت آذران فضانما
www.afn-furniture.com

ادکلن
فروش خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس تیزهوشان
آموزشگاه کنکور راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

تجهیزسالن کنفرانس
طراحی دکوراسیون و تجهیز سالن کنفرانس,همایش و آمفی تئاتر
www.cnpars.com

عکاسی عروسی
آتلیه عکاسی نامبروان
www.photonumber1.com
طراحی سایت وبهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان

سئو کار حرفه ای / ملک یاب / امام زمان / ساخت سردخانه

وکیل پایه یک دادگستری / هاست ارزان / شیرازچت|چت روم شلوغ / تورسریلانکا

سردخانه / خرید بک لینک / مدل لباس زنانه 2017/ رزرو هتل / ترجمه تخصصی

 هتل اسپیناس پالاس/ طب سوزنی شیراز / درمان دیسک شیراز

نیازمندی های بازارچه 96