كلينيك رز
خدمات كلينيك رز در زمينه ترميم مو، كاشت مو، كاشت ابرو، ليپوماتيك، تزريق ژل و بوتاكس

جراحي بيني

يكي از پرطرفدارترين عمل ها جراحي بيني است و امروزه هم در سراسر جهان هم بين مردان و هم زنان متقاضي براي اين عمل زياد است. چرا كه بيني يكي از برجسته ترين و مهم ترين عناصر صورت است. ظاهر بيني شما مستقيما تاثير زيادي در چهره و زيبايي شما دارد. بعلاوه بيني عملكرد حياتي در ارتباط با عبور هوا و تنفس و تنظيم دماي هوا دارد.
بايد توجه داشت كه مهمترين عامل در حصول نتيجه جراحي بيني، شكل اوليه بيني و كيفيت پوست آن است.
و با بي حسي موضعي قابل انجام است و اصطلاحا به آن روتوش بيني مي گويند.


جراحي شكم

به عمل جراحي برداشتن پوست و چربي اضافي شكم اصطلاحا آبدومينو پلاستي گفته مي شود و طي جراحي شكم با ليزر كه امروزه زياد استفاده مي شود، پوست و چربي اضافي زير ناف برداشته شده و عضلات جدار شكم نيز محكم مي شود.
اين عمل به طور شگفت انگيزي ظاهر شكم را بهبود مي بخشد، اما يك برش محل عمل در سراسر زير شكم بجا مي گذارد كه البته توسط لباس زير كاملا پوشانده مي شود.


بهترين كانديد براي عمل
 جراحي شكم مردان و زناني هستند كه از لحاظ ظاهر و شكل بدن تقريبا طبيعي بوده ، اما از وجود مقدار زيادي رسوب چربي يا پوست شل در ناحيه شكم رنج مي برند كه به ورزش و رژيم پاسخ نمي دهد. اين عمل خصوصا در مورد زناني كه به سبب حاملگيهاي متعدد دچار كشيدگي و شلي عضلات و پوست جدار شكم شده اند مفيد است.

جراحي ليفت بازو

 ليفت بازو يا براكيوپلاستي كه از آن با كشيدن پوست بازو هم تعبير مي شود، يك عمل جراحي زيبايي بازو است كه در آن بخش تحتاني بازو از ناحيه زيربغل تا آرنج را مجدداً شكل و فرم دهي مي كند. در گذشته ليفت بازو با نخ بصورت سنتي صورت مي گرفت كه موجب مي شد اثرات چنداني نداشته باشد و عملا نتايج مناسبي را در بر نداشته و براي برطرف كردن مشكل آن فرد چندان مفيد نبود. به همين دليل هنوز هم افرادي هستند كه انتظار دارند مشكل شان از طريق ليفت بازو بدون جراحي برطرف شود كه در اغلب موارد اين امر ميسر نيست. در ضمن امروزه بسياري از ليپوليزر بازو جهت فرم دهي و زيبا سازي آن استفاده مي كنند و تقريبا مي توان گفت كه اين روش از جديدترين روش هاي درماني اين بخش از بدن است .

جراحي ليفت صورت

جراحي ليفت صورت در برخي بيماران نسبت به ديگران بيشتر قابل پيش بيني است. كه اين بستگي به عوامل متعددي دارد مثل وضعيت فيزيكي صورت ضخامت و وضعيت پوست وجود يا فقدان ميزان چربي در صورت سن نسبي پوست تعداد و انواع چروكهاي موجود اسكلت استخوان تاثيرات وراثتي و هورموني و غيره. 

 

ليفت صورت با جراحي براي اصلاح شلي و افتادگي و يا چروكهاي پوست در نظر گرفته شده اسكارهايي (جاي برش جراحي)به جا مي گذارد. عليرغم آنچه كه ممكن است شنيده باشيد تمام اسكارهاي جراحي را نمي توان از بين برد. هنر جراح پلاستيك اين است كه اسكارها را در خطوط طبيعي صورت قرار دهد جايي كه كمتر ديده شده يا براحتي بوسيله آرايش يا استيل موها پوشانده شوند. با وجود اينكه اسكارها دائمي هستند، بندرت مشخص هستند و مشكلي ايجاد نمي كنند. برخي گمان مي كنند كه ليفت صورت بدون جراحي (مثلا ليفت صورت با نخ) موثر است در صورتي كه استفاده از روش هاي قديمي و سنتي چندان كارساز نبوده و اثرات دائمي مناسبي ندارند.

 

جراحي زيبايي پلك

بلفاروپلاستي يا جراحي زيبايي پلك بعد از جراحي بيني يكي از رايج ترين عمل هاي زيبايي كشورمان بخصوص در تهران محسوب مي شود و بسياري از خانمها بدنبال بهترين جراح پلك در تهران بوده تا با اين عمل به نتايج دلخواهشان برسند و يا در مورد هزينه جراحي پلك پرس و جو مي كنند. با عمل جراحي زيبايي پلك طي يك تا سه ساعت مي توان چشم هاي خسته، پلك هاي پف كرده و افتاده را تبديل به چشماني جذاب، شاداب و جوان كرد. علاوه براين، بلفاروپلاستي كاربرد درماني هم دارد و مي تواند ميدان ديد را با رفع افتادگي هاي شديد پلك بهبود بخشد. بعضي ها نيز به اميد گربه اي شدن يا مصري شدن حالت چشم هاي شان زير تيغ جراحي مي روند، غافل از اينكه جراحي در موارد غير ضروري مي تواند با عوارضي چون باز ماندن پلك موقع خواب و آبريزش دائمي از چشم همراه باشد. اين جراحي از طريق روش هاي مختلفي صورت مي گيرد كه يكي از معروف ترين آنها جراحي پلك با ليزر است.اگر شما هم از ظاهر پلك هاي تان ناراضي هستيد و به جراحي فكر مي كنيد با انواع جراحي پلك، مزايا و معايب آنها آشنا شويد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۳۵:۱۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

با گذشت زمان به دليل كاهش جريان خون و كاهش كلاژن‌ سازي پوست٬ لطافت و استحكام خود را از دست داده و در مناطقي مثل صورت و گردن شل و افتاده و در مناطقي مثل پهلوها و باسن و رانها دچار سفتي مي شود كه سلوليت نام دارد. شما مي توانيد با مشاوره در كلينيك رز بهترين روش براي لاغري و تناسب اندام خود را انتخاب نماييد.

 

 

ليپوماتيك يكي از روش هاي لاغري است كه در سالهاي اخيربسيار مورد استفاده قرار گرفته و در كل مي توان گفت كه اين روش، روشي است موثر، بي خطر و كاملا دقيق و در تمام نواحي بدن قابل استفاده بوده و چربي هاي اضافه بدن را خارج مي كند و جايگزين بسيار مناسبي براي ليپوليزر، ليپوساكشن و ليپوليز اولتراسونيك مي باشد. طرز كاراين دستگاه نيز به اين صورت است كه دستگاه ليپوماتيك اينفراسونيك هواي فشرده كه توسط دستگاه كمپرسور ايجاد مي شود را به كانولايي كه داراي انعطاف (flexible)است منتقل كرده و سه نوع حركت گردشي را ايجاد مي كند كه درمجموع به آنnutation يا گردش سه بعدي گفته مي شود و در هنگام عمل ليپوماتيك توسط پزشك معالج مورد استفاده قرار مي گيرد .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۲۴:۴۰ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

در اين مقاله در رابطه با دانستني هاي جراحي زيبايي بيشتر آشنا مي شويد و به اختصار از چند عمل زيبايي صحبت ميكنيم تا اطلاعات شما را جهت جراحي زيبايي بهتر و موفق تر  بيشتر كنيم .

جراحي انواع بيني

افراد زيادي به دليل وجود نقص در ظاهر بيني، كسب اعتماد به نفس بيشتر، تغيير ظاهري و جلب رضايت دوستان و خانواده، بهبود روابط فردي و اجتماعي و ... به عمل زيبايي بيني روي مي آورند. عمل زيبايي بيني از رايج ترين عمل هاي زيبايي در ايران است كه بايد توسط پزشكي متخصص و متبحر انجام گيرد. پزشك متخصص زيبايي و پلاستيك بيني علاوه بر برطرف ساختن عارضه هايي همچون قوز بيني، افتادگي نوك بيني، بزرگي حفره ها و ... با رعايت تناسب اجزاي صورت با بيني بهترين نتيجه را رقم مي زند. با اين حال، نوع بيني بر الگوي عمل پزشك تاثيرگذار است.

ساختمان بيني

بيني از پوشش خارجي متشكل از پوست و لايه عضلاني زير آن، اسكلت بيني (استخوان+غضروف) و پوشش داخلي متشكل از مخاط و پوست تشكيل شده است. پوست به ويژه در قسمت پايين بيني نقش بسزايي در شكل دادن به بيني دارد و هرچه ضخامت آن كمتر و انعطاف پذيري آن بيشتر باشد، پزشك متخصص زيبايي بيني بهتر مي تواند به بيني به ويژه نوك آن فرم دهد. بيني هاي استخواني پوستي ظريف تر با قابليت ارتجاعي بيشتري دارند. كيفيت پوست در بيني هاي گوشتي به ويژه در نوك بيني كمتر از بيني هاي استخواني است.

عمل زيبايي بيني به مهارت زيادي نياز دارد و بايد توسط پزشكي متبحر و باتجربه انجام شود. با اين كه هر چه كيفيت پوست بيني بهتر باشد نتيجه بهتري به دست مي آيد و كيفيت متفاوت پوست بيني در دو بيمار مختلف تاثير بسياري در نتيجه كار پزشك دارد،  اما يك پزشك ماهر با به كار بردن تكنيك هاي مناسب هر نوع بيني مي تواند به نتيجه مطلوبي دست پيدا كند.

در اصطلاح زيبايي ، دو نوع بيني وجود دارد:

·         بيني گوشتي

·         بيني استخواني

بيني استخواني

زماني كه عمل بيني به دليل وجود ناهنجاري هاي غضروفي استخواني انجام مي شود در اين صورت كار در بيني هاي استخواني راحت تر است زيرا غضروف بيشتري دارند كه راحت تر اصلاح مي شود، در اين حالت پزشك حجم بيني را كاهش داده و فرم مناسبي به آن مي دهد.

بيني گوشتي

در بيني هاي گوشتي لازم است يك پايه غضروف خوب ساخته شود  زيرا همان طور كه گفته شد ميزان غضروف در اين نوع بيني كمتر است. پزشك اغلب بافت غضروفي را از يك قسمت بيني بر مي دارد و به قسمت ديگري منتقل مي كند. در حقيقت بافت در يك قسمت كاسته شده و در قسمت ديگر افزايش مي يابد. گاهي نيز اين احتمال وجود دارد كه اين غضروف به جاي تيغه بيني از گوش برداشته شود و در شكل دهي به بيني گوشتي كه كار دشواري نيز مي باشد مورد استفاده قرار گيرد.

جراحي چاقي چيست؟

با پيشرفت تكنولوژي، در عرصه پزشكي نيز تحولات شگرفي در زمينه جراحي چاقي رخ داده است. در گذشته پزشكي به عنوان علمي شناخته شده بود كه بيماري‏هاي مزمن را تشخيص و در جهت رفع آنها، درمانهاي خود را تجويز مي‏نمود. اين در حالي است كه امروزه پزشكي تنها در حيطه نجات جان انسانها تعريف نمي شود و وارد مباحث ديگري از جمله زيبايي و تناسب اندام نيز شده است.

در گذشته اگر كسي به چاقي دچار مي‏شد، راه درمان وي، ورزش، رژيم غذايي، تحرك و ... بود و علم پزشكي به هيچ عنوان در آن دخل و تصرفي نميكرد زيرا پزشكان هيچگونه تخصص و آگاهي نداشتند. اما امروزه براي امراض بشر از دردهاي جسمي تا عواملي كه موجب نارضايتي و كاهش اعتماد به نفس مي‏شود، درمان و راه حل وجود دارد. به عبارت ديگر زماني كه انسان از ظاهر خود ناخرسند است، علم پزشكي با روشهاي مختلفي به او كمك مي كند. يكي از اين روشها، جراحي‏هاي زيبايي است كه به منظور تغيير اندام، سايز و ساختار بدن صورت مي‏گيرد.

جراحي‏هاي زيبايي به دو دسته تقسيم مي‏شوند:

·         جراحي‏هايي كه در صورت انجام مي‏شود؛

·         جراحي‏هايي كه براي اندام مورد استفاده قرار مي‏گيرد.

جراحي زيبايي اندام

 ليپوساكشن

ليپوساكشن به منظور حذف و برداشتن چربي‏هاي موضعي در قسمت‏هايي از بدن كه با ورزش با رژيم غذايي از بين نمي روند، انجام مي‏شود.  به عبارت ديگر، اين روش براي نواحي كه از قبيل ران، پشت بازو، شكم و ... كه تراكم چربي در آنها زياد است، قابل استفاده مي‏باشد. يكي از شرايط انجام جراحي زيبايي با روش ليپوساكشن، داشتن پوست نازك و انعطاف‏پذير است. ليپوساكشن براي افرادي كه از اضافه وزن زياد رنج مي‏برند، روش مناسبي نيست. همچنين بيماران قلبي ـ عروقي و كساني كه مشكل انعقاد خون دارند، نمي توانند از اين روش استفاده نمايند. 

 

ليپوليز

ليپوليز به منظور تجزيه سلول‏هاي چربي انجام مي‏شود كه بدون نياز به جراحي، مقداري از چربي‏هاي اضافي خارج و بقيه چربي ها توسط بدن دفع مي‏گردد. اين روش براي افرادي كه داراي ضخامت چربي زير پوست از يك تا سه سانتيمتر هستند و نيز كساني كه به افتادگي پوست مبتلا مي‏باشند و يا به ديابت و اضافه وزن زياد دچار نيستند، روش مناسبي مي‏باشد. كساني كه از اضافه وزن مفرط رنج مي‏برند و به شل بودن پوست و سلوليت دچارند يا سابقه بيماري قلبي، ريوي و كبدي دارند، نمي‏توانند از اين روش استفاده كنند.

جراحي زيبايي صورت

تزريق چربي

جوانسازي پوست و پنهان كردن چين و چروك‏هاي صورت يكي از خواست‏هاي غالب مراجعين و متقاضيان جراحي زيبايي مي‏باشد. با استفاده از روش تزريق چربي مي‏توان بدون هيچگونه خطر و عارضه اي، پوست را جوان نمود. در واقع متخصص چربي‏هاي اضافه بدن را استخراج و آنها را ذخيره مي‏نمايد. سپس چربي هاي خارج شده در قسمت‏هاي مورد نظر از قبيل زير چشم، گونه‏ها، شقيقه‏ها و خط خنده مورد استفاده قرار مي‏گيرند. اين روش براي افرادي كه قصد برجسته كردن گونه، پشت چشم و لب خود را دارند و يا مي‏خواهند چروك و فرو رفتگي‏هاي صورت خود را پر كنند، كاربرد دارد.

بوتاكس

يكي ديگر از روش‏هاي جراحي چاقي، بوتاكس است كه براي كاهش چين و چروك‏ها استفاده مي‏شود. اين روش بيشتر در اطراف چشم و پشت پلك كاربرد دارد. افرادي كه مي‏خواهند فاصله چشم‏هاو ابروها را بيشتر كنند، از طريق بوتاكس، پوست را مي‏كشند. در اين روش چين و چروك‏ها از طريق فلج كردن عضلات از بين مي‏رود.

 

استفاده از پروتز

پروتز نيز روش ديگري از جراحي‏هاي زيبايي به شمار مي‏رود كه براي پر كردن فرورفتگي‏هاي صورت مورد استفاده قرار مي‏گيرد. در اين روش كه اغلب براي لب، گونه، چانه، باسن و سينه استفاده مي‏شود، برجسته سازي هدف اصلي است. براي مثال اگر گونه‏ها كوچك يا فرو رفته باشند، با تزريق ژل مي‏توان آنها را برجسته نشان داد. اين روش ممكن است موجب حساسيت در فرد شود كه به جراحي نياز دارد و پوست بخيه مي شود. اما جاي نگراني نيست زيرا در پايان كار، جاي بخيه به مرور زمان حذف مي‏شود.


عمل جراحي زيبايي پلك بالا:

برش درست روي چين طبيعي پلك داده مي شود لذا احتمال اينكه بعد از جراحي زيبايي پلك چشم جاي برش روي پلك ها بماند، فوق العاده كم است. بعد از برداشتن از پوست و نسج زير پوستي در صورت لزوم كيسه هاي چربي نيز برداشته شده و محل برش با نخ بسيار نازك دوخته مي شود.

بعد از جراحي زيبايي پلك چشم ممكن است اطراف چشم قدري متورم و كبود شود. در عمل جراحي زيبايي پلك خشكي چشم نيز معمول است كه براي برطرف كردن آن مي توانيد از قطره اشك مصنوعي استفاده كنيد . تورم و كبودي اوليه در عرض يكي دو هفته برطرف مي شود اما چند ماه طول مي كشد تا نتيجه نهايي عمل جراحي زيبايي پلك ظاهر شود. محل برش جراحي پلك به تدريج كم رنگ مي شود و ممكن است تا يك سال به طول بينجامد تا محل برش به طور كامل برطرف شود. نتيجه عمل زيبايي پلك چشم دائمي است. با اين وجود زمان در حال گذر است و بديهي است كه گذشت زمان مي تواند بر روي تمام بدن از جمله بر روي پلك هاي عمل شده نيز تاثير بگذارد.پلك هاي فوقاني و تحتاني را مي توان به طور همزمان يا مجزا مورد عمل جراحي زيبايي پلك قرار داد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۲:۵۷:۳۶ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

در اين مقاله در رابطه با مراقبتهاي پوست و زيبايي  بيشتر آشنا مي شويد و به اختصار از چند روش و راههاي  زيبايي صحبت ميكنيم تا اطلاعات شما را جهت مراقبت پوست وزيبايي  بيشتر كنيم .

از بين بردن جاي زخم و بخيه

پوست، عضو زنده بدن است كه داراي چند لايه است. بالاترين لايه پوست اپيدرم است كه از سلول‌هاي مرده پوست تشكيل شده و سطح پوست را مي‌سازد. هر فرد سالم در هر دقيقه حدود ۳۰ هزار سلول پوست مرده‌اش مي‌ريزد. با اين حال سلول‌هاي پوست زنده به‌طور مداوم در قسمت زيرين اپيدرم توليد شده و جاي سلول‌هاي مرده را مي‌گيرند. منظور از لايه زير اپيدرم، درم است كه حاوي عروق خوني، اعصاب و لايه چربي است.

 به دليل اين پويايي هرگاه زخمي روي پوست ايجاد شود، ترميم مي‌شود و جاي زخم يا اسكار از بين مي‌رود اما بسته به نظر جراحان پلاستيك، درمان اسكار طيف وسيعي دارد و شامل اقدامات غير جراحي و جراحي است كه همه اين اقدامات در جهت بهبود ظاهر اسكار انجام مي‌شود.

بعضي بيماران به عمل‌هاي جراحي متعدد نياز دارند كه به‌طور معمول اين اقدامات وقتي صورت مي‌گيرد كه درمان دارويي يا موارد غيرجراحي پاسخ‌گو نباشد. در اين موارد جراح به وسيله يك عمل جراحي زخم يا اسكار را بر مي‌دارد و در واقع با برداشتن آن بافت، اندازه اسكار كوچك‌تر مي‌شود و گاهي اوقات اسكارهاي بزرگي را كه ناشي از تصادفات يا سوختگي هستند و بسيار بدشكل شده‌اند، با استفاده از پيوند يا گرافت پوستي يا پوست مصنوعي درمان مي‌كند.

 


اين
دو ماده ارزشمند براي پوست بسيار مفيد هستند  :

 

1.      سويا براي مراقبت از پوست


بر اساس مطالعات محققان استراليايي سويا زيبايي ظاهري پوست را بهبود بخشيده و از آن محافظت مي نمايد.
تحقيقات نشان مي دهند كه استفاده از سويا به صورت موضعي و يا به عنوان مكمل خوراكي، موجب محافظت پوست و حتي ترميم آن در برابر آسيب هاي ناشي از نور خورشيد مي شود. همچنين مشخص شده است كه سويا در بهبود ساختار و استحكام پوست نيز نقش دارد.

2.      به جاي قهوه، كاكائو بخوريد

يك نوشيدني ضد چروك پوست را به شما معرفي مي كنيم. محققان معتقدند كه كاكائو با دارا بودن مقادير بسيار بالايي از 2 آنتي اكسيدان مهم (اپي كاتچين و كاتچين) از پوست در برابر صدمات آفتاب محافظت نموده، جريان خون در بافت پوست را بهبود بخشيده، به آب رساني پوست كمك كرده و موجب نرمي پوست مي شود.

پروتز گونه

بسياري از مردم گونه هاي برجسته را بسيار زيبا ميدانند. گونه هاي ضعيف ميتواند از شادابي صورت شما كاسته، صورت شما را كشيده نشان داده، و باعث سالخورده به نظر رسيدن ناحيه زير چشمها شود. اگر شما برجستگي گونه هايتان را در اثر افزايش سن از دست داده ايد يا به طور طبيعي گونه هاي صاف داريد، جراحي پروتز گونه ميتواند حجم گونه هاي شما را افزايش داده، و با تغيير در ساختار ثلث مياني صورت شما را شاداب تر و جذاب تر نمايد. در اين جراحي، پروتزي كه ابعاد و اندازه هاي آن دقيقا محاسبه شده است در جلوي استخوانهاي گونه قرار داده مي شود

 

ليفت صورت، پيشاني و ابرو

گزينه‌هاي مختلف جراحي براي جوانسازي صورت و از بين بردن چين و چروك‌هاي پوست وجود دارد كه در اين بين مي‌توان به جراحي ليفتينگ اشاره كرد. در ليفتينگ صورت، پوست‌ در ناحيه گيجگاهي، گونه و گردن به سمت بالا و پشت كشيده مي‌شود و جراحي به گونه‌اي انجام مي‌پذيرد كه جاي زخم‌ها به خوبي پنهان شود. به علاوه جراح مي‌تواند لايه‌هاي ماهيچه‌اي كه در زير پوست قرار دارند را نيز به طور مشابهي بكشد. اين امر سبب بدست آمدن نتيجه‌اي بلند مدت و ايجاد شكلي طبيعي مي‌شود. همچنين بهبود فرم صورت بدون اينكه پوست حالت سفت و كشيده به خود بگيرد را فراهم مي‌كند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۲:۳۲:۲۳ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

در اين مقاله در رابطه با لاغري و تناسب اندام بيشتر آشنا مي شويد و به اختصار از چند روش و راههاي  زيبايي اندام وصورت صحبت ميكنيم تا اطلاعات شما را جهت تناسب اندام بيشتر كنيم .

اگر چه بهترين روش براي رسيدن به تناسب اندام، اصلاح سبك زندگي و در پيش گرفتن يك رژيم غذايي مناسب، پرهيز از خوراكي‌هاي پركالري و چرب و افزايش تحرك روزانه مي‏باشد اما برخي افرادي كه از اضافه وزن رنج مي‏برند، وقت كافي براي لاغر شدن از طريق مسيرهاي طبيعي ندارند و يا از توانايي آنها خارج است. به همين دليل به دنبال روش‏هاي جايگزين هستند. پيكرتراشي يكي از شيوه‏هاي جديد علم پزشكي است كه در جهت پاسخ به نياز اين دسته از بيماران، شكل گرفته است. 

در زير به بررسي تمامي زير شاخه‏هاي پيكر تراشي مي‏پردازيم.

·         ليپوماتيك

·         ليپوساكشن 

·         ليپوساكشن مكانيكي يا توركسي

·         ليپوساكشن مكانيكي

·         ليپوساكشن اولتراسونيك

·         ليپوساكشن ليزري  يا ليپوليزر

·         كرايوليپوليز

 

تجمع چربي، اضافه وزن و افزايش سن دلايل شل شدن و آويزان شدن بازو ها هستند. اين مشكل را نمي توان با ورزش حل كرد. اگر مي خواهيد پوست اضافي و چربي هاي زايد دور بازو را از بين ببريد بهترين روش ليپوماتيك بازو است. براي اجراي اين عمل ممكن است از شما خواسته شود تا:

1-      آزمايشات كامل پزشكي انجام دهيد

2-      داروهايي كه مصرف مي كنيد را به همراه مقدار دوز آن به دكتر اطلاع دهيد.

3-      سيگار كشيدن را متوقف كنيد.

4-      از خوردن آسپرين و داروهاي ضد التهاب خودداري كنيد زيرا اينها باعث افزايش خونريزي مي شوند.

 

افرادي مستعد درمان ليپوماتيك بازو هستند كه در درجه اول افتادگي پوست بازو زيادي داشته باشند. همچنين افرادي كه داراي وزن ثابت هستند و زياد اضافه وزن ندارند هم مي توانند اين درمان را انجام دهند و نتايج مطلب بگيرند.

 

درمان غبغب و صورت ، غبغب قسمتي از بدن است كه در ناحيه بالايي گردن و زير چانه قرار مي گيرد. در بسياري از افراد كه به چاقي مفرط مبتلا هستند درمان غبغب و افتادگي هاي صورت با چندين روش انجام مي‏شود كه يكي از آنها ليپوماتيك است. اگر چه گفته مي شود ليپوماتيك دستگاهي است كه تنها براي نواحي بزرگ از قبيل پهلو، ران، باسن، سينه و غيره قابل استفاده است، اما براساس نظريات متخصصين اين روش قابل استفاده در تمامي نقاط بدن است. به طوري كه نتايج آن در زيبايي صورت خيره كننده و رضايت بخش است و براي از بين بردن چربي ها و رفع سريع و آسان غبغب مناسب ميباشد. ليپوماتيك از ميان ساير روش هاي از بين برنده غبغب، تاثير بيشتري دارد چرا كه چهره جوانتر به نظر مي رسد و در عين حال تاثيرات آن نيز دوام بيشتري دارند.  هزينه ليپوماتيك   به عوامل مختلفي بستگي دارد.در هر يك از كلينيك ها ، قيمت هاي متغييري تعيين ميشود. عواملي كه در زير ذكر ميشود تعيين كننده قيمت ليپوماتيك است.

·         تخصص و مهارت پزشك

·         سابقه كار و تجربه

·         تجهيزات و مراقبت هاي پس از درمان

·         محل مورد نظر براي انجام ليپوماتيك

·         مدرك تحصيلي

·         مجوزهاي كسب شده


براي كسب اطلاعات بيشتر درباره لاغري و تناسب اندام  به وبسايت زير مراجعه كنيد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۲:۱۳:۳۲ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

كلينيك رز  مقالات زيبايي  در رابطه با مراقبت هاي مو  در اختيار شما عزيزان ميگذارد  و به اختصار از چند روش و راههاي  مراقبت مو صحبت ميكنيم تا اطلاعات شما را جهت مراقبت مو بيشتر كنيم .

ريزش مو عامل بسياري از مشكلات روحي و رواني در افراد و كمبود اعتماد به نفس است. آنچه كه امروزه نگران كننده است اين است كه داروها و روش هاي درماني كه امروزه وجود دارند، متاسفانه نتايج چندان مشخصي به همراه ندارند. بسياري از افراد تنها يك گزينه برايشان باقي مي ماند كه آن هم مراجعه به يك كلينيك كاشت موي طبيعي و اقدام جهت جراحي كاشت مو (با استفاده از روش هايي چون كاشت مو FUT، كاشت مو BHT و يا  كاشت مو PRP و غيره) است، حال آنكه جراحي گاهي اوقات در توان افراد نيست و آنها تمايلي به انجام اين كار و ريسك آن را ندارند.

 

 چگونگي كاشت مو به روش fut

FUT در سراسر دنيا به‌عنوان يك تكنيك كاشت مو به روش طبيعي تلقي مي‌شود كه طرف داران زيادي نيز دارد. در اين روش نوار باريكي (به طول 20 الي 25 سانتي‌متر و ضخامت 1 الي 2 سانتي‌متر) از فوليكول‌هاي موهاي پشت سر برداشته مي‌شود و عمل كاشت تحت نظارت و عملكرد پزشك متخصص، تكنسين‌ها و ساير تيم پيوند انجام مي‌شود. در اين روش گرافت هاي استخراج شده به ناحيه مورد نظر انتقال خواهند يافت.

در كاشت مو به روش fut كه تحت بي هوشي موضعي صورت مي‌پذيرد، نوار باريكي كه داراي حداكثر 2 سانتي متر عرض و 25 سانتي‌متر طول مي‌باشد از پس سر فرد بيمار استخراج مي‌شود و پس از آن پوست نواحي پشت سر باكمي كشش به هم رسانيده مي‌شود و سپس توسط تيم كاشت بخيه زده مي‌شود.

چگونگي كاشت مو به روش BHT

كاشت مو به روش BHT يكي از روش‌هاي نوين در كاشت مو مي‌باشد كه در چند سال اخير طرف داران زيادي يافته است. BHT مخفف body hair trans است؛ در اين روش عمل كاشت، با توجه به بانك موي شخص بيمار انجام مي‌شود. به زبان ساده‌تر مي‌توان گفت در اين روش، پياز مو از سر يا ساير بخش‌هاي بدن برداشته مي‌شود و عمل كاشت مو صورت مي‌پذيرد. اطراف قفسه سينه، كمر، ران‌ها، كتف، ساق پا و ساير نقاط پرموي بدن بهترين كانديداها براي برداشت مو از سطح بدن، به شمار مي‌روند. اگرچه متخصصين كاشت موي سر به بيماران توصيه مي‌كنند تا زماني كه مقدور است از موهاي پس سر به‌منظور عمل كاشت استفاده شود. درصورتي‌كه بيمار بانك موي ضعيفي در سر داشته باشد، پزشكان از موي ساير نقاط بدن به‌منظور انجام عمل كاشت استفاده خواهند نمود. نوع پوست، عمق قرارگيري فوليكول مو در قسمت زيرين پوست، ضخامت مو و جهت فوليكول‌ها از بارزترين تفاوت‌هاي موهاي سر با ساير نقاط بدن به‌حساب مي‌آيند. از بزرگ‌ترين محاسن اين روش مي‌توان به طبيعي بودن مو و امكان رشد آن اشاره كرد. امكان عدم رشديابي كيفيت بودن موهاي كاشته شده نيز از بارزترين معايب اين روش به شمار مي‌رود.

 

چگونگي كاشت مو به روش PRP

همانطور كه گفته شد، براي شروع پروسه كاشت مو به اين روش، مقداري خون از فرد گرفته مي شود. مولفه هاي خون با استفاده از يك سانتريفيوژ از هم جدا مي شوند تا غلظت پلاكت ها بيشتر شود و به اصطلاح كنسانتره سازي صورت گيرد. پلاكت ها داراي فاكتورهاي رشد گسترده اي هستند و مسئوليت درمان و احيا بر عهده آنان مي باشد. سپس اين پلاكت هاي كنسانتره شده وارد جمجمه مي شوند تا محرك رشد مو باشند. در اين روش كاشت مو، سلول هاي بنيادي بيمار كه به آنها سلول هاي پيش ساز فوليكولي مي گويند، فعال مي شوند. به دليل غني بودن از پلاكت ها و نيز حضور فاكتورهاي رشد، روش PRP به رشد سلول ها در محل تعيين شده كمك شاياني مي كند. شايدبرايتان سئوال پيش آمده باشد كه عوارض روش prp چيست و يا موارد منع اين روش كدامند، خوشبختانه اين روش هيچ مانعي ندارد و روش درمان موثري براي مردان و زناني است كه از ريزش مو رنج مي برند.

 

از كاشت مو به روشPRP مي توان حتي براي موارد ريزش مو به شدت حاد نيز استفاده كرد. به دليل اينكه پلاكت ها در چرخه مو مرحله آناژن را تحريك مي كنند، نرخ حفظ فوليكول ها در اين روش به شدت افزايش يافته است. فاز آناژن مي تواند تا قبل از آنكه به فاز كاتاژن تبديل شود دوام بياورد، پس از اين مدت مو شروع به ريزش مي كند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۰۱:۵۲:۳۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

كلينيك تخصصي كاشت مو ، پوست و زيبايي رز در فضايي آرام و مناسب پذيراي بيماران و ميهماناني است كه علاقمند به مشاوره و كسب اطلاعات در زمينه روش هاي نوين زيبايي و بازيابي طراوت جواني هستند. اين كلينيك يكي از بهترين كلينيك هاي كاشت مو در تهران است و همه چيز به ‏گونه‌اي فراهم گرديده تا شما به عنوان ميهمان اين مجموعه به نتيجه دلخواهتان برسيد. براي بررسي شرايط سلامت پوستتان ‏كافي است به كلينيك رز مراجعه كنيد و بعد از آگاهي كامل، پروسه هاي درمان پوستي، بهترين روش كاشت مو طبيعي و ابرو جراحي هاي مورد نياز خود را آغاز كنيد.تمام مراجعه كنندگان محترم قبل از شروع مراحل درمان، تحت مشاوره پزشكان و متخصصين اين مركز قرار مي گيرند و بعد از دريافت اطلاعات لازم و معاينه هاي مورد نياز، نيازمندي هاي درماني آنها مشخص شده و برنامه درمان و پيگيري هاي لازم تعريف مي گردد زيرا بسياري از آنان با سئوالات مختلفي روبرو مي شوند كه حتما بايد در جلسات مشاوره به آنها پاسخ داده شود از جمله: هزينه كاشت موي طبيعي چقدر است؟ (قيمت كاشت مو) بهترين روش كاشت مو چيست؟ تفاوت كاشت مو hrt و كاشت مو sut چيست؟ بهترين روش كاشت مو براي خانمها چيست و ...تنوع خدمات ارائه شده در اين كلينيك به گونه اي مي باشد كه ميهمانان محترم مي توانند با خيالي آسوده تمام فرآيند درمان و عمليات زيبايي و جوانسازي پوست خود را زير نظر متخصصين اين مركز و با استفاده از تجهيزات مدرن و به روز آن، در زماني كوتاه به انجام رسانند.مهمترين خدمات ارائه شده در كلينيك كاشت موي رز به صورت زير مي باشد:1-درمان انواع بيماريهاي پوست و مو2-ليزر فراكشنال, IPL و Co23-پيلينگ شيميايي4-تزريق ژل و چربي5-تزريق بوتاكس6-انواع جراحي هاي پوستي7-جراحي هاي ناخن

رز كلينيك گالري تصاوير  خود را به شما ارائه ميكند  تا  باديدن اين تصاوير بتوانيد انتخاب مطمئن و درستي در رابطه با جراحيهاي زيبايي داشته باشيد  ، تصاويركاشت مو  ، عكس كاشت ابرو ، گالري ليپوماتيك ، عكس ابدومينوپلاستي ، جراحي پلك ، جراحي گوش ، ليفت صورت ، تزريق بوتاكس  و تصاوير جراحي بيني در اختيار شما عزيزان باشد

 

www.rozclinic.com


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ] [ ۱۲:۴۰:۱۵ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

 تنها روش استاندارد كاشت مو غير قابل رشد كه تا كنون در ايران و كشورهاي اروپايي و امريكا معرفي شده است و به تاييد رسيده كاشت مو به روش Hrtمي باشد  در اين روش نيازي به بانك موي فرد نيست و از بانك موي تعبيه شده در مركز تخصصي كاشت مو استفاده ميشود  كه هم جنس و هم رنگ با موي سر فرد استفاده ميشود  و جايگزين بسيار مناسبي براي موهاي ريخته شده مي باشد از مزاياي اين روش ميتوان  خط رويش و خط فرق بسيار طبيعي را نام برد و بطوريكه حتي اطرافيانتان هم نميتوانند تشخيص دهند از صفر تا صد اين روش در يك جلسه انجام ميشود و حتي پس از آن نيازي به مراجعات مكرر ندارد.

كاشت مو به روش hrt مناسب براي چه گروه هايي مي باشد؟

  دراين روش آناتومي شبيه سازي پوست سر روي آن انجام شده  است از ديگرمزيت هاي اين روش كه كاملا مناسب براي كساني كه دچاربيماران قلبي ، فشارخون و ... مي باشد بدون هيچ گونه جراحي و خونريزي مي باشد

بيماران آلوپسي ، بيماران ليكن پلان ، بيماران سوختگي ، كساني كه تحت شيمي درماني مي باشند بهترين راه براي بازگشت موهايشان كاشت مو به روش HRT مي باشد.

تفاوت هاي كاشت مو به روش HRTرا با ديگر روش هاي كاشت مو  بيان مي كنيم:

1-    تراكم كاشت مو به روش HRT در مقايسه با روش هاي كاشت مو به روش FUT و كاشت مو به روش FIT چند برابر مي باشد.

2-    خط رويش كاشت مو به روش HRT كاملا طبيعي بوده در حاليكه خط رويش كاشت مو به روش FUT  و كاشت مو به روش FIT خط رويشي عروسكي و مصنوعي دارند.

3-    كاشت مو به روش HRT  عوارضي همچون عفونت ، نكروز ، در نيامدن موهاي كاشته شده و ... را ندارد

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره كاشت مو و كاشت ابرو به وبسايت زير مراجعه كنيد

www.rozclinic.com

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۷ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۴:۱۸:۲۶ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

حتماً تا كنون با اشخاصي كه دچار افتادگي بازو هستند، مواجه شده‌ايد. اين عارضه كه به نسبت در زنان بيش از مردان است، با انجام ليپوماتيك  و قابل درمان است. در اين مقاله سعي نموده‌ايم اطلاعات مفيدي در اين رابطه جمع آوري نماييم. لذا براي كسب اطلاعات بيشتر درادامه مقاله با ما همراه باشيد.

 

چگونگي ليپوماتيك بازو

 

نخستين گام براي انجام ليپوماتيك بازو، مراجعه به يك متخصص كار بلد و حاذق است. وي پس از انجام بررسي‌هاي لازم، اعلام مي‌كند كه آيا شما كانديداي مناسبي براي انجام اين عمل هستيد يا خير. قطعاً افرادي كه بازوان حجيمي دارندو يا به دليل عوامل موروثي يا پيروي از رژيم‌هاي سنگين به افتادگي بازو دچار شده‌اند، گزينه مناسبي براي انجام اين عمل به حساب مي‌آيند. پس از اين كه آمادگي شما از سوي متخصص براي انجام عمل ليپوماتيك بازو تائيد شد، بازوان بيمار به خوبي بررسي مي‌شود تا نواحي استخراج چربي در آن تعيين گردد. اين مسئله يكي از مهم‌ترين مواردي است كه پزشك بايد به آن توجه داشته باشد زيرا در صورت كم اهميتي به اين معقوله، نمي‌توان د رحين عمل چربي‌هاي زائد را به درستي تخليه نمود كه اين امر موجب ايجاد ناهمواري در سطح بازو خواهد شد. پس از انجام بررسي‌هاي كامل، مي‌توان با خيال راحت براي انجام ليپوماتيك بازو اقدام نمود. در اين مرحله، كانولاهاي مناسب و با كيفيتي از سوي متخصص به منظور تخليه چربي‌هاي زائد بازو انتخاب مي‌گردد و با كمك آن، چربي‌ها بيرون كشيده مي‌شود. پس از آن پوست بيمار ليفت شده و حجم بازوان به ميزان چشم گيري كاهش مي‌يابد. لازم به ذكر است كه در صورت تمايل بيمار، مي‌توان چربي‌هاي تخليه شده را به ساير نقاط بدن تزريق نمود گفتني است اين درمان با بي هوشي موضعي و در يك جلسه 2 الي 3 ساعته قابل انجام است.

 

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره هزينه ليپوماتيك به وبسايت زير مراجعه كنيد

 

www.rozclinic.com


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۴۶:۵۲ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

كاشت مو قدمت چند ده ساله دارد. تاريخچه آن به دهه 50 ميلادي و اجراي درمان پيوند مو توسط دكتر اورنترايك نسبت داده شده است. با گذر زمان تكنيك هاي مدرن تري مانند FUT (پيوند واحد فوليكولي) و FUE (استخراج واحد فوليكولي) ايجاد شدند. در روش FUT كاشت مو به صورت طبيعي صورت مي گيرد. واحد هاي فوليكولي از پوست شخص بدست مي آيند و در كاشت مو استفاده مي شوند. در اين  روش كاشت مو  ، برداشت واحد هاي فوليكولي از شخص اهداكننده به صورت نواري است و سپس جاي آن بخيه مي شود. برداشت واحد هاي فوليكولي از پشت و دو طرف سر انجام مي شود، زيرا مو در اين نواحي مقاومت بيشتري در برابر ريزش دارد. سپس با استفاده از تكنيك هاي كالبد شكافي ميكروسكوپي، نوارهاي دهنده به تعداد زيادي واحد فوليكولي پيوندي تقسيم مي شوند. هنگامي كه واحد هاي فوليكولي پيوندي آماده شدند، متخصص كاشت مو سوراخ هاي ريزي، به نام سايت هاي دريافت كننده، بر روي پوست سر ايجاد مي كند و واحد ها را در آن سوراخ ها قرار مي دهد.

آرايش و نحوه قرار گيري اين واحد هاي پيوندي، كيفيت و زيبايي پيوند مو را در بر دارد. از اين رو در اين روش جراحي، استراتژي پزشك بايد مختص به هر بيمار اتخاذ گردد تا پيوند به بهترين نحوه انجام شود. علاوه بر اين، استراتژي اتخاذ شده در درمان به تاريخچه ريزش مو بيمار و احتمال ريزش مو در آينده فرد بستگي دارد. از آنجا كه رشد مو در روش پيوند واحد فوليكولي مشابه با رشد طبيعي مو مي باشد، اگر پزشك به اندازه كافي ماهر باشد، نتيجه بسيار شبيه به مو طبيعي است و تفاوت چنداني در ظاهر فرد ايجاد نمي كند.

 

تنها عيب اين روش به جا ماندن زخم حاصل از برداشت نوار است. با اين حال در روش هاي امروزي نوار هاي بسيار نازكي از پوست برداشته مي شوند و تا حد امكان سعي شده جاي زخم باقي نماند اما اين روش در بسياري از بيماران، مخصوصا بيماراني كه دوست دارند موهاي كوتاه داشته باشند، مشكل ايجاد مي كند.

 

براي كسب اطلاعات بيشتر درباره قيمت كاشت مو به وبسايت زير مراجعه كنيد

www.rozclinic.com


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ دى ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۲۳:۱۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 14
دیروز : 14
افراد آنلاین : 2
همه : 882
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تور بلغارستان
تور لحظه آخری و ارزان بلغارستان
www.almasneshantour.com

برگزاری مراسم عروسی
خدمات مجالس عروسی ژینو
www.zhinowp.com

اجاره باغ عروسی
تشریفات مجالس عروسی الف
www.tashrifatalef.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

سقف کاذب پی وی سی
سقف کاذب پی وی سی آذران فضا نما
www.azaran.com

مشاوره تحصیلی
خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان
www.khanemoshavere.com

هزینه اصلاح خط لبخند
دکتر مهدی ابوالقاسمی جراح و دندانپزشک زیبایی
www.drmabolghasemi.com

بهترین روش کاشت مو
بهترین کلینیک فوق تخصصی کاشت مو
www.rozclinic.com

تور سریلانکا
بهترین آفر تورسریلانکا
www.alefbatour.com

تور استانبول نوروز 96
تور ارزان و لحظه آخری استانبول
www.mehrparvaz.com

تور لحظه آخری آنتالیا
تور نوروزی آنتالیا
www.cafegardesh.com

قیمت تور بالی
آرشان پرواز ارئه دهده تور بالی
www.arshantour.net

cheap hotels in iran
Tehran Hotels,Iran Hotels
www.iran-passenger.com

کلاس آیلتس
آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد
www.hiradenglish.com

طراحی سایت اختصاصی
Web design
www.papgroup.ir

لوله بازکنی
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

LED تابلو روان
تابلو روان شرکت فرا صنعت پارسیان
www.fspled.com

دیپلم کار و دانش
اخذ دیپلم کار و دانش در مجتمع فنی تهران پایتخت
www.tehranpaytakht.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات عروسی و خدمات مجالس اسداللهی برگزار کننده مراسم عروسی
www.khadamatmajales.com

تشریفات مجالس
تشریفات عروسی ثمین
www.tashrifatsamin.com

نمایندگی زایس
نمایندگی کارل زایس
www.maadrac.com

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات عروسی پارت
www.peyvandema.com

قطعات آسانسور
شرکت ایده نگار گیتی نماینده انحصاری آسانسور فوجی
www.fuji-lift.com

میز کنفرانس
میز کنفرانس محیط آرا
www.mohitara.com

برگزاری مجالس عروسی
تشریفات عروسی و خدمات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
خدمات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

پاکسازی پوست
نماینده رسمی تالگو در ایران
http://www.thalgoparis.com

پارتیشن اداری
پارتیشن اداری فضاگویا
www.fazagooya.com

عمل زیبایی بینی
جراحی زیبایی بینی
www.iran-plasticsurgery.ir

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک کفشدوزک
www.photokafshdoozak.com

میز کنفرانس
میز کنفرانس شرکت آذران فضانما
www.afn-furniture.com

ادکلن
فروش خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس تیزهوشان
آموزشگاه کنکور راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

تجهیزسالن کنفرانس
طراحی دکوراسیون و تجهیز سالن کنفرانس,همایش و آمفی تئاتر
www.cnpars.com

عکاسی عروسی
آتلیه عکاسی نامبروان
www.photonumber1.com
طراحی سایت وبهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان

سئو کار حرفه ای / ملک یاب / خرید و فروش اکانت بازی / ساخت سردخانه  
سردخانه / خرید بک لینک / رزرو هتل / ترجمه تخصصی /
وکیل پایه یک دادگستری / هاست ارزان / شیرازچت|چت روم شلوغ / تورسریلانکا