كلينيك كاشت مو
خدمات كلينيك رز در زمينه ترميم مو، كاشت مو، كاشت ابرو، ليپوماتيك، تزريق ژل و بوتاكس

ليپوساكشن يا ليپوماتيك از ساده ترين روش هايي ست كه مي توان با آن در كوتاهترين زمان به تناسب اندام رسيد. انجام ليپوماتيك عموما به 1 هفته دوران نقاهت نياز خواهند داشت و پس از آن، بيمار مي تواند به زندگي عادي خويش بازگردد .

ليپوماتيك به روشي ايده آل براي رسيدن به اندامي مناسب براي افرادي كه تمايل دارند در كمترين زمان ممكن به وزني ايده آل دست يابند . استفاده از برنامه ي غذايي متناسب و ورزش كردن، سوخت و ساز بدن را افزايش مي دهد كه همين امر موجب از بين رفتن چربي هاي اضافي بدن خواهد شد؛ در برخي از افراد، علي رغم داشتن اندامي نسبتا لاغر و متناسب، حجمي از بافت هاي چربي در نواحي خاص تجمع يافته است كه اين امر زيبايي اندام ها را به ميزان چشم گيري تحت الشعاع قرار خواهد داد. افرادي كه تمايل به از بين بردن چربي هاي زائد اطراف شكم، زير شكم، ران ها، پهلوها، باسن، بازوان و غبغب را دارند،  بيشترين ميزان مراجعه را به كلينيك زيبايي داشته اند.

 

 

درمان ليپوساكشن به چه اشخاصي بيشتر توصيه مي شود؟

 

ليپوماتيك براي اشخاصي كه علي رغم داشتن بدني لاغر داراي تجمعي از بافت هاي چربي در بخش هايي از بدن هم چون: ران ها، باسن، شكم، پهلوها و... هستند، بهترين گزينه خواهد بود. اين درمان زيبايي براي افراد ي كه در محدوده ي سني 30 الي 35 سال قرار دارند، با بيشترين ميزان نتيجه همراه خواهد بود و ريسك بروز مشكلات در اين دسته از افراد تا حد چشم گيري كاهش خواهد يافت.

 

دانستني هاي مهم در مورد درمان ليپوماتيك

ليپوماتيك راه كاهش وزن نيست و تنها روشي براي لاغري موضعي به شمار مي رود. ميزان حجم چربي خارج شده از بدن، در اين روش نسبتا كم مي باشد و بيشتر جنبه ي زيبايي دارد. لذا اشخاصي كه وزن بالايي دارند بايد به اين نكته توجه نمايند كه عدم پيروي از رژيم غذايي و حركات ورزشي  پس از درمان، امكان عود مجدد چربي را حتمي خواهد كرد.

 

ليپوماتيك شامل چه مزايايي است؟

رسيدن به زيبايي اندام در كوتاه ترين زمان از اصلي ترين مزاياي اين روش، مي باشد. اين درمان كه حداكثر در 3 ساعت قابل انجام مي باشد، لاغري موضعي را در پي خواهد داشت كه اين امر جذابيت اندام را برايتان به ارمغان خواهد آورد.

ليپوماتيك تقريبا يك روش تضمين شده به حساب مي آيد كه با كمترين عوارض بيشترين ميزان بازدهي را به همراه خواهد داشت.

افرادي كه ليپوماتيك انجام مي دهند، مي توانند چربي هاي تخليه شده را به منظور زيبايي بخشي و برجسته سازي، به ساير نقاط بدن از جمله سينه، باسن و...  تزريق نمايند. تزريق چربي هاي  تخليه شده به منظور رفع چروك هاي پوستي و برجسته سازي اجزاي صورت (لب و گونه ها) از ديگر مزاياي انجام اين درمان به شمار مي رود.

 

جهت اطلاع از هزينه كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۱۱:۳۹ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

ليپوماتيك يا پيكر تراشي از جديدترين راه هاي رسيدن به تناسب اندام است كه در چند سال اخير طرفداران بسيار زيادي يافته است .

چربي هاي مازاد بدن با استفاده از دستگاه خارج مي شود. دستگاه هاي پيكر تراشي براي نخستين مرتبه از سوي كشور صنعتي آلمان به سراسر جهان معرفي شد. ليپوماتيك در چند سال اخير با استقبال زيادي در كشورمان مواجه شده است. ليپوماتيك يا  همان ليپوليزر با استفاده از هوايي فشرده، ميله اي آهني را در سه جهت مختلف درون چربي ها به صورت مرتعش حركت مي دهد و چربي هاي مازاد را تخليه مي نمايد.  دستگاه ليپوماتيك ليپوساكشنsp6 از برترين دستگاه هايي  مي باشد كه به تازگي به منظور پيكرتراشي در كلينيك هاي زيبايي مورد استفاده قرار مي گيرد. سيستم محافظتي در اين دستگاه بسيار قوي مي باشد به صورتي كه به خوبي از بافت ها، عضلات و رگ هاي عصبي محافظت مي شود. كاهش تورم و آسيب هاي موضعي در اين روش نسبت به ساير روش هاي مشابه، از ديگر مزاياي استفاده از اين دستگاه مي باشد. با استفاده از اين دستگاه مي توان چربي هاي زائد موجود در نواحي مختلف بدن(باسن، ران ها، بازوان، غبغب و...) را به راحتي خارج نمود و تحت نظارت پزشك حاذق،  چربي هاي تخليه شده را به ساير نقاط مختلف بدن هم چون: گونه، لب و  رفع نمودن خط خنده  به منظور زيبايي بخشي تزريق نمود.

به طور كلي مي توان گفت:ليپوماتيك كليه نواقص و كمبود هايي كه در روش هاي ليپوساكشن و ليپوليزر وجود داشته است را رفع نموده است. چربي زدايي در اين روش با استفاده از حركات فيزيكي  و بدون استفاده از هيچ گونه اشعه و حرارت صورت مي گيرد. 

 

 

جهت اطلاع از انواع كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۰۷:۲۵ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

درمان زيبايي در قسمت پايين تنه براي افرادي مناسب است كه پس از لاغري به افتادگي پوشت و شلي دچار شده اند . افرادي كه در نواحي مختلفي هم چون: شكم، زير شكم، ران ها و يا باسن حس افتادگي  و شل بودن دارند، مي توانند با مراجعه به كلينيك هاي زيبايي اين مشكل را رفع نمايند. افرادي كه تمايل به انجام اين عمل دارند، بايد به اين نكته توجه نمايند كه ثابت ماندن وزن بدن در يك بازه ي 6 ماهه از اصلي ترين لازمه هاي انجام اين عمل مي باشد. پرهيز از استعمال دخانيات خصوصا سيگار از ديگر عواملي است كه بايد از آن پيروي نمود. استعمال سيگار زمان التيام يافتن زخم ها را به  تعويق خواهد انداخت.

 

عمل زيبايي پايين تنه مناسب چه افرادي است ؟

عمل زيبايي پايين تنه بهترين انتخاب براي افرادي است كه پس از كاهش ميزان قابل توجهي از وزنشان، دچار افتادگي در ناحيه شكم و زير شكم شده اند . پس از انجام اين اين عمل پوست شكم كشيده و صاف مي شود . برطرف نمودن خطوط استريا از اموري ست كه براي اين دسته از افراد موثر است . برخي از افراد از وجود چربي در ناحيه ي پهلوها و كمر رنج مي برند. اين عارضه نيز به وسيله ي آبدومينوپلاستي قابل درمان خواهد بود. انجام اين عمل به 6 ساعت زمان احتياج دارد. دوران نقاهت پس از عمل 1 هفته خواهد بود و پس از آن بيمار به زندگي عادي خود باز مي گردد. لازم به ذكر است كه بيمار پس از انجام عمل بايد 1 شب در بيمارستان بستري شود. به طور كلي مي توان گفت با استفاده از آبدومينوپلاستي مي توان فرم زيباتري به پايين تنه بخشيد.

از ديگر روش هاي فرم دهي به پايين تنه ليپوماتيك مي باشد . متاسفانه رژيم و ورزش در برطرف شدن اين عدم توازن راهبردي نخواهد بود. ليپوماتيك براي اين دسته از افراد بسيار مناسب است. با استفاده از اين روش مي توان به بدن توازن بخشيد. افراديكه تمايل به انجام اين درمان دارند بايد بدانند كه اين درمان در يك بازه ي 2 الي 3 ساعته انجام مي شود و بيمار مي تواند پس از عمل به خانه باز گردد. التهاب، كبودي، آمبولي، آسيب ديدگي عضلات، آسيب ديدگي احشاء، كوفتگي و ايجاد زخم از اصلي ترين عوارض ناشي از عمل به شمار مي رود. در صورتي كه اين درمان تحت نظارت پزشكي متخصص انجام شود، با كمترين ميزان عوارض همراه خواهد بود.

اين درمان را مي توان در كلينيك و با بي هوشي موضعي انجام داد؛ بدين ترتيب بيمار درمعرض خطرات ناشي از بي هوشي كامل قرار نخواهد گرفت.

 

جهت اطلاع از روش هاي كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۰۳:۲۷ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

ژنيكو ماستي يا ماموپلاستي كاهنده كه در معنا كوچك كردن سينه در مردان نام دارد به منظور كاهش پستان در مردان صورت ميگيرد . وجود چربي هاي زائد در قفسه ي سينه ي مردان در برخي مواقع قابل كنترل است كه مي توان با پيروي از اصولي ساده، اين عارضه را تا حدودي كنترل نمود. اولين قدم به منظور رهايي از چربي هاي زائد قفسه ي سينه، حذف كردن مواد خوراكي چرب و پركالري از برنامه غذايي روزانه مي باشد؛ موادي كه حاوي چري بالا، سديم و يا شكر هستند، بيشترين ضرر را براي سلامت و زيبايي بدن به همراه دارند.

قدم بعدي انجام حركات ورزشي مي باشد . با پيروي از يك سري حركات ورزشي موثر، مي توانيد چاقي قفسه سينه را به ميزان قابل توجهي كنترل نماييد. شايد بتوان بدن سازي را مناسب ترين ورزش براي كنترل چربي هاي زائد قفسه ي سينه دانست؛ اما پيروي از  ورزش هاي هوازي، اسكي و يا قايق راني نيز با نتايج بسيار خوبي براي بدن به همراه خواهد بود. 

در صورتي كه پس از پيروي از قواعد ذكر شده، بهبودي حاصل نشد؛ مي توانيد با يك جراح حاذق به منظور انجام عمل ژنيكو ماستي مشاوره نماييد.

ژنيكو ماستي به چه صورت انجام مي شود؟

اين عمل جراحي به صورت سرپايي و در مطب پزشك، كلينيك و يا بيمارستان ها قابل انجام مي باشد. مدت زمان لازم براي انجام اين عمل، 1 الي  30/1 ساعت مي باشد و پس از آن، شخص بيمار بدون نياز به بستري شدن، مرخص خواهد شد. پزشك معالج در  نخستين گام  به منظور انجام اين عمل، مواد بيهوشي  و مسكن هاي درخور با ميزان درد را تجويز خواهد نمود.

عوارض هاي احتمالي ناشي از ژنيكو ماستي

 - ممكن است هر عمل زيبايي علاوه بر مزايا، معايبي نيز به همراه داشته باشد. در ادامه برخي از عوارض احتمالي عمل ژنيكوماستي به اختصار بيان شده است.

 - جوش خوردن نامناسب زخم

 - عفونت موضع

 - از بين رفتن حس نوك سينه كه در برخي مواقع موقت و گاهي دائمي خواهد بود.

 - بروز هماتوم

 - ايجاد لخته هاي خوني

 - بروز مشكلاتي هم چون: ناصافي نوك سينه، نمايان ماندن جاي بخيه و يا چين خوردگي پوست

 - ايجاد التهاب و كبودي

 - آسيب ديدن عروق خوني، شريان ها، رگ هاي عصبي، عضلات و بافت ها

 - ظهور عارضه ي عدم قرينگي سينه ها

 - خطر ترومبوز وريد عمقي كه بيماري هاي قلبي – عروقي را در پي خواهد داشت.

 - احساس درد (كه در برخي مواقع به طور دائمي با بيمار  همراه خواهد بود.)

 - نكروز چربي  يا نابود شدن بافت چربي عمقي بدن كه در اصطلاح به آن گفته مي شود.

 - انجام  مجدد عمل ژينكو ماستي ( در صورتي كه نتايج مطلوب حاصل نگردد.)

- دوران نقاهت پس از ژينكوماستي

 

 

جهت اطلاع از مراحل كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۵۸:۴۸ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

قبل از انجام عمل ليپوماتيك ابتدا بايد بيمار در جلسه مشاوره حضور پيدا كند . در اين جلسه در خصوص عوارض و خطرات احتمالي همچنين مراقبت هايي كه پس از ليپوماتيك و نكاتي كه بيمار بايد به ان توجه داشته باشد صحبت مي شود .

از جمله دلايل منع ليپوماتيك مي توان موارد زير را نام برد:

  1. چاقي مفرط : افرادي كه به چاقي مفرط مبتلا شده اند بايد از ليپوماتيك صرفنظر كنند . در واقع ليپوماتيك براي از بين بردن چربي هاي اضافي در يك نقطه خاص از بدن مي باشد . مثلا افرادي كه از چاق بودن شكم خود رنج مي برند و يا قسمتي از بدن بيش از حد چاق است كه با كل اندام او متناسب نيست بايد عمل ليپوماتيك را انجام دهند .

 

  1. بيماران هموفيلي : در بيماري هموفيلي از انعقاد خون در زمان خونريزي جلوگيري نمي شود . اين امر باعث مي شود تا خون زيادي از بدن بيمار خارج شود . افرادي كه به اين بيماري مبتلا هستند، به هيچ عنوان نبايد به فكر انجام ليپوماتيك باشند. حتي توصيه مي شود بيماراني كه در سلامت كامل هستند، تا چند هفته قبل از ليپوماتيك، از داروهاي ضد انعقاد خون از جمله آسپرين، وارفارين و ... نيز استفاده نكنند. زيرا در زمان انجام درمان ليپوماتيك خطري آنها را تهديد نكند.

 

  1. بيماراني كه به عفونت مبتلا هستند : عفونت باعث مي شود كه سيستم ايمني بدن به شدت تضعيف شود . در اين صورت فرد عمل ليپوماتيك را نمي تواند انجام دهد . به عنوان مثال ديابت شديد، لوپوس پيشرفته و ... از جمله بيماريهاي عفوني ست كه افراد مبتلا نمي توانند عمل ليپوماتيك را انجام دهند .

 

  1. مبتلايان به بيماري قلبي و حساسيت به ليدوكائين : درروش ليپوماتيك از بيهوشي استفاده نميشود. به همين دليل بيماران قلبي هم مي توانند از اين روش استفاده كنند . اما اگر بيمار همزمان به بيماري قلبي مبتلا باشد و در عين حال به مواد بي حس كننده از جمله ليدوكائين هم حساسيت داشته باشد، اين روش مناسب نيست . در روش ليپوماتيك بايد از بي حس كننده ها انجام شود .

 

 

جهت اطلاع از عوارض كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 

 

      

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۵۲:۵۳ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

ليپوماتيك يا ليپوساكشن بدون درد از رايج ترين روش هاي مدرن و سريع براي رسيدن به تناسب اندام در سرتاسر جهان به شمار مي رود. ايمني بالا و محافظت از بافت هاي غير چربي از جمله مهم ترين مزاياي اين روش به نسبت ليپوساكشن هاي قديمي است. ليپوماتيك با كمك اشعه هاي مادون صوت، تمامي بافت هاي زايد چربي بدن را از بين مي برد و از بافت هاي غيرچربي به خوبي محافظت مي نمايد. از ديگر مزاياي ليپوماتيك كه مي توان به آن اشاره نمود، جمع شدن مناسب و معقول پوست پس از انجام اين عمل است.

كدام نواحي بيشتر تحت عمل ليپوماتيك قرار مي گيرند؟

 - شكم

- پهلوها

- ران ها

- بازوها

- و باسن از نواحي رايجي هستند كه بيماران به منظور رفع چربي هاي زائد آن ها به كلينيك هاي زيبايي مراجعه مي    نمايند.

از ديگر قابليت هاي اين روش مي توان به "فرم بخشي به اندام ها" اشاره نمود سفت كردن پوست و از بين بردن سلوليت ها از ديگر مزاياي انجام اين روش است كه با استفاده از امواج راديوفركوئنسي انجام مي پذيرد.

ليپوساكشن بدون درد چه مزايايي دارد؟

از بارز ترين ويژگي هاي اين روش، التهاب، تورم و كبودي كمتر به نسبت ساير روش هاي مشابه است. به طور كلي مي توان گفت اين روش با كمترين ميزان آسيب به بدن همراه است.

انقباض پوستي در اين روش بسيار بالاست به طوري كه طراوت و زيبايي پوست پس از انجام ليپوماتيك نيز حفظ خواهد شد.

ميزان درد ناشي از ليپوماتيك بسيار اندك است و دوران نقاهت كوتاهي نيز به همراه دارد. 

درمان ليپوماتيك به چه كساني توصيه مي شود؟

افرادي كه داراي چربي هاي موضعي هستند و همچنين بانواني كه پس از عمل سزارين به افتادگي نواحي تحتاني شكم دچار شده اند، آقاياني كه مايل به انجام عمل ژنيكو ماستي هستند و يا به طور كلي اشخاصي كه تمايل به داشتن اندامي متناسب و زيبا دارند از جمله مناسب ترين گزينه  ها به منظور انجام ليپوماتيك مي باشند.  

 

ليپوماتيك يا ليپوساكشن بدون درد چگونه صورت مي پذيرد؟

اين درمان كه در يك بازه ي 1 الي 2 ساعته انجام مي گردد، كاملا بي خطر است و با بيهوشي موضعي انجام مي شود. در اين روش از بيهوش كردن كامل بيمار پرهيز شده است تا شخص پس از هوشياري با علائمي هم چون تهوع، سرگيجه و... مواجه نگردد. ابتدا در اين روش، برش هاي كوچكي در نواحي تعيين شده، ايجاد مي گردد و در گام بعدي كانولا (نوعي لوله ي خاص) كه آغشته به مواد سر كننده است با ارتعاش به نواحي تعيين شده، وارد مي شود. گام نهايي در اين روش، پس از بي حسي نواحي تعيين شده انجام مي شود كه در طي آن، با استفاده از يك ساكشن مرتعش، استخراج چربي ها و فرم بخشي به اندام ها صورت مي پذيرد.

پس از انجام عمل ليپوماتيك ممكن است با موارد زير روبرو شويد .

پس از انجام اين درمان، يك دست لباس ليپوي به شما داده خواهد شد كه شما موظف هستيد به منظور كاهش التهابات ناشي از عمل و محافظت هر چه بيشتر از پوستتان، آن را به مدت 4 الي 6 هفته به صورت متوالي بپوشيد.

شايد در چند روز نخست پس از انجام اين درمان، نواحي درمان شده با درد و كرختي همراه باشند كه اين عارضه ظرف مدت چند روز برطرف خواهد شد.

تراش هايي كه به منظور تخليه ي بافت هاي چربي بر روي پيكرتان ايجاد شده اند، در روزهاي نخست پس از درمان كاملا قرمز هستند اما به مرور و با گذشت چندين روز كاملا كم رنگ و غير قابل مشاهده خواهند شد.

دوران نقاهت اين درمان تقريبا 2 هفته مي باشد. پس از آن شما مي توانيد كليه فعاليت هاي روزمره و يا ورزشي خود را از سر بگيريد.   

نتايج مطلوب درمان از چه زماني مشهود هستند؟

ظاهر شدن نتايج عمل در هر شخص منحصر به خودش است. فرم پيدا كردن بدن و از بين رفتن چربي هاي زائد از جمله موارديست كه پس از انجام درمان احساس مي شوند؛ تغييرات واضح تر با از بين رفتن التهابات و تورم هاي ناشي از درمان قابل مشاهده هستند كه براي رسيدن به اين مرحله يك بازه ي زماني 2 هفته اي الي 1 ماهه مورد نياز است، اما نتايج مطلوب و نهايي ليپوماتيك پس از گذشت چندين ماه قابل رويت مي باشد.

 

جهت اطلاع از انواع كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۴۷:۳۵ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

افتادگي بازو كه اغلب در بانوان بيشتر مشاهده ميشود تا آقايان اغلب با انجام ليپوماتيك بازو  قابل درمان است . افتادگي بازو در بانوان را در علم پزشكي ليپوديستروفي نواحي پروگزيمال بازو مي گويند . افرادي كه به صورت موروثي بازوان بزرگي دارند و تمايل دارند بازوان خود را به صورت طبيعي كوچك كنند بايد به اين نكته توجه نمايند كه ورزش و رژيم به نوبه خود در كوچك شدن بازوان نقش به سزايي خواهد داشت اما تازمان رسيدن به مطلوب، بايد بازه زماني طولاني طي گردد. قطعاً انجام عمل ليپوماتيك بازو بر روي اين افراد ضمن بالا بردن ميزان اعتماد به نفس آن‌ها، حس رضايت مندي از اندامشان را نيز به همراه خواهد داشت. ليپوماتيك بازو روشي در لاغري موضعي مي‌باشد كه در مدت زماني كوتاه قابل انجام است.

 

چگونگي ليپوماتيك بازو

نخستين گام براي انجام ليپوماتيك بازو، مراجعه به يك متخصص كار بلد و حاذق است. وي پس از انجام بررسي‌هاي لازم، اعلام مي‌كند كه آيا شما كانديداي مناسبي براي انجام اين عمل هستيد يا خير. قطعاً افرادي كه بازوان حجيمي دارند و يا به دليل عوامل موروثي يا پيروي از رژيم‌هاي سنگين به افتادگي بازو دچار شده‌اند، گزينه مناسبي براي انجام اين عمل به حساب مي‌آيند. پس از اين كه آمادگي شما از سوي متخصص براي انجام عمل ليپوماتيك بازو تائيد شد، بازوان بيمار به خوبي بررسي مي‌شود تا نواحي استخراج چربي در آن تعيين گردد. اين مسئله يكي از مهم‌ترين مواردي است كه پزشك بايد به آن توجه داشته باشد زيرا در صورت كم اهميتي به اين مقوله، نمي‌توان درحين عمل، چربي‌هاي زائد را به درستي تخليه نمود كه اين امر موجب ايجاد ناهمواري در سطح بازو خواهد شد. پس از انجام بررسي‌هاي كامل، مي‌توان با خيال راحت براي انجام ليپوماتيك بازو اقدام نمود. در اين مرحله، كانولاهاي مناسب و با كيفيتي از سوي متخصص به منظور تخليه چربي‌هاي زائد بازو انتخاب مي‌گردد و با كمك آن، چربي‌ها بيرون كشيده مي‌شود. پس از آن پوست بيمار ليفت شده و حجم بازوان به ميزان چشم گيري كاهش مي‌يابد. لازم به ذكر است كه در صورت تمايل بيمار، مي‌توان چربي‌هاي تخليه شده را به ساير نقاط بدن تزريق نمود گفتني است اين درمان با بي هوشي موضعي و در يك جلسه 2 الي 3 ساعته قابل انجام است.

 

عواض ليپوماتيك بازو

ليپوماتيك بازو به نسبت ساير ليپوماتيك ها از عوارض كمتري برخوردار است و به نوعي براي شروع كار و كسب تجربه پزشكاني كه به تازگي پا به اين عرصه گذاشته‌اند بسيار مناسب است. اما اين درمان ممكن است با برخي از عوارض همراه باشد كه در ادامه شايع‌ترين آن‌ها را ذكر خواهيم كرد.

امكان آسيب ديدن سيستم عروقي و عصبي در اين درمان وجود دارد. اگر چه به نسبت ساير درمانهاي ليپوماتيك از درصد كمتري برخوردار است اما به طور كل نمي‌توان آن را ناديده گرفت.

بروز خون ريزي از ديگر عوارض ناشي از ليپوماتيك بازو است.

آسيب پذير شدن غدد لنفاوي نيز از ديگر عوارض اين عمل به شمار مي‌رود.

تجمع يافتن آب زير پوست (آمبولي شدن) نيز يكي ديگر از عوارضي مي‌باشد كه ممكن است پس از درمان با آن مواجه گرديد. گفتني است ميزان تجربه و تبحر پزشك نقش به سزايي در كمتر شدن احتمال به وجود آمدن اين عارضه خواهد داشت.

بروز ناهمواري بر سطح پوست و عدم تقارن بازوها نيز از ديگر عوارض شايع انجام ليپوماتيك مي‌باشند. لذا به كليه افرادي كه قصد انجام اين عمل را دارند توصيه مي‌شود به منظور كاهش ضريب خطر و عوارض ناشي از عمل به پزشكان و متخصصين  زيبايي حاذق و چيره دست مراجعه نمايند.

 

جهت اطلاع از هزينه كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۸:۴۳ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

ليفت بازو به معني برداشتن بافت هاي شل و آويزان بازوها يا به اصطلاح كشيدن بازو نام دارد و در اصطلاح براكيو پلاستي گفته مي شود . هدف از اين عمل، فرم بخشي به بازوان است كه زيبايي اندام و كاهش وزن را نيز در پي دارد. البته  در برخي از موارد به درخواست بيمار، عمل براكيو پلاستي به همراه ليپوماتيك انجام مي پذيرد؛ در اين صورت بازوان شخص پس از عمل لاغر تر و مستحكم تر خواهند شد.

براكيو پلاستي مناسب چه افرادي است ؟

افراد سالخورده و يا مسن از ديگر گزينه هاي مناسب براي انجام اين عمل هستند. بالا رفتن سن در اين گونه از افراد موجب مي شود تا بافت هاي مستحكم پوست رفته رفته ضعيف گردد و انعطاف مطلوب خود را از دست دهد؛افرادي كه براي مدتي از رژيم هاي سنگين لاغري پيروي كرده اند، به عارضه ي افتادگي پوست دچار مي شوند؛ اين عارضه كه در اصطلاح "بال خفاشي" نام دارد، با عمل ليفت بازو قابل رفع مي باشد. اين اشخاص نيز مي توانند با مراجعه به كلينيك هاي زيبايي و مشورت با متخصصين حاذق اين مشكل را برطرف نمايند.

 

جراحي براكيوپلاستي چگونه انجام مي شود؟

كليه ي زمان لازم براي انجام اين عمل، 1 الي 2 ساعت مي باشد. در گام نخست فرد بيمار طي تزريق داروهاي متناسب، بيهوش خواهد شد. بيهوشي عمومي از رايج ترين روش هاي انجام اين عمل زيبايي به شمار مي رود؛ اما پزشك معالج بسته به شرايط بيمار، بهترين روش را متناسب با شرايط كنوني شخص، تجويز خواهد نمود.

  گام دوم در انجام عمل ليفت بازو، بررسي ميزان افتادگي بازوان مي باشد كه در طي آن ميزان برش پوست مشخص خواهد شد. اين مورد با بررسي هاي پزشك متخصص و بسته به ميزان افتادگي پوست متغير خواهد بود. در اغلب موارد بازو ها از قسمت زير بغل تا نزديكي آرنج ها برش داده خواهند شد؛ اما در مواردي كه شخص به افتادگي كمتري دچار باشد، اين برش ها محدود تر خواهند بود.

سپس عمل براكيو پلاستي، بافت هاي نگهدارنده تقويت مي شوند و  با ايجاد بخيه هاي داخلي به آن شكل داده مي شود.

در گام بعدي كليه برش هاي ايجاد شده بر سطح پوست با استفاده از بخيه هاي جذبي و يا غير جذبي بسته خواهد شد.

نكته مهم اينكه در صورتي كه پزشك معالج از بخيه هاي غير جذبي استفاده نمايد، فرد بيمار بايد پس از 1 الي 2 هفته به منظور خارج نمودن بخيه ها، مجددا به مطب پزشك مراجعه نمايد.

نتايج عمل براكيو پلاستي چه زماني قابل مشاهده است؟

احساس مستحكم تر شدن بازوها پس از انجام عمل كاملا قابل حس مي باشد. البته لازم به ذكر است كه نتايج نهايي اين عمل پس از طي شدن دوران نقاهت و برطرف شدن التهابات و كبودي هاي ناشي از جراحي قابل مشاهده است. تورم هاي ايجاد شده حدود 1 هفته پس از انجام عمل بهبود خواهند يافت و شخص قادر است پس از آن از لباس هاي تنگ استفاده نمايد و مجدد فعاليت هاي پيشين خود را از سر گيرد؛ اما بهبودي نهايي پس از گذشت 6 هفته حاصل خواهد شد و پس از آن فرد بيمار هيچ گونه محدوديتي در انجام امورات خويش نخواهد داشت.

 

ليفت بازو چه خطرات و پيامدهايي را به دنبال دارد ؟

هر عمل زيبايي ممكن است ضمن داشتن مزايا،  معايبي نيز به همراه داشته باشد.

ماندگاري جاي زخم، اسكار و بخيه ها

ايجاد التهابات و عفونت هاي ناشي از عمل

عدم تقارن بازوان

آسيب رسيدن به بافت هاي داخلي حساسي  هم چون عروق، اعصاب و...

بروز لختگي در وريدهاي عميق

احساس درد در نواحي جراحي شده( كه در برخي از مواقع اين درد مانا خواهد بود.)

ايجاد هماتوم يا خونريزي هاي داخلي از جمله شايع ترين پيامدهاي اين عمل زيبايي به شمار مي روند.

 

 

جهت اطلاع از قيمت كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۳:۳۲ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

هر روز به تعداد متقاضيان درمان ليپوماتيك در كشور اضافه مي شود. نكته اي كه براي طرف داران اين عمل قابل توجه مي باشد اين است كه چه عواملي بر كيفيت ليپوماتيك تاثيرگذار خواهد بود. از مواردي كه بيماران بايد به آن توجه كنند اين است كه مراجعه به يك پزشك حاذق و چيره دست و استفاده از بهترين دستگاه هاي ليپوماتيك را بايد مد نظر خود قرار دهند . امروزه روش هاي تخليه ي چربي بسيار متفاوت شده است. ليپوماتيك، ليپوليز و واتر جت سه نوع رايج تخليه ي چربي در كشورمان به شمار مي روند كه هر كدام معايب و مزاياي متفاوتي را به همراه دارند. 

از ديگر نكاتي كه بايد به آن اشاره نمود اين است كه روش هاي چربي زدايي هم چون: ليپوماتيك و ليپوليز با هدف برطرف نمودن چاقي هاي موضعي انجام مي گيرد و براي افرادي كه به دنبال كاهش وزن هستند، راهكار مناسبي به حساب نمي آيد.  اين روش ها بيشتر براي برطرف نموده چربي هاي تجمع يافته در نقاطي هم چون: غبغب، ران، بازو، شكم، پهلو، سينه و... مناسب است؛ مراجعه به يك پزشك ماهر عوارضي را كه پس از عمل با آن مواجه خواهيد شد را به ميزان قابل توجهي كاهش خواهد داد. عدم قرينگي اندام از شايع ترين معضلاتي است كه بيماران پس از مراجعه به پزشكان كم تجربه با آن مواجه مي شوند. نداشتن تجربه ي كافي در اين افراد موجب مي شود كه توازن و تقارن ران، بازو، سينه و يا باسن از بين برود. جمع شدن مايعات در زير پوست بيمار و آمبولي شدن از ديگر موارديست كه در صورت عدم توجه پزشك روي خواهد داد. بنابراين مراجعه به يك پزشك خوب، ريسك آمبولي را به ميزان چشم گيري كاهش خواهد داد. از ديگر عوامل خطرناك مي توان به عفونت هاي مزمن  اشاره كرد كه در صورت عدم توجه پزشك معالج روي خواهد داد. عفونت پس از عمل از موارديست كه متاسفانه در برخي از مواقع به فوت بيمار منتهي مي گردد. خون ريزي در حين عمل نيز از ديگر عوارض ساكشن مي باشد كه تجربه ي يك پزشك در كمتر شدن آن تاثير گذار خواهد بود. موارد ديگري چون كبودي و تورم از ديگر موارد كم خطري است كه با نظارت و تجربه ي پزشك به حداقل خود خواهد رسيد.

 

جهت اطلاع از هزينه كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۹:۱۵ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]

نسل جديد از دستگاه هاي ساكشن كه با فناوري هاي پيشرفته ساخته شده ليپوماتيك نام دارد و مزاياي زيادي نسبت به روش‌هاي مشابه براي برداشت چربي دارد. بعد از انجام ليپوماتيك، فرد سريعاً مرخص مي‌شود و نيازي به بستري وي نيست اما بايد نكاتي را به خاطر بسپارد. در مورد رژيم غذايي بايد گفت كه اگر از بي حس كننده موضعي استفاده شده باشد، نيازي نيست تا فرد رژيم غذايي خاصي را دنبال كند و همان رژيم غذايي قبل از ليپوماتيك را مي‌تواند ادامه دهد ولي در كل، در ماه اول درمان، بايد از خوردن غذاهاي چربي و نمكي پرهيز شود.بايد به ميزان كافي مايعات نوشيد تا بدن دچار كم‌ آبي نشود.

حداقل تا 48 ساعت بعد از انجام ليپوماتيك، فرد نبايد به هيچ وجه نوشيدني الكلي مصرف كند.

انجام ورزش‌هايي كه فشار خون را بالا مي‌برند ممنوع است.

اگر ليپوماتيك در ناحيه شكم انجام شده و شلي و افتادگي پوست زياد باشد، شخص نبايد تا 72 ساعت بنشيند زيرا موجب بدحالتي و چين‌خوردگي پوست مي‌شود.

گرفتن دوش با آب ولرم بلامانع است و حتي چند ساعت بعد از درمان نيز مي‌توان اين كار را انجام داد اما توصيه اين است كه حداقل تا دو هفته از رفتن به استخر پرهيز شود و وان آب گرم و سونا هم تا يك ماه به تاخير بيافتد.

 

جهت اطلاع از قيمت كاشت مو به وب سايت www.clinichairtransplantation.com مراجعه نماييد

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۲۵:۴۱ ] [ كلينيك كاشت مو ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 25
دیروز : 12
افراد آنلاین : 1
همه : 8207
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تور فرانسه
تور لاکچری فرانسه
www.arshantour.net

اجاره باغ عروسی
قیمت باغ عروسی
www.zhinowp.com

بهترین تشریفات عروسی
تشریفات مجالس اسداللهی
www.tashrifatalef.com

تشریفات مجالس عروسی
قیمت تشریفات مجالس
www.tashrifatsabour.com

میز کارشناسی
میز کارشناسی و کارمندی
www.azaran.com

قیمت ایمپلنت دندان
قیمت و انواع کاشت ایمپلنت دندان
www.drmabolghasemi.com

پیوند مو
قیمت کاشت مو
www.clinichairtransplantation.com

تور روسیه
آفر ویژه تور روسیه
www.alefbatour.com

ویزای انگلیس
قیمت ویزای انگلیس
www.mehrparvaz.com

Kish hotels
kish hotels in iran
www.iran-passenger.com

دستگاه برش لیزری طلا
برش طلا با لیزر
http://www.personageco.com

تبلیغات گوگل
تبلیغات در صفحه اول گوگل
www.papgroup.ir

<
لوله بازکنی اوین
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

تجهیزات نمایشگاهی
قیمت اجاره تجهیزات نمایشگاهی
www.raykasazan.com

جشن نامزدی
برگزاری جشن نامزدی
www.khadamatmajales.com

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات عروسی ثمین
www.tashrifatsamin.com

قیمت عینک طبی
نمایندگی عینک طبی کارل زایس
www.maadrac.com

تشریفات عروسی شرق تهران
تشریفات عروسی و خدمات مجالس شرق تهران
www.peyvandema.com

فروش آسانسور
نرخ سرویس آسانسور
www.fuji-lift.com

میز کامپیوتر
خرید میز کامپیوتر ارزان
www.mohitara.com

Traditional Restaurant in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

باغ عروسی
باغ عروسی مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

قرص ضد پیری
نماینده رسمی تالگو
www.thalgoparis.com

قیمت میز اداری
میز اداری فضاگویا
www.fazagooya.com

دکتر زیبایی
دکتر کریمیان فوق تخصص عمل جراحی زیبایی بینی
www.iran-plasticsurgery.ir

برگزاری همایش و سمینار
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com/

تم آتلیه کودک
عکس تولد در آتلیه کودک
www.photokafshdoozak.com

قیمت پارتیشن اداری
قیمت انواع پارتیشن اداری
www.afn-furniture.com/

سایت اینترنتی عطر و ادکلن
فروش بهترين خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس کنکور تجربی
بهترین آموزشگاه کنکور کشور
www.raheandisheh.ir

اجرای سالن کنفرانس
طراحی دکوراسیون و تجهیز سالن کنفرانس
www.cnpars.com

کاغذ دیواری سه بعدی
فروشگاه اینترنتی پارسیان آذین زند
www.azinzand.com

آفر تور هند
تور لحظه آخری هند
www.asemanabi.net
طراحی سایت وبهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید , دانلود نرم افزار اندروید

» سفر به نیوزیلند | 12 دلیل که حتما می بایست به این کشور سفر کنید
» سفر ارزان | هشت ایده برای یک سفر ایده آل با هزینه کم
» آژانس مسافرتی ریماگشت، شما را به دیدن جاذبه های کوالالامپور می برد!
» با کدام خودروی اتوماتیک به جاده های کوهستانی سفر کنیم؟
» هنرمندان و فعالان صنایع دستی بیمه می شوند
» سفر به دبی | لاس وگاس خاورمیانه با ویژگی های منحصر به فرد
» هلدینگ آرگو، آموزش تخصصی قهوه باریستا در اولین مدرسه قهوه ایران
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | هزاران مهاجر
» کله پزی های معروف تهران | کله پاچه خوب کجا بخوریم؟
» سفر به ایلام | از روستاهای ایلام و قلعه های تاریخی چه می دانید ؟
» سفر به فیجی | اسیر شدن در یک بهشت زیبا و بی نظیر
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | دوازده حواری
» ساعت شمار یک سفر هوایی | بیست و چهار ساعت در یک هواپیما
» سفر با کودکان | چگونه سفر خانوادگی با کودکان خود داشته باشیم؟
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | شهری مانند هیچ شهر دیگری!
» بلندترین نقاط دنیا | بلندترین سازه های انسانی و طبیعی جهان
» ایده های کاهش هزینه های سفر از زبان گردشگران حرفه ای!
» خانه تاریخی دکتر مصدق مرمت می شود
» عجیب ترین جاذبه های گردشگری آسیا که ناشناخته مانده اند!
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | پیست های بکر ایتالیا
» گردشگران نوپا | نکات سفر برای کسی که گردشگری را شروع کرده است
» سفر به استرالیا | دلایل مهم که باید به استرالیا سفر کنید
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | جهش
» ضرورت های سفر | راه های کسب آمادگی برای سفر
» سفر جاده ای با کودکان | بهترین ایده برای انجام یک سفر خانوادگی
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | آخرین شعاع نور
» معرفی روستاهای همدان | خوشگذرانی در سفر به همدان
» سفر به وین | چگونه یک هفته را در وین سپری کنیم؟
» شهری گمشده قربانی عملیات زه کشی می شود؟!
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | صبح سوئیس
» سبک زندگی شاد و سبکبار در ایرلند و شهر گالوی
» داستان عجیب شترهای وحشی استرالیا | شترهای استرالیایی
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | سوار امواج
» آشنایی با کاروانسرای سعدالسلطنه در قزوین
» 8 پیشنهاد عالی در بین شهرهای بریتانیا
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | داربست های رنگارنگ
» مقاصد گردشگری ایده آل برای سفر تک نفره خانم ها
» بنای تخت جمشید | عظیم ترین بنای سنگی ایران
» نفس های اثری تاریخی به شماره افتاد!
» معرفی غذاهای خوشمزه خراسان رضوی و تجربه تکرار نشدنی
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | مرد یخی
» سفر به بلغارستان | دانستنی های سفر به بلغارستان
» بیست و پنج واقعیت جادویی در مورد قلعه نوشوانستین
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | خواهران
» پنج شهر مهم خاورمیانه که باید از آن ها بازدید کنید
» نکته های مهم برای داشتن خواب بهتر در سفر!
» عکس منتخب نشنال جئوگرافیک | کوچ نشین های بربر
» کافه های سیار تهران | فودتراک ها در گوشه کنار تهران
» جاذبه های گردشگری ژاپن | مکان های غافلگیر کننده کشور ژاپن
» معلولان و استفاده آسان از موزه های تازه تاسیس شده