كلينيك رز
خدمات كلينيك رز در زمينه ترميم مو، كاشت مو، كاشت ابرو، ليپوماتيك، تزريق ژل و بوتاكس

 

ريزش مو به طور كلي امري طبيعي است ولي زماني كه ميزان اين ريزش از حد معمول بيشتر مي شود نگران كننده است بهتر است در ابتدا با توجه به سن و جنسيت به دنبال پاسخ اين سوالات باشيد: علل ريزش مو در زنان، علت ريزش مو در جوانان، كمبود چه ويتاميني باعث ريزش مو ميشود، علل ريزش موي سر پس از رسيدن به جواب اين سوالات است كه مي توانيد راه صحيح درمان را پيدا كنيد. اگر ريزش مو ارثي نباشد در بيشتر موارد قابل درمان است. كلينيك رز با توجه به فراگير بودن اين مشكل در اكثر افراد در مقاله علت‌هاي ريزش مو را بدانيد به بخشي از دلايل ريزش موها اشاره كرده تا راهنماي مناسبي براي يافتن بهترين درمان اين بيماران باشد.

 

يكي از علل اصلي ريزش مو در مردان، عامل هاي آندوژنيك يا به بيان ساده تر تأثير گذاري هورمون هاي مردانگي است. ريشه و پياز مو كه در اصطلاح پزشكي به آن فوليكل گفته مي شود ، در مو هاي پشت سر كه بانك مو است donor مقاوم تر هستند .كادر مجرب كلينيك رز با توجه به علت ريزش مو در افراد و پس از بررسي و انجام آزمايشات بهترين راه درمان ريزش مو را براي بيماران توصيه مي كند.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۴۶:۳۱ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

 

در دنياي پزشكي، راه هاي زيادي براي درمان(ريزش مو) كشف شده است. استفاده از داروها و مواد شيميايي تا داروهاي گياهي اما زماني كه استفاده از اين موارد اثر گذار نباشد و افراد دچار ريزش مو شده باشند بهترين راه حتما كاشت مو است. كاشت مو روش هاي زيادي دارد براي مثال روش FIT، روش FUT، كاشت مو به روش HRT و... اما امروزه بهترين روش كاشت مو، كاشت مو به روش SUT است كه بسيار كاربردي مي باشد. تا امروز كلينيك رز در مقالات خود به بهترين روش كاشت مو، روش جديد كاشت مو بدون جراحي، عوارض بعد از كاشت مو، هزينه كاشت موي سر، بهترين روش كاشت مو، سن مناسب كاشت مو، كاشت موي احسان عليخاني و... به صورت كامل اشاره كرده است اما در مقاله بايد ها و نبايدهاي قبل و بعد از كاشت مو  مي توانيد با مراقبت هاي كاشت مو آشنا شويد.

 

ريزش مو در واقع مي تواند دلايل مختلفي مانند استرس، عوامل موروثي، تغذيه نادرست و... داشته باشد كه به تناسب علت بيماري در افراد، پزشكان روش هاي درماني متفاوتي را به بيمار پيشنهاد مي كنند. كلينيك رز يكي از بهترين مراكز كاشت مو در تهران مي باشد كه در كلينيك فوق تخصصي رز خدمات كاشت مو (Hair transplantation) ، كاشت ابرو (Eyebrow transplantation) ، كاشت ريش و كاشت مژه با آخرين متد روز دنيا توسط پزشكان و متخصصان مجرب ارائه مي گردد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۶:۴۹ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

در بعضي افراد قسمت هايي از صورت هستند كه با ساير نواحي چهره يكسان نيستند بزرگتر يا كوچكتر هستند. مثلا بعضي افراد چانه يا فك كوچكي دارند، زماني كه بزرگ كردن چانه و فرم دهي چانه با ورزش ، زاويه دار كردن صورت با ورزش، زاويه دار كردن فك با ورزش ، انجام ورزش زاويه دار كردن صورت با روش هاي مختلف كار ساز نباشد بايد به فكر راه كارهاي پزشكي باشيم اما قبل از فكر كردن به هزينه جراحي جنيوپلاستي به فكر يافتن يك كلينيك زيبايي خوب براي درمان كوچك بودن فك پايين، زاويه دار كردن صورت با تزريق ژل، تزريق چربي به فك، تزريق فيلر به چانه براي زيبايي چانه و بهبود مشكلات صورت باشيد. هزينه تزريق چربي به چانه با هزينه عمل چانه بسيار تفاوت دارد كلينيك رز در مقاله اي با نام برجسته سازي چانه و زاويه دار كردن صورت به بررسي روش هاي اين عمل پر طرفدار پرداخته است

به جز جراحي و استفاده از پروتز كه در مرحله آخر قرار مي گيرد راه حل اين مسئله در درجه اول حتي به صورت موقتي  و يا تزريق چربي است. با توجه به ريسك كمتر و خطر كم در اين روش ها با توجه به ميزان نياز بيمار مي توانداستفاده شود.

كلينيك رز اين اطمينان را به شما مي دهد تا پس از جلسه مشاوره در اين مركز بهترين روش را براي از بين بردن اين مسئله انتخاب كنيد در درجه اول براي كادر مجرب كلينيك رز سلامتي بيماران اهميت دارد به همين دليل شما بهترين نتيجه را در كنار سلامتي از كلينيك رز هديه خواهيد گرفت


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۲۰:۴۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

تزريق ژل در اين روزها يكي از پر طرفدار ترين راه هاي از بين بردن نواقص صورت به شمار مي رود در اين بين استفاده از بهترين مارك ژل براي تزريق صورت، بهترين مارك ژل براي خط خنده، و بهترين مارك ژل براي تزريق لب خواسته همه افراد است علاوه بر آن هزينه تزريق ژل و قيمت انواع ژل از سوالاتي است كه براي هر بيماري كه مطب يا كلينيك زيبايي مراجعه مي كند پيش مي آيد. اگر شما هم در ذهنتان اين سوال ها را داريد كه قيمت تزريق ژل خط خنده، قيمت ژل ژوويدرم، بهترين ژل تزريقي صورت چيست حتما با مشاوران كلينيك رز تماس حاصل فرماييد.

مشاوران اين مركز شما را با عوارض تزريق ژل لب، مراقبت بعد از تزريق ژل آشنا كرده و به شما خواهند گفت كه آيا كانديداي مناسبي براي تزريق هيالورونيك اسيد هستيد يا خير. كلينيك رز مقاله اي با عنوان راهي براي جوانسازي صورت سعي بر آن داشته تا اطلاعاتي را در رابطه با تزريق ژل براي جوانسازي در اختيار كاربران قرار دهد.

 

آدمي از ابتداي خلقت همواره با پديده پيري در جنگ و جدال بوده و در اين جنگ و ستيزها به روشهاي متنوعي نيز دست پيدا كرده است.

ظاهر شدن چين و چروك روي صورت يا عميق تر شدن چين هاي طبيعي هميشه براي انسان به ويژه بانوان ناخوشايند بوده و هست و خواهد بود و در هر زمان روشهايي براي از بين بردن يا كم كردن آنها اعمال شده است. تزريق ژل يا چربي يكي از آخرين دستاورد علم پزشكي در جهت هر چه زيباتر كردن انسان است.

 

كلينيك رز يكي از بهترين مراكز پوست و زيبايي در تهران مي باشد كه تمام تلاش خود را براي رضايتمندي بيماران خود در جهت جواني، شادابي و سلامتي آنها مي كند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۱۳:۴۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

چين و چروك ها عمدتاً در اثر انقباض عضلات سطحي صورت به وجود مي آيند و با تزريق بوتاكس قابل درمان هستند.

با تزريق بوتاكس مي توان چين و چروك هاي اطراف چشم و باندهاي گردن را نيز درمان كرد  ولي در ذهن همه كساني كه براي اولين بار اقدام به تزريق اين دارو مي كنند سوالاتي مانند قيمت بوتاكس، مراقبتهاي بعد از تزريق بوتاكس، بهترين مارك بوتاكس، عوارض بوتاكس چيست، راههاي از بين بردن اثر بوتاكس، افتادگي پلك در اثر بوتاكس، شستن صورت بعد از بوتاكس، افتادگي پلك بعد از بوتاكس، خوابيدن بعد از بوتاكس، هزينه بوتاكس، ورزش بعد از بوتاكس، بهترين نوع بوتاكس، اثر بوتاكس بعد از چند روز پديدار مي شود و ... پيش مي آيد كه همكاران ما در كلينيك رز با صبر و بردباري به همه سوالات شما پاسخگو خواهند بود. و در مقاله تزريق بوتاكس براي جوانسازي پوستبه طور كامل در رابطه با اين دارو توضيح داده است.

توصيه اكثر پزشكان و همچنين كادر مجرب كلينيك رز بر اين است كه پس از تزريق ، عضلات محل تزريق را تا حد امكان منقبض كنيم تا جذب آن بيشتر و تاثيرپذيري آن مطلوب تر گردد. اثر بوتاكس هميشگي و دايمي نميباشد و بسياري از بيماران بايد هر چند ماه يكبار تزريق بوتاكس را تجديد كنند چرا كه در اثر تزريق مكرر عضلات فرا مي گيرند كه منقبض نشده و به اين ترتيب پس از مدتي فاصله تزريق ها بيشتر خواهد شد و به مرور زمان ديگر لازم به تزريق نخواهد بود تزريق بوتاكس بي ضرر بوده اما در عين حال ممكن است در اثر اين تزريق پلك كمي پايين بيفتد كه اين موضوع موقتي است و نهايتاً دو تا سه هفته طول مي كشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۴۹:۲۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

شوره سر ممكن است توسط پوست‌هاي سر خشك ايجاد شوند (كم شدن آب بدن نيز باعث شوره سر مي‌شود) البته گاهي اوقات هم شوره سر به دليل بيماري‌هاي پوستي نظير اگزما، پسوريازيس و يا عفونت هاي قارچي روي پوست سر شكل ميگيرند. معمولا در راستاي اين اتفاق اين سوالات كه رابطه شوره سر و ريزش مو، بهترين شامپو براي از بين بردن شوره سر، بهترين شامپو ضد شوره ايراني، بهترين شامپو ضد شوره خارجي، عوارض شوره سر براي افراد پيش مي آيد. براي درمان شوره سر شديد، درمان سريع شوره سر، درمان شوره سر چرب راه هايي مانند درمان شوره سر با روغن زيتون و درمان شوره سر با سركه سفيد يا استفاده از شامپو ضد شوره سلنيوم سولفايد، شامپو ضد شوره پرژك، شامپو ضد شوره كلير كه بسياري از پزشكان شايد توصيه كنند وجود دارد وليرا‌ه‌هاي برطرف كردن شوره سر بسيار ساده و اغلب ارزان هستند، در ادامه با كلينيك رز همراه باشيد تا به معرفي برخي از اين راه‌حل ها بپردازيم.

كلينيك رز در راستاي مراقبت از موها پس از ارائه خدمات درمان ريزش مو، پيوند مو، كاشت مو، كاشت ابرو و ... مقالاتي را تحت عنوان مراقبت مو براي شما در نظر گرفته تا بدون نياز به مراجعه به پزشك در صورت خفيف بودن مشكل آن را از راه هاي سنتي و گياهي درمان نماييد. در مقاله شوره سر و راه هاي درمان آن ما به طور كامل در رابطه با راه هاي درمان پوسته پوسته شدن سر و ايجاد شوره در سر توضيح داده ايم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۳:۳۸:۵۳ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

مراقبت از موها با هر جنسي امري ضروري و اجتناب ناپذير است براي اينكه به دنبال درمان ريزش مو  نباشيد  بايد مراقب موها باشيد روش صحيح شانه زدن، روش صحيح شستشو، استفاده از شامپوهاي استاندارد از ابتلا به ريزش مو جلوگيري ميكند البته تغذيه نيز نقش موثري در مراقبت موها دارد.

 

 

حتما ميدانيد كه آبي كه براي شستشوي موها بكار ميرود تاثير مستقيم و به سزايي در سلامت و تضمين پايداري موهاي شما دارد؛ پس آبي كه براي شستشوي موها استفاده مي كنيد ميبايست داراي حرارت معين و همچنين نبايد به يكباره آب سرد و يا آب گرم را روي سر باز كرد و يا درجه آب را بطور ناگهاني تغيير داد زيرا كه با چنين كاري ريشه ي موها شوكه ميشوند كه واكنش آن تضعيف و ريزش مو خواهد بود. اگر مي خواهيد به طور كامل با چگونگي مراقبت مو آشنا شويد حتما مقالهمراقبت از موهاي معمولي را كه توسط كلينيك رز ارائه شده مطالعه نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۱۵:۵۰ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

هر نوع مويي با هر جنسي چرب، خشك يا معمولي اگر مراقبت نشود فرد را دچار ريزش مو مي كند، شستشوي هر روز موي سر، شستن مو با صابون، شستن مو بدون شامپو، رعايت روش صحيح شستن موهاي بلند هر كدام از اينها ممكن است در جلوگيري از ريزش مو يا درمان ريزش مو موثر باشند اما توصيه كلينيك رز به افراد براي محافظت از موي سر شستن صحيح موها است.

 

شستن موها كاري در عين حال بسيار ساده و بسيار پيچيده است است؛ اكثر افراد بر اين باورند كه شستن موها ابتدا با خيس كردن، ‌شامپو زدن و ماساژ دادن و چنگ زدن مو آغاز و در نهايت با خشك كردن و سشوار كشيدن مو همراه است. اما ما بر اين باوريم كه اين كار تا حدودي اشتباه و عاميانه است، زيرا شستن موها چند فوت كوزه‌ گري ديگر نيز دارد كه در اينجا قصد داريم آنها را براي شما بازگو كنيم، پس با كلينيك رز همراه شويد.

 

موهاي خشك از آن جنس موهايي هستند كه نسبت به ساير موها چرب يا معمولي نياز به مراقبت و رسيدگي بيشتري دارد موهاي خشك بسيار شكننده هستند اگر ميخواهيد با نحوهمراقبت موهاي خشك آشنا شويد با كلينيك رز همراه باشيد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۸:۱۰:۵۴ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

اكثر قريب به اتفاق افراد در جوامع مختلف همچنان بر اين باورند كه كاشت مو و يا پيوند مو، كاشت ابرو و يا مواردي كه به انجام اعمال زيبايي مرتبط است ميتواند براي سلامتي آنها زيان بار و خطرناك باشد، در ابتدا از شما مي خواهيم كه لطفا اين باور را از خود دور كنيد كه كاشت مو يا كاشت ابرو ممكن است براي شما خطرناك باشد اگر چنين بود بسياري از بازيگران و مجريان مطرح اين كار را انجام نمي دادند اگر به كاشت موي احسان عليخاني توجه كنيد خواهيد ديد كه كاشت مو بسيار تاثير گذار و بدون خطر است، پزشكان و جراحان عالي رتبه مستقر در كلينيك رز با به كار گيري جديدترين متدهاي پزشكي روز دنيا و همواره به روز بودن تجهيزات اين كلينيك علاوه بر  اينكه ظاهر شما را بنا به نظر خودتان به زيبايي و كمال مطلوب خودتان ميرسانند، سلامت شما را نيز به طور مطلق به عنوان اصلي ترين وظيفه خود ميدانند.

 

مواردي كه ممكن است بعد از كاشت مو با آنها روبرو شويد در زير آمده و در مقاله خطرات و عوارض كاشت مو درباره هر يك به طور كامل توضيح داده شده است.

·         نازك شدن موقتي موها (تبديل شدن موها در زمان كوتاه به كرك)

·         خون‌ريزي

·         درد؛ كاشت مو درد ندارد

·         بي‌حسي

·         سكسكه و ربط آن به كاشت مو

·         خارش؛ عارضه‌اي طبيعي پس از كاشت مو

·         ورم كردن نواحي پيوند خورده پس از كاشت مو يا كاشت ابرو

·         التهاب يا عفونت فوليكول مو

·         زخم، آيا نواحي پيوند خورده يا كشت شده ممكن است زخم شوند؟

·         كيست

 

در انتهاي اين مطلب كه توسط پزشكان و اساتيد مجرب كلينيك رز گردآوري شده ذكر اين نكته ضروري به نظر مي‌رسد كه بايد توجه داشته باشيد كه هر زماني كه قسمتي از پوست انسان بريده ميشود، توسط فرآيندي به نام «فيبروز» بهبود مي‌يابد و به دليل كوچك بودن مناطق پيوند و ترميم مو، فيبروزهاي ايجاد شده ناشي از فرآيند كاشت موي طبيعي تقريباً غير قابل شناسايي خواهند بود و ديده نمي‌شوند و به طور كلي عزيزاني كه به كلينيك رز مراجعه ميكنند نگراني هاي را در خصوص عوارض و خطرات عنوان شده به خود راه ندهند چراكه بسياري از مواردي كه در اين مطالب عنوان شد به ندرت اتفاق مي‌افتند و ما سعي كرديم تا صادقانه براي شما آن‌ها را اعلام كنيم. قيمت كاشت مو، سن مناسب براي كاشت مو، عكس كاشت مو، هزينه تقريبي كاشت مو و بهترين فصل كاشت مو همه سوالاتي است كه با مراجعه به مشاوران كلينيك رز مي توانيد اطلاعات لازم را كسب نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۱۱:۴۱:۱۰ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

كاشت مو و كاشت ابرو به عنوان يك عمل جراحي به روز و پر طرفدار است كه روي ظاهر افراد تاثير بسيار زيادي مي گذارد براي انجام اين عمل براي هر كسي سوالاتي چون سن مناسب كاشت مو، قيمت كاشت موي طبيعي، موهاي كاشته شده كي رشد ميكنند، عوارض كاشت موي سر، روش هاي كاشت مو و ... پيش مي آيد. ما تبليغات بسياري را مي بينيم كه براي كاشت مو انجام مي شود مانند كاشت موي احسان عليخاني يا احسان عليخاني قبل و بعد از كاشت مو ولي كاشت مو در افراد مشهور به وفور انجام ميشود اينكه صرفا كاشت مو موجب طبيعي بودن موهاي افراد شده تفكر درستي نيست نحوه شستشوي سر بعد از كاشت مو، بعد از كاشت مو چه بخوريم و به طور كلي مراقبت هاي عد از كاشت مو تاثير بسياري دارد. عوارضي كه بعد از كاشت مو در افراد ديده مي شود مانند دلمه هاي بعد از كاشت مو، ورم صورت بعد از كاشت مو موقتي بوده و به مرور زمان رفع مي شوند.

اگر از كساني كه تجربه كاشت مو يا ابرو را دارند بپرسيد به شما مي گويند موهاي كاشته شده كي رشد ميكنند، آيا موهاي كاشته شده مي ريزند؟، مراحل رشد مو بعد از كاشت چه زماني است و بسياري سوالات ديگر كه علاوه بر پزشك از افرادي كه تجربه دارند مي توانيد در مورد نتيجه نهايي كاشت مو بپرسيد.

كاشت مو براي همه افراد قابل انجام است حتي كساني كه از بانك موي ضعيفي برخوردارند نيز مي توانند پيوند مو از بدن به سر را انجام دهند. كاشت مو براي پيشاني بلند هم انجام ميشود و اگر به پزشك متخصص و مركز خوبي مراجعه كنيد قطعا با بهترين نتيجه مواجه خواهيد شد.

روش FUT و يا كاشت به روش واحدهاي فوليكولي

در كاشت به اين روش بايد ابتدا يك نوار از مو كه معمولاً از پشت سر و اطراف گوش‌ها ميباشد، برداشته ميشود و سپس نوار را براي پيوند به محل مورد نظر آماده سازي و جدا مي‌كنند. اين روش يك نتيجه‌ي عالي براي هر دو طرف به دنبال دارد.

روش FIT يا اصلاح معايب  FUT

از اين روش تحت عنوان اصطلاح معايب روش FUT نيز ياد مي‌كنند كه به منظور اصلاح معايب روشFUT   به كار گرفته ميشود. اين روش نيز يكي از بهترين روش‌هاي كاشت موي در گذشته محسوب مي‌شده است. در اين روش برخلاف روش كاشت به صورت FUT به جاي برداشتن نوار پوستي، فوليكول‌هاي مو به صورت دانه‌اي و جداگانه مستقيم از روي سر فرد برداشته ميشود و به محل جديد و مورد نياز پيوند زده ميشود. اما امروزه روش هاي پيشرفته تري وجود دارد كه در آينده به آنها اشاره خواهيم كرد. كلينيك رز يكي از معتبر ترين و بهترين كلينيك هاي كاشت مو در تهران است كه بهترين خدمات را در كنار مناسب ترين قيمت به شما ارائه مي دهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۵۴:۴۵ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 14
دیروز : 28
افراد آنلاین : 1
همه : 2122
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تور بلغارستان
تور لحظه آخری و ارزان بلغارستان
www.almasneshantour.com

برگزاری مراسم عروسی
خدمات مجالس عروسی ژینو
www.zhinowp.com

اجاره باغ عروسی
تشریفات مجالس عروسی الف
www.tashrifatalef.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

سقف کاذب پی وی سی
سقف کاذب پی وی سی آذران فضا نما
www.azaran.com

مشاوره تحصیلی
خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان
www.khanemoshavere.com

هزینه اصلاح خط لبخند
دکتر مهدی ابوالقاسمی جراح و دندانپزشک زیبایی
www.drmabolghasemi.com

بهترین روش کاشت مو
بهترین کلینیک فوق تخصصی کاشت مو
www.rozclinic.com

تور سریلانکا
بهترین آفر تورسریلانکا
www.alefbatour.com

تور استانبول نوروز 96
تور ارزان و لحظه آخری استانبول
www.mehrparvaz.com

تور لحظه آخری آنتالیا
تور نوروزی آنتالیا
www.cafegardesh.com

قیمت تور بالی
آرشان پرواز ارئه دهده تور بالی
www.arshantour.net

cheap hotels in iran
Tehran Hotels,Iran Hotels
www.iran-passenger.com

کلاس آیلتس
آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد
www.hiradenglish.com

طراحی سایت اختصاصی
Web design
www.papgroup.ir

لوله بازکنی
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

LED تابلو روان
تابلو روان شرکت فرا صنعت پارسیان
www.fspled.com

دیپلم کار و دانش
اخذ دیپلم کار و دانش در مجتمع فنی تهران پایتخت
www.tehranpaytakht.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات عروسی و خدمات مجالس اسداللهی برگزار کننده مراسم عروسی
www.khadamatmajales.com

تشریفات مجالس
تشریفات عروسی ثمین
www.tashrifatsamin.com

نمایندگی زایس
نمایندگی کارل زایس
www.maadrac.com

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات عروسی پارت
www.peyvandema.com

قطعات آسانسور
شرکت ایده نگار گیتی نماینده انحصاری آسانسور فوجی
www.fuji-lift.com

میز کنفرانس
میز کنفرانس محیط آرا
www.mohitara.com

برگزاری مجالس عروسی
تشریفات عروسی و خدمات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
خدمات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

پاکسازی پوست
نماینده رسمی تالگو در ایران
http://www.thalgoparis.com

پارتیشن اداری
پارتیشن اداری فضاگویا
www.fazagooya.com

عمل زیبایی بینی
جراحی زیبایی بینی
www.iran-plasticsurgery.ir

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک کفشدوزک
www.photokafshdoozak.com

میز کنفرانس
میز کنفرانس شرکت آذران فضانما
www.afn-furniture.com

ادکلن
فروش خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس تیزهوشان
آموزشگاه کنکور راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

تجهیزسالن کنفرانس
طراحی دکوراسیون و تجهیز سالن کنفرانس,همایش و آمفی تئاتر
www.cnpars.com

عکاسی عروسی
آتلیه عکاسی نامبروان
www.photonumber1.com
طراحی سایت وبهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان

سئو کار حرفه ای / ملک یاب / امام زمان / ساخت سردخانه

وکیل پایه یک دادگستری / هاست ارزان / شیرازچت|چت روم شلوغ / تورسریلانکا

سردخانه / خرید بک لینک / مدل لباس زنانه 2017/ رزرو هتل / ترجمه تخصصی

 هتل اسپیناس پالاس/ طب سوزنی شیراز / درمان دیسک شیراز

نیازمندی های بازارچه 96