كلينيك رز
خدمات كلينيك رز در زمينه ترميم مو، كاشت مو، كاشت ابرو، ليپوماتيك، تزريق ژل و بوتاكس

كاشت مو از جمله مواردي است كه پس از انجام آن بايد توصيه هاي بعد از كاشت مو توجه كرد در مقاله تاثير سيگار و قليان بر كاشت مو و مقالات ديگر كلينيك رز سعي كرده ايم به تاثيرات و توضيح مواردي مانند  ترياك و ريزش مو، تاثير ترك سيگار بر مو، ليزر بعد از كاشت مو، اثر ترياك بر مو، بعد از كاشت مو چه غذاهايي بخوريم، كشيدن قليان بعد از كاشت مو و مراقبتهاي بعد از كاشت مو به روش fit و... بپردازيم.

 

 

سيگار كشيدن باعث نازك شده پوست سر شده ، و كاهش ضخامت لايه ي فوقاني پوست را در پي دارد در نتيجه افراد سيگاري بعد از عمل كاشت مو حداقل ۲الي ۴ هفته از استعمال سيگار خودداري كنند. كلينيك تخصصي كاشت موي رز مقالات متعددي در خصوص مراقبت هاي مو تهيه كرده كه خواندن هركدام از آنها در پاسخ به سوالات شما بسيار موثر خواهد بود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۱۹:۵۵ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

اگر به دنبال بهترين كرم براي رفع كك و مك يا به از بين بردن كك و مك صورت با ليزر هستيد و به هزينه ليزر كك و مك صورت فكر مي كنيد دست نگه داريد، درمان كك و مك با ليزر آخرين راه از بين بردن اين لك هاست. را ه هاي درمان خانگي و سنتي مانند ماسك عسل و دارچين براي كك و مك صورت و دست هم مناسب است.

كك و مك ها لكه هاى كوچك يك تا سه ميلى مترى گرد يا بيضى شكل و يا حتى با حدود نامشخص هستند كه به رنگ قهوه اى روشن و تيره در پوست ايجاد مى شوند. معمولاً در مناطقى از پوست كه در معرض نور آفتاب قرار مى گيرد، مثل صورت، پشت دست ها، ساعد، گردن و سينه به وجود مى آيد. متخصصان كلينيك رز راه حل ساده تري را براي از بين بردن اين لك ها پيشنهاد مي كنند مقاله اي درباره درمان كك و مك آماده شده كه خواندن آن بهترين راه درمان است.

 

كك و مك بيشتر در چه افرادي ظاهر ميشود؟

متخصص پوست و مو در اين باره اظهار نظر كرده‌اند و گفته‌اند كك و مك بيشتر در افرادي شيوع پيدا مي‌كند كه پوستي روشن و سفيدموها و چشماني رنگي دارند كه در واقع نتيجه طبيعي عمل سلول‌هاي رنگ‌ساز است. بر اساس نظريه‌هاي منتشر شده نقاطي از بدن كه در معرض تشعشع آفتاب قرار مي‌گيرند، بيشتر دچار كك و مك مي‌شوند و اين بدان علت است كه در اثر تابش آفتاب و اشعه ماوراي بنفش، ملانين كه از سلول‌هاي رنگ‌ساز پوست ترشح مي‌شود، به ‌طور ناهماهنگ در سطح پوست جمع و سبب به ‌وجود آمدن كك و مك مي‌شود.

 

كلينيك رز يكي از بهترين كلينيك هاي پوست و زيبايي در تهران مي باشد كه علاوه بر زيبايي  به سلامتي بيماران خود بسيار اهميت مي دهد به همين جهت مقالات مختلفي را در رابطه با سلامت پوست و مو تهيه تا اطلاعات لازم را براي سلامتي و زيبايي پوست و مو به شما بدهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۱۰:۱۰ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]


امروزه ليزر موهاي زائد يكي از پرطرفدارترين مراجعات به مراكز ليزر و كلينيك ها را تشكيل ميدهد. اكثر مردم اطلاعات كافي و كاملي درباره فاصله بين جلسات ليزر موهاي زائد، نكات قبل از ليزر موهاي زائد، هزينه ليزر موهاي زائد صورت، زمان ريزش مو بعد از ليزر، چند روز بعد از ليزر موها ميريزد، ليزر موهاي زائد بيكيني، عوارض ليزر موهاي زائد صورت اطلاعات كمي دارند. در قدم اول براي ليزر موهاي بدن بايد اطلاعات كامل و كافي در رابطه با هر ناحيه از بدن به خصوص نواحي كه داراي غدد لنفاوي هستند مانند ليزر موهاي زائد زير بغل و نقاط حساسي مانند ناحيه تناسلي و ... بدست آوريد. كلينيك رز سعي بر آن داشته تا با ارائه اطلاعات لازم و كافي در مقاله
 ليزر موهاي زائد داوطلبان را آگاه سازد.

 

كلينيك رز همه تلاش خود را براي سلامتي و آرامش بيماران به كار گرفته است شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره هاي كلينيك رز تماس و پاسخ سوالات خود از جمله عوارض ليزر موهاي زائد و... را از مشاوران ما جويا شويد حاصل كنيد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۰۴:۱۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

ريزش مو شديد در زنان و مردان از گذشته بسيار بحث بر انگيز بوده و استفاده از داروي ريزش مو، درمان خانگي ريزش مو به صورت موقت كارساز بوده يا موجب درمان موقت مو شده است. درمان ريزش مو زنان با درمان ريزش مو مردان در مواردي با توجه به علت ريزش متفاوت است و بايد با توجه به دليل بروز اين مشكل مورد درمان قرار گيرد اما درمان ريزش مو با داروهاي گياهي مطلبي است كه در اكثر افراد تاثير داشته و يا اگر موثر نبوده ضرري هم براي فرد ايجاد نمي كند

ريزش مو دلايل زيادي مي‌تواند داشته باشد كه هر فردي اگر دليل ريزش موهاي خود را بداند مي تواند از ريزش بيشتر آن جلوگيري نمايد متخصصان كلينيك رز در اين مقاله براي درمان ريزش مو از طبيعت كمك بگيريد سعي دارند تا نگاهي تقريبا جامع به دلايل ريزش مو كه فكر ميكنيم ميتواند تا حدود زيادي به جلوگيري از دست دادن بيشتر موهاي شما كمك ميكند داشته باشيم

علت ريزش مو ميتواند در هر فرد متفاوت باشد بهتر است پس از بررسي علت ريزش موي خود به درمان آن از طريق يكي از راه هاي پيشنهادي ما بپردازيد

 

كلينيك رز با توجه به نوع نياز بيماران مقالاتي را براي افزايش اطلاعات هرچه بيشتر درباره مراقبت هاي مو زير نظر متخصصان مركز تهيه و در وب سايت خود قرارداده است. شما مي توانيد پس از مطالعه اين مقالات جهت رفع مشكلات خود به كلينيك رز مراجعه نماييد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۱۴:۴۱ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

كاشت مو به روش اچ آر تي - HRT يا كاشت موي غير قابل رشد تا كنون در ايران و كشورهاي اروپايي و امريكايي معرفي و به صورت متداول از آن به عنوان يكي از روش هاي درمان ريزش مو استفاده مي‌شود. اين روش از كاشت مو كه به تاييد انجمن پزشكان نيز رسيده تحت عنوان كاشت مو به روش HRT مطرح است. در اين روش نيازي به بانك موي فرد نيست و از بانك موي تعبيه شده در مركز تخصصي كاشت مو استفاده ميشود كه هم جنس و هم رنگ با موي سر فرد استفاده ميشود و جايگزين بسيار مناسبي براي موهاي ريخته شده مي باشد.

 از مزاياي اين روش ميتوان  خط رويش و خط فرق بسيار طبيعي را نام برد و  بطوريكه حتي اطرافيانتان هم نميتوانند تشخيص دهند از صفر تا صد اين روش در يك جلسه انجام ميشود و حتي پس از آن نيازي به مراجعات مكرر ندارد. اين روش كاملا مناسب براي كساني است كه فاقد بانك مو هستند و يا كاشت مو در بيماران قلبي ، فشارخون و ... مي باشند و در واقع اين فرآيند بدون هيچ گونه جراحي و خونريزي صورت ميگيرد.

كلينيك رز يكي از بهترين و باتجربه ترين مراكز تخصصي كاشت مو در تهران مي باشد كه بهترين خدمات را با مناسب ترين قيمت به بيماران ارائه مي دهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۲:۰۵:۲۹ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

ليزر، ‌ناخودآگاه ذهن شما را بدون شك به سمت رهايي از شر موهاي زائد ميبرد؛ يكي از بيشترين كاربردهاي ليزر در درمان موهاي زائد مي باشد . ليزر موهاي زائد با ليزر به دليل موثرتر بودن ، سرعت عمل بيشتر، درد و عوارض كمتر بر الكتروليز ارجح مي باشد. ليزر برداشت مو، رنگدانه موجود در پياز مو را هدف قرار داده لذا موهاي سفيد كه رنگدانه درون خود ندارند كمتر به درمان با ليزر پاسخ مي دهند.

بهترين نتايج براي افراد با پوست روشن و داراي موي سياه و ضخيم بدست مي آيد. بيماران با موهاي قرمز، بلوند يا خاكستري از بين رفتن مو را به شكل موقت تجربه خواهند كرد كه با فواصل منظم درماني اين پاسخ درماني حفظ مي شود. ثابت شده است كه با يك جلسه ليزر درماني 40-20 درصد ، با سه جلسه ليزر ۷۰-۳۰ درصد و با چند جلسه بيشتر تا ۹۰ درصد موها كاهش مي يابددر بسياري از خانمها كه در نواحي وابسته به هورمون موي زائد دارند (صورت ، گردن ، دور نوك سينه ، بين دو سينه و اطراف و پائين ناف ) ممكن است زمينه بيماريهاي هورموني مثل تخمدان پلي كيست وجود داشته باشد. اين افراد اغلب ساير علائم اختلالات هورموني مثل ريزش مو ، جوش زدن صورت ، چرب و پرتقالي شدن پوست ، نازايي را هم تجربه مي كنند، لذا اين افراد كانديد مناسب ليزر درماني بدون درمان بيماري زمينه اي نمي باشند. انجام ليزر موهاي زائد درصورت حاملگي ، برنزه بودن پوست، داشتن سابقه تشنج و داشتن عفونت فعال ممنوع است.

 

كلينيك رز يكي از بهترين مراكز ايزر موهاي زائد است كه در وحله اول سلامت بيماران را در نظر مي گيرد بنابراين با آرامش خاطر خود را به متخصصان ما بسپاريد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۱ تير ۱۳۹۶ ] [ ۰۱:۵۰:۲۱ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

 

ريزش مو به طور كلي امري طبيعي است ولي زماني كه ميزان اين ريزش از حد معمول بيشتر مي شود نگران كننده است بهتر است در ابتدا با توجه به سن و جنسيت به دنبال پاسخ اين سوالات باشيد: علل ريزش مو در زنان، علت ريزش مو در جوانان، كمبود چه ويتاميني باعث ريزش مو ميشود، علل ريزش موي سر پس از رسيدن به جواب اين سوالات است كه مي توانيد راه صحيح درمان را پيدا كنيد. اگر ريزش مو ارثي نباشد در بيشتر موارد قابل درمان است. كلينيك رز با توجه به فراگير بودن اين مشكل در اكثر افراد در مقاله علت‌هاي ريزش مو را بدانيد به بخشي از دلايل ريزش موها اشاره كرده تا راهنماي مناسبي براي يافتن بهترين درمان اين بيماران باشد.

 

يكي از علل اصلي ريزش مو در مردان، عامل هاي آندوژنيك يا به بيان ساده تر تأثير گذاري هورمون هاي مردانگي است. ريشه و پياز مو كه در اصطلاح پزشكي به آن فوليكل گفته مي شود ، در مو هاي پشت سر كه بانك مو است donor مقاوم تر هستند .كادر مجرب كلينيك رز با توجه به علت ريزش مو در افراد و پس از بررسي و انجام آزمايشات بهترين راه درمان ريزش مو را براي بيماران توصيه مي كند.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۴۶:۳۱ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

 

در دنياي پزشكي، راه هاي زيادي براي درمان(ريزش مو) كشف شده است. استفاده از داروها و مواد شيميايي تا داروهاي گياهي اما زماني كه استفاده از اين موارد اثر گذار نباشد و افراد دچار ريزش مو شده باشند بهترين راه حتما كاشت مو است. كاشت مو روش هاي زيادي دارد براي مثال روش FIT، روش FUT، كاشت مو به روش HRT و... اما امروزه بهترين روش كاشت مو، كاشت مو به روش SUT است كه بسيار كاربردي مي باشد. تا امروز كلينيك رز در مقالات خود به بهترين روش كاشت مو، روش جديد كاشت مو بدون جراحي، عوارض بعد از كاشت مو، هزينه كاشت موي سر، بهترين روش كاشت مو، سن مناسب كاشت مو، كاشت موي احسان عليخاني و... به صورت كامل اشاره كرده است اما در مقاله بايد ها و نبايدهاي قبل و بعد از كاشت مو  مي توانيد با مراقبت هاي كاشت مو آشنا شويد.

 

ريزش مو در واقع مي تواند دلايل مختلفي مانند استرس، عوامل موروثي، تغذيه نادرست و... داشته باشد كه به تناسب علت بيماري در افراد، پزشكان روش هاي درماني متفاوتي را به بيمار پيشنهاد مي كنند. كلينيك رز يكي از بهترين مراكز كاشت مو در تهران مي باشد كه در كلينيك فوق تخصصي رز خدمات كاشت مو (Hair transplantation) ، كاشت ابرو (Eyebrow transplantation) ، كاشت ريش و كاشت مژه با آخرين متد روز دنيا توسط پزشكان و متخصصان مجرب ارائه مي گردد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۳۶:۴۹ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

در بعضي افراد قسمت هايي از صورت هستند كه با ساير نواحي چهره يكسان نيستند بزرگتر يا كوچكتر هستند. مثلا بعضي افراد چانه يا فك كوچكي دارند، زماني كه بزرگ كردن چانه و فرم دهي چانه با ورزش ، زاويه دار كردن صورت با ورزش، زاويه دار كردن فك با ورزش ، انجام ورزش زاويه دار كردن صورت با روش هاي مختلف كار ساز نباشد بايد به فكر راه كارهاي پزشكي باشيم اما قبل از فكر كردن به هزينه جراحي جنيوپلاستي به فكر يافتن يك كلينيك زيبايي خوب براي درمان كوچك بودن فك پايين، زاويه دار كردن صورت با تزريق ژل، تزريق چربي به فك، تزريق فيلر به چانه براي زيبايي چانه و بهبود مشكلات صورت باشيد. هزينه تزريق چربي به چانه با هزينه عمل چانه بسيار تفاوت دارد كلينيك رز در مقاله اي با نام برجسته سازي چانه و زاويه دار كردن صورت به بررسي روش هاي اين عمل پر طرفدار پرداخته است

به جز جراحي و استفاده از پروتز كه در مرحله آخر قرار مي گيرد راه حل اين مسئله در درجه اول حتي به صورت موقتي  و يا تزريق چربي است. با توجه به ريسك كمتر و خطر كم در اين روش ها با توجه به ميزان نياز بيمار مي توانداستفاده شود.

كلينيك رز اين اطمينان را به شما مي دهد تا پس از جلسه مشاوره در اين مركز بهترين روش را براي از بين بردن اين مسئله انتخاب كنيد در درجه اول براي كادر مجرب كلينيك رز سلامتي بيماران اهميت دارد به همين دليل شما بهترين نتيجه را در كنار سلامتي از كلينيك رز هديه خواهيد گرفت


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۲۰:۴۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]

تزريق ژل در اين روزها يكي از پر طرفدار ترين راه هاي از بين بردن نواقص صورت به شمار مي رود در اين بين استفاده از بهترين مارك ژل براي تزريق صورت، بهترين مارك ژل براي خط خنده، و بهترين مارك ژل براي تزريق لب خواسته همه افراد است علاوه بر آن هزينه تزريق ژل و قيمت انواع ژل از سوالاتي است كه براي هر بيماري كه مطب يا كلينيك زيبايي مراجعه مي كند پيش مي آيد. اگر شما هم در ذهنتان اين سوال ها را داريد كه قيمت تزريق ژل خط خنده، قيمت ژل ژوويدرم، بهترين ژل تزريقي صورت چيست حتما با مشاوران كلينيك رز تماس حاصل فرماييد.

مشاوران اين مركز شما را با عوارض تزريق ژل لب، مراقبت بعد از تزريق ژل آشنا كرده و به شما خواهند گفت كه آيا كانديداي مناسبي براي تزريق هيالورونيك اسيد هستيد يا خير. كلينيك رز مقاله اي با عنوان راهي براي جوانسازي صورت سعي بر آن داشته تا اطلاعاتي را در رابطه با تزريق ژل براي جوانسازي در اختيار كاربران قرار دهد.

 

آدمي از ابتداي خلقت همواره با پديده پيري در جنگ و جدال بوده و در اين جنگ و ستيزها به روشهاي متنوعي نيز دست پيدا كرده است.

ظاهر شدن چين و چروك روي صورت يا عميق تر شدن چين هاي طبيعي هميشه براي انسان به ويژه بانوان ناخوشايند بوده و هست و خواهد بود و در هر زمان روشهايي براي از بين بردن يا كم كردن آنها اعمال شده است. تزريق ژل يا چربي يكي از آخرين دستاورد علم پزشكي در جهت هر چه زيباتر كردن انسان است.

 

كلينيك رز يكي از بهترين مراكز پوست و زيبايي در تهران مي باشد كه تمام تلاش خود را براي رضايتمندي بيماران خود در جهت جواني، شادابي و سلامتي آنها مي كند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ] [ ۰۴:۱۳:۴۷ ] [ كلينيك رز ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 9
دیروز : 24
افراد آنلاین : 1
همه : 2657
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تور بلغارستان
تور لحظه آخری و ارزان بلغارستان
www.almasneshantour.com

برگزاری مراسم عروسی
خدمات مجالس عروسی ژینو
www.zhinowp.com

اجاره باغ عروسی
تشریفات مجالس عروسی الف
www.tashrifatalef.com

خدمات مجالس
تشریفات و خدمات مجالس صبور
www.tashrifatsabour.com

سقف کاذب پی وی سی
سقف کاذب پی وی سی آذران فضا نما
www.azaran.com

مشاوره تحصیلی
خانه مشاوره تحصیلی تلفنی ایرانیان
www.khanemoshavere.com

هزینه اصلاح خط لبخند
دکتر مهدی ابوالقاسمی جراح و دندانپزشک زیبایی
www.drmabolghasemi.com

بهترین روش کاشت مو
بهترین کلینیک فوق تخصصی کاشت مو
www.rozclinic.com

تور سریلانکا
بهترین آفر تورسریلانکا
www.alefbatour.com

تور استانبول نوروز 96
تور ارزان و لحظه آخری استانبول
www.mehrparvaz.com

تور لحظه آخری آنتالیا
تور نوروزی آنتالیا
www.cafegardesh.com

قیمت تور بالی
آرشان پرواز ارئه دهده تور بالی
www.arshantour.net

cheap hotels in iran
Tehran Hotels,Iran Hotels
www.iran-passenger.com

کلاس آیلتس
آموزشگاه زبان انگلیسی هیراد
www.hiradenglish.com

طراحی سایت اختصاصی
Web design
www.papgroup.ir

لوله بازکنی
تخلیه چاه آریا
www.evacuation.ir

LED تابلو روان
تابلو روان شرکت فرا صنعت پارسیان
www.fspled.com

دیپلم کار و دانش
اخذ دیپلم کار و دانش در مجتمع فنی تهران پایتخت
www.tehranpaytakht.com

خدمات مجالس عروسی
تشریفات عروسی و خدمات مجالس اسداللهی برگزار کننده مراسم عروسی
www.khadamatmajales.com

تشریفات مجالس
تشریفات عروسی ثمین
www.tashrifatsamin.com

نمایندگی زایس
نمایندگی کارل زایس
www.maadrac.com

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات عروسی پارت
www.peyvandema.com

قطعات آسانسور
شرکت ایده نگار گیتی نماینده انحصاری آسانسور فوجی
www.fuji-lift.com

میز کنفرانس
میز کنفرانس محیط آرا
www.mohitara.com

برگزاری مجالس عروسی
تشریفات عروسی و خدمات مجالس اسداللهی
www.khadamatmajales.com

Best hotels in iran
Ferdowsi International Grand Hotel
www.ferdowsihotel.com

تشریفات مجالس شمال تهران
خدمات مجالس مقصودلو
www.maghsoudloocatering.com

پاکسازی پوست
نماینده رسمی تالگو در ایران
http://www.thalgoparis.com

پارتیشن اداری
پارتیشن اداری فضاگویا
www.fazagooya.com

عمل زیبایی بینی
جراحی زیبایی بینی
www.iran-plasticsurgery.ir

برگزاری مراسم عروسی
تشریفات مجالس ملل
www.melalceremony.com

آتلیه کودک
آتلیه عکاسی کودک کفشدوزک
www.photokafshdoozak.com

میز کنفرانس
میز کنفرانس شرکت آذران فضانما
www.afn-furniture.com

ادکلن
فروش خوشبوترين عطر و ادکلن های زنانه و مردانه
www.atrara.ir

کلاس تیزهوشان
آموزشگاه کنکور راه اندیشه
www.raheandisheh.ir

تجهیزسالن کنفرانس
طراحی دکوراسیون و تجهیز سالن کنفرانس,همایش و آمفی تئاتر
www.cnpars.com

عکاسی عروسی
آتلیه عکاسی نامبروان
www.photonumber1.com
طراحی سایت وبهینه سازی سایت :پیام آوران پارسیان

سئو کار حرفه ای / رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / هتل آزادی تهران / عکس پروفایل غمگین